NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wywiad Szlęzaka w Nowinach, Krzyż to nie kij bejsbolowy
Posty: 11
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 10:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 10:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 11:35  
Cytuj

to jest skandal, że ten pan Szlęzak, wykorzystuje Krzyż do kampanii politycznej !! chamstwo, panie Szlęzak! daj pan spokój Krzyżowi. Porozmawiaj pan o swoich problemach, że traktujesz pan mieszkańców jak ścierki, rzucasz nimi, nie spotykasz się z mieszkańcami, sam próbowałem spotkać się z panem to pana sekretarka, cały czas odkładała spotkania.

Ja na miejscu innych ugrupowań ignorował bym tego pana, który wykorzystuje wiarę i symbole religijne do zbijania procentów w sondażach.



Teraz kampania pana Szlęzaka będzie wyglądała tak: Krzyż, Krzyż.

Niech ten pan powie ile firm ściągnął do Stalowej Woli ile firm, które dały prace ?

Dlaczego ten pan przypisuje sobie nie swoje zasługi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 12:02  
Cytuj
@commonwealth: relacja jest odwrotna

Kto pierwszy zagadał o krzyżu? Pan Prezydent czy dziennikarz Nowin?

Nie można pozwolić, by strona kościelna (chodzi o władzę, a nie o Kościół, bo to wspólnota ludzi) łamała prawo. Gdyby postawili krzyż tylko po to, aby tam utworzyć miejsce kultu do wykorzystania podczas dróg krzyżowych albo innych uroczystości, Szlęzak na pewno nie miałby nic przeciwko. Niestety, to gra polityczna, aby ukraść działkę należącą do MIASTA.

Najlepiej, by tam nic nie budowano. I tak mamy mało terenów zielonych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 12:09  
Cytuj
Są takie artykuły, tak zwane sponsorowane gdzie płaci się za nie.

Ale powiem to, co mam powiedzieć. Ja też nie jestem za powstaniem tam kościoła, Krzyż jak jest niech zostanie, chyba nikomu on nie przeszkadza i tak jest zasłonięty drzewami. Ja osobiście jak przejeżdżam tamtędy lub przechodzę to zrobię znak krzyża, przeżegnam się.

Ale to, co widzę, to kampania tego pana Szlęzaka to będzie teraz wojna z Krzyżem.

A Szlęzak jest odpowiedzialny za to, że odkąd jest prezydentem Stalowej Woli, ludność naszego miasta drastycznie zmniejsza się!!!!!!

Wyjeżdżają sami młodzi ludzie!!!! Dlatego mój głos oddam na Roberta File młodego człowieka.

Nasze miasto jak Szlęzak obejmował władzę miało prawie 69 tyś mieszkańców teraz jest 65 tyś. Ludzie uciekają, bo ten pan nie potrafi nic zrobić dla młodych, a tyle obiecał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 12:53  
Cytuj
Prezydent ma rację, nie można stawiać sobie krzyża i krzyczeć:" teren jest nasz i chcemy tam kościół". Właścicielem tej działki jest miasto i wara klechom od tego miejsca.
Tylko po co katolikom jeszcze jeden kościół, skoro 500 metrów dalej stoi już jeden?.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 13:12  
Cytuj
PiS pokazał co może zrobić dla miasta G Ó W N O

przykładem jest ten pan :



Lepsza przyszłość naszego miasta bez PiS !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 13:16  
Cytuj
Obrazek

Lepsza przyszłość naszego miasta bez PiS !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
Nasze miasto jak Szlęzak obejmował władzę miało prawie 69 tyś mieszkańców teraz jest 65 tyś.
Tak, to prawda, ale na to duży wpływ ma upadek HSW. Prezydent niewiele mógł zrobić. Doprowadziły do tego milionowe premie dla prezesów, brak przeszkolonej kadry, zła polityka wewnętrzna i brak promocji na zewnątrz (marketing to podstawa w kapitalizmie).

Ostatnio liczba ludności rośnie wg niektórych danych

Przynajmniej w mieście są inwestycje. Niestety, wciąż istnieje dużo slumsów w naszym mieście, ale nie można ich zlikwidować lub odnowić "od tak", bo ich mieszkańcy podniosą bunt.

Teraz radziłbym postawić na rozwój przedsiębiorczości wysokiego poziomu - najlepiej z działu IT - zarówno produkcja i usługi. Przemysł ciężki i zbrojeniowy już mamy - trzeba go tylko utrzymać i rozwijać (nowych nie potrzebujemy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 13:40  
Cytuj
@commonwealth - nie chcę ci przypominać pewnego faktu ale chyba muszę umiech Polska weszła do EU i gro ludzi wyjechało za granice ... część została tam na stałe inna część dorobiła się i buduje się/wybudowała się pod np. Stalową ... fakt że spora część studentów studiujących w Krakowie ... Rzeszowie czy gdzie im się tam podoba wybiera pozostanie w większym mieście gdzie na pewno jest więcej roboty (niekoniecznie w swoim zawodzie) i większe zarobki (od zawsze)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 13:57  
Cytuj
CYTAT


Ale to, co widzę, to kampania tego pana Szlęzaka to będzie teraz wojna z Krzyżem.

A Szlęzak jest odpowiedzialny za to, że odkąd jest prezydentem Stalowej Woli, ludność naszego miasta drastycznie zmniejsza się!!!!!!

Wyjeżdżają sami młodzi ludzie!!!! Dlatego mój głos oddam na Roberta File młodego człowieka.

Nasze miasto jak Szlęzak obejmował władzę miało prawie 69 tyś mieszkańców teraz jest 65 tyś. Ludzie uciekają, bo ten pan nie potrafi nic zrobić dla młodych, a tyle obiecał[/b]


Ja to widze ze przeciwnicy obecnego prezydenta wypowiadają zdania "Wojna z krzyżem" a on ciągle prostuje ze nikt z krzyzem nie walczy - i jak tak to odbieram.

Tak jak napisał el.banan masa ludzi wyjechała bo granice zostały otwarte, była mozliwość legalnej pracy poza naszym krajem i poprostu skorzystali z tego - są tacy którzy twierdzili ze to przez rządy Pisu wyemigrowało tylu młodych ludzi ( widzą co chcą widzieć).

Więc bez sensu jest twierdzenie ze w latach od 2004 do 2006 wyjechało z tego kraju tylu ludzi, przez rząd tego czy tamtego . Teraz rządzi PO i jakoś masowych powrotów nie widać.

commonwealth chcesz zagłosować na File który jest z PO, masz pretensje do Szlęzaka ze tyle obiecał, a pamiętasz ile obiecał Tusk i co z tego wyszło ?

Może Fila miec chęci ale będzie tylko trybikiem dla tych na wyzszym szczeblu a grabie grabią w jedną strone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 21:31  
Cytuj
2 ostrzeżenie za szereg głupich postów. Po trzecim leci ban. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »