NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 933 934 935 936 937 938 939 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
Teoretykami socjalizmu połowy XIX w. byli: Karl Marx, Friedrich Engels, Pierre-Joseph Proudhon i Michaił Bakunin – twórcy kolejno marksizmu, anarchizmu i anarchokolektywizmu. Wkrótce, na gruncie marksistowskiej wersji socjalizmu, powstały ideologie: komunistyczna oraz socjaldemokratyczna. Elementy ideologii socjalistycznej są łączone m.in. z: nacjonalizmem, chrześcijaństwem, islamem etc.


Syf, kiła i mogiła. Powinno się zakazać propagowania socjalistycznych treści na równi z faszyzmem i komunizmem.

Znajdzie się i dla nich miejsce w karcerze. Odechce się bezkarności +.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 10:09  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 11:13  
Cytuj
Regresie ( czy też inne wcielenie lokalnych społeczników- bezpartyjnych wolnościowców) a co z tym polonem dosypanym do owsa mecenasowi Giertychowi ? A może dostał końską dawkę glukozy ? Jak twój ( wasz) przenikliwy umysł podpowiada? umiech



Może Tomasz Piątek napisze o tym książkę, żeby światła elita mogła się tym brandzlować...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 12:18  
Cytuj
Na chwilę obecną szuria wyskoczyła z neurotoksyną. Polon w owsie chyba schodzi na plan dalszy...umiech



Obrazek



Obrazek


Szkoda tylko naszej światłej elity - bezpartyjnych wolnościowców rodem z obojga sztabów. Chłopaki chyba już sami nie wiedzą co myśleć, a TVN im jeszcze nie podał oficjalnej wersji zamachu na życie mecenasa Konia...umiech


Może dziennikarze z Wiertniczej interpretują badania pana Romana. Ale się porobiło , Macierewicz nie zrobił takiego kabaretu ze Smoleńska jak obrońcy praworządności i zwolennicy społeczeństwa obywatelskiego wszelkiej maści...zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:18  
Cytuj
Co to za choroba gdzie traci się przytomność na dwa dni i odzyskuje tylko wtedy gdy rozmawia się ze swoimi obrońcami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku twoja przenikliwość mnie przeraziła. Skąd wiedziałeś że to moje nowe konto? Tym bardziej że wszystko odbyło się w pełnej konspiracji...umiech


Mega mózgi ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców to jednak są ludzie niesamowicie inteligentni...umiech




https://pbs.twimg.com/media/EkepbtSXYAA5_9E?format=jpg&name=large



Andrzejku , regresie , bobku ( i kogo tam jeszcze kontem operujecie) myślicie że Giertychowi podali trutkę do owsa czy zdobyli się na jakiś bardziej wyrafinowany sposób?umiech


Myślę, że dali mu do przeczytania twoje wpisy i facio odleciał.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:23  
Cytuj
Pisowska ciemnoty, komu nie udowodniono winy, jest niewinny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:23  
Cytuj
Pisowska ciemnoty, komu nie udowodniono winy, jest niewinny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Regresie ( czy też inne wcielenie lokalnych społeczników- bezpartyjnych wolnościowców) a co z tym polonem dosypanym do owsa mecenasowi Giertychowi ? A może dostał końską dawkę glukozy ? Jak twój ( wasz) przenikliwy umysł podpowiada? umiech



Może Tomasz Piątek napisze o tym książkę, żeby światła elita mogła się tym brandzlować...umiech


A nie wystarczy, że ty się brandzlujesz? Jak zwykle nie masz nic do powiedzenia ale nadrabiasz głupią bezczelnością chytry

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:38  
Cytuj
CYTAT
Pisowska ciemnoty, komu nie udowodniono winy, jest niewinny



Nie wiem czy jest winny ws zarzutów karnych , ale ws zrobienia z siebie błazna , już jak najbardziej. Oprócz bezbeków , bezpartyjnych wolnościowców i innych fanów TVN, cały polski internet z niego zieje...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 13:40  
Cytuj
Andrzejku , regresie , bobku , ruchu ośmiu g i jakie tam jeszcze konta obsługujecie, ku jakiej wersji się skłaniacie?umiech

Ja osobiście uważam że polon w owsie to dosyć wiarygodne wytłumaczenie...umiech



Wrzucam raz jeszcze bo dobre:


Obrazek


Podobno TVN ma nowego świadka który twierdzi że jednak padły słowa o waleniu , a nie o biciu...smiech2

Co z tym mają wspólnego walenie? Myślałem że to takie wielkie ryby...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 14:07  
Cytuj
może chcą wyciągnąć na ulice środowisko Zielonych albo Wykluczonych nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 14:08  
Cytuj
CYTAT
Pisowska ciemnoty, komu nie udowodniono winy, jest niewinny


I tu sobie przypominam reakcję Bronisława Komorowskiego - (wówczas Prezydenta RP), na pytanie o Wojciecha Sumlińskiego - autora m.in. książki "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

Interpretacja słowa "niewinny" była wtedy zupełnie inna....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 14:16  
Cytuj
Stawiam dolary przeciwko orzechom ze próbują wyciągnąć na ulice środowisko Zielonych albo Wykluczonych a najlepiej oba z Rebeliantami nie wiem

Bolek już grzeje sandały a Jurova silniki odrzutowca do przewrotu. Jeden już był za Kukiza.

Interpretacja zasad praworządności w przypadku sprawy Hansa na Pomorzu nie pozostawia wątpliwości ze sprawiedliwość kasty to tylko interpretacja prawa.

Zdrowy chłop może wytrzymać nie takie rzeczy...
https://www.youtube.com/watch?v=4UZ6yYT9nyY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 17:08  
Cytuj
Andrzejku , regresie , bobku , ruchu ośmiu g i jakie tam jeszcze konta obsługujecie, ku jakiej wersji się skłaniacie?umiech

Polon w owsie czy jednak Hołdys ma rację i neurotoksyna?uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 21:34  
Cytuj
Edo głupiego szukasz?

Tylko kasta PISorzytów ciągle jest bezkarna. Do czasu.

@Ciąg Dalszy Nastąpi jakie masz powiązania z socjalistami?

Kiedy Sasin odda nasze pieniądze? Zaczął jeż spłacać czy ciągle pobiera?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4946
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 21:42  
Cytuj
CYTAT
Edo głupiego szukasz?


Nie szuka.chytry
Ma rodzinę.potluczony

https://demot(...)strzenia

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 22:31  
Cytuj
To chyba jednak nie był polon w owsie. Mecenas Koń zdrów jak ryba i wolny jak ptak. Już w najbliższy poniedziałek u Moniki Olejnik zda relację o swoich torturach , które go o mało nie wykończyły....umiech



Wstrętne pisiory chcieli bić Konia , to teraz role się odwrócą ...umiech



Regres, Andrzejek , bobek , ruch 8 g i każda inna szumowina , której nogi wyrastają ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców będzie spijać słowa z ust męczennika za praworządność. Nawet jusek przerwie swój ciąg alkoholowy z radości. I pomyśleć że Giertych jeszcze kilka godzin temu był w poważnym stanie...smiech2


Tym sposobem pan mecenas dołączył do innego męczennika za praworządność i wolne sądy , Diduszki. Cześć i chwała bohaterom!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 22:52  
Cytuj
Romuś jednak żyje!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 22:56  
Cytuj
Cudownie uzdrowiony...umiech


W poniedziałek na Wiertniczą ruszy galopem niczym źrebak...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 23:12  
Cytuj
Powinien zapłacić za nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Powinien zapłacić za nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia

Jaki to dla niego problem? Sasin, Szumowski i reszta symulantów też niech odrazą co sprzeniewierzyli. Rekordowe długi na nas ciążą i rekordowa inflacja! Może wy wyborcy tego gó#*@ powinniście oddać dlug... Ja nic nie pożyczałem!

Cała sprawa to kapiszon. Dobry moment żeby odwrócić uwagę od tematu o nieudolności i szkodliwości PIS oraz ich winy odnośnie sytuacji w jakiej kraj znalazł się obecnie.

Można się spodziewać że szopka będzie narastać. Choć już dawno wydawać by się mogło że krzywa głupoty PIS musi w końcu zacząć się wypłaszać...

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Powinien zapłacić za nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia


Tak, zaraz po tym jak Sasin odda 70 milionów, a Antoni odda kasę którą przeżarł w komisji smoleńskiej. Bądź konsekwentny.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 08:59  
Cytuj
CYTAT
Powinien zapłacić za nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowia




Jak nieuzasadnione wezwanie karetki? Na własne oczy widziałem w TVN , jak pani zastępca RPO , mówiła że mecenas Koń jej nie poznał , i że jest w poważnym stanie. A skoro tak to ja nie mam wątpliwości...umiech


Polski Nawalny już wstał z łóża boleści , i będzie od poniedziałku z końską werwą walczył z kaczyzmem. Ku uciesze Andrzejków , bobków , regresów i tego typu światłej elicie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 09:07  
Cytuj
Edek, ta twoja aktywność nie jest przypadkowauśmiech jaki fundusz Ziobro przeznaczył na tępą propagandę by szumowiny z nowych kont pisały takie głupoty jak ty?


Ps.

"Pomylono przychód ze stratą. Przyniosłem Polnordowi trzy razy bardzo dużo pieniędzy, możliwości zarobienia. A prokurator nie odczytał tego właściwie i pomyślał, że może coś uszczupliłem - tłumaczył Ryszard Krauze.

Podkreślił, że sąd, w przeciwieństwie do prokuratury, to zrozumiał, no i w związku z tym jest wolny. Obrońca biznesmena adwokat Andrzej Jarosław Reichelt przekazał, że sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie zarówno Ryszarda Krauze jak i czterech innych podejrzanych w sprawie wyprowadzenia pieniędzy ze spółki Polnord."

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2020r. 09:24  
Cytuj
Obrazek




Adwokatowi polskiego Nawalnego też grożono...umiech





Nie wiem Andrzejku o co ci chodzi? Jedyny fundusz z jakim ostatnim się zapoznałem to ten " obywatelski" , który płaci różnym szemranym organizacjom za propagowanie głupot typu społeczeństwo otwarte. No wiesz zapraszają jakiegoś profesora kosmitę i ględzi przez dwie godziny do pustej sali ...umiech


Ciekawe czy ten profesor kosmita tak za darmo ( bo nie lubi PiSu) czy pobiera normalną gażę?umiech


Dziwnym trafem jak zacząłem drążyć temat , zablokowano mi poprzednie konto. Mam nadzieję że uschnie ręka a kołkiem stanie język , który się do tego przyczynił...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 933 934 935 936 937 938 939 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »