NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Wiesław Siembida nieudany biznes?,
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 08:03  
Cytuj
Wiesław Siembida-kolejna wpadka?
Czy człowiek który popełnia tyle błędów będąc na stanowisku starosty stalowowolskiego nadaje się na funkcję prezydenta miasta?
Wiesław Siembida, który sprzedał budynek dawnego starostwa stalowowolskiego telewizji miejskiej DIANA, popełnił wielki błąd i zaliczył wpadkę, po raz kolejny?

Podobno, budynek nie należy do starostwa! Tylko do PSS Społem. Czy wyobrażacie sobie prezydenta miasta, który sprzedaje nie swoją własność?

Ten wspaniały kandydat na prezydenta miasta Stalowa Wola z Prawa i Sprawiedliwości - Wiesław Siembida
Czy wspaniały interes dla zaprzyjaźnionej telewizji jest wielkim niewypałem?
Czy napisze o tym gazetka KURIER Extra, gdzie w zarządzie są ludzie z PiS, którzy pracują dla posła i europosła z PiS?

Pytań jest wiele, bo kandydat kiepski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 08:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 21:48  
Cytuj
Pytaj, tylko po kolei.
I tak Ci zaraz ten post usuną.goodjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 21:54  
Cytuj
hahaha no to sie usmiałam sprzedac nieswoja wlasnosc? budynek nigdy nie nalezał do PSS co Ty pierdolisz mlotekmlotek sprzedac nieswoja wlasnosc?? glowa Cie boli czy co?sciana

PS. za tym czy budynek zostanie sprzedany glosowali radni wiec helooooooooł chyba nie tylko wiesiek za to odpowiada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 23:16  
Cytuj
jeśli sprzedał nie swoje i wziął kasę to dopiero jest interes!!! trzeba mieć wyobraźnię!

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 23:18  
Cytuj
kto rządzi powiatem ? Wiesław Siembida (PiS)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »