NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 943 944 945 946 947 »
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 20:48  
Cytuj
@Edo euro drożeje to znak że czeka nas polska wersja dobrobytu? Co mówią ekonomiści z mBanku?

Ps. mBank oficjalnie poparł strajk kobiet

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 20:48  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 22:04  
Cytuj
Ekonomiści z mBank-u nie są takimi pesymistami jak ty regresie/bobku czy kim tam dziś jesteś ...umiech


Ich poparcie dla protestu kobiet ma dla mnie takie same znaczenie jak zawartość mojego wychodka. Prowadzą również księgowość WOŚP i co z tego?umiech


Dopóki potrafią oddzielić temat ekonomii od ideologii są wiarygodnym źródłem informacji. Ty nigdy nie byłeś i nic nie wskazuje że nim kiedykolwiek będziesz regresie. Tam gdzie jest ideologiczne zacietrzewienie nie ma miejsca na obiektywizm. I dotyczy to zarówno was wierzących w przekaz TVN, jak i tych naiwnych durniów , którzy swoją rzeczywistość opierają na tym co zobaczą w TVP...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 22:15  
Cytuj
Po tylu latach pierwotny optymizm co do partii rządzącej mi przygasł smiech2
Mimo to wierzę że dobra zmiana jeszcze przed nami.

Jurek jednak kupi te łóżka na które Polski pod rządami PiSłodzieji (po latach koniunktury i prężnie działającej gospodarki) nie jest stać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 00:03  
Cytuj
Obawiam się, że o takiej gospodarce w ruinie jaką PiS odziedziczył po PO, następna ekipa rządząca będzie mogła tylko pomarzyć.
No ale za to będziemy mądrzejsi choćby o wiedzę że embrion to jest człowieki, a LGTB to już nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 03:02  
Cytuj
CYTAT

Mimo to wierzę że dobra zmiana jeszcze przed nami.

Jurek jednak kupi te łóżka


Regresie,
już są pielgrzymki dziękczynne bo oddał, ten to potrafi grać na emocjach dziewczynek z zapałkami... umiech

Obrazek
https://en.wikipedia.org/wiki/Winterhilfswerk - ale była i wersja pod presją kolektywu...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 05:55  
Cytuj
Nie ofiarować źle. Ofiarować też źle.

Tylko PISorzyty mogą wały kręcić i zawsze bezkarność +. Co najwyżej dojna zmiana kadr celem poprawy wizerunku.

Wierzyć się nie chce w to co trzeba oglądać!Jedno trzeba przyznać - hasła demonstrantów są bardzo wymowne i 65% społeczeństwa je popiera. Pozostały procent to kuce trzymający się kurczowo koryta i mentalne MOPSy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 07:15  
Cytuj
grubo, a we Francji lockdown wirusa którego nie ma nie wiem

nie chodziło tylko o dawanie pod społeczną presją ale o kolektywnie zbierających, przetłumaczyłeś sobie wiki?

Myślisz ze czuli się moralnie lepsi tak jak ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 08:26  
Cytuj
Pewnie im rząd upadnie.

No bo skoro w Polsce to wina PiS-u, to w innych krajach musi być analogicznie...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Po tylu latach pierwotny optymizm co do partii rządzącej mi przygasł smiech2
Mimo to wierzę że dobra zmiana jeszcze przed nami.

Jurek jednak kupi te łóżka na które Polski pod rządami PiSłodzieji (po latach koniunktury i prężnie działającej gospodarki) nie jest stać.




Jeszcze raz regresie, tak żebyś nawet ty przyswoił: w każdej ludzkiej działalności gdzie się pojawia ideologiczne zacietrzewienie, tam zanika zdroworozsądkowy obiektywizm. Każdego dnia z ekranów telewizora miliony ludzi w tym kraju oglądając TVN i TVP , dostają karmę. Żarcie , która podsyca w nich zawiść , głupotę i ideologiczne zacietrzewienie. A skoro ktoś jest karmiony nienawiścią nie potrafi trzeźwo ocenić sytuacji. Właśnie dlatego regresie, nigdy ,a przynajmniej nic na to nie wskazuje że kiedykolwiek, będziesz w stanie wydać trzeźwy osąd...umiech


Skoro reakcje emocjonalnego zbiorowiska, a ściślej popularność postulatów wśród rozentuzjazmowanego tłumu przedstawia dla ciebie jakąkolwiek wartość , to czemu inne rzeczy popierane przez większość motłochu nazywanego społeczeństwem puszczasz w kanał? Wybierasz sobie selektywnie co gawiedź rzecze i czego się domaga, czy to już taka natura bolszewika ?umiech
Gdybyś się zapytał tłumu ,ośle patentowany , czy chce zarabiać od jutra milion złotych , myślisz że ci odpowiedzą że nie ma darmowych obiadków i tak się nie da?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 10:35  
Cytuj
Spore zaskoczenie. Mam tylko nadzieję że tym razem Hołowczyc nie będzie płakał...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Mimo to wierzę że dobra zmiana jeszcze przed nami.

Jurek jednak kupi te łóżka


Regresie,
już są pielgrzymki dziękczynne bo oddał, ten to potrafi grać na emocjach dziewczynek z zapałkami... umiech


Te protesty są między innymi przez takie wasze pisowskie pierdolenie o Owsiaku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 10:49  
Cytuj
A co to Owsiak ma immunitet od krytyki? O nim tylko dobrze albo wcale?


Dałem w życiu dużo kasy na WOŚP , ale jak zobaczyłem że skacze po stole i szuka słoika , uznałem go za wariata...


A potem się dowiedziałem o Mrówce Całej i zrozumiałem że czasem w szaleństwie bywa metoda.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 11:38  
Cytuj
Zobaczymy, czy będzie miał gest w tym roku - i czy zrezygnuje ze swojej doli w biznesie.

Jeśli tak zrobi, - dorzucę się.
(o ile nasza "wspaniała" młodzieży" nie będzie nosiła kretyńskich "piorunków")

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 11:47  
Cytuj
@Edzio

20 października napisałeś:

"To że niekompetencja pisiorów doprowadziła do drugiej fali srakawirusa , to dla mnie rzecz oczywista. Nie rozgryzłem tylko czemu ściągnęli to cholerstwo na całą Europę. Mają rozmach skurw.syny, jak to ładnie ujął regres...umiech"


Właśnie wyprzedziliśmy Izrael pod względem liczby osób, które zachorowały na COVIDa i zajmujemy 27 miejsce na świecie. Dla przypomnienia w czerwcu byliśmy koło 40.

W ciągu 9 dni poszliśmy o 2 oczka w górę.


Liczba zgonów: nadal 34 miejsce na świecie.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 11:50  
Cytuj
bracie dzbanie - foliarzu

nie zrozumiałeś ironii jego wypowiedzi.

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 11:59  
Cytuj
@PolakzPolski4

"nie zrozumiałeś ironii jego wypowiedzi."


:szok:


Jakie to ma znaczenie?


Mój post też możesz uznać za ironiczny. Albo możesz go potraktować jako nawiązanie do posta Edzia i podanie danych dotyczących wirusa.



Ty, PolakzPolski4 nie myśl za dużo, bo to ci nie służy.

Skup się na powtarzaniu moich pytań i trzymaniu interesujących mnie tematów na górze forum.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 12:30  
Cytuj
jakie to ma znaczenie?

no jakie?

no ktoś wie jakie?!

takie trudne pytania
nikt nie odpowiada.
myślenie ci nie grozi
przewietrz pokój - znów spiąłeś się.

piana z dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 16:27  
Cytuj
Prokurator prowadząca sprawę potrącenia demonstrantek przez oficera ABW odebrano śledztwo, bo chciała postawić sprawcy zarzut karny. Po przejęciu postępowania przez wyższą instancję agresor odpowie tylko za wykroczenie drogowe.
wyborcza.pl

I tak to się żyje w autorytarnym kraju PiS.

***** ***

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 18:35  
Cytuj
Pierwsze przypadki nadużyć siły że strony sił mundurowych. Ataki na protestujących podstlycane przez rząd.

Policja jest od tego aby reagować na akty dewastacji czy łamania prawa. Tymczasem Jarosław K. podpuszcza Polaków do bratobójczej walkki.

Wszystko po to by zatuszować nieudolność swojego rządu.Zatuszowac doprowadzenie do klęski gospodarczej oraz klęski służby zdrowia do jakiej doprowadziły jego rządy.

Dzieje się.

Jacek Sasin oddaj kasę!

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 18:46  
Cytuj
Pie...... hipolicie.
Kto uzywa slów "to jest wojna"?
Geje całują sie na marszach ,o prawa kobiet , przed bagietami.
Małolaty rzucają kamieniami.
Debile! Na widok karetki na sygnale , dra ryjca jeb.. pis.

Maszeruja z haslami , wypiedalac , krzycząc jednoczesnie zeby zakonczyc mowe nienawisci.
Gnój okrutny w tym kraju.


Ja bym te całe marsze zostawił w spokoju.
Róbta co chceta.

Dopiero wtedy każdy by zobaczył , kto jest kto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 18:48  
Cytuj
CYTAT

Cała Polska krzyczy dziś
Jebać PiS, jebać PiS
W nas jest siła, w nas jest wiara
A pisowcy wypierdalać
Cała Polska krzyczy dziś
Jebać PiS, jebać PiS
Nigdy ust nam nie zamkniecie
Jebać was pisowskie śmiecie

Miło to już było
Ale teraz to jest wojna
Łapy precz od naszych kobiet
Bando bogobojna
Wyjdźmy wszyscy na ulice
Krzycząc bardzo głośno dziś
Wypierdalać z tego kraju
Jebać PiS, jebać PiS

https://youtu.be/FQq6Mwv_jpw
potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3767
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
@Edzio

20 października napisałeś:

"To że niekompetencja pisiorów doprowadziła do drugiej fali srakawirusa , to dla mnie rzecz oczywista. Nie rozgryzłem tylko czemu ściągnęli to cholerstwo na całą Europę. Mają rozmach skurw.syny, jak to ładnie ujął regres...umiech"


Właśnie wyprzedziliśmy Izrael pod względem liczby osób, które zachorowały na COVIDa i zajmujemy 27 miejsce na świecie. Dla przypomnienia w czerwcu byliśmy koło 40.

W ciągu 9 dni poszliśmy o 2 oczka w górę.


Liczba zgonów: nadal 34 miejsce na świecie.



Skoro tak twierdzisz Szwabie...

Przestałem interesować się srakawirusem gdzieś tak w okolicy maja. I nic nie wskazuje bym miał do tego wracać. Ale nawet taki nihilista jak ja słucha czasem tego co się w świecie dzieje i wie że np u naszych południowych sąsiadów - Czechów, liczba zachorowań jest podobna . Tyle że pepiczków jest cztery razy mniej niż nas, zatem tam dopiero muszą mieć nieudaczników przy władzy...umiech

Oczywiście żartuję z tym czeskim rządem , albowiem tam winna jest beztroska ludzi. A w Polsce winny jest tylko jeden...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 19:15  
Cytuj
Winny jest fatalnego stanu gospodarki i fatalnego stanu służby zdrowia. Jeden niższy Polskę śWirus swoją drogą a drugi Świrus na dokładkę.

Ps. Tym postem chciałbym jako poinformować iż robię sobie odpoczynek od uczestnictwa w tym forum. Chciałem poświęcić zaoszczędzony czas na inne aktywności. Dziękuję za konwersacje i pozdrawiam wszystkich.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 19:15  
Cytuj
Jarosław K. winny jest fatalnego stanu gospodarki i fatalnego stanu służby zdrowia. Jeden śWirus niszczy Polskę swoją drogą. Drugi Świrus na dokładkę.


Ps. Tym postem chciałbym poinformować iż robię sobie odpoczynek od uczestnictwa w tym forum. Chcę poświęcić zaoszczędzony czas na inne aktywności. Dziękuję za konwersacje. Pozdrawiam wszystkich.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2020r. 19:38  
Cytuj
CYTAT
Jarosław K. winny jest fatalnego stanu gospodarki i fatalnego stanu służby zdrowia. Jeden śWirus niszczy Polskę swoją drogą. Drugi Świrus na dokładkę.


Ps. Tym postem chciałbym poinformować iż robię sobie odpoczynek od uczestnictwa w tym forum. Chcę poświęcić zaoszczędzony czas na inne aktywności. Dziękuję za konwersacje. Pozdrawiam wszystkich.


A kogo to obchodzi , ze robisz sobie przerwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 943 944 945 946 947 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »