NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Cukiernia Juel Nisko, Czy ktos zna ??
Posty: 13
Dołączył: 24 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 18:35  
Cytuj
Czesc chcialabym sie dowiedziec czy zna ktos cukiernie Juel w Nisku?? istnieje dosc dlugo a zastanawiam sie nad zamowieniem tam ciast i tortu na wesele? czy ktos jest w stanie mi powiedziec czy sa tam smaczne ciasta i jakie ceny ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2010r. 20:10  
Cytuj
CIasta niezbyt dobre, zalezy co kto lubi a przecierz o gustach sie nie dyskutuje;) Co do torta to niejadlem od nich, moge Ci polecic pewna pania ktora robi pyszne torty, co najwazniejsze z jajek od swoich kurek tak wiec biszkopty sa pychaumiech Jezeli chcesz to CI na priv wysle numer.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 01:18  
Cytuj
ciasta ciasta od nich ? Polecam nigdy mnie nie zawiedli i nawet w te specjalne okazje,Torty to już zależy od ciebiejezyk kupowałem dla dzieci na wesela i urodziny zawsze warto wspomnieć o tym bo wtedy zakreśla się margines wyboru np, dzieci zazwyczaj owocowe a urodziny mogą być już coś z dodatkiem alkoholu jezyk itd moja rodzina tez jest zadowolona z ich wyrobów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2010r. 16:47  
Cytuj
prowadzę obsługę imprez iostatnio oni dostarczali ciasto było super

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2010r. 15:21  
Cytuj
cukiernia pierwsza klasa wypieki smaczne zawsze tam zamawiam ciasta na imprezy okolicznosciowe i jest git wszyscy goscie wychodza zadowoleni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »