NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
prywatne przedszkola,
Posty: 29
Dołączył: 19 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 17:08  
Cytuj
Jakie znacie prywatne przedszkola na terenie Stalówki i/lub Niska? Które jest waszym zdaniem najlepsze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 17:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 00:22  
Cytuj
Baśniowy Świat czy jakoś tak...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 11:26  
Cytuj
Witam! Przyznam, iż jestem nieco zdezorientowana :-)przeprowadziłam się niedawno do Stalowej Woli i chcę wybrać przedszkole dla naszego trzyletniego szkraba. Pooglądałam kilka, podzwoniłam i zdecydowałam się na którąś z prywatnych placówek, ale tutaj mam problemik. Najwięcej miejsc wolnych posiada Domowa Akademia Przedszkolaka na ul. Harcerskiej. Powiedzcie mi proszę jednak, czego tej placówce brakuje, że ma tak niewielu "klientów", chętnych rodziców. Może to wynika z tego, iż jest nową placówką, bo wymogi i standardy spełnia świetnie i bez zarzutu. Pomóżcie, proszę żebym się nie "wpakowała" w coś nieprzyjemnego, w końcu chodzi o moje dziecko, a jestem tu nowa. Co o tym myślicie? Dzięki za wszelkie opinie. Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 11:41  
Cytuj
reklama jest ? jest jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 12:16  
Cytuj
Reklama jest jak najbardziej i strona internetowa bez zarzutu, ale co opinia to opinia. Interesujący jest jednak fakt, że po takiej właśnie reklamie i konkurencyjnych opłatach za przedszkole, brakuje chętnych, hm...szkoda, że się tak niewiele można dowiedzieć, ale dzięki i za to!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 12:30  
Cytuj
zdezorientowana

jesli ci zalezy na opini idz tam, zobacz , podpytaj rodzicow wychodzacych z pociechami

daj dzieciaka na 3dni, tydzien,
wyczaisz czy mu sie podoba, czy zadbany, i najwazniejsze czy zadowolony.

jaki problem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 13:32  
Cytuj
Zaczęli od września dopiero (może od sierpnia ?) więc nie ma się co dziwić. W Baśniowym Świecie w tamtym roku też było mało dzieci bo startowali dopiero, a teraz mają dwa razy więcej dzieciaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 16:43  
Cytuj
Dziękuję za podpowiedzi...muszę się jednak tam wybrać i "wyczaić" uśmiech co będą robić z moim "dzieciakiem"...heh...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 19:01  
Cytuj
Ja mieszam w okolicy przedszkola na Harcerskiej, nie raz widzialam tam dzieci z siostrami, bardzo spokojnie, a przede wszystkim widac, ze siostry zajmuja sie dziecmi i czuwaja nad ich bezpieczenstwem.
Jestem tylko zdziwiona ze sie nie reklamowali-widzialam bardzo duzo ulotek innych przedszkoli prywatnych a ich nie.
Tak czy siak- polecam, znam ludzi, ktorzy zalozyli to przedszkole i z pewnoscia oddalabym im swoje dzieci pod opieke.
Weszlam na ich strone i widzialam dzien probny dla dziecka, wiec mysle, ze mozna im dac szanse umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 20:52  
Cytuj
Mam jeszcze takie pytanko dotyczące przedszkola...na co przede wszystkim zwracacie uwagę wybierając przedszkole, szkołę...co robi na Was szczególne wrażenie, co jest ważne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 11:04  
Cytuj
Dla mnie podczas wybierania przedszkola najważniejsze były:

1. Nauczycielki, które zajmą się moim dzieckiem czyli Panie prowadzące konkretną grupę.
2. Zajęcia dodatkowe.
3. Wyposażenie sal.
4. Jakość dydaktyczna placówki.
5. Wyżywienie, które w wielu przedszkolach jest skrajnie minimalne.
6. Program dydaktyczno- wychowawczy przedszkola.......
i wiele wiele innych, ale te były najważniejsze!

Przedszkolem, które spełniło większość moich wymagań jest Przedszkole nr 1 w Nisku..
Życzę powodzenia Zdezorientowanej w znalezieniu porządnego przedszkola!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »