NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 934 935 936 937 938 939 940 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 09:39  
Cytuj
No tak. Kolejna teoria spiskowa. Uważaj bo uznają cię za foliarza i płaskoziemcę.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 09:39  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 09:44  
Cytuj
Kto mnie uzna Andrzejku? Sztab bezpartyjnych wolnościowców? Litości...umiech


A nie wiesz jak jest z tym profesorem kosmitą ? Za darmo czy jednak nie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Kto mnie uzna Andrzejku? Sztab bezpartyjnych wolnościowców? Litości...umiech


Najpewniej Mirek i Maciej, tropiciele spiskowców.

CYTAT

A nie wiesz jak jest z tym profesorem kosmitą ? Za darmo czy jednak nie?umiech


Nie wiem o kim piszesz. Kolejna fantazja, którą żyjesz?

PS, to jak, ile Ziobro przelewa za takie gówno burze?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 12:25  
Cytuj
Polski Nawalny wraca do sił...umiech


Martwi się o kolegów , jakie to miłe...



Obrazek



Obrazek



Obrazek



https://mobile.twitter.com/JanSpiewak/status/1317724574394519553

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 13:03  
Cytuj
Jesteś jak siepacze z TVP. Oni już odkryli posiadłość włoską Giertychów. Zero szczegółów ale tępy czytelnik może wyczytać, że to za pieniądze ukradzione polnordowi.

Ciężko mi ogarnąć, że można tak pajacować zupełnie za darmo.chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:02  
Cytuj
Do pajaca mecenasa dużo mi jeszcze brakuje. Wczoraj był w poważnym stanie ( polon w owsie albo neurotoksyna) , dziś już czuje się dobrze , a jutro będzie u Olejnik w TVN...umiech



Albo cudownie ozdrowiał , albo od początku rżnął głupa. Nie ma innej możliwości...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:29  
Cytuj
Ściema jakich mało.

Kto jak nie prawnik umie doskonale bawić się w kotka i myszkę z prokuratorem.

Siedzi - bawi się telefonem. Nudzi się jak mops.

A jak zaczyna się przesłuchanie - traci przytomność.
Jasne. mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Powinien zapłacić za nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia

Obrazek

Cała sprawa to kapiszon. Dobry moment żeby odwrócić uwagę od tematu o nieudolności i szkodliwości Foliarzy oraz ich winy odnośnie sytuacji w jakiej kraj znalazł się obecnie.

Można się spodziewać że szopka będzie narastać. Choć już dawno wydawać by się mogło że krzywa głupoty PIS musi w końcu zacząć się wypłaszać...


kiedy samodzielnie myślisz ze już to szczyt, zawsze możesz być zaskoczony...
https://www.youtube.com/watch?v=0OI1UDy4Z10

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:41  
Cytuj
CYTAT
Do pajaca mecenasa dużo mi jeszcze brakuje. Wczoraj był w poważnym stanie ( polon w owsie albo neurotoksyna) , dziś już czuje się dobrze , a jutro będzie u Olejnik w TVN...umiech



Albo cudownie ozdrowiał , albo od początku rżnął głupa. Nie ma innej możliwości...umiech



To prawda, że w temacie jesteś fachowcem. Od zawsze rżniesz głupa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:43  
Cytuj
A tak w ogóle Andrzejku to czy napisałem choć jedno słowo o willi polskiego Nawalnego? Pisałem o poważnym stanie i cudownym ozdrowieniu. Na koniec wyraził troskę o kolegów ( na zdjęciach wspominają ile śniegu napadało poprzedniej zimy). Na tym się skupiłem , no i może jeszcze troszeczkę na dociekaniach ludzi zatroskanych o wolne sądy i praworządność. Ich pytania o neurotoksynę przejdą do historii polskiego internetu. A sam polski Nawalny trafi do panteonu męczenników walk o praworządność. Obok Diduszki będzie wisiała uzda i wszyscy będą płakać na ten widok. Niektórzy ze śmiechu , ale mimo wszystko...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
A tak w ogóle Andrzejku to czy napisałem choć jedno słowo o willi polskiego Nawalnego? Pisałem o poważnym stanie i cudownym ozdrowieniu. Na koniec wyraził troskę o kolegów ( na zdjęciach wspominają ile śniegu napadało poprzedniej zimy). Na tym się skupiłem , no i może jeszcze troszeczkę na dociekaniach ludzi zatroskanych o wolne sądy i praworządność. Ich pytania o neurotoksynę przejdą do historii polskiego internetu. A sam polski Nawalny trafi do panteonu męczenników walk o praworządność. Obok Diduszki będzie wisiała uzda i wszyscy będą płakać na ten widok. Niektórzy ze śmiechu , ale mimo wszystko...smiech2



A czy ja napisałem, że ty napisałeś? Czytanie ze zrozumieniem to mega wyczyn. Pajacuj dalej tylko czasem nie myśl bo rozkmina ci nie idzie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 14:50  
Cytuj
Dobrze , dobrze Andrzejku. Jak będziesz miał kłopoty zdrowotne to pomódl się do tego samego Boga , co polski Nawalny. On naprawdę potrafi cuda czynić...umiech




A ciekawe jak ci chłopcy od zeszłorocznego śniegu? Czy ich też do TVN zaproszą? Po aferze Waffel SS , to może być kolejny przykład jak w Polsce panoszą się szowiniści...umiech


I znowu TVN będzie pierwszy na miejscu akcji...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 15:32  
Cytuj
Jędrek zdecydowałeś się bronić Mecenasa Konia? To ta nowa solidarność Czaskowskiego obojga Sztabów?
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
Dobrze , dobrze Andrzejku. Jak będziesz miał kłopoty zdrowotne to pomódl się do tego samego Boga , co polski Nawalny. On naprawdę potrafi cuda czynić...umiech




A ciekawe jak ci chłopcy od zeszłorocznego śniegu? Czy ich też do TVN zaproszą? Po aferze Waffel SS , to może być kolejny przykład jak w Polsce panoszą się szowiniści...umiech


I znowu TVN będzie pierwszy na miejscu akcji...umiech



uśmiech skąd pomysł, że ja się modlę gdy mam kłopoty zdrowotne. Normalny człowiek się leczy. Chociaż, możesz mieć rację. Rząd PiS spowodował, że tylko Bóg może pomóc uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Jędrek zdecydowałeś się bronić Mecenasa Konia? To ta nowa solidarność Czaskowskiego obojga Sztabów?
Obrazek



Zdecydowałem? To bardzo kreatywne pisanie. Jakiś cytacik? Taki maleńki :szok:

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 20:03  
Cytuj
Długi jak za Gierka. Z tą różnicą że nic nie wybudowano. Rekordowa inflacja. Służba zdrowia leży i kwiczy.

Pisorzyty w tym czasie stołki sobie dzielili, ustawy o bezkarności pisali i podwyżki ustalali. smiech2

Propagandziści odwracają uwagę jak mogą :-) @C.D.N. nieślubny syn Gobbelsa partyjny interes na pierwszym miejscu smiech2 lecą plusy+ z góry za posty w internetach, lecą. Dobra robota. Dobra ściema to połowa sukcesu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 21:02  
Cytuj
Będzie dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 21:24  
Cytuj
Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność wtedy wszystkie wskaźniki gospodarcze powrócą do swoich normalnych poziomów...umiech


W TVN i Onecie redaktorzy będą wniebowzięci. Polska będzie się rozwijać a bezpartyjnym wolnościowcom będzie żyło się dostatniej...umiech


Polski Nawalny zostanie szefem komisji ds zbadania zbrodni kaczyzmu i osądzi sprawiedliwie sługusów prezesa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 21:56  
Cytuj
a tu dalej z cyklu "Jedrek z Regresem czyta samodzielnie czy ze zrozumieniem" ?




Obrazek

To co się wyprawia w rodzinie po zgarnięciu Mecenasa Konia ze świtą i Sławka Zegarka na Dorobku to się w onucach nie mieści
umiech Największe autorytety ogłosiły swoją przewodnią dyspozycyjność zaledwie tydzień po groźbie weta budżetu w PE umiech


https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/PJZk9kpTURBXy9lMDA2NjU4ZmFkZDMxNDJhMTM0NDg3MDQ0NTIxMjY4OS5wbmeSlQMAAs0DwM0CHJMFzQSwzQJ2gqEwAaExAA

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Teraz Gazda na Youtube opublikował materiał, który nawiązuje do ostatnich wypowiedzi Jacka Sasina. Gazda uważa, że Sasin “pluje w twarz” pracownikom służby zdrowia, którzy walczą z pandemią koronawirusa. Rzeszowski pielęgniarz mówi, że w szpitalach obecnie panuje “jeden wielki burdel”, a szpitale obecnie działają w “trybie klęski żywiołowej”.


Pisorzyty szukają winnych swojej głupoty.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3124
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
Teraz Gazda na Youtube opublikował materiał, który nawiązuje do ostatnich wypowiedzi Jacka Sasina. Gazda uważa, że Sasin “pluje w twarz” pracownikom służby zdrowia, którzy walczą z pandemią koronawirusa. Rzeszowski pielęgniarz mówi, że w szpitalach obecnie panuje “jeden wielki burdel”, a szpitale obecnie działają w “trybie klęski żywiołowej”.


Pisorzyty szukają winnych swojej głupoty.Bezkarność+ nie pomoże.

Nawet Rudy lepiej sobie radził. Mniej też kradł.

Dlaczego myślicie prawdę tematami zastępczymi? Ten temat jest o PISorzytach!

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 22:32  
Cytuj
no tak, PO kradła w wielkim formacie...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2020r. 06:17  
Cytuj
Widzę, że edek bardzo chce dorównać do cdn....a. poziom głupoty sięga zenitu.

Coraz częściej myślę, że ta cała akcja z Giertychem to takie odwrócenie uwagi od zamieszania i niekompetencji rządu w sprawie służby zdrowia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2020r. 07:04  
Cytuj
Nikt nie dorówna mojemu bratu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2020r. 08:59  
Cytuj
Regresie , Andrzejku , bobku , ruchu ośmiu g , i wszystkie inne konta sztabowi bezpartyjnych wolnościowców podporządkowane , nikt nie ma wątpliwości że ten temat dotyczy PiS. Niemniej kiedy kaczystowscy siepacze od ponad pięciu lat gwałcą praworządność , a ostatnio dokonali zamachu na polskiego Nawalnego ( nowiczok ) wchodzi to jak najbardziej w temat tego wątku. Wszak czy pisanie o zbrodniach kaczyzmu nie powinno się odbywać właśnie tutaj? Pan Giertych przeżył bo ma koński organizm ( i mu dali za małą dawkę), ale ilu obrońców praworządności umrze zanim powstrzymamy to szaleństwo?umiech



Żona pana mecenasa Konia teraz informuje że jej córka była molestowana przez funkcjonariuszy CBA , którzy przeszukiwali jej dom. Czy można sobie wyobrazić większą podłość niż takie praktyki? Osobiście wierzę żonie i córce pana mecenasa , ponieważ one pierwsze informowały o poważnym stanie polskiego Nawalnego , a później o jego cudownym ozdrowieniu. Zapewne sama Matka Boska Śnieżna to sprawiła bo wśród przyjaciół mecenasa było wielu czcicieli jej kultu. Ci młodzi ludzie wyciągają rękę chcąc powiedzieć: Dzięki ci Boziu , że aż tyle śniegu napadało...smiech2



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 934 935 936 937 938 939 940 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »