NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola > Remontują wiatę dworcu PKP,
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:00  
Cytuj
Ruszył remont zadaszenia na peronie numer 2 przy Dworcu PKP w Stalowej Woli. Obecnie trwa rozbiórka dachu i konstrukcji stalowej wiaty. W planach jest wymiana dachu, papę zastąpi brązowa blacha falista, będzie odnowiona konstrukcja zadaszenia. Częściowo będzie tu ułożona na peronie kostka brukowa. Remont, jeśli pozwoli na to pogoda, zakończy się w tym miesiącu. Koszt modernizacji to 120 tysięcy złotych. Kształt wiaty po remoncie się nie zmieni. Niestety, na ławeczki i nowe kosze na śmieci trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=ED&Date=20081202&Category=AKTUALNOSCI&ArtNo=980576041&Ref=AR&MaxW=580&border=0&title=1

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:00  
Cytuj

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:14  
Cytuj
Dziękujemy ci Kubusiu, świetny pomysł na nabicie sobie kilku postów na liczniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:26  
Cytuj
fajnie to bedze wyglądałoumiech
cały pas wiat obskurny a w srodku rodzynek umiech

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:34  
Cytuj
tragedia z tym naszym dworcem , jak takie miasto nie moze miec prawdziwego dworca , tylko jakas wiatezaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jack
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 18:17  
Cytuj
za to ma karczmę i to jaką

 
 
 
 
~~koń trojańskiej
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 18:20  
Cytuj
zaraz, zaraz, echelon, o co chodzi z tym nabijaniem postów, coś mnie ominęło, są za to jakieś nagrody? o czymś nie wiem?

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:04  
Cytuj
echelon 'owi chodzi oto że koleś dołączył niedawno , a jest bardzo zauważalny na forumzaklopotany

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:08  
Cytuj
to co ja mam powiedziećgood Tak swoją drogą (proszę - nie usuwajcie mi znowu tego) ... gra ktoś w Quake III Arena?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 08:01  
Cytuj
oj koledzy juz nie macie o czym pisac tylko zajmowac sie tym czy ktos sobie nabija tematy czy nie .

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:30  
Cytuj
Jaki kraj , tacy obywatele !good

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »