NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Piercing- studio, kosmetyczka...,
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 16:21  
Cytuj
Ja chciałam sobie przekłuć ucho na tej krzywej to pani mi powiedziała, że się tym nie zajmują... więc znalazłam salon w Rzeszowie http://primitivetattoo.pl/ polecam gorąco, zrobiłam sobie tragusa 2 miesiące temu, a jutro jadę zrobić helixa umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2010r. 16:21  
Cytuj

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
hej! tez mysle nad takim przekluciem! zamierzam nawet w tym tygodniu pojsc... w st w salonie na krzywej(jest strona www) sa takie przekłucia przebicie 60zł, znam osoby ktore tam sie przekłuwaly i wszystko niby w porzadku bylo...

Ja jakieś trzy lata temu robiłam sobie na Krzywej kolczyka w pępku. Nie dość, że za mały odstęp między dziurkami (kolczyk mi dosłownie wisiał) to jeszcze cholernie krzywo :/ Szczerze nie polecam. Chociaż może już od tego czasu kosmetyczki z Krzywej nauczyły się się metodą prób i błędów jak się robi piercing... Została mi brzydka blizna. Mam zamiar zrobić sobie kolczyka jeszcze raz, ale na pewno nie u nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 16:12  
Cytuj
Ja jeszcze może dodam, że jeśli chcecie mieć dobrze zrobionego kolczyka wybierzcie się do piercera, zapłacicie więcej, ale będzie to dobrze wykonane. Jakby nie było kosmetyczka nie jest od przekłuwania.

A ja już się ciesze, z mojego świeżego helixa umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Tarnobrzeg »