NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Debata w Radiu Rzeszów,
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 17:56  
Cytuj
Debata w Radiu Rzeszów - na dole można posłuchać wszystkich kandydatów ze Stalowej Woli - sami oceńcie kto zasługuje na Prezydenturę

http://www.radio.rzeszow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9653:wybory-samorzdowe-2010-debaty-i-prawybory-w-polskim-radiu-rzeszow&catid=320:wybory-samorzdowe-2010&Itemid=268

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 17:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 20 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 19:43  
Cytuj
Mnie osobiście zaintrygowało wyjątkowe poczucie humoru i groteska w wypowiedzi naszego prezydenta.

Wiem, że nic nie wiem :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 20:18  
Cytuj
Szlęzak jest trochę niepoważnyumiech Jak myślicie kto wypadł najlepiej? Moim zdaniem Fila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 17 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 00:04  
Cytuj
dobre dobre "to puśćcie muzykę" umiech wódz dał radę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 01:27  
Cytuj
Szrek nie lubi Wiesława. Punktuje go jak tylko może. Ma rację głupotę trzeba tępić.
Fila zadał pytanie Wieśkowi a tu kupa, nic do powiedzenia.
Augustyn i Szrek zaskoczyli pytaniami.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 12:39  
Cytuj
I dobrze, że punktuje bo osoba Siembidy w wyborach to totalna kompromitacja, ale z drugiej strony Szlęzak się zachowuje jak cham. Oby się tylko nie przeliczył, bo elektorat wieśka, sekciarzy pisowskich rośnie z dnia na dzień...

Te debatę poważnie potraktowali chyba tylko Fila i Zaborowski, z tym, że Fila miał zdecydowanie więcej do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 13:18  
Cytuj
krater po raz kolejny mam prosbe :] do tej pory to bylo jak walenie lbem o sciane, wiec moze teraz :] wyklarowalo sie mniej wiecej komu pan fila chce dac, ale mozesz wreszcie napisac, napisac komu chce zabrac ?

czy szlezak zachowuje sie jak cham ?, jak dla mnie nie, skromne to nie bylo ale chamskie tez tak srednio :] w kazdym razie na pewno niepotrzebnie zaklada, ze kazdy, poza jego nazwiskiem wie jeszcze o wszystkim co robi i w jaki sposob realizuje, nawet jezeli poprzednicy w swoich planach mowili o tym co w 90% jest przez szlezaka realizowane/badz bedzie mogl troche poparafrazowac i pogadac :]
siembida wydaje mi sie ze tez potraktowal debate powaznie, tyle tylko ze on sobie nie radzi i strasznie jest swoja stronka podjarany :], jak tak slucham klienta to nie mam pojecia jak trafil na miejsce skad zarzadza 100 bankami :]
fila czy wypadl spoko ? ja juz chyba przez pryzmat pelo patrze i tego ze nie chcecie mi powiedziec komu zabierze, jakac sie nie jakal pytania trudne nie byly wode mozna bylo lac ;] w kazdym razie po tym do kogo pytanie zadal zdawac by sie moglo, ze w prezydenture w tym roku za bardzo nie mierzy, przygotowuje sie na pozniej, a w najblizszym czasie chce przeskoczyc siembide :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:07  
Cytuj
według mnie nie mamy żadnego wyboru, szrek -beznadzieja
kierowca -bez wiedzy fila -za młody augustyn -strata czasu
zaborowski -za duze ambicje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:27  
Cytuj
Sorry, ale argument że Fila jest za młody to tak naprawdę żaden argument. Zresztą Fila odnosi się do swojej młodości w świetnym artykule, polecam:
http://www.robertfila.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=53:sorry-e-nie-mam-100-lat&catid=3:aktualnoci&Itemid=15

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:37  
Cytuj
ifeelgood: Nie wiem komu Fila chce zabrać, nie nazywam się Robert Filaumiech Wiem tylko, że na pewno utnie Jagodową Stolicę Polski, czyli jakieś 80 tys zostanie w budżecie miasta, bo ta impreza i cała promocja stalowej woli jako jagodowej stolicy polski to żenująca i śmieszna pomyłka.

Kibicuje mu to fakt i tego nie ukrywam, bo wiem że gość jest do bólu kompetentny i zna się na tym co robi. O gospodarce, inwestorach, terenach inwestycyjnych, potrzebach firm i problemach - ogólnie na tematy gospodarcze - gość może gadać godzinami bo się tym tematem zwyczajnie interesuje. Dlatego wierzę w jego kandydaturę.

Problem braku iwnestorów to dla mnie problem numer 1 w Stalowej Woli, ich przyciągnięcie mogłoby rozwiązać wiele problemów.

Druga sprawa o której Fila mówi dużo - budowa nowoczesnej sieci placów zabaw dla dzieci i renowacja parku miejskiego... W skali budżetu miasta odkrzaczanie parku czy budowa kilku fajnych placów zabaw moim zdaniem nie jest wydatkiem olbrzymim i bez szczególnych cięć dałoby się to osiągnąć. Utniemy Jagodową Stolicę Polski i mamy jeden plac zabawumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 14:41  
Cytuj
I jeszcze jedno: przyciągnięcie inwestorów którzy mogą dać 1000 nowych miejsc pracy, spowoduje nie tylko poprawę sytuacji amterialnej mieszkańców, lokalnych firm itp ale samego miasta. Może więc stąd Fila weźmie pieniądze na swoje pomysłyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
według mnie nie mamy żadnego wyboru, szrek -beznadzieja
kierowca -bez wiedzy fila -za młody augustyn -strata czasu
zaborowski -za duze ambicje


A wg. mnie chyba przesadzasz z tym Szrekiem.
Najgorsze to nie iść na wybory.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 18:05  
Cytuj
Ostatni prawy na liście sprawiedliwych - www.lukaszdurek.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »