NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Moderowanie,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
Proszę o zdjęcie tego ozdobnika przy moim nicku, gdyż wprowadza on w błąd ludzi, którzy myślą, że rzeczywiście mam możliwość moderowania. A tak nie jest.
A ten wpis:

http://www.stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=58194

Nie zawsze się da sfilmować czy sfotografować coś, czego nie widać a tylko czuć. Dym nie musi mieć barwy.


// wymoderowano. Trochę kultury

świadczy o całkowitej schizofrenii tego portalu i pokazuje stronniczość osoby o nazwie virus. Więc albo mi faktycznie włączycie funkcję moderacji i wtedy sam usunę wulgarne wpisy i obejdzie się bez złośliwych komentarzy moderatorów, którzy mogą moderować, albo proszę o usunięcie nazwy moderator przy moim nicku.

Tak wymoderowałem Ci.
Masz napisane moderator wiec nim jestes. Byc moze nie potrafisz uzywac funkcji, nie moja sprawa. Ale jak cytujesz kogos kto wulgarnie napisze... wygwiazdkuj, wykropkuj albo zamilcz. Odpowiedz do tamtego wulgarnego cytatu rowniez dales nietaktowną a wiec został wymoderowany.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:30  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:32  
Cytuj
Jestem z nazwy. Nie ma żadnej funkcji na moim koncie, która włącza moderowanie. Nic się nie zmieniło przez dodanie nazwy moderator, konto wygląda tak samo, więc proszę ze mnie nie robić idioty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
proszę ze mnie nie robić idioty


Dlaczego uważasz że trzeba robićchytry
ps
Od początku mówiłem że ludziom z zaawansowaną ksenofobią nie należy nadawać uprawnień MOderatora – dlatego jestem zadowolony że nie umiesz skorzystać ze swojej władzy good

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
...więc proszę ze mnie nie robić idioty.

Ja to myślę, że nikt, poza Tobą oczywiście, nie robił z Ciebie idioty większego niż jesteś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 19:10  
Cytuj
Czy was już całkiem p*******o? Nie jestem żadnym moderatorem.

A idiotami są: i tu by wpisał kilka nazw nicków, ale kultura nie pozwala.

PS. Jeśli kogoś o innych poglądach politycznych i światopoglądowych nazywacie idiotą, to uważam, że wszystkie chwyty są dozwolone. Demokracja nie może dotyczyć tylko jednej strony tzn. wam wolno wszystko pisać, co się podoba, a jeśli druga strona odpowie to się zaraz krzyczy o ksenofobii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 19:27  
Cytuj
Przepraszam bardzo, ale apeluje o zachowanie kultury i nie uzywanie nie tyle co przeklenstw, ale obrazliwych epitetow pod adresem innych, ktore totalnie nic nie wnosza do dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:29  
Cytuj
Masz rację, no dobra z idioty mogę się wycofać (przepraszam) ale z ksenofoba – N I E wazne

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Masz rację, no dobra z idioty mogę się wycofać (przepraszam) ale z ksenofoba – N I E wazne


Gdzie ten ksenofob? Człowieku, już bardziej otwartego na świat osobnika ode mnie to chyba nie ma. Krytykuję pewne zjawiska a nie ludzi - zapamiętaj to. A dla Twojej wiedzy, mam nawet znajomych z tego kręgu, gdzie posądzasz mnie o ksenofobię i wyobraź sobie, że myślą podobnie do mnie w kwestii tychże zjawisk. Krytyka obecnego systemu bankowego i pokrewnych chyba nie jest ksenofobią?


A mój wątek o dymie wyparował. Cuda na kiju się tu dziejąplacze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:57  
Cytuj
Moze sam go wyparowales w celu ochrony choc resztki honoru, bo zaczales brnac w slepa uliczke, uzywajac klamst i pomowien.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 21:01  
Cytuj
Do tomka:

Ja go nie wykasowałem.
Stalowa Wola jest coraz bardziej zadymiona, dym leci z domków, gdzie kiedyś był podłączony PEC. Piaski, Rozwadów i dalsze są zbyt daleko, by zatruwać centrum Stalowej Woli i one mnie nie interesują. Nie lubię takiego gadania, że kłamstwa i pomówienia, skoro mnóstwo osób czuje to samo. Wszyscy się mylimy? A skoro nie mamy na papierze i przez certyfikowane urządzenie dokonanego pomiaru, to oznacza, że kłamiemy? Nie chcę w ten sposób dyskutować. Zjawisko się nasila, a w tym roku jest szczególnie dokuczliwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 21:13  
Cytuj
Twoj temat wrocil wiec przeniesmy sie tam.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 21:23  
Cytuj
Teraz znowu zniknal, takze moze odpowiem tutaj. Problem z Twoja ocena sytuacji jest taki, ze zrzucasz cala odpowiedzialnosc na jeden obiekt, dzialasz wybiorczo manipulujac swiadomie badz nie faktami. Obecnie ruch kolowy w stalowej jest tregicznie rozwiazany, tworza sie wszechobecne korki, emisja NOx, CO, CO2 sadzy z pojazdow ma decydujacy wplyw na wytworzenie sie w powietrzu duzych stezen tych zwiazkow, przypominam temat o smogu. Teraz mamy do czynienia ze smogiem londynskim. Pomijam dzialalnosc zakladow przemyslowych, bo ten argument jak pamietam nie trafia do Ciebie, a szkoda, wielka szkoda. Tak wiec po 15 stezenie zanieczyszczen gwaltownie rosnie, dodatkowa emisja jakichs zwiazkow nieprzyjemnie pachnacych z zasiarczonego wegla spalanego w domkach zawiesza sie w atmosferze spowodowanej przez w/w. Problem mozna analizowac jeszcze doglebniej, ale nie bedzie to juz tak spektakularne jak posadzenie domkowcow o zabijanie sasiadow z blokow. Polecam wiec na przyszlosc szersze spojrzenie na temat bo jak widac faktami mozna latwo manipulowac, szczegolnie jesli ma sie pojecie o calosci problemu, w przeciwienstwie do ogolu.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Gdzie ten ksenofob? Człowieku, już bardziej otwartego na świat osobnika ode mnie to chyba nie ma. Krytykuję pewne zjawiska a nie ludzi - zapamiętaj to


Prawdziwek trochę odświeżę Ci pamięć:

Polska powinna zerwać stosunki z USRaelem i to natychmiast! Kto nami rządzi? Czy są to Polacy? Kogo my wybieramy do władz?

To w takim razie, dwa "lyberały" henio i kajko, skoro tak wychwalają obecną sytuację w Polsce

Won do USA. Tam wasze miejsce dla ludzi pokroju kajko i heniu.

Może jesteście jeszcze młodzi i głupi, czyli bez doświadczenia polityczno- życiowego, a karmieni papką na wyższych uczelniach tudzież przez media

Nie wolno używać słowa Żyd? Ale mózgi wyprane, mój Boże

Zatrudnij się na rzecznika prasowego w izraelskim rządzie - doskonale tam pasujesz


Wszystkie teksty pochodzą tylko z jednego wątku jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwek trochę odświeżę Ci pamięć:

Polska powinna zerwać stosunki z USRaelem i to natychmiast! Kto nami rządzi? Czy są to Polacy? Kogo my wybieramy do władz?

To w takim razie, dwa "lyberały" henio i kajko, skoro tak wychwalają obecną sytuację w Polsce

Won do USA. Tam wasze miejsce dla ludzi pokroju kajko i heniu.

Może jesteście jeszcze młodzi i głupi, czyli bez doświadczenia polityczno- życiowego, a karmieni papką na wyższych uczelniach tudzież przez media

Nie wolno używać słowa Żyd? Ale mózgi wyprane, mój Boże

Zatrudnij się na rzecznika prasowego w izraelskim rządzie - doskonale tam pasujesz

Wszystkie teksty pochodzą tylko z jednego wątku jezyk


Tak, i to jest krytyka systemu a nie ludzi. Słowo Żyd ma znaczenie potoczne jak słowo liberał w Polsce, które nie spełnia przecież definicji liberalizmu. Żydostwo - w sensie wyzysku, geszeftu. Nie ma to znaczenia narodowościowego, tylko potoczne. Czy zdajesz sobie sprawę ilu rzeczywistym Żydom nie podobają się poczynania Busha wraz z USraelem? Cały czas chodzi o krytykę systemu a nie człowieka. Dokładnie tak samo, jak się krytykuje Rosję, mówiąc kacapy czy sowieci itp, nikt nie ma na myśli Rosjanina jako człowieka tylko system rosyjski. W Polsce mówi się często durne polactwo nie mając na celu gardzenia z narodowości, tylko naiwności niektórych ludzi. Czyli mamy kolejne potoczne użycie słowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Teraz znowu zniknal, takze moze odpowiem tutaj. Problem z Twoja ocena sytuacji jest taki, ze zrzucasz cala odpowiedzialnosc na jeden obiekt, dzialasz wybiorczo manipulujac swiadomie badz nie faktami. Obecnie ruch kolowy w stalowej jest tregicznie rozwiazany, tworza sie wszechobecne korki, emisja NOx, CO, CO2 sadzy z pojazdow ma decydujacy wplyw na wytworzenie sie w powietrzu duzych stezen tych zwiazkow, przypominam temat o smogu. Teraz mamy do czynienia ze smogiem londynskim. Pomijam dzialalnosc zakladow przemyslowych, bo ten argument jak pamietam nie trafia do Ciebie, a szkoda, wielka szkoda. Tak wiec po 15 stezenie zanieczyszczen gwaltownie rosnie, dodatkowa emisja jakichs zwiazkow nieprzyjemnie pachnacych z zasiarczonego wegla spalanego w domkach zawiesza sie w atmosferze spowodowanej przez w/w. Problem mozna analizowac jeszcze doglebniej, ale nie bedzie to juz tak spektakularne jak posadzenie domkowcow o zabijanie sasiadow z blokow. Polecam wiec na przyszlosc szersze spojrzenie na temat bo jak widac faktami mozna latwo manipulowac, szczegolnie jesli ma sie pojecie o calosci problemu, w przeciwienstwie do ogolu.


Wszystko by się zgadzało, ale jest jedno ale. Ten dokuczliwy zapach, często uniemożliwiający otwieranie okien występuje tylko wtedy, gdy wieje słabo z południowego - wschodu. W przypadku wiatrów z innego kierunku nie ma tego zjawiska. Powietrze jest rześkie. Można by elektrownie podejrzewać, ale wtedy zapach utrzymywałby się ciągle, a nie tylko w godzinach wieczorno - nocnych, by nad ranem zaniknąć (piece się dopalają i gasną). Nic innego nie przychodzi do głowy, jak domki w okolicach szpitala, za ulicą Żwirki i Wigury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
Słowo Żyd ma znaczenie potoczne jak słowo liberał w Polsce, które nie spełnia przecież definicji liberalizmu. Żydostwo - w sensie wyzysku, geszeftu


Tak, tak oczywiście mlotek
Zapomniałeś jeszcze dodać, że słowo won jest jedynie ogólną sugestią nie odnoszącą się do nikogo personalnie tak samo jak wyprane mózgi i głupota karmiona papką na wyższych uczelniach tudzież przez media jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
Tak, tak oczywiście mlotek
Zapomniałeś jeszcze dodać, że słowo won jest jedynie ogólną sugestią nie odnoszącą się do nikogo personalnie tak samo jak wyprane mózgi i głupota karmiona papką na wyższych uczelniach tudzież przez media jezyk


Oczywiście, że personalnie, ale bez względu na narodowość. Won do rozmówcy. Pokazałem państwa, gdzie taka polityka jest realizowana i żeby tam sobie pojechać i wpajać te wartości. Ale trzeba zrewidować poglądy na temat USA, gdyż wygrał Obama i na pewno zmieni politykę Busha. I wyobraź sobie, że właśnie na Obamę głosowała większość ludzi pochodzenia żydowskiego w USA. Ja też go popieram. I co?
Waszym problemem jest to, że mieszacie mowę potoczną z rzeczywistą ksenofobią, do której mi daleko. Ksenofob to osoba zamknięta na innych, obcych. Przeanalizuj inne moje posty i zobaczysz, że jest akurat odwrotnie. Nie moja wina, że przyjęło się powiedzenie żydostwo jako synonim wyzysku, oszustwa itp. A słowo żyd może oznaczać skąpy, chytry. Jednak i w takim znaczeniu nie ma nic wspólnego z narodowością.

Ile razy ja otrzymałem odpowiedzi w stylu - won na Białoruś, Kubę lub do Korei Północnej. I mam się obrażać? Tłumaczę na czym polega błąd w rozumowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 21:28  
Cytuj
CYTAT


Wszystko by się zgadzało, ale jest jedno ale. Ten dokuczliwy zapach, często uniemożliwiający otwieranie okien występuje tylko wtedy, gdy wieje słabo z południowego - wschodu. W przypadku wiatrów z innego kierunku nie ma tego zjawiska. Powietrze jest rześkie. Można by elektrownie podejrzewać, ale wtedy zapach utrzymywałby się ciągle, a nie tylko w godzinach wieczorno - nocnych, by nad ranem zaniknąć (piece się dopalają i gasną). Nic innego nie przychodzi do głowy, jak domki w okolicach szpitala, za ulicą Żwirki i Wigury.

To moge Ci jedynie polecic zmiane mieszkania, bo nic innego nie zdzialasz, zebys dzwonil nawet do samego prezydenta i wszystkich inspektorow ochrony srodowiska. Ludzie sobie palili, pala i beda palic czym chca, a raczej czym moga, dopoty, dopoki stawka akcyzy i podatkow na LOO i gaz ziemny beda stanowily 2/3 ich ceny. Chcesz walczyc o ochrone srodowiska, zacznij walczyc z hipokryzja ustawodawcow.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 03:42  
Cytuj
A mnie zastanawia - GDZIE, DO CHOLERY, PODZIAŁ SIĘ MÓJ AWATAR?

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 14:20  
Cytuj
prawdziwy - zrobione

zbrodnicza - nie wiem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 14:30  
Cytuj
I dziękuję. Przynajmniej ludzie nie będą wprowadzani w błąd, bo moderatorem nigdy nie byłem. Z uwagi na fakt, iż problem został rozwiązany uznaję za zasadne usunięcie całego tematu o moderacji, gdyż w tej sytuacji stał się bezprzedmiotowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »