NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nadbereżny właścicielem \"Kuriera\",
Posty: 3
Dołączył: 24 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 00:50  
Cytuj

Tydzień temu w "Sztafecie" ( 14 października 2010 roku) ukazał się tekst małym druczkiem na jednej z ostatnich stron o znanym swego czasu "KURIERZE" Wynika z niego, że właścicielem większość udziałów w KURIERZE jest Lucjusz Nadbereżny, jeden z liderów pis, szef kampanii Siembidy. Jego tłumaczenia są śmieszne i żenujące ale ja mam pytanie... Dlaczego nikt o tym nie mówi??? Dlaczego nikt o tym nie pisze??? Dlaczego jest to napisane na jednej z ostatnich stron??? Dlaczego w sztafecie pojawia się za tydzień wywiad z siembida zatytułowany "Kolesiostwu mowie zdecydowane NIE" Dlaczego najbardziej zakolesiowane towarzystwo w stalowej woli, czyli lokalni działacze pis, działają sobie w najlepsze, a w mediach pojawiają się w samych superlatywach... To jest żenujący brak obiektywizmu mediów, wszystkie te brednie , a prawda jest taka że Prezydentem może zostać najbardziej skorumpowane towarzystwo w tym mieście!!! To skandal, ze nikt o tym nie pisze!!!! To skandal bo w normlanym mieście media zjadły by ich całych!!! Wyelelinowały calkowicie z życia publicznego!!!! Mam tego dość!!!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 00:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 00:54  
Cytuj
temat przewijal sie przez ta strone :] to chyba nic nadzwyczajnego ze media nie sa obiektywne ?:]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 01:00  
Cytuj
dlaczego a jak myślisz dlaczego ? A w ogóle to przecież mogłeś sobie chyba wykupić udziały więc.... nom nie wiem czy teraz Ci żal ściska....napisz artykuł masz to w opcjach......zresztą nie mieszam się w politykę bo się na niej nie znam....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 01:07  
Cytuj
Tu nie o to chodzi. Jakie tam artykuły były każdy kto czytał widział. Każdy wie ze to była gazetka pisu. Ja nie zabraniam ludziom redagować gazety, ale jeżeli robią to politycy niech robią pod partyjnym szyldem - a nie ściemniają i robią ze mnie idiote. I jeszcz pier... że nie miał wpływu na to co tam piszą, to swiadczy o zakłąmaniu tegośrodowiska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 01:13  
Cytuj
czy to dziwne ze swoj swojego chwali ?:] tak jak matka zlego slowa na dziecko do sasiadow nie powie, chyba ze bardzo w leb dostaje :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 21:08  
Cytuj
Sami piszą artykuł i płacą gazecie za wydrukowanie bo kto w Stalowej dobrze napisze o klanie kolesi Siembidy ?

"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją." Józef Piłsudski
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »