NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Galeria Stalowa Wola,
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 09:37  
Cytuj
Materiał TVS nt. budowy Galerii STALOWA WOLA

Teraz mam pytanie, które mnie bardzo nurtuje, jeśli inicjatywę podjęli Stalowowolscy kupcy... to mamy się spodziewać tylko ich asortymentu, czy powstaną jakieś "normalne butiki"? Tak pytam, bo oni zawsze byli przeciwko "molochom" - gdyż oni na tym tracą. Stąd moje pytanie...

Wg mnie powinni przy okazji wyburzyć ten bunkier z Tesco i wszystkich najemców przenieść do nowej galerii. Prawda, że byłoby ładniej.

Jednakże miło, ze nasze miasto się rozwija umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 09:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 10:13  
Cytuj
Dokładnie, ale mimo to Stalowa nie ma takich miejsc jak na przyklad rynek w Rzeszowie powinni jeszcze pomyslecv o czyms takim przydalyby sie jakies kawiarnie ;)umiech

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie, ale mimo to Stalowa nie ma takich miejsc jak na przyklad rynek w Rzeszowie powinni jeszcze pomyslecv o czyms takim przydalyby sie jakies kawiarnie ;)umiech

Miejsce było, ale jakiś 'mądry' łeb postawił w SUPER miejscu - ZUS i obok Sąd. W centrum miasta instytucje do których podbija się raz na kilka msc - Polska po prostu nie pomyl z Ameryką...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 14:15  
Cytuj
Stalowa jest za młodym miastem, by mieć rynek. co nie oznacza, że go brakuje. Gdyby dookoła tej nowej galerii zrobili planty, co jest nie realne wyburzyli ten bunkier z Tesco tam mozna byłoby coś takiego stworzyć... no ale to tylko takie nasze gdybanie..., Oni to pewnie przykleją do tej ruiny i będzie przepięknie;/
Myślę, że normalnie sklepy mają racje bytu, jeżeli nasi kupcy będą zdzierać czynsze za wynajem lokali... tylko dlaczego we wszystkich materiałach spotykam się z określeniem "Galeria Kupców"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2010r. 21:37  
Cytuj
Rynek by sie znalazl w rozwadowie..tylko kto tam zainwestuje jak to żul city jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 128
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 20:50  
Cytuj
Na rynku w Rozwadowie można by coś zorganizoac. Nawet gdyby miejscwi sklepikarze zafundowali chetnym "darmowy" dojazd. Tylko czy Pani Rechorowska się zgodzi??? Przeciez Ronita..........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 22:19  
Cytuj
Kolejny materiał w temacie Galerii Stalowa Wola:
http://vimeo.com/21971753

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2011r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Kolejny materiał w temacie Galerii Stalowa Wola:
http://vimeo.com/21971753


Po obejrzeniu wyżej przedstawionej prezentacji od razu na myśl przyszła inna tego typu galeria, a mianowicie galeria (gabarytowo podobna) - NOWY ŚWIAT RZESZÓW - gdzie za dużo ruchu i interesu nie mają tamtejsi "kupcy".
Nie chciałbym żeby stalowowolska galeria podziela ten sam los, ale niestety to samo ją chyba czeka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
Materiał TVS nt. budowy Galerii STALOWA WOLA

Teraz mam pytanie, które mnie bardzo nurtuje, jeśli inicjatywę podjęli Stalowowolscy kupcy... to mamy się spodziewać tylko ich asortymentu, czy powstaną jakieś \"normalne butiki\"? Tak pytam, bo oni zawsze byli przeciwko \"molochom\" - gdyż oni na tym tracą. Stąd moje pytanie...

Wg mnie powinni przy okazji wyburzyć ten bunkier z Tesco i wszystkich najemców przenieść do nowej galerii. Prawda, że byłoby ładniej.

Jednakże miło, ze nasze miasto się rozwija umiech


no , to świetny pomysł... tylko co na to prywatny właściciel budynku powie . Myślę że się wqurwi że mu jego WŁASNOŚĆ rozwalają ... No i obowiązkowo trzeba w nowej galerii wybudowanej na prywatnej działce pamiętać o mieszkańcach na ostatnim piętrze . Ludzie , teraz to jest już pozamiatane ! Człowiek odpowiedzialny za zgodę na wybudowanie takiego potwora dawno już tam nie pracuje i można go pocałować w ... A budynek jest zaprojektowany tak aby był wybudowany jak najniższym kosztem ( np. malutkie okna )nie wiem

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2011r. 21:34  
Cytuj
CYTAT


Po obejrzeniu wyżej przedstawionej prezentacji od razu na myśl przyszła inna tego typu galeria, a mianowicie galeria (gabarytowo podobna) - NOWY ŚWIAT RZESZÓW - gdzie za dużo ruchu i interesu nie mają tamtejsi \"kupcy\".
Nie chciałbym żeby stalowowolska galeria podziela ten sam los, ale niestety to samo ją chyba czeka...


Jest duże prawdopodobieństwo, że tak będzie ...
Zobaczcie co jest pod adresem:
www.galeriastalowawola.pl
można za stówkę kupić ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 07:49  
Cytuj
W Rozwadowie miał być "stary rynek" czy też "starówka" ale jak zawsze po pewnym czasie stwierdzili że nie ma kasy. Jeśli zmodernizowaliby park w Charzewicach, w Rozwadowie ułożyli trochę kostki, poprawili ogólny wygląd to i sklepikarze popoprawialiby swoje sklepy, powstałyby kawiarnie i by było jak trzeba.... tylko że miasto nie ma na to kasy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2011r. 13:43  
Cytuj
Stalowowolscy kupcy blokują wiele inicjatyw, dlatego też nie ma u nas np. MacDonald'sa i ludzie jeżdżą do Tarnobrzega. Może to i nie jest jakaś giga strata dla nas, ale nie ma i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 22:16  
Cytuj
A poco nam MC Donalds - jedzenie jak trocina - nie lepiej piergów zjeść ? coś domowego i zdrowego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »