NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Obrońcy krzyża ;),
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 12:28  
Cytuj
Modlitwa, hymn i wieniec przed Pałacem Prezydenckim

Prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył wieniec przed Pałacem Prezydenckim. Dziś mija kolejny miesiąc od katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

...

źródło

hmm a może jednak trzeba dać wygrać PiS ??

doszło by 12 nowych świąt narodowych (dni wolnych od tyrania) euro po 25 zł good czego można chcieć więcej ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 12:28  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 13:02  
Cytuj
Kaczyński co miesiąc pokazuje że ma głęboko w d.pie pamięć o bracie który przecież spoczywa gdzie indziej...

Natomiast tęskni za władzą i czasami kiedy był premierem i jednocześnie sterował kancelarią prezydenta przez telefon...

Władzo, ty jesteś jak zdrowie
ile cię trzeba cenić
ten tylko się dowie
kto cię stracił

smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11699
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2011r. 17:32  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 13:38  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 17:26  
Cytuj
Wesoło było ale mam wrażenie że Jarek na tych krzyżach i trumnach się przewróci i daleko nie zajedzie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11699
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 18:14  
Cytuj
Moherowe berety i lemingi - nia ma co umiechumiechumiechumiech

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 19:37  
Cytuj
harcerze w dobrej wierze postawili tam krzyż tysiące ludzi składało tam hołd ludziom którzy zginęli pod Smoleńskiem (nie tylko Kaczyńskiemu) ale moherowe BOT-y PiS-owskie potrafią zje**ć wszystko :/

samowolka nawet przeciw episkopatowi ... pisowski zmoherzały katoliku zaklopotany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11699
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 21:01  
Cytuj
W intencji wybudowania w tym miejscu pomnika - tak głosił napis na tabliczce przytwierdzonej przez harcerzy do Krzyża pseudokatoliku.

"15 kwietnia 2010 harcerze z różnych związków ruchu skautowego, wchodzący w skład inicjatywy "Polsce i bliźnim", postawili przed Pałacem Prezydenckim drewniany krzyż łaciński, by promować ideę budowy pomnika przed Pałacem Prezydenckim i przysłużyć się także promocji ideałów ruchu harcerskiego. Już po zakończeniu żałoby do krzyża przybito tabliczkę z napisem: "Ten krzyż to apel harcerzy i harcerek do władz i społeczeństwa o zbudowanie tutaj pomnika""

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 21:11  
Cytuj
Z tym krzyżem to wyskoczył pochopnie jakiś lokalny harcerz i zapewne srogo żałowali tego ruchu później kiedy sekta Kaczyńskiego wykorzystała ich politycznie.

A oficjalne stanowisko harcerstwa macie w dzisiejszym liście harcmistrza w sprawie sądu nad powstaniem - odcinają się całkowicie od wyczynów PiSlamistów jezyk

http://stalo(...)id=22950


CYTAT

samowolka nawet przeciw episkopatowi ...


Jak ksiądz przyszedł po ten krzyż to go fanatycy przegonili...
Dla nim papież to Rydzyk...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11699
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 22:42  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2011r. 23:22  
Cytuj
Kurczę, chciałem przypomnieć mirkowi777 jak to olał patriotyczne wezwanie bohaterskiej dziennikarki Gazety Wolskiej spod pałacu prezydenckiego pt. "Pomóż potrzymać namiot".
Jak przyszło co do czego to nie był ani patriotą ani gentlemanem. Nie poszedł i nie potrzymał :(

Teraz widzę że wycięli ten apel, widać niewygodny, a cenzura w pisowych mediach to podstawa.

http://solid(...)iot.html

Muszę zacząć zapisywać te pisowskie brednie na dysku - potem je usuwają i się wypierają hehe nie ma to jak rzetelni dziennikarze chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11699
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2011r. 16:19  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 10:51  
Cytuj
W Sejmie posiedzenie, pod Sejmem krzyż

Na Wiejskiej pierwsze posiedzenie Sejmu, a pod Sejmem "mini-manifestację" z krzyżem w roli głównej. Zdjęcia grupy osób, trzymających w dłoniach krzyż przesłał do Redakcji Kontaktu @Bus24.

Obrazek


"Przyszło kilku panów, przyniosło ze sobą krzyż i stanęło przed budynkiem sejmowym. Widziałem ich przed godziną 10" - powiedział Redakcji Kontaktu @Bus 24.

Edyta Adamus z z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie, potwierdziła informacje internauty. "Grupa, która zgromadziła się we wtorek pod Sejmem została wylegitymowana przez policję" - powiedziała Adamus.

źródło kontakt 24

Sam już nie wiem czy ci ludzie nie mają zajęć w domu ... pracy ... teraz każdy komu coś nie pasuje robi akcje ... krzyż na plecy i do ataku :szok:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 11:44  
Cytuj
Obrońcy kontratakują hehe umiech

Niektórzy dla uwagi w mediach zrobią wszystko.

W języku angielskim jest takie pojęcie "attention whore", niestety nie ma odpowiednika po naszemu. Szkoda, bo pasuje do nich jak ulał chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 12:16  
Cytuj
nie chce mi się zabierać głos w bezsensownej dyskusji, ale niektóre dzieci trzeba choć trochę uświadomić za nim wezmą się za pisanie.

i tak, cytuję: "A oficjalne stanowisko harcerstwa macie w dzisiejszym liście harcmistrza w sprawie sądu nad powstaniem - odcinają się całkowicie od wyczynów PiSlamistów"

Po pierwsze dziecko, ten pan jest harcmistrzem ZHR, co nie znaczy że mówi w imieniu całego ZHR. Takich harcmistrzów w Polsce są setki albo i nawet więcej.
Po drugie, ten pan nie zasiada nawet w Komendzie Chorągwi Podkaprackiej, nie zasiada nawet w komisji instruktorskiej, nie zasiada też w kapitule, a Ty dziecko piszesz o jakimś oficjalnym stanowisku ZHR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 12:42  
Cytuj
Odpowiadasz na moją wypowiedź sprzed 3 miesięcy?
Co tak długo myślałeś chytry ?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 13:42  
Cytuj
widać nie spędzam tu tyle czasu co Ty i nie bywam tak często

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11699
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2011r. 06:54  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2204
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Maja 2015r. 17:22  
Cytuj
Obrazek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 13:12  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 13:19  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 14:08  
Cytuj
odgrzewacie stare kotlety, nabijając popularności ludziom chorym psychicznie- ich po prostu trzeba usunąć, a nie robić z nich celebrytów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 14:10  
Cytuj
Zwolennikom Pis zarzuca się wiarę w teorie spiskowe,a tu okazuje się,ze wladza sama każe palic budke pod ambasada i wysyła podstawionych ludzi,żeby grali świrów,a potem zrzuca się to na Pis...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 16:46  
Cytuj
Ponoć Joanna spod krzyża to nieślubna córka dziadka ze strony babki samego Mojżesza ... wnuka Kaczyńskiego ale może to tylko plotki nie wiem A macierewicz to wcale o żadnych teoriach spiskowych nie nawijał tylko to pranie mózgu wymyślone przez lemingi ... A jonowo-plazmowa mgła zrzucona na Smoleńsk przez kosmitów to fakt niezaprzeczalny ... i jedno tylko jest do bani :/ ... że głupota nie ma skrzydeł bo po ziemi nie chodził by żaden zwolennik PiSu

ps. co to jest "mocherowa baba" co to za analfabetów zatrudnili do robienia tych "demotów" ... aaa znowu ci od tuska ? zarumieniony nie wyłapałem na początku ... i tyle zachodu żeby ośmieszyć przygłupiego Kaczora ? Ten tusk to kombinatorek ....

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2015r. 17:55  
Cytuj
Banan - tak ogólnie to co chciałeś pokazać przez ten wpis? Jakiś taki desperacki i pozbawiony sensu. To co zostało przytoczone plus nagrania nt podpalania budek ewidentnie pokazują, że platfusy obywatelskie to liski prowokatorki. Bardzo prawdopodobne, że dzisiejsze zajście w Toruniu to też ich robota ale tego szybko się nie dowiemy. Nie wiem jaki masz interes w obsmarowywaniu PISu ale mam nadzieję, że plynie z tego korzyść finansowa bo jak za darmo to obawiam się o Twoje zdrowie psychiczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »