NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
kaufland , złodziej kontra ochrona
Posty: 11
Dołączył: 13 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 14:47  
Cytuj
witam byłem ostatnio w markecie w swojej ulubionej kwiaciarni i przy okazji na zakupy widziałem jak pakowała Pni towar do torebki i do wózka reszte nie widzialem czy zapłaciła z tego co miała w torebce ale widziałem jaka tam maja ochrone zgarneli babke ale zadymy podobno zrobiła jak ktoś wie coś więcej oipiszcie proszę co i jak dzieki u mnie w Poznaniu raczej takie rzeczy się nie zdarzają przynajmniej coale ochrona szybka muszę przyznać zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 14:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2010r. 17:54  
Cytuj
czy o to chodzi ??

http://www.echod(...)71713174

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 13:17  
Cytuj
Wszyscy się wzbudzają i stosownie do swojej pozycji (rzetelnego klienta - lub złodzieja) wypisują mądre komentarze, po pierwsze nie lubię kiedy ochrona traktuje każdego klienta jak potencjalnego złodzieja, po drugie niestety w naszym katolickim społeczeństwie jest TAK WIELU ZŁODZIEJASZKÓW że się nie dziwie ochronie. Tyle tylko że powinni pilnować po zakamarkach sklepu, a nie stać za kasami i pilnować nie wiadomo czego. A kradną i młodzi w kapturach i panie w drogich ciuchach z różańcem w torebce i panowie i matki, babki i ..... wstyd i brak słów. Nic tego nie tłumaczy, ani nagła chęć , ani choroba, ani status społeczny, ani poziom zamożności. W regionie Polski gdzie przeważa katolickie przywiązane do tradycji, prawa, sprawiedliwości i uczciwości takie rzeczy??? a jak powiesz coś o podwójnej moralności albo zakłamaniu.... zaraz cię chcą zjeść. Ale jęzor do Komunii Świętej wystawiają z ochotą i spojrzeniem czy wszyscy to widzą....... do dooopy z takim katolicyzmem... A złodziejaszków KARAĆ!!!! bezwzględnie. Ochronie która takiego narobiła wstydu kobiecie zwolnić i posłać do szkoły, kurs taktu i zachowań interpersonalnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 13 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 18:10  
Cytuj
CYTAT

Tak bardzo dziękuję za informację i pozdrawiam Stalową Wolęgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »