NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 8 9 10 11
Omnibus-wyniki!,
Posty: 66
Dołączył: 19 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 22:07  
Cytuj
Gratuluję wygranym ;)

Sama idea konkursu bardzo mi się podobała i faktycznie było tak, że samo szukanie miejsca ze zdjęcia było bardzo przyjemne. Raz musiałem się sporo po mieście nachodzić jezyk

Czekam na następną edycję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 22:09  
Cytuj
A ja przyznam ze kazde z tych miejsc znam bardzo dobrzeumiech No ale zabawa przedniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
Po nagrode to gdzie sie zglosic ??smiech2umiech


Do Ciebie nagroda zpostanie wysłana pocztą;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 23:03  
Cytuj
Mi też się podobało umiech
Tak samo znam wszystkie miejsca, tylko czasem trzeba było podejść sprawdzić numer bloku. Tak się mogę bawić. Super konkurs!
Stecyk gratuluję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 09:00  
Cytuj
Gratluje wygranych umiech

Ja natomiast kojarzylam wszystkie miejsca, tylko przy 2 ostatnich musialam sprawdzic ulice i nr ;)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 13:40  
Cytuj
Dzięki za kawę,była pysznaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 13:44  
Cytuj
Mam pomysł na nowy konkursjezyk moze teraz zdjęcia bedziecie robic Wy, a nie jasmiech2 hehe chodzi o to, ze caly czas narzekamy ze w miescie brzydko i fee...jezyk ale są ładne miejsca, budynki, zabytki gdzie az milo przejsc;) np dywany kwiatowe pod balląda albo taki skwerek obok mdk...umiech

idea jest taka: szukamy miejsc ładnych i estetycznych i wrzucamy fotki na forum w nowym wątku, ktory zalozę;) moga byc jakies zaułki w parku, zabytkowe budynki, albo takie skwerki z kwiatami;) fotki oczywiscie nie musza byc super jakosci, takie z telefonu jak najbardziej wystarczą;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Mam pomysł na nowy konkursjezyk moze teraz zdjęcia bedziecie robic Wy, a nie jasmiech2 hehe chodzi o to, ze caly czas narzekamy ze w miescie brzydko i fee...jezyk ale są ładne miejsca, budynki, zabytki gdzie az milo przejsc;) np dywany kwiatowe pod balląda albo taki skwerek obok mdk...umiech

idea jest taka: szukamy miejsc ładnych i estetycznych i wrzucamy fotki na forum w nowym wątku, ktory zalozę;) moga byc jakies zaułki w parku, zabytkowe budynki, albo takie skwerki z kwiatami;) fotki oczywiscie nie musza byc super jakosci, takie z telefonu jak najbardziej wystarczą;)


i co dalej? Wygrywa najlepsza fotka, czy trzeba zgadnąć gdzie to tak jak wcześniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 13:52  
Cytuj
Hmm co tydzien beda losowane nagrody jak teraz wsrod wszystkich co sie zglaszaja teraz dodatkowo jeszcze beda pizze z quattro;) najlepsza fotke bedzie trudno wylonic bo to rzecz gustu, ale moze osoba ktoera w kazdej rundzie umiesci swoje zdj jako pierwsza wygra cała edycje;) Tym razem bysmy wylaniali najszybszego Twoim sposobem, ze najszybszy 1 pkt kolejny 2 pkt i ten co po 5 tygodniach ma najmniej pkt wygrywa;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 14:50  
Cytuj
HEH czyli przejde sie raz po miescie pstrykne 100 zdjec a pozniej tylko z dysku bede wrzucal po jednym co tydzien.
Niewazne do konca co bedzie na zdjeciu i co bedzie przedstawialo tylko wazne ze bede pierwszy.
Po mojemu to juz ta zabawa co byla to chyba ciekawsza, ot moje zdanie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 14:59  
Cytuj
umiech musiałabyś jeszcze wyjaśnić forumowiczom jak kodować linki ze zdjęciami, żeby było je widać, i które serwery hostingowe uważane są na stalowym za spam, jak wrzucić zdjęcie na serwer hostingowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
HEH czyli przejde sie raz po miescie pstrykne 100 zdjec a pozniej tylko z dysku bede wrzucal po jednym co tydzien.
Niewazne do konca co bedzie na zdjeciu i co bedzie przedstawialo tylko wazne ze bede pierwszy.
Po mojemu to juz ta zabawa co byla to chyba ciekawsza, ot moje zdanie jezyk


No nie cokolwiek.... tylko COŚ ŁADNEGO....wiadomo ze jak wrzucisz zwykły blok to ma sie to nijak do konkursu, a pozatym narazie sie tylko pytam jak się Wam to widzijezyk a poza tym zauwaz qwerty_stw, ze co tydzien sa losowane rozne niespodziank, ktore dostaja Ci ktorzy sie zglosili więc nawet jak zglosisz sie ostatni a Twoje zdj bedzie kreatywne to wygrasz jakiegos bonusa, a jak pojdziesz po najkrotszej linii oporu to Twoje szanse malejąsmiech2

CYTAT
umiech musiałabyś jeszcze wyjaśnić forumowiczom jak kodować linki ze zdjęciami, żeby było je widać, i które serwery hostingowe uważane są na stalowym za spam, jak wrzucić zdjęcie na serwer hostingowy...


z tym akurat no problem jak ukrywanie odpowiedzi sie udało wyjasnic to wrzucenie zdjecia tym bardziej wszystko jest do zrobienia;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 17:00  
Cytuj
może jednak zdamy się na twój gustumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 17:20  
Cytuj
Hmm... jeszcze to przemysle bo w sumie jesien i zima to akurat dosc mało atrakcyjne pory na wychwytywanie najciekawszych miejsc:( Może konkurs na najciekawszy rebus o mieście? bedziemy ukladac rebusy oczywiscie o tematyce stalowej wolismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 18:35  
Cytuj
Zaoraszamy do nowej zabawy z rebusami: http://stalo(...)d=613223

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 8 9 10 11
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »