NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
pozdrowienia dla organizatorów tej strony :):) , co sadzicie o tej stornie . . .sugestie, opinie i tematy :):)
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 00:38  
Cytuj
witam, co sadzicie o tej stronce . . .dla mnie OK . . . WAsze oponie. . tematy . .czego brakuje . . . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 00:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 09:08  
Cytuj
kolego jak ludzie napisza co o tym sadza to temat zostanie zamkniety :] posiedz tu ciut dluzej niz dzien ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 09:54  
Cytuj
Drogi Candy strona jest zajefajnaumiech i nie sluchaj wypoocin ifeela, ktory jest tutaj trolem zauwazylam fajna zaleznosc jak sie pojawia jkis temnat o stalowym to zaraz pojawia sie ifeelgood, ktory jedzie po nich, pozniej jakis kretyn z nieudolnej konkurencji, ktora usiłuje zrobic stalowemu jak najgrosza opinie i tylejezyk normalni ludzie sie nie wypowiadaja bo maja gdzies trolla ifeela i jego kompana echelona

tyle w temaciegood

air kisspozdrawiam staloweumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 09:57  
Cytuj
moze i jestem dzien umiechumiechumiech ale to nie znaczy ze mam od ,,czegos" nie zaczac . . .a ze w nocy taki temat mi przyszedł do mojej łysej głowy . . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 10:56  
Cytuj
Heheh strona jest spoko dla normalnych ludzi, a to co [isze ifeelgood to popierdol od razuumiech

Tutaj kolego panuje taka zasada: jest grupa troli, ktorym wiecznie cos nie pasuje, głownie to, ze ich bełkot jest moderowany i zarząd ma ich gdzies. Nukt by po ich odejsciu ie płakał a oni jak rzep psiego ogona uczepili sie forum i nie moga sie oderwac od tej pempowiny. A mnie zastnawia jedno : zawsze wam cos nie pasuje kazdy jest zły i niedobry wiec po co tu siedzicie? PO CO?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 11:27  
Cytuj
Jeszcze jedna rzecz jest ciekawa w stw to jedyne forum i strona gdzie komentarze pojawiaja sie od razu wiec rozne zmije to wykorzystuja zeby napisac sobie cos zleog na smsmiech2 ciekawe ze za kazdym razem te glupoty piszą z nowowzalozonych kontcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 11:32  
Cytuj
Zauważyliście ile osób z większym stazem na forum udzielało się wczesniej ? Teraz została garstka.

Stronka moze i fajna ale była prowadzona nieodpowiednio, nie liczono się z komentarzami forumowiczów, artykuły pisane są dość kiepsko, byli posądzani o kopiowanie. W porównaniu z tym co było spadli i to bardzo.

Anulka jedynie rozmawiała normalnie z ludzi jako moderator .
Mimo to zagladam tu bo mozna się dowiedziec czegoś od ludzi, mieszkanców tego miasta i okolic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 11:36  
Cytuj
Ja mam na mysli tych ktorzy zakladaja nowe konta i najezdzaja na sm wrecz zalosne sa te komentarzejezyk a co do tego czy uzytkownicy sa czy ich nie ma nie wnikamsmiech2 stronka fajnajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 12:08  
Cytuj
umiechumiech mój pierwszy post i jednak jest oddzew . . .umiechumiech dziekuje . . .pozdrawiam, mam nadzieje ze bede ,,wiernym" piszacym tutaj umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 12:39  
Cytuj
mysia jestem trolem i ch..j :] kazdy moj usuniety post czy zablokowane konto, sprawia mi przyjemnosc bo wiem ze trafia tam gdzie trzeba :] btw to nie sa wypociny pisze mi sie bardzo lekko to raz ;-) dwa sm nie krytykuje od zawsze, krytykuje od momentu kiedy sie zaczela dziac chujnia, bylo tak ze stalem za nimi murem :], a trzy to nigdy nie najechalem na sm czy kogokolwiek innego bez powodu :] chcialem dla sm jak najlepiej i nadal chce :] ja kazdemu chce jak najlepiej :]

wymoderowalem troche :] czuje ze musialbym robic zrzuty z ekranu za kazdym razem jak wejde na ta strone, a spokojny sen lubie ;] 13:08

polarny :] nigdy nie plakalem tylko podnosze gula ^^ to jest dla mnie zabawa jednemu zdaza sie ze pomoge drugiego wkurwie, zycie :] dlaczego tu siedze ? proste mimo calej chujni nie ma lepszej strony o stalowej, czekam az sie pojawi i se pojde :] patrz nie balem sie napisac ze sm najlepsze ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 12:45  
Cytuj
ostro . . .ale kazdy ma prawo do swojego zdania umiechumiechumiech, w kazdym jest kawałek prawdy . . umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 13:19  
Cytuj
No ifeel piszesz całkiem mądrze i musze przyznac, ze nawet sie z Toba zgadzam, a co powiesz na temat szczurów, ktore zakladaja nowe konta tylko zeby napisac jakie sm to zle(dobrze wiesz o kim mowa) jak dla nich sm takie zle to po co tu wchodzą?? niech siedzą u siebie i będą zdrwosicool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 13:30  
Cytuj
Bo te szczury, którzy próbowali założyć swoją stronkę, ale coś na popularności nie zyskuje; nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Czasem się nawalą (jak to ponoć robili w siedzibie SM, nie widziałem, ale opowiadał mi naoczny świadek) i natchnienie mają, a czasami na trzeźwo jak ich już bolą gruchy od walenia i coś trzeba robić.
A tak poza tym, to popieram filka, polać mu jezyk.

A tak poza tym to takie jałowe tematy już były, więc do zamknięcia jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 13:46  
Cytuj
to samo sadze o ludziach ktorzy z n-tego nicka napierdalaja na sm, co o ludziach zwiazanych z sm ktorzy zakladaja n-te konto by odpisac na jakiegos posta :]
echelon sie pojawil i kolejny temat wypada zamknac ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 13:54  
Cytuj
Kto i z jakiego k***a powodu usunął z mojego wcześniejszego postu dawne nicki szczurów, o których piszę? Teraz tamten post jest do dupy nie podobny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 13:55  
Cytuj
Nawet mądrze gadaciesmiech2 fakt przyznaje racje, ze wszystkich do jednego worka wkladac nie mozna. Zreszta echelon i ifeel zawsze sie podpisuja pod wszystkim co piszą ale zawuaażcie ze jak pojawia sie temat struktury i organizacji sm ZAWSZE pojawia sie rycerz na białym koniu, który napierdala na każdego po kolei(chodzi o zarzed oczywiscie), zal mi dupe sciska jak czytam cos takiegogood

CYTAT
Kto i z jakiego k***a powodu usunął z mojego wcześniejszego postu dawne nicki szczurów, o których piszę? Teraz tamten post jest do dupy nie podobny.


obserwuje ten temat od początku iw lasnie te szczury o ktorych echelonie wspomniałes juz sie dzis wypowiadały(chyba nie musze mowic o czym pisali), z dwoch poczywiscie swiezo zalozonych kont, zarzad sm najwyraźniej zyga nimigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Kto i z jakiego k***a powodu usunął z mojego wcześniejszego postu dawne nicki szczurów, o których piszę? Teraz tamten post jest do dupy nie podobny.


hehehe co sie zloscisz smiech2 wyglada prawie tak samo smiech2
jak juz sie zabrali to czekam az z mojego posta zostanie, " nie ma lepszej strony o stalowej woli" i "patrz nie balem sie napisac ze sm najlepsze" smiech2
ale urwal :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:07  
Cytuj
Aż tacy skromni nie są - zostawią "nie ma lepszej strony" smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
Aż tacy skromni nie są - zostawią \"nie ma lepszej strony\" smiech2.

oo to jest mistrzostwo smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:25  
Cytuj
to sie zaczyna robic totalnie pojebane
ten sam temat co jakis czas
to samo obsmarowywanie sie i rzucanie w siebie gownem

CANDY79
jak chesz zadawac durne pytania idz do przedszkola
twoj poziom
nie prowokuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:46  
Cytuj
PITUCH wkurwiasz mnie idioto!! dlaczego w kwazdym watku musisz sie wtracic i glosic swoje madrosci?? puytał Cie ktos o zdanie tylko tyle potrafisz wszystkich zjechac zwyzywac i powysylac do przedszkola!!!!!!! co za idiota zrozum najpierw przeznaczenie forum (czyt. forum jest od zadawania pytan) kazdy Twoj post tyczy sie wytykania palcami innych nic nie wnosisz do zadnego watku!!!!!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
to sie zaczyna robic totalnie pojebane
ten sam temat co jakis czas
to samo obsmarowywanie sie i rzucanie w siebie gownem


niestety na kazdym forum jest wataek, ktory jest zakladnay prez kilku uzytkowników co jakis czas na stalowym ludzie a raczej kobitkii uwielbiaja temat ginekologacool, tak samo co jakis czas przewija sie cos takiego jak tosmiech2

PS. pituch troche spokojniej bo troche za duzo krzyczysz mialam okazje sie o tmy przxekonac podczas dyskusji na temat flamingocool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:56  
Cytuj
Inna ciekawa rrzecza, jest to ze te komenty, ktore sa kasowane piszą te same dwa szczury o ktorych wspominiał juz echelon (dziwnym trafem wszystkie te bełkoty dotyczą tego samego i zawsze sprowadzają sie do jednego):szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2010r. 14:58  
Cytuj
Panie i Panowie podsumowując wnoszę o zakniecie tego tematu gdyż jest on wyczerpanygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »