NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Slęzak zmiażdzył Siembide w debacie tv , 1:0 dla Slęzaka
Posty: 18
Dołączył: 19 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 00:39  
Cytuj
Debata Ślęzak Siembida zakończyła się fiaskiem byłego starosty. Był to pojedynek Dawida z Goliatem. Siembida nie panował nad sobą, mozna było wysunąć wniosek , że jest to pojedynek analfabety z intelientnym facetem. Wiesiu udowodnił jeszcze raz żę jest kompletnym "0" i nie rozumie jężyka polskiego, posiada elementarne braki polszczyzny wynikające z zaniedbań edukayjnych kandydata na prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 00:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 01:07  
Cytuj
to prawda, Siembida reprezentuje brak jakiejkolwiek wiedzy na temat miasta, nie zna swojego programu, konkretów nie dowiemy się teraz tylko "w swoim czasie" Błazenada !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 03:11  
Cytuj
jest to gdzies abym mogl to ogladnac ?? siedzialem w robocie a strasznie jestem ciekqaw przebiegu bo poprzednia wedlug mnie byla porazka siembidy jestem za shrekiem ale momentami szkoda mi bylo siembidy .........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 08:43  
Cytuj
Będą powtórki na Tv Stella:

Debata prezydencka z Andrzejem Szlęzakiem i Wiesławem Siembidą

* 27.11 - Sobota
godz. 17:00, 23:00
* 28.11 - Niedziela
godz. 11:00, 17:00, 23:00
* 29.11 - Poniedziałek
godz. 11:00, 17:00, 23:00
* 30.11 - Wtorek
godz. 11:00, 17:00, 21:00, 23:00

Zgadzam się - Pan "W" mówi jak kosmita - nie da się nic zrozumieć. Brak pomysłów, brak inwencji, brak swobody wypowiedzi, brak programu, brak wiedzy na temat problemów miasta i w konsekwencji (mam nadzieję) - BRAK POPARCIA W II TURZE.

jak to mówią - żalumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 08:54  
Cytuj
jest na YOU TUBE

jakoś słaba, ale ważne to co mówią umiech

wpisz na YOU TUBE w wyszukiwarce: Debata Szlęzak - Siembida

zjedz na dół i już masz cztery części

polecam część 2

SiemBIDA: " przyjdzie czas to powiem" - SiemBIDA manipuluje !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:15  
Cytuj
Szlęzak = JKM

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:22  
Cytuj
warto oglądnąć, zeby wiedziec na kogo głosować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:47  
Cytuj
Po obejrzeniu tej debaty mam wrażenie, że każdy człowiek "z ulicy" nie zaprezentował by się gorzej od Wiesława Siembidy, a nawet lepiej potrafiłby dobrać słowa.

Prezydent powinien przede wszystkim posiadać wiedzę, której jednemu z tych kandydatów ewidentnie brakuje.

Szczerze przyznam, że spodziewałem się więcej po przeciwniku Andrzeja Szlęzaka.
Spodziewałem się jego zdecydowanej wygranej w debacie, ale to ...nie była debata, bo żeby prowadzić debatę potrzeba dwóch przynajmniej w pewnym stopniu zorientowanych osób (ja widziałem tylko jedną).

Trzeba też ocenić swoje możliwości i wiedzę na dany temat przed startem....no ale poparcie może namieszać w głowie.

Szkoda tylko, że taka osoba znalazła się w II turze :/ Najsłabiej przygotowana osoba z pięciu kandydujących na to stanowisko.

"Biomasa = kompost" (bez komentarza)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
warto oglądnąć, zeby wiedziec na kogo głosować

ja bym powiedział warto oglądać bo kabaret jakich mało
wiesio sam nie wie o czym mówi a jak już mówi to i tak nie wie o czym mówi, robi to niezgrabnie popełnia mnóstwo błędów i odwraca kota ogonem
cały wiesio smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:53  
Cytuj
Szlęzak konkretnie i na temat ! Brawo ! polecam 2 część . Siembida z tekstem ,,przyjdzie czas to powiem '' mnie rozpierdolił.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 11:56  
Cytuj
Szkoda, że szrek silny jest w gębie. Gorzej w działaniu. Co takiego zrobił w ciągu 8 lat? Jakie sukcesy?
W demokracji ważny jest dialog i praca zespołowa. Szrek zachowuje się jak niedostępny księciunio. Tak bardzo jesteście psychicznie masochistyczni, że chcecie takiego władcy nad sobą? Trzeba was kierować silną ręką?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 12:14  
Cytuj
A funkcjonariusze pisu już nerwowo przebierają nóżkami bo im się ciepłe posadki oddalają z linii horyzontu. Krowy paść a nie polityką się zajmować wiejskie głupki.

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 12:18  
Cytuj
ktos wspomnial JKM = Szlezak , to prawda bo jeden i drugi chce byc dyktatorem . Jezeli obecny prezydent jest liberalem to dlaczego nie zlikwidowal oplat i podatkow lokalnych ? dlaczego dotuje pewne instytucje ,w ktorymi kieruje bliska mu osoba ? . Siembida nie umie sie wyslowic , Szlezak gada jak chlop z roli , bez zastanowienia i bez sensu . Uparl sie na likwidacje przedszkoli czyli chce zwiekszyc bezrobocie w miescie , inkubator technologiczny powstaje dzieki glosom oddanym przez internatow, park thorgala to jakas stara łodka i nie wiadomo co z nia robic. Drogi buduje sie , remontuje jedynie dzieki UE a nie geniuszowi prezydenta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Szkoda, że szrek silny jest w gębie. Gorzej w działaniu. Co takiego zrobił w ciągu 8 lat? Jakie sukcesy?
W demokracji ważny jest dialog i praca zespołowa. Szrek zachowuje się jak niedostępny księciunio. Tak bardzo jesteście psychicznie masochistyczni, że chcecie takiego władcy nad sobą? Trzeba was kierować silną ręką?


jakie sukcesy? choc by w tym roku przywiozl z warszawy kase na rozbudowe uczenli w stw... i to spora.

Nie wspominajac jak sie zmienilo miasto pod wzgledem estetycznym przez te kilka ostatnich lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 12:25  
Cytuj
Cash, a u was to Murzynów nie bija?Chamstwem niewiele zdziałasz. No, chyba że w tym mieście tacy dominują, co mnie też nie zdziwi.
m87, święta racja.
Kasę dla uczelni przywiózł? To czemu młodzi ludzie opuszczają to miasto?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:00  
Cytuj
Do WyborcaPO:

1.Ja po studiach wracam do Stalowej Woli, więc nie każdy opuszcza to miasto na stałe umiech
"Ucieczka młodych", o której piszesz to problem praktycznie każdego miasta...bo młodzi (spora część) mają to do siebie, że "opuszczają gniazdo", a zyskują na tym miasta pokroju Warszawy, Krakowa, Poznania itp.
To jest problem całej Polski.

2.Przez 8 lat zmieniło się to, że Szlęzak na początku przez bodajże 3 lata musiał wyjść z długów, które zrobił Rzegocki.

3.Jeżeli nie widzisz ile się buduje w Stalowej Woli....to Twój problem, bo nie chcesz tego widzieć. Wymienię Ci tylko kilka rzeczy:
a) przede wszystkim rozwój uczelni, który dopiero przyniesie korzyści, a nie tak jak piszesz: "Kasę dla uczelni przywiózł? To czemu młodzi ludzie opuszczają to miasto? "
Drogi WyborcoPO - nie wiem jaki związek ma kasa na rozwój uczelni do obecnej sytuacji...
Pieniądze zostaną przeznaczone (bądź już są):
na bibliotekę, rozbudowę bazy KULu, budowę wydziału Mechaniki i Budowy Maszyn Politechniki Rzeszowskiej i akademiki.

b)sąd, galerie, ulice, chodniki, ścieżki rowerowe...

Mógłbym wymieniać i wymieniać umiech


Twoje słowa WyborcoPO: "Szkoda, że Szrek silny jest w gębie. Gorzej w działaniu. "
Tyczą się Wiesława Siembidy - oskarżenia prezydenta i "0" konkretów....no chyba, że dowiemy się "w swoim czasie" smiech2
...albo zostanie tak jak jest i dalej będzie "ani nic, ani nic" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:07  
Cytuj
jak nie widzicie jak miasto ostatnimi czasy sie zmienilo, to slepi jestescie, a zeby tu ludzie mlodzi zostawali, to wypadaloby zrownac stalowa i na jej miejscu postawic nowa :] moze siembida z luckiem wezma lopaty i zaczna robic zeby szybciej bylo ? wizje trza miec nie na kadencje, a pozniej chwile przed kolejnymi wyborami, tylko na lat 30 i wierze ze szlezak taka ma :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:08  
Cytuj
CYTAT
Uparl sie na likwidacje przedszkoli


co za brednie ?
jak to uparł się na likwidacje ?

zapytam: CO TO ZNACZY jezyk ?

on uparł się by je sprywatyzować. By to co jest nierentowne padło samo. Po co tzrymać PRL ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:11  
Cytuj
Te Zasługi obserwujemy w każdym mieście, bo jak napisał m87, kasę daje UE.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:18  
Cytuj
ta "dobra" unia :]
ale niech i tak bedzie, no ktos musial to pokierowac zeby te pieniadze dostac tak ? wyborcaPO w taki sposob jaki probujecie to bronic, to mozna napisac ze wszystko zawdzieczamy, pracownikom ktorzy pracowali fizycznie przy budowie tego wszystkiego, jest nam potrzebna tylko anarchia, unia europejska i robotnicy, nikt wiecej :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:28  
Cytuj
Ale dokładnie to samo robił Siembida w Starostwie. Nie wiem czemu u szreka zauważacie każde piernięcie a tam nic? Skoro obaj maja takie same mozliwości to niech na stolcu zasiądzie ten bardziej ugodowy i życzliwy dla ludzi. To wszystko.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:52  
Cytuj
ok wg mnie jest roznica, ale jak pisalem w innym poscie, nawet niech bedzie, tylko potrafia sobie dobrac pracownikow i nic wiecej, wole tego co ma zdolnosci krasomowcze, potrafi bronic swojego zdania czy tego co mu madrzejsi w sztabie powiedza i zeby na glupka nie wychodzic, gburowatosc szlezaka tez sie wg mnie demonizuje, fakt widzailem go raz, na korwinie przed szkola muzyczna jak na niego czekal, ale nie byl niedostepny, chodzil swobodnie usmiechniety i wcale nie jak po swoim zamku ;] takie moje subiektywne odczucie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:56  
Cytuj
Szlęzak był w debacie rewelacyjny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 13:57  
Cytuj
m87 twierdzi że drogi czy remonty są dzięki unii.Zgoda,tylko że unia tych pięniędzy nie rozdaje tak po prostu.Te środki trzeba POZYSKAĆ i Andrzej Szlęzak to ZROBIŁ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2010r. 14:10  
Cytuj
ktos kto odpowiada za inwestycje unijne w stalowej jest ojcem sukcesu : budowa nowych budynkow kul , remonty etc. Szlezak pod tym sie tylko podpisuje . Przedszkola czy szkoly prywatne powinny istniec OBOK siebie,zeby kazdy mieszkaniec mial wybor czy poslac dziecko do jednostki prywatnej czy publinej . Na gminie ciazy ciezar dbania o rozwoj szkolnictwa podstawowego , a przedszkole ma taka misje . Jezeli chcemy zeby nie bylo PRL to niech i muzeum w stalowej bedzie prywatne, a nie tak jak teraz jest dotowane pokazna kwota , wiekszkosc wie z jakiego powodu umiech
Obecny prezydent na wielu imprezach organizowanych , pod patronatem miasta byl pod wplywem % . Dla jednego mieszkanca jest to oznaka wyluzowania, dla drugiego brak szacunku do urzedu i zwykle pijanstwo.
Rozwojem miasta jak dla mnie byloby przeniesienie infrastruktury na druga strone sanu i rozbudowa aktualnej. Zachwycanie sie nowa kosta chodnikowa jest troszke smieszne, bo wystarczy zwykly solidny chodnik betonowy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »