NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 932 933 934 935 936 937 938 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 01:39  
Cytuj
ulica i zagranica



My rozdamy ludziom nieistniejącego wirusa, a wy umiechObrazek
Co zostaje z 2,500 na rękę , o których przedsiębiorcach mówicie nie wiem



Obrazek
Było regresistów wielu, Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 01:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 05:54  
Cytuj
Demagogia PISorzytów.

Socjalista = złodziej.
Socjalną gospodarka to bieda dla społeczeństwa.
Rozdawanie wszystkim plusów bez realnej potrzeby ratowania z ciężkiej sytuacji to rozwijanie patologii. I złodziejstwo którego efektem jest bieda, wypłaszanie zarobków i promowanie słabych genów. Czego efekty obserwujemy na własnym przykładzie.

Co tam z płacą minimalną lub kwotą wolną od podatku? Jak tam inflacja? Lepiej sprzedawać utopię nieukom bo łatwiej o koryto....neutralny

Gonić neokomuninistow. To przez nich ludzie zarabiają tak mało. Do tego jeszcze ponad połowę dochódow zabierają w podatkach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 06:12  
Cytuj
CYTAT
Jest wieczór. Daj żyć Andrzejku. Mi nie płacą za pisanie postów...umiech

Regresa też zagoń do kojca , bo zaczyna ujadać ...umiech


Czy płacą, czy nie to tez taka sfera niedomówień. Taki twoj styl. Ciagle o tym piszesz. Daje mi to prawo podejrzewać, że po twojej stronie jest coś na rzeczy.


A Progres? Ma prawo pisać. Jak ty czy ja. Wolność wypowiedzi zaczyna cie uwierać? Jesteś niekonsekwentny.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 08:22  
Cytuj
Każdy ma prawo pisać Andrzejku. Chodzi mi tylko o wszystkie wasze wcielenia ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców, które można niczym pan psy jezdnym gwizdnięciem przywołać do porządku. Albo ataku , jeśli zajdzie taka potrzeba. Ja i wielu innych jesteśmy tu hobbystyczne , a niektórzy są tutaj służbowo. Jak to mówią ludzie o liberalnych poglądach : nie ma darmowych obiadków!umiech



Kiedy inauguracja inicjatywy politycznej bezpartyjnych wolnościowców , światłych i praworządnych , zwolenników społeczeństwa obywatelskiego i otwartego? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
Obaj się gryziecie po ogonach. No ale taki był plan politycznego szachisty. Wodza Edo, Dżebetto który tak ochoczo wojował z wyimaginowanymi problemami. Kiedy przyszedł kryzys pierwszy obsrał zbroję. Nie ma on pomysłu na kryzys do którego się przyłożył ani ochoty wziąć odpowiedzialności za swój rząd.

CYTAT
Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.
Pinokio




Regresie mimo całej marności jaką jest obecny rząd i pogardy , którą budzi, każdy kij ma dwa końce. Zawsze można sobie wyobrazić co by było gdyby obecnie rządziła koalicja oszustów z gumofilcami? Postawiłbym ogromną sumę pieniędzy że obecna sytuacja byłaby katastrofalna , i finansów publicznych i dla całej gospodarki. Wiem że wam jako bezpartyjnym wolnościowcom nie wolno mówić wszystkiego ( granty mają swoją cenę a propos darmowych obiadków) , ale subiektywnie tak to oceniam...umiech


Jadąc wczoraj wieczorem samochodem słyszałem zupełnie przypadkiem w Radio Maryja ( przełączam kiedy w RMF są reklamy) jakaś panią. Zdaje się że była to prezes ZUS. W ciągu dwóch minut słuchania tej audycji , dowiedziałem się że różnica między wpływami do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych , za ten i ubiegły rok wynosi kilka miliardów złotych. Czyli mimo trzech miesięcy wyłączenia gospodarki , straty są minimalne. Bo przede wszystkim nie wzrosło drastycznie bezrobocie. Wiem że tobie nie wolno drążyć tematu , ale sprawdź sobie z ciekawości ile budżet państwa musiał dokładać do FUS , w 2010 , ile w 2014 , a ile w obecnym. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 10:16  
Cytuj
CYTAT
Każdy ma prawo pisać Andrzejku. Chodzi mi tylko o wszystkie wasze wcielenia ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców, które można niczym pan psy jezdnym gwizdnięciem przywołać do porządku. Albo ataku , jeśli zajdzie taka potrzeba. Ja i wielu innych jesteśmy tu hobbystyczne , a niektórzy są tutaj służbowo. Jak to mówią ludzie o liberalnych poglądach : nie ma darmowych obiadków!umiech



Stale o tym piszesz, naprawdę mam ogromne podejrzenia, że jest coś na rzeczy po twojej stronie. Nikt tu niczego nie musi udowadniać, a ty stale do czegoś się odwołujesz. Masz jakiś kompleks, chcesz podnieść swoje ego? Przecież to zwykle forum nie mające wpływu na losy miasta, a już na pewno państwa. No ale skoro piszesz o "darmowych obiadach" to musi coś być na rzeczy.


CYTAT

Kiedy inauguracja inicjatywy politycznej bezpartyjnych wolnościowców , światłych i praworządnych , zwolenników społeczeństwa obywatelskiego i otwartego? umiech






Nie wiem, nie mam pojęcia. Ty wiesz to powiedz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Przeczytałem w swoim życiu pewnie kilka tysięcy książek , a ten mnie będzie jeszcze pouczał? A ty ile książek w życiu przeczytałeś Andrzejku? Książki oparte na faktach fantastycznych np Tomasza Piątka też się liczą...umiech


Jak to było, "poradników dla akwizytorów" czyli pan żabka smiech2

https://www.youtube.com/watch?v=627aRaRiG8A

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 14:32  
Cytuj
Wróciłem!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 15:37  
Cytuj
@PolakzPolsko4 z kwarantanny czy z bana? potluczony

CYTAT
Jadąc wczoraj wieczorem samochodem słyszałem zupełnie przypadkiem w Radio Maryja ( przełączam kiedy w RMF są reklamy) jakaś panią.


Widzisz Edo jak się różnimy. Ja prowadząc słucham radia PIS. Czasem Radia Maryja ale na RMF nigdy bym nie przełączył! Nawet podczas klepania zdrowasiek. Poważnie.

Tymi swoimi prywatnymi analizami ZUSu głowy sobie nie zajmuj. Ty chcesz zamknąć temat w jednym zdaniu a tam setki analityków i finansistów na pełen etat przy tym pracuje. Jak widać nawet oni tego nie ogarniają smiech2

C.D.N. ciągle leje chytrą propagandę PISorzytów dla ubogich umysłowo. Okręt tonie a orkiestra gra dalej smiech2

C.D.N. ujawnij swoje powiązania z partią złodziei. Ja jestem bezpartyjny wolnościowiec krytyk. Edo niezadowolony wyborca PISu mniejszego zła. A ty kogo masz w rodzinie przy partyjnym korycie? Czy może sam mlaskasz i chrumkasz? To jest internet tu nie musisz się bać. Możesz nawet łgać i pisać nieprawdę czy propagandę jak to masz w zwyczaju. Po prostu się wypowiedz o swoich konekcjach partyjnych.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 20:34  
Cytuj
Jako nowy użytkownik chciałem się ze wszystkimi przywitać. Najbardziej witam chłopców POKO-ców ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców. Tym bardziej że pewnie im zawdzięczam zablokowanie poprzedniego nicku. Ale jak to śpiewał Freddy Mercury Show must go on!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:07  
Cytuj
Jarek stanął nad Ziobrą i odrazu są efekty. Rumak siedzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:33  
Cytuj
Wczoraj Diduszko. Dzisiaj Giertych . Jutro ty albo ja!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:35  
Cytuj
Bolek zablokowanie konta zawdzięczasz sobie. Popatrz ile ja mam postów. Robię bekę z takich jak ty i mi nie blokują. SM pewnie też od Sorosa biorą. smiech2. Napisz kto jest tym chłopcem z PO socjalisto.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:40  
Cytuj
Regresie nic nie poradzę na zawiść ludzi złej woli...umiech


Niech uschnie ręka a kołkiem stanie język donosem splamiony...umiech


Jakaś część mnie mi mówi że w waszej ekipie zostały by same niemowy z niedowładem w rękach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:46  
Cytuj
Płaczesz regresie nad losem mecenasa Konia? Podobno go jakiś pisowski oprawca powalił ciosem karate...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 21:47  
Cytuj
Stonogę też aresztowano. Za sprawą ziobrzystów. Sąd od razu wypuścił. Chcieli aby Stonoga nie pojawił się na rozprawie gdzie twój wódz coś tam umoczył.

Już wydałeś wyrok? Giertych został oskarżony przez TVPis szybciej niż przez prokuraturę uśmiech

Bank Pinokia też miał udział w praniu brudnych pieniędzy. Jego nie ruszą bo należy do bandy PISorzytów.

Ty Bolek nie kozakuj bo będziesz musiał znów zakładać konta. Medalu i tak nie dostaniesz. No chyba że masz dotacje za mącenie w internetach jako portyjniak. Chyba że się boisz że ci PO socjal zabierze i znów będziesz musiał iść do pracy umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2020r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj Diduszko. Dzisiaj Giertych . Jutro ty albo ja!umiech


Ja nie przytulam 92 nie swoich milionów. Więc mi nic nie grozi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 00:28  
Cytuj
uuuu edka zbanowali, że pojawił się jakiś bolek good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 05:36  
Cytuj
CYTAT
Stonogę też aresztowano. Za sprawą prokuratury. Sąd od razu wypuścił.


bo mamy niezawisłe sądy Regresie ok

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 07:04  
Cytuj
Obrazek


Tak szanowni państwo , to był zamach!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 07:17  
Cytuj
Tak było!


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 08:10  
Cytuj
Pisowscy siepacze , którzy załatwili Leppera i Diduszkę, spartaczyli robotę. Zapomnieli podać panu mecenasowi końską dawkę...smiech2


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 08:22  
Cytuj
Edek w nowej odsłonie, niesamowite. Tamto konto zostawiasz na później? Czy będziesz nawalał z dwóch?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 08:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Stonogę też aresztowano. Za sprawą prokuratury. Sąd od razu wypuścił.


bo mamy niezawisłe sądy Regresie ok



Tomasz Kossakowski adwokat z Olsztyna wpłacił pieniądze na partię złodziei PISorzytów. Obejmie po tym stanowisko sędziego w Olsztyńskim sądzie. A. Dupa zwany figurantem wszystko przyklepie.

@c.d.n. Takie mamy niezawisłe sądy! PISiurskie socjalistyczne bajki zostaw dla swoich wyborców na zasiłkach z IQ poniżej średniej.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2020r. 08:51  
Cytuj
Andrzejku twoja przenikliwość mnie przeraziła. Skąd wiedziałeś że to moje nowe konto? Tym bardziej że wszystko odbyło się w pełnej konspiracji...umiech


Mega mózgi ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców to jednak są ludzie niesamowicie inteligentni...umiech




https://pbs.twimg.com/media/EkepbtSXYAA5_9E?format=jpg&name=large



Andrzejku , regresie , bobku ( i kogo tam jeszcze kontem operujecie) myślicie że Giertychowi podali trutkę do owsa czy zdobyli się na jakiś bardziej wyrafinowany sposób?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 932 933 934 935 936 937 938 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »