NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Cenzura na forum,
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 10:17  
Cytuj
Zwracam się do MODERATORÓW Forum, nie wiem z jakiego klucza i na jakich zasadach stajecie się moderatorami, nadzorcami, znawcami wreszcie wyroczniami które decydują co należy puścić a co z forum usunąć. Usuwajcie posty obrażające, pomawiające, z zawartością niecenzuralną a nie te wyrażające OPINIE.... czy tu mogą znajdować się tylko opinie zgodne z poglądami poszczególnych moderatorów, a co nie po myśli to won ???, poza tym jeśli jakieś wypowiedzi stoją w sprzeczności z prawem proszę przejrzeć wszystkie tematy i pousuwać a nie stosować wybiórczość.
Znakomicie rozumiem i stosuję zasady dobrego smaku, kultury i obiektywizmu i wystarczającej znajomości prawa, a "protestuję przeciwko często bezpodstawnemu stawianiu się ponad". Jeżeli Ktoś z Państwa ma wykształcenie prawnicze i znajdzie post który stoi w sprzeczności z prawem - rozumiem usunięcie, ale z wyjaśnieniem przyczyny. W innym przypadku takie forum będzie jedynie zbiorowiskiem postów o wszystkim i o niczym, o tym co chcą na nim widzieć jego "nadzorcy"..... i trzeba będzie (jak coraz częściej w różnych dziedzinach) przemilczeć niż się wypowiedzieć, to po co takie forum ? ... pytam retorycznie.
Pozdrawiam i pozostawiam pod rozwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 10:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 10:37  
Cytuj
ale konkretnie o co chodzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 10:53  
Cytuj
No nie chcę być niegrzecznym, ale wszystko jest napisane powyżej i wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Temat jest ogólnym zarysem tendencji moderowania a nie próbą żalenia się na konkretny wpis czy jego usunięcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 11:38  
Cytuj
Nocny tak się żalisz a sam widząc temat o wodzie piszesz o polityce. Wyedytowałem posty nie zwiazane w jakikolwiek sposób z wodą.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 11:49  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedź, pragnę sprostować że nie miałem na celu ŻALENIA się, a jedynie poddania pod rozwagę i przemyślenie pewnych zachowań i tendencji. Z całym szacunkiem, proszę dobierać stosowne słowa a nie rzucać lekceważące czy pogardliwe wręcz "żalisz się, płaczesz, podbijasz etc."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
Z całym szacunkiem, proszę dobierać stosowne słowa a nie rzucać lekceważące czy pogardliwe wręcz "żalisz się, płaczesz, podbijasz etc."


A to dobre było good. Jak Ty Jacek możesz nie pisać do niego per szanowny pan tylko tak prostacko smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 12:10  
Cytuj
A ja tam uważam ,że po ostatnich zajściach na forum temat jest jak najbardziej aktualny....przyłączę się również do prośby ,żeby pan invix przeglądnął resztę tamatów i wymoderował sobie te które są mu nie na rękę......a co do ciebie jacku - nie przeginaj tak z wazeliną, bo i ciebie odpowiednio potraktują tylko w swoim czasie..........

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 12:19  
Cytuj
Ja tylko zapytam, pozniej mozecie to usunąć. Jak to jest ze wczoraj czytamy art. o stalowowolskim radnym który ujął nietrzezwego kierowce a dziś temat radny Przytuła bohaterem ?

Czy osoby które piszą te tematy nie przegladają tego co widnieje na dole ?

Od siebie dodam ze on raczej nie ująl tego kierowcy tylko zgłosił ten przypadek na policje i to oni go zatrzymali. Mam prosbe aby odpowiedziały na to osoby które to piszą, potem mozna to usunąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
A ja tam uważam ,że po ostatnich zajściach na forum temat jest jak najbardziej aktualny....przyłączę się również do prośby ,żeby pan invix przeglądnął resztę tamatów i wymoderował sobie te które są mu nie na rękę......a co do ciebie jacku - nie przeginaj tak z wazeliną, bo i ciebie odpowiednio potraktują tylko w swoim czasie..........


Nareszcie obiektywna wypowiedź z twojej strony, aż nie chce się wierzyć umiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
bo i ciebie odpowiednio potraktują tylko w swoim czasie..........

ano cos w tym jest ^^ a najlepsze to ze nie zawsze chodzilo o pieniadze ^^ kiedys tych pieniedzy nie bylo, a ludzie i tak sie wykruszali^^ anulka dlaczego wlasciwie jeszcze trzymasz ten zapyzialy znaczek zarzad przy swoim nicku ?:]
jezeli tobie zniknie zakonczy sie przynajmniej dla mnie pewien okres sm, jestes jedyna osoba ze starej gwardii ktora jest aktywna, o dziwo starasz sie w miare mozliwosci cos zdzialac, a na dodatek jedyna osoba ktora jest jakos tak cieplo kojarzona jezeli nie przez wszystkich to napewno przez wiekszosc :] reszta nierozpoznawana albo bezplciowa z 2ma kontami by pisac o ludziach dobrze albo zle :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 19:54  
Cytuj
Ajj tam. Nie pisze artykułów no poza paroma sportowymi któe sie niebawem ukażą. Nie moderuje nic o ile nie dotyczy polityki. A jak coś zabieram zabawki i ide do innej piaskownicy good

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 20:01  
Cytuj
zobaczymy jak dlugo wytrzymasz^^ a to moderowanie to pewnie przez stare nawyki i sie zateskinilo ? :] mam nadzieje ze ci sie szybko znudzi bo lux mundi sie nie opamieta ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 20:24  
Cytuj
Ifelgod skoro stare nawyki to odezwij sie na gg bo ja już nie wiem ktoś ty.
Jakby nie patrzeć 16 lat miałęm i byłem modem na najwiekszym forum motoryzacyjnym i tak jakos zostało.
Mnie nie ciśnie by tu robić mega porządek tylko polityczne forum mnie wkurzało.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 20:49  
Cytuj
e panie gg nie mam do ciebie az tak to sie nie kminimy :] swojego czasu tez mnie auta rajcowaly, kilka modlitw zaliczylem i stad kojarze :], bylem pelen podziwu dla twojej osoby i twoich przepychanek z kaszlem, fajnie ze ci zostalo :-) jak cie kiedy na miescie zobacze to w plecy jebne i sie przedstawie :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 20:57  
Cytuj
yhy. A modlitwy dobra rzecz bo my katolicki naród byliśmygood A na mieście mało bywam bo garaż w nisku i siedze tam cały czas

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 20:58  
Cytuj
Panowie...... odbiegacie od tematu, bo w sumie temat "cenzura" zostal wyjasniony i ucichł;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
yhy. A modlitwy dobra rzecz bo my katolicki naród byliśmygood A na mieście mało bywam bo garaż w nisku i siedze tam cały czas

moze jak do rossmana zajade ^^ a jak nie to na lasowiaku pewnie :]
stefek przeciez widzisz ze wlasciciel aka sm nie wie o co chodzi :]
CYTAT
ale konkretnie o co chodzi ?

3ci rok to samo a on nadal nemo :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 21:36  
Cytuj
ifel lasowiaka to juz dwa lata nie ma bo automobilklub woli czepać kase w stacji niż robić coś dla ludzi. Pozatym teraz jeżdze wyżej a z licencją trzebaby był ow klasie gość jechać

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 00:10  
Cytuj
heh to szkoda bylem tam ladnych pare lat temu i bylo na co pokukac :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 22:45  
Cytuj
mozecie dodawac komentarze do artykulow ?:] czy juz tylko mine jest wsio od gory do dolu blokowane ?;D mam komunikat wystapil blad skontaktuj sie z adminem :] jako ze wiem jak wyglada kontak z adminem to sobe podaruje p_p doczytaj w zrodlach nazwisko jacka :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 22:52  
Cytuj
Napisz to ost zdanie jeszcze raz

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 22:58  
Cytuj
jako ze wiem :] jak wyglada kontakt z adminem ^^ to sobie podaruje, p_p doczytaj w zrodlach nazwisko jacka ?:]
hehe cos nie do zlapania ?smiech2
edit: w sumie to juz nie wiem jak bylo wydawalo mi sie ze zle, czy juz poprawione ? :] czy cholera mi oka nawalaja ?:] ehh za duzo wszystkiego :]
edit2: zostaje mi sie pluc tylko o yo ze komentarzy nnie moge dodawac ;D
edit3: jutro w godzinach wieczornych uciekam na krakow jak ktos chce miec transport w milym towarzystwie to moze napisac jezyk moge pod wskazany adres odstawic ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 23:18  
Cytuj
Ja mogę komentować artykuły...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2010r. 23:22  
Cytuj
no to standardowo tylko ja nie moge ^^ thx :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2010r. 05:55  
Cytuj
CYTAT
Posłuchaj tego jeśli wiesz o co biega
Pięć, dla każdego który gówno to dostrzega
Dab ci sens dał, nie będę się już więcej znęcał
I tak to zbyt gówniany temat żebym się rozkręcał!




interpretacja tekstu piosenki jest dowolna ( niektórzy z pewnością wiedzą jak ja ją interpretuję)






CYTAT
Nareszcie obiektywna wypowiedź z twojej strony, aż nie chce się wierzyć umiech


...hmmmmm myślę ,że moje wypowiedzi były zawsze obiektywne tylko nie zawsze wszystkim "na rękę" .....niektóre usunięto



CYTAT
jestes jedyna osoba ze starej gwardii ktora jest aktywna, o dziwo starasz sie w miare mozliwosci cos zdzialac, a na dodatek jedyna osoba ktora jest jakos tak cieplo kojarzona jezeli nie przez wszystkich to napewno przez wiekszosc :] reszta nierozpoznawana albo bezplciowa


bardzo miło przeczytać taką opinię na swój temat .......teraz wiem,że warto było tu być w tym bałaganie i znosić różne sytuacje tylko po to ,żeby ktoś tako mnie powiedział....dziękuję


CYTAT
anulka dlaczego wlasciwie jeszcze trzymasz ten zapyzialy znaczek zarzad przy swoim nicku ?:]
jezeli tobie zniknie zakonczy sie przynajmniej dla mnie pewien okres sm


właściwie to nie wiem....jest mi zbyteczny skoro mogę to co mogę a invix nie ma poszanowania dla tego co tu robię.....
Może nadchodzi ta chwila kiedy trzeba powiedzieć definitywnie stop i się rozstać....Ciągle miałam nadzieję,że się zmieni.......Ciekawe czy konkurencja potrafiłaby to docenić co się tu zrobiło czy to w ogóle coś warte ...POWINNO dać do myślenia dlaczego wszyscy odchodzą - ZoMo ,virus,Call,jagi,Geno ....nie wspomnę o forumowiczach....PROBLEMY TRZEBA ROZWIĄZYWAĆ BO ICH SIĘ NIE DA OT TAK USUNĄĆ ....a tu idzie się na właśnie taką łatwiznę.... A JA TAK NIE CHCĘ!






Tym tutaj z zarządu ciężko się wysilić i powiedzieć przepraszam a raczej napisać czy przyznać mi rację...ale trudno taka jest kolej rzeczy a dupę trzeba mieć twardą... I MOŻECIE MI ZA TO ZABRAĆ ETYKIETKE ALBO SIĘ USUNIE POSTA

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »