NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 941 942 943 944 945 946 947 »
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 16:37  
Cytuj
@Edzio

"ciekawe o co walczą jego dzieci i wnuki zarządzające grupą?"

Powiedz mi Edzio, kiedy Ringier Axel Springer Polska przejął JasnaGoraNews?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 16:37  
Cytuj

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 17:04  
Cytuj
Nie wiedziałem Szwabie że subskrybujesz JasnaGoraNews...umiech


Widziałeś filmik z Jachirą? Myślisz że jej smakowało?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 17:07  
Cytuj
no przejoł czy nie przejoł?
kto te sztuki walki trenował?
tyle pytań, i nikt mu nie chce odpowiadać.

piana z dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 17:12  
Cytuj
Kibole walczą za sprawę którą uważają za słuszną. Mimo swoich przywar są to ludzie kierujący się jakimiś zasadami. W przeciwieństwie do bezideowych poklaskiwaczy partyjnych i roszczeniowych MOPSów z jakich składa się elektorat PISorzytów.

Dług ojczyzny rekordowy. Inflacja rekordowa. PISorzyty walczyli o własne podwyżki zamiast walczyć z pandemią. Patriotyzm to dla nich dojenie rodaka.

Tłuste lata spokoju przeżarte. Czas na przygotowanie do drugiej fali syfu zmarnowany.

CYTAT
– Ksiądz, który uczył religii w kilku klasach, jest zakażony. Nikt nie wysyła dzieci na zdalne nauczanie, one chodzą do tego syfu. Nikt nam nic nie mówi! – alarmują rodzice jednego z uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie.

To, że ksiądz, który uczył religii w kilku klasach 1-3 w SP nr 18, jest zakażony koronawirusem, potwierdza dyrektor placówki Grażyna Lachcik.
W obronie życia to robił. Szkoda że przez takich głupców niewinni i słabi ludzie umierają i gospodarka upadła.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 17:52  
Cytuj
@Edzio

"Nie wiedziałem Szwabie że subskrybujesz JasnaGoraNews...umiech"

Przypominasz trochę Tuska z okresu afery podsłuchowej.

Nieważne kto zrobił, ważne kto o tym poinformował.



"Widziałeś filmik z Jachirą? Myślisz że jej smakowało?umiech"

Taaa.

Dlaczego odnoszę wrażenie, że dla ciebie to wiadomość dnia?




P.S. Tak z ciekawości zapytam. Jesteś inteligentnym facetem, który w życiu widział kilkaset, a może i kilka tysięcy książek. I jesteś facetem, który wszystkich oskarża o to, że oglądają jakieś TVP czy inne TVN lub czytają jakiś szajs.

Skąd ty Edziu czerpiesz informacje?

Bo zarzekasz się, że TVP, TVNy i inne GW czy Gazety Polskie są nie dla ciebie.


Co byś polecił 18-letniemu dzieciakowi, który chcę się dowiedzieć czegoś o świecie?

Jakie media?

Oprócz JasnaGoraNews oczywiście.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 18:39  
Cytuj
Skoro ja przypominam Tuska z czasów afery podsłuchowej, to należy wziąć poprawkę iż może być to scenariusz cyrylicą pisany...umiech



Filmik z jedząca sałatkę Pawłowicz , wszystkie podkarpackie dewianty i inni bezpartyjni wolnościowcy ze sztabu POKO, oglądali w głównym wydaniu Faktów TVN. Wesz Jachiry pewnie się nie zobaczą. Zachodzę w głowę dlaczego?umiech


Z głównych dzienników telewizyjnych jestem w stanie wytrzymać bez obrzydzenia , tylko przy polsatowskich Wydarzeniach. TVP i TVN to pożywka dla durniów.


A tak w ogóle to pozdrów brata , cytując klasyka!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 18:44  
Cytuj
bracie jakieś popłuczyny piszesz
weź się w garść
jakaś treść!
jakieś pytania!

sama piana z tego dzbana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:04  
Cytuj
PiS władował się w bagno.
Ktoś tam nie przewidział jakie są nastroje społeczne i że środowiska lewackie czekają tylko na podpałkę. Widać, że lewacy mieli przygotowane finansowanie i logistykę.

Od tego, co teraz zrobi PiS zależy, czy wygra najbliższe wybory parlamentarne.

Musieliby całkowicie zmienić taktykę.
Mniej obietnic.
Więcej dobrych dla ludzi i gospodarki konkretnych rozwiązań.
Twarda walka z dezinformacją

Mniej mydlenia oczu, więcej prawdy, pokory, dyscypliny i uczciwości.

Musiałaby zacząć funkcjonować komisja ds pedofilii i musiałyby polecieć głowy (również te kościelne)

Musiałaby zupełnie na plus zmienić się opieka medyczna nad kobietami z patologiczną ciążą. (o tym pisałem w innym temacie)

Musieliby przestać obiecywać nowe rzeczy, a sumiennie wywiązać się z tego co już obiecali.

Małe szanse.

Ale nie ma alternatywy dla środowisk konserwatywno - patriotycznych.




A teraz sobie poszczekajcie. Dałem wam wodę na młyn biedaki.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:23  
Cytuj
No to ja dam głos jako że i tak najwięcej ujadam. Zauważyłem że twarda walka z dezinformacją już dawno jest prowadzona. Idą na nią miliardy naszych pieniędzy bo to najlepsza inwestycja dla PiSłodziei.

Punkt drugi że czas spierniczać z tego kraju do Korei Północnej. Tam przynajmniej nie ma żadnych zarażeń. Choć ostatnio rząd nakazał ludziom pozostanie w domu. Twierdzili że idzie z wiatrem pył pustyni od Chińczyków w którym może być wirus.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:30  
Cytuj
Obrazek



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 20:32  
Cytuj
@miruś


"A teraz sobie poszczekajcie. Dałem wam wodę na młyn biedaki."


Nad czym się tutaj rozwodzić?


Pierwsze trzy linijki związane z obecną sytuacją w kraju, ze standardowym atakiem na lewicę, a reszta to gotowiec, który można przykleić do każdego tematu.


Kogo ku..a obchodzi czy PIS wygra wybory, jeśli ludzie się zastanawiają za ile dni skończą się respiratory?


A prezio właśnie pracuje nad tym, żeby zwiększyć liczbę zarażonych zapraszając ludzi na ulicę.



P.S. Dobrze obstawiłem, co dla przygłupa, który widział kilka tysięcy książek będzie wiadomością dnia.

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 27 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2020r. 22:14  
Cytuj
Mirku biedakami to możesz nazywać wyborców pisu i prezesa kraju.
Pytam kolejny raz- nadal uważasz Jarosława K.za wybitnego polityka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 00:08  
Cytuj
CYTAT
PiS władował się w bagno.
Ktoś tam nie przewidział jakie są nastroje społeczne i że środowiska lewackie czekają tylko na podpałkę. Widać, że lewacy mieli przygotowane finansowanie i logistykę.

Od tego, co teraz zrobi PiS zależy, czy wygra najbliższe wybory parlamentarne.

Musieliby całkowicie zmienić taktykę.
Mniej obietnic.
Więcej dobrych dla ludzi i gospodarki konkretnych rozwiązań.
Twarda walka z dezinformacją

Mniej mydlenia oczu, więcej prawdy, pokory, dyscypliny i uczciwości.

Musiałaby zacząć funkcjonować komisja ds pedofilii i musiałyby polecieć głowy (również te kościelne)

Musiałaby zupełnie na plus zmienić się opieka medyczna nad kobietami z patologiczną ciążą. (o tym pisałem w innym temacie)

Musieliby przestać obiecywać nowe rzeczy, a sumiennie wywiązać się z tego co już obiecali.

Małe szanse.

Ale nie ma alternatywy dla środowisk konserwatywno - patriotycznych.




A teraz sobie poszczekajcie. Dałem wam wodę na młyn biedaki.





Plus za myślenie lub chociaż za jego próbę. Większość forumowych pisiorow brnie w zaparte a ich jedyną ideologią są te stanowiska które pozalatwiali sobie, swoim żonom, synom, synowym itd w gminach, starostwach, powiatach i gdziekolwiek jeszcze.
Zauważyliście że w tej dyskusji nie bierze udział żadna kobieta? Gdzie one są? Idźcie i zapytajcie je o zdanie. Idźcie i zapytajcie swoich żon, córek czy chciałyby nosić w sobie przez 9 m-cy płód, przepraszam, boże dziecko bez rączek, oczu, płuc, mózgu, czy chciałyby zasypiać i budzić się z myślą że czeka je ciężki poród, a potem pogrzeb i powrót do domu w całkowitej rozsypce psychicznej. A jeśli już tak to czy chciałyby żeby była to ich decyzja czy żeby była to decyzja jakiegoś trybunału, czy konstytucji powstałej za Kwaśniewskiego czy może starego kawalera z Warszawy żyjącego samotnie z kotem.
Życzę wam powodzenia w budowaniu drugiej Arabii Saudyjskiej, ale złudzeń to już chyba nie macie że naród wam za to odpłaci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 00:50  
Cytuj
Pytanie

Czy wołanie jebac pis , w strone karetki próbującej przedostać się przez ludzi którzy blokują droge jest ok , i zgodne "z wojną" , czy też nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 02:46  
Cytuj
Chyba odplynąłeś z tą karetką w celach propagandowych z braku argumentów. Ksiądz gwałcący dzieci jest ok?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 04:30  
Cytuj
Co do współpracy kościoła katolickiego z wszelkiej maści władzą,w każdym kraju i w każdym czasie, nie ma wątpliwości.całus

Wyjątki robiono wobec tych,którzy nie byli kolaborantami.
Poniekąd każda władza stara się podporządkować sobie kler,wtedy tamci udają że nic nie widzą.3m sie
Teraz, po cichutku,od "kurdupla",dostali ustawę antyaborcyjną.zdegustowany

https://demot(...)iernych-

https://demot(...)eka-jest

W naszym jakże katolickim kraju, kupują poparcie np.dotacjami firm państwowych do różnych fanaberii KrK.sciana
O łojcu Ryzyku nie wspomnę, który bierze kasę nawet z "szatańskiej" Unii.zarumieniony
Sprytem walczy z...diabłem!good

A jeśli chodzi o władzę.Obecny papież"sprzedał"katolików w Chinach.jezyk
Tego wyznania jest tam podobno 30-40 mln.ludzi.
Papież zgodził, się aby do nominacji na stołki,hierarchów wyznaczały władze,a on je tylko zatwierdza.ok

https://demot(...)-Dziwisz

A jak już jestem w "dziwiszowym" Krakowie, warto zauważyć...potluczony

https://demot(...)nic-ujac

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 06:31  
Cytuj
CYTAT
PiS władował się w bagno.
Ktoś tam nie przewidział jakie są nastroje społeczne i że środowiska lewackie czekają tylko na podpałkę. Widać, że lewacy mieli przygotowane finansowanie i logistykę.

Od tego, co teraz zrobi PiS zależy, czy wygra najbliższe wybory parlamentarne.

Musieliby całkowicie zmienić taktykę.
Mniej obietnic.
Więcej dobrych dla ludzi i gospodarki konkretnych rozwiązań.
Twarda walka z dezinformacją

Mniej mydlenia oczu, więcej prawdy, pokory, dyscypliny i uczciwości.

Musiałaby zacząć funkcjonować komisja ds pedofilii i musiałyby polecieć głowy (również te kościelne)

Musiałaby zupełnie na plus zmienić się opieka medyczna nad kobietami z patologiczną ciążą. (o tym pisałem w innym temacie)

Musieliby przestać obiecywać nowe rzeczy, a sumiennie wywiązać się z tego co już obiecali.

Małe szanse.

Ale nie ma alternatywy dla środowisk konserwatywno - patriotycznych.




A teraz sobie poszczekajcie. Dałem wam wodę na młyn biedaki.





Widzę Miriam, że ty dalej zakochany w pisie. Sam piszesz, że źle robią. No ale zaraz dodajesz inni są gorsi, przygotowani. Nie wiem czy to ślepota, uzależnienie czy jeszcze coś innego. No i na koniec szacunek do rozmowcy "poszczekajcie". Ktoś odpowie ci adekwatnie więc napiszesz coś o kulturze wypowiedzi i strzelisz focha. Taki z ciebie hipokryta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
Chyba odplynąłeś z tą karetką w celach propagandowych z braku argumentów. Ksiądz gwałcący dzieci jest ok?



No tak.

Widzisz to co chesz widzieć.

A Ty , jak dokonujesz codziennego aktu samogwałtu jesteś ok?

Pytam normalnie, a ty wyskakujesz z klerem.
I to ja odplywam.
Co za glon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:09  
Cytuj
Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Julki i Alany nie protestują pod kościołami?umiech

Chyba tylko w Poznaniu kibice im zrobili krótką przebieżkę...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:30  
Cytuj

Obrazek



Polak walczący sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:37  
Cytuj
okokok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1905
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 09:40  
Cytuj
Chyba raczej: Z Polską walczący.


@Edzio

"Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Julki i Alany nie protestują pod kościołami?"

Może ochłonęli?



Wszyscy wiedzą, że na tym forum walczę z Narodowcami od zawsze.



Ale taki Narodowiec, który broni wejścia do Kościoła ma więcej racji niż tłum przed.



Zostawcie kościoły w spokoju!!! Idźcie ku..a do swoich kościołów i tam głoście swoją ewangelię. Jeśli macie rację to ludzie do Was przyjdą.



ALBO



Idźcie na Żoliborzu. Poproście dziada, żeby wyszedł do protestujących. Niech stanie w środku tłumu. Bez ochrony.


Dajcie mu mikrofon. I wtedy pozwólcie mu mówić.


Ciekawe co powie.



P.S. Kota nie ruszajcie. Co kot zawinił?

art2deco: "Miłe wspomnienia, łza się w oku kreci gdy wspomnę lato z dziennymi liczbami rzędu 300 pozytywnych i 15 zmarłych."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 10:41  
Cytuj
kota zostawcie bratu dzbanowi

lubi się "pobawić"

piana z brudnego dzbana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 11:58  
Cytuj
Armia pracowników budżetówki została wysłana na odpoczynek do domu. Będą mogli w tym czasie przygotować ogrody do zimy, wyremontować mieszkanie, zakupić nowe mebelki. Burżuje w prywatnych sklepach za kierownicą samochodów ciężarowych i w fabrykach na linii produkcyjnej będą w tym okresie musieli podjąć pracę na drugi etat zajmując się dziećmi i swoimi rodzicami. Dzięki właściwemu podziałowi społeczeństwa ci co lubią relaks, będą mogli się nim cieszyć do woli, ci co lubią pracować będą mogli pracować za dwóch. W nagrodę pracownicy budżetówki zamówią mszę za zdrowie tych którzy robią, oby robili jak najdłużej. Zaraz zaraz czy to naprawdę tak musi być? Czy nie można zorganizować tak "pracujących zdalnie" by jednak włączyli się do wspólnej walki z epidemią? Czy nie mogą opiekować się dziećmi sąsiadów czy w inny sposób ulżyć tym którzy walczą na pierwszej linii?

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2020r. 11:59  
Cytuj
Kaczyński wzywa do wojny domowej. Brońcie Polski, brońcie kościołów, ataki są dobrze przygotowane. Wasz wódz wysyła was przeciwko demonstrującym kobietom i mówi że wcześniej się dobrze przygotowały. No to idźcie.
Ten człowiek coraz bardziej przypomina Hitlera w bunkrze berlińskim. Za kogo ginęli Niemcy gdy większość Niemiec i Berlina była już zdobyta przez aliantów? Tak i wy, nie będziecie bronić ani Polski ani kościołów tylko waszego wodza. No to idźcie skoro was wzywa.
Tylko szkoda, że nie mamy prezydenta..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 941 942 943 944 945 946 947 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »