NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Zachowanie moderatorki Anulki,
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 22:18  
Cytuj
Jeżeli już jesteś moderatorem tego forum to zachowuj się fer. Dzisiaj wykasowałaś moje dwa posty, w których odniosłam się do tego że nie reagujesz jako moderator na jawną reklamę niektórych imprez i knajp. Może to chodzi o twoich znajomych a może masz z tego inny interes, nie wiem, ale twoja funkcja cię zobowiązuje przede wszystkim do przestrzegania zasad forum. To nie jest twój prywatny chlew.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 22:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 22:31  
Cytuj
Jesli juz to napisano te posty w 3 tematach...Wyslalam PW z informacja,że nie na temat tak? W jednym odpisalam...Nie mam zadnego interesu ani w Omega ani w Tle....info o imprezach to cos zlego? Reklama? Wiesz jak wyglada reklama? Info jest w dodatku o bezplatnych imprezach ! Rozumiesz bezplatne? Myslisz,ze ktos organizujac ja za freeeeeeeee zaplaci za jakakolwiek reklame??? Chyba cie delikatnie wygielo....Skoro to jawna reklama to powinny zniknac posty z tematu o najlepszych pizzeriach,dyskotekach itd nie uwazasz? bo to tez reklama co?Prywatnie nie mam chlewu a tym bardziej tutaj wiec uwazaj co piszesz a wczesniej sie zastanow i sprawdz pojecia ktorych chcesz uzyc ! Moze nalezy wg Ciebie zakazac wpisywania forumowiczom jakich kolwiek nazw wlasnych?? bo to reklama?A w etykiecie nie mam nazwy moderator! Czy to dla Ciebie to samo? Dla mnie kolosalna roznica...a moj nick to anulk@ nie Anulka czy Anulk@...Anulki tu nie ma nie widac?


Ktos jeszcze ma jakies skargi na moja osobe? Prosze smialo w tym temacie mozna sie wypowiadac do woli

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 22:52  
Cytuj
Nie jeden raz było tak na forum że usuwano takie posty z uwagi na zakaz reklamy.

Jeżeli koncert jest bezpłatny, ale nie odbywa się w szczerym polu tylko w knajpie, która żyje ze sprzedaży np. piwka, a muzyk zarabia w tej właśnie knajpie, to już pewnie jest reklama. Jak już napisałam od tego jest dział ogłoszeń. Co do reklamy to sama pewnie miałaś wątpliwości, świadczy o tym twoja odpowiedź do niejakiego Czarusia.

Nie wiem kto ma rację ty czy ja i nie o to mi w tej chwili chodzi. Mam do ciebie uwagi, bo usuwasz posty, w których są niewygodne pytania do moderatorów m.in. do ciebie Anulk@.


//moderowano - anulk@



Właśnie zobaczyłam że znowu usunęłaś mojego kolejnego posta, w którym napisałam ci że nie masz do tego żadnych powodów, bo cię przecież nie obrażam. To o prywatnym chlewie napisałam do ciebie dopiero po usunięciu trzech moich postów, w których zadałam ci pytanie a ty ciaaaaach i po kłopocie. A, przedtem napisałam jeszcze że jesteś chora na capsa.

Acha i jeszcze jedno, wiem jak wygląda reklama bo zawodowo się nią zajmuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:07  
Cytuj
pierwszy raz usuwam posty ze skarga na mnie bo tu mozesz to zrobic zakladajac temat....ja nie mam alergii na to czy wygodne sa dla mnie czy nie......pisz krytyke,uwagi co chcesz ja czytam.......doceniam,ze ktos zwraca uwage na cokolwiek...nie jestem doskonala ale...doskonale sobie z tym radze


ostatni post usunelam teraz - tu sobie wyjasniamy - capsem nie piszemy jest o tym w regulaminie.......co do Marcina Steczkowskiego to nie wiem nawet jak wyglada a co dopiero znajomy moj


tylda - nie usuwam Twoich postów!!!!!!!!!!! nie podaje pizzy!!!!!!!!!!!cos Ci sie pomylilo chyba

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:13  
Cytuj
goodgoodgood


ok ifeelku

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:39  
Cytuj
O pardon wycofuję się z rozmowy, to już nie moje klimaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:42  
Cytuj
No Anulka, usunęłaś tym razem swoją wypowiedź, ale zdążyłam ją przeczytać i muszę ci powiedzieć,że nie ma takiej siły abym ja na twoim poziomie z tobą rozmawiała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:46  
Cytuj
nie usunelam zadnej swojej wypowiedzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



a ten kto to zrobil w tym temacie to nie ja! usunieto tez post tygryska!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:53  
Cytuj
Anulka wiedziałam że usuniesz i sobie wcześniej na pamiątkę twoje złote myśli wydrukowałam. Umieszczę je jako wrzutę /ale nie na tym forum/.

Ale kłamczucha jesteś, myślisz że oprócz mnie nikt tego nie czytał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:55  
Cytuj
Elka zamknij morde i wypad spac a najlepiej to zrob jak "acer" pozegnaj sie z wszystkimi bo robisz z igły widły.. po co ktos napisał cos na pub omega? to nie była reklama nie można popadac az w taki paradoks zenujące są posty typu: "hej bylam w nowym sklepie z butami miescie sie dokladnie na tej ulicy i ejst taki zajebisty ze sie posikalam" W pubie omega nikt nie podszywa sie pisze to sa wlasciciel i nie udaje zachwyconego klienta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Sie 2010r. 23:58  
Cytuj
W tym wypadku rządam przywrócenia mojego postu lub wyjaśnieniu ,że to nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikt nie bedzie zarzucal mi klamstwa!!!!!!!!!!!!!!! Nikt!!!!!!!!!!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 00:04  
Cytuj
ja usunąłem posty tygryska, jako bezwartościowe i cytaty z tych postów w innych postach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 00:05  
Cytuj
a moj gdzie jest???????? przez takie usuwanie wychodze w oczach innych na zero!!!klamczucha!!! fajnie wam teraz????

dlaczego nie napisano ze zniknal moj tez? i kto? dlaczego?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 00:13  
Cytuj
W jasną cholerę to ja zmykam od takich /a, szkoda gadać co mi się ciśnie pod klawisze/ moderatorów jak wy.
A ty teraz zamknij sobie temat.
Nie mówiłam że prywatny folwark?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 06:26  
Cytuj
Ja też chcę wtrącić 3 zdania do Osoby SM - a może łaskawie odpowiesz na moją pocztę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 07:32  
Cytuj
Elizabet tak przeczytałęm z nudów wszystkie twoje posty i masz racje zmykaj stąd. Wartościowego nic w nich nie ma

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 08:29  
Cytuj
Posty: 12
Artykuły: 0
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:

ff
Wysłany: 8 Kwie 2010r. 19:02
Cytuj
Do jacka85. Po prostu, jeżeli nie masz pojęcia, to po prostu się nie odzywaj. Następnym razem po prostu złożymy doniesie do prokuratury. Mamy wkleić skan faktury za meble? Zapłaconej?!!
Takich idiotów jak ty, co chodzę i roznoszą plotki jest niestety bardzo dużo. Nie pozdrawiamy. Telepizza

Moim zdaniem to fajna odpowiedź na twoje mądrości wypisywane tu na forum. Bardzo, jak widać wartościowe.
Co można powiedzieć o zarządzającym, który tak się zachowuje.
Chyba ci zależy aby wszyscy którzy myślą inaczej niż ty poszli
z tego forum.
Forum? Nie to chyba jednak nie jest forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 08:37  
Cytuj
Nie było mnie tu dłuższy czas, ale widze ze nic sie nie zmienilo. Gratuluje takich moderatorow ;)
... Elizabet ... zrezygnuj wytna Cie jak nie anulka to inni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 08:42  
Cytuj
chcialam przypomniec,że temat tyczy sie mojej osoby nie calej reszty wiec prosze trzymac sie tematu
w temacie jest Anulka a nie ogol moderatorow i zarzadu

alien - masz mi cos do zarzucenia? prosze smialo

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 09:00  
Cytuj
Alien co tak bronisz tej Elizabet???
czyżby to twoja kobieta byla ???
i zarejstrowałes sie żeby ją bronic ,bo nikt tego nie robi???
Odczepcie sie od Anulki !!!
Elizabet WYPADDDDmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 09:14  
Cytuj
CYTAT
Nie było mnie tu dłuższy czas, ale widze ze nic sie nie zmienilo. Gratuluje takich moderatorow ;)
... Elizabet ... zrezygnuj wytna Cie jak nie anulka to inni.


A niech sobie wycinają. Ja jestem na forum od niedawna. Myślałam że tu można pisać wg zasad jak na innych normalnych forach. Wypowiedzi kilku tutejszych moderatorów uświadomiły mi z kim mam do czynienia.
Pewnie że zrezygnuję, przecież nie będę rozmawiać z kimś, kto do tej rozmowy jeszcze nie dorasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 09:28  
Cytuj
Anulka jestes tutaj opluwana przez wszystkich, wszyscy daleko Cie maja w dup**e a ty lizesz jescze odbyt inviksowi! Tylko po co! Pytam po co? Nie lepiej być normalnym jak wszyscy na forum niz jakas tam moderatorka co gowno z tego masz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 09:36  
Cytuj
tygrysku(panie G) - jak wczesniej pisalam do twojego postu nie twoj interes co i komu lize i kto mnie wydyma...........jesli wydymano ciebie - trudno takie zycie
Opluwana przez wszystkich??? popatrz czlowieku ile osob sie tu wypowiedzialo i policz na palcach jednej reki!!! dla ciebie to wszyscy??? Dla mnie sa i inni...no i w koncu po cos jest ten temat tak?
masz mi cos do zarzucenia? prosze smialo

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2010r. 09:56  
Cytuj
zaklopotanyElizabet

z deka przesadzasz !

ja tam nie plakalem jak Anulk@ usunela me posty,
tylko inaczej to samo sformulowalem i poszlo umiech

jakieś zasady muszą byc
a co do inncyh For'ow
to chyba gdzie nie gdzie ich brak

a jesli sie rozchodzi o Omega, bo tak mozna wywnioskowac
to ciekawe co na to sam Wlaściciel, bo tu raczej zajezdza Anty reklama!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »