NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 930 931 932 933 934 935 936 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 10:33  
Cytuj
Edukuj się na własną rękę. Co bym nie napisał odpowiesz że nie jestem wiarygodny. Masz lepsze źródła a temat jest obszerny.

Wiesz że zdobyli władzę dzięki manipulacjom. Pierwszą było wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej. To jest twój konik. Powinieneś umieć zauważyć że nic nie zostało wyjaśnione a wrak nie powrócił do kraju.

Drugą złodziejska polityka pseudo socjalną której efektem jest jedynie powstanie pełzającej inflacji.

Trzecią kwestią jest marnotrawstwo pieniędzy podatników.

Długi będą spłacać pokolenia. Ty edukuj się bo siedzisz w temacie polityki a nie połapapałeś się jak to działa do tej pory. Powinieneś być bystrzejszy niż ta część społeczeństwa która myślała że PIS daje skoro zgłębiasz temat.

Długi mimo koniunktury gospodarczej które będą spłacać pokolenia podkreślamy. PO to był tasiemiec a PIS to jest kiła. Neokomuna. Syf opararty na czystym populizmie mającym na celu jedynie utrzymanie się u koryta. Tacy jak ty to są ich kuce. Odpowiedniki lemingów w PO.

Ja tu na forum będę jedynie komentował fakty. Źródeł i inforcji musisz szukać na własny rękę bo po pierwsze nikt mi nie płaci za pisanie po drugie temat jest tak rozwlekły że i tak nie dało by się go opisać jednym zdaniem. Jeśli jesteś osobą inteligentną sam to przyznasz że twoje pytanie było po prostu głupie.

Odpowiadam jednak jednym zdaniem jak sobie tego życzysz. - Kraść i zaciągać długi (które spłacane będą przez pokolenia) zaciągnęli w okresie swoich rządów. smiech2 -Jakie pytanie taka odpowiedź.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 10:33  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 11:11  
Cytuj
Rozumiem regresie , że kiedy zadaję proste pytanie o tę kwestię " Mimo koniunktury zaciągnęli rekordowe długi ", konkretnej odpowiedzi nie uzyskam. Czy tak?
Jak rozumiem nie przedstawisz również jakiekolwiek źródła " swojej" inspiracji? umiech



Mam nadzieję że przynajmniej nie robisz tego za darmo. Ewentualnie upatrujesz jakąś przyszłą korzyść , kiedy bezpartyjni wolnościowcy przejmą stery w Stalowej Woli...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 11:39  
Cytuj
Kucu jesteś PiSowskim odpowiednikiem lemingów PO.

Wiadomości szukaj w różnych mediach a jak jesteś ambitniejszy to w PISowskich irracjonalnych ustawach lub komentarzach do nich. Źródeł nie brakuje a ty szukasz informacji u mnie mlotek

Twoje pytanie nie jest precyzyjne nie kłam.

Odpowiedz na moje pytanie - dlaczego nie wierzysz i nie widzisz tego że PiSiory podnoszą podatki i zaciągają długi które będą płacić pokolenia?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 11:41  
Cytuj
Xxxsocjalistaedogejpelikan.pl tu jest wiarygodne źródło. Opisuje sukcesy PISu i ich prężnie działającą neokomunistyczną gospodarkę.
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 11:59  
Cytuj
Ok regresie , niech ci będzie że masz rację. Życie jest zbyt krótkie , żeby tracić czas na takie błahostki. Tym bardziej że niekiedy wdawanie się w dyskusję , to nobilitacja osła...umiech



Tak na koniec ja tylko zadałem proste pytanie , skąd powziąłeś informację że " Mimo koniunktury zaciągnęli rekordowe długi" ? Ale tak jak pisałem powyżej , możesz uznać się za zwycięzcę tej wymiany....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

@sz1982
Jesteś jak ten osioł "Numer 7"z filmu"Niedżwiedż pana Adamsa".Posiadłeś głupotę swoich poprzedników.
Ty masz w filmie numer...co

ywatory.pl/5026916/Tymczasem-gdzies-w-Krasniku




Jusek , stary wariacie , naprawdę lubię czytać twoje pijackie przemyślenia, niemniej ze względu na ich rozległość i chaotyczność nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich twoich problemów. Myślę że człowiek , który jest władny ci pomóc , przyjmuje w prywatnym gabinecie na skórzanej kozetce. Nie kosztuje to mało , ale ponieważ na hamerykańskich budowach noszenie cegieł jest zajęciem intratnym , pewnie cię stać . Tylko pamiętaj , nigga, żebyś chodził trzeźwy na takie spotkania. Inaczej nie przekroczysz drzwi pana terapeuty. Trzymaj się , cześć!umiech


Jest w Tobie gumisiu coś,za Ciebie szanuję.ok
Warto mieć świadomość,że jest ktoś bardziej debilny niż ja.
Ja i moi znajomi razem wzięci,Tobie nigdy nie dorównamy.zdegustowany
Do tego pacjenci szpitala w Tworkach.Pewnie sporo z nich to Twoja rodzina,a Ty na przepustce?good

"Hameryka"nie jest jedynym krajem z inną strefą czasową.W stosunku do Polski,"ośla łąko".

U Ciebie "w Szówsku" jest jeszcze dziś,a u mnie(jak dla Ciebie), jest już jutro.jezyk
Niby tylko kilka godzin na plus,ale robi różnicę.
Może jestem tam,gdzie Twoja odległa rodzina dalej siedzi na drzewach i fpierdala eukaliptusy, debilcze?zaklopotany
A w Polsce naleśniki.

https://demotywatory.pl/1681732/Idioci

Nigga- weź cep i walnij się w łeb.
Nie interesują mnie stosunki jakie "miałaś" w "różowej"dzielnicy Hamburga.potluczony

Poniżej,
Tak.Ja jestem tym "jednym" procentem.jezyk
Twoje dziewięć, robi wrażenie...:szok:

https://demot(...)-to-geje

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 07:30  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 08:48  
Cytuj
Tym bardziej musimy się ogarnąć jako Naród, i kopnąć w dupę wujka Hansa i jego jałmużnę. Pewnie że ludzie żerujący na dotacjach wzniosą klangor bo im się wyschnie źródełko, ale niestety obecna sytuacja jest nie do zniesienia. Jestem dumny z tego że głosowałem przeciwko Anschlussowi w referendum 2003. Wiedziałem że to się tak skończy...

Jakaś idiotka z Niemiec może nam co najwyżej berło polerować. I to pod warunkiem uprzedniego umycia zębów. Albowiem spośród wszystkich naszych narodowych przywar , czystość jest najbardziej pożądaną cechą....smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 08:55  
Cytuj
CYTAT

@sz1982


Jest w Tobie gumisiu coś,za Ciebie szanuję.ok
Warto mieć świadomość,że jest ktoś bardziej debilny niż ja.
Ja i moi znajomi razem wzięci,Tobie nigdy nie dorównamy.zdegustowany
Do tego pacjenci szpitala w Tworkach.Pewnie sporo z nich to Twoja rodzina,a Ty na przepustce?good

"Hameryka"nie jest jedynym krajem z inną strefą czasową.W stosunku do Polski,"ośla łąko".

U Ciebie "w Szówsku" jest jeszcze dziś,a u mnie(jak dla Ciebie), jest już jutro.jezyk
Niby tylko kilka godzin na plus,ale robi różnicę.
Może jestem tam,gdzie Twoja odległa rodzina dalej siedzi na drzewach i fpierdala eukaliptusy, debilcze?zaklopotany
A w Polsce naleśniki.

https://demotywatory.pl/1681732/Idioci

Nigga- weź cep i walnij się w łeb.
Nie interesują mnie stosunki jakie "miałaś" w "różowej"dzielnicy Hamburga.potluczony

Poniżej,
Tak.Ja jestem tym "jednym" procentem.jezyk
Twoje dziewięć, robi wrażenie...:szok:

https://demot(...)-to-geje



Spoko jusek , pogodne usposobienie to bardzo dobry prognostyk na przyszłość. Nie jestem pewien czy jak cię zakuja w dyby , i zaprowadzą siłą na odwyk też będziesz tak śmieszkował. Niemniej trzymam za ciebie kciuki , nigga...umiech


Jak się będziesz bardzo opierał mogą cię skazać za naruszenie nietykalności osobistej funkcjonariusza. Wówczas możesz wylądować w miejscu, gdzie poznasz ideologię LGBT tak dogłębnie , jak tylko można sobie wyobrazić...smiech2



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
Jak wynika ze sprawozdań udostępnionych PAP przez PKW, komitet Andrzeja Dudy zgromadził 28 mln 690 tys. zł – cała kwota pochodziła z funduszu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Z kolei komitet Rafała Trzaskowskiego zgromadził ponad 9 mln 554 tys. zł, z czego 1 mln 237 tys. zł pochodziło z wpłat od osób fizycznych, a 8 mln 317 tys. zł – z funduszu wyborczego Platformy Obywatelskiej.


Jedyne wydatki PISorzytów które można nazwać inwestycją!
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 20:05  
Cytuj
Ciekawe kto finansuje bezpartyjnych wolnościowców? Stawiam flaszkę na Fundację Batorego , a co za tym idzie wujka Sorosa...umiech


Z drugiej strony regresie troszkę szkoda że bojownicy o wolność i demokrację ( i społeczeństwo obywatelskie rzecz jasna) poskąpili funduszy niezależnemu i pro-europejskiemu kandydatowi , Rafałowi Trzaskowskiemu. Może gdyby głębiej sięgnęli do kieszeni to wówczas kandydat zjednoczonej opozycji pod flagą unijno-tęczową zwyciężyłby w wyborach. Tymczasem obrońcy praworządności musieli przełknąć gorycz porażki...


Buty na obcasie kupione przez Budkę niestety nie wystarczyły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 20:42  
Cytuj
Ty bojownik o Kaczą Utopię finansowaną z przez pasożytów żerujących na doli pracującego sąsiada uśmiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 21:30  
Cytuj
Źle mnie oceniasz regresie. Chyba nigdy nie wierzyłem w Kaczą Utopię. Od wielu lat jedynym powodem dla którego w sytuacji zero-jedynkowej ( kandydat pisiorów vs. kandydat POKO ) wybierałem mniejsze zło była moja awersja do POKO. Subiektywnie stwierdzam że nic gorszego temu krajowi niż rządy poprzedników nie przydarzyło się. Zdaję sobie sprawę że twoja wiara w obiektywizm TVN nakazuje ci inny ogląd sytuacji, ale na to nie mam wpływu...umiech


A co z tym finansowaniem bezpartyjnych wolnościowców? Uchylisz rąbka tajemnicy czy prawo omerty w NGO czy też innych pseudo-stowarzyszeniach , działa z całą bezwzględnością? umiech

Napisz chociaż czy z tą Fundacją Batorego/wujkiem Sorosem miałem nosa? No weź może za to może ci nie wyślą martwej ryby? smiech2



A te NGO albo inne tego typu podejrzane organizacje to na czym według ciebie żerują? Biedni emeryci im wpłacają po parę złotych miesięcznie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 16 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 21:47  
Cytuj
Polacy pokochali pracę zdalną i chcą pracować z domu. Czy to szansa na powstrzymanie odpływu młodego pokolenia ze Stalowej Woli? Czy to zachęci młodych absolwentów do powrotu i osiedlenia się tu na stałe czy czegoś jeszcze brakuje? Jedno jest pewne. Tradycyjne biurowce to anachronizm i czas przestawić się na zupełnie nowy model współpracy. Polska może być liderem we wdrażaniu pracy zdalnej.

CYTAT
Mimo pół roku nowej normalności pracownicy i kandydaci wciąż są pozytywnie nastawieni do pracy zdalnej. Aż 87% respondentów Pracuj pl chce kontynuować pracę w tym modelu po opanowaniu pandemii. Z kolei 3 na 10 osób wykonujących obowiązki z biura obawia się o swoje zdrowie. Pracownicy i kandydaci wciąż są otwarci na rekrutację zdalną, coraz bardziej popularną w obliczu zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej. Przedstawiamy kolejne wnioski z najnowszego raportu Pracuj pl „Pół roku nowej normalności”.

Źródło: mamstartup . pl / pol-roku-pracy-i-rekrutacji-zdalnej-dane-pracuj-pl

Te 13% to głównie absolwenci studiów, którzy nie mają warunków do pracy w domu.

Przypomnijmy też obietnicę prezydenta Andrzeja Dudy o światłowodzie w każdym domu. Jak zapewniał rok temu minister cyfryzacji Marek Zagórski, w ciągu 3 lat wszystkie budynki będą miały dostęp do sieci światłowodowej. Za 2 lata rozliczymy z tej obietnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Paź 2020r. 22:00  
Cytuj
Ten ruch 8 g ( cokolwiek to znaczy) to też konto bezpartyjnych wolnościowców regresie? A może to wolny strzelec? umiech


Dużo takich martwych dusz macie w rezerwie? Andrzejek kiedyś używał jako klakiera swojej kobiety , ale się wydało i już tego nie robi , wyobraź sobie jaka amatorszczyzna...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 03:47  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


jednej i drugiej brakuje podobnego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 04:04  
Cytuj
Poniżej link.

https://demot(...)Polakow-

Tylko do tego ostatniego"sukcesu",przyłożył rękę(nie)rząd.sciana
Dla przykładu-Polski tenis finansowany przez ministerstwo sportu nie istnieje.jezyk
Iga Świątek,tak jak Karolina Woźniacka,kształciła się prywatnie.Ta druga musiała wyjechać do Danii,zmienić obywatelstwo.
Podobnie kiedyś było w skokach narciarskich.Zmienił to Małysz.

https://demot(...)ripost-i

Nie istnieje wsparcie w tenisie,co nie oznacza przeszkód, aby premieru Mateuszek lub prezydentu Anżeju,składali poprzez net życzenia Idze Świątek.mlotek

https://demot(...)-sportu-

A Sasin bez nagrody.placze
Bidok.neutralny
Nawet jak dostanie(jako nagrodę) zarzut prokuratora "za wybory",Anżej go ułaskawi.potluczony
Brawo!sciana

https://demot(...)cjalnych

Nawet murzyn poznał się na "Kacorze".good

https://demot(...)e-wiecej

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 06:30  
Cytuj
CYTAT
Ten ruch 8 g ( cokolwiek to znaczy) to też konto bezpartyjnych wolnościowców regresie? A może to wolny strzelec? umiech


Dużo takich martwych dusz macie w rezerwie? Andrzejek kiedyś używał jako klakiera swojej kobiety , ale się wydało i już tego nie robi , wyobraź sobie jaka amatorszczyzna...smiech2


Gość nadający z wielu kont zarzuca innym manipulacje. Jakie to pisowskiesmiech2 edek, kto się zarzekał, że nie ma innych kont i wyszło jak wyszło. Od wielu lat nadajesz przynajmniej z 5 (tyle znam) kont.

No i to NGO, takie wnioski może wyciągać tylko idiota. Brak wiedzy jaki wykazujesz jest porażający.
Lucek finansował NGO w Stalowej Woli ale jak się okazało, że mieszkańcy korzystają z porad prawnych w kontaktach z miastem to postanowił się wycofać. Uznał, że dostęp mieszkańców do darmowych porad prawnych to zbędny wydatek. No ale po co skoro ma takich jak tysmiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 08:47  
Cytuj
Uderz w stół a nożyce się odezwą...umiech


Andrzejku jeżeli wymienisz te moje pięć kont i będziesz w stanie cokolwiek uprawdopodobnić ich posiadanie przez moją skromną osobę to podkulam kitę i znikam z tego forum. Z tego co wiem miałem w czasie swojej bytności tutaj tylko trzy EdoZChabzin , Edo2, i sz1982. Wszystko inne to już twoje fantazje masturbacyjne...umiech



Widzę że przypominanie tej Ajwonki ( czy jak jej tam) dalej jest dla ciebie traumatycznym wspomnieniem...umiech



Mogę tylko napisać ws NGO i innych pseudo-stowarzyszeń , że w dziewięciu przypadkach na dziesięć są to organizacje tak samo obywatelskie jak czterdzieści lat obywatelska była milicja. Może u was jest inaczej , ale dopóki bym nie powziął wiedzy że ani jedna złotówka nie wpłynęła do was od Fundacji Batorego czytaj wujka Sorosa, tego nie będę wiedział...umiech


To czy Kudłaty dawał czy nie na NGO nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Olewam i jego samego i jego macierzystą formację. Ma jedną przewagę na swoimi konkurentami. Nie jest z POKO, dla mnie to ma decydujące znaczenie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 09:07  
Cytuj
W przypadku tego Funduszu Obywatelskiego , do którego macie odnośnik na stronce ( ciekawe dlaczego?) , dowiedziałem się czegoś śmiesznego. Otóż cały ta organizacja jest imienia Henryka Wujca. Tak się złożyło że moja małżonka jest ( a ściślej była) z nim spokrewniona ( odlegle ale jednak). Całe szczęście że ona nie była w sztabie honorowym Bronka Komorowskiego i nie ogląda TVN...umiech


Nie miałem czasu na dogłębną analizę , ale ciekawe nazwiska już wyłowiłem. Niestety po nitce do kłębka powoli dochodzę do prawdy. Kurde chyba znowu miałem rację z tą Fundacją Batorego/wujkiem Sorosem. Nie mogę napisać żeby mnie to zaskoczyło...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 13:23  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 18:27  
Cytuj
Edziu, jak znikniesz to zapewne wrócisz pod nowym nickiem którego zapewne nie maszuśmiech wiarygodny jak pinokiouśmiech jeszcze niedawno pisałeś, że twoje konta to tylko edkiuśmiech bo niby hasła zapomniałeś uśmiech normalnie turlam się ze śmiechu uśmiech

No i co z tą ajwonką? Co to wymyśliłeś w tej pełnej fantazji główce co

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 20:24  
Cytuj
Zapasy fantazji w mojej głowie są nieograniczone. To właśnie plus zdolność abstrakcyjnego myślenia odróżnia mnie od małpy. I namiętnych widzów TVP/TVN...umiech


Czyli jednak cichcem się wycofujesz Andrzejku? Nie będziesz podawał tych wszystkich moich nicków , które swoim ścisłym rozumem zaksięgowałeś? Po raz kolejny dzisiaj muszę napisać że nie jestem zaskoczony...umiech


Andrzejku uważaj przy tym turlaniu cobyś Ajwonki nie podciął. Można się podroczyć na forum , ale akurat kłótni małżeńskiej ci nie życzę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Zapasy fantazji w mojej głowie są nieograniczone. To właśnie plus zdolność abstrakcyjnego myślenia odróżnia mnie od małpy. I namiętnych widzów TVP/TVN...umiech


Czyli jednak cichcem się wycofujesz Andrzejku? Nie będziesz podawał tych wszystkich moich nicków , które swoim ścisłym rozumem zaksięgowałeś? Po raz kolejny dzisiaj muszę napisać że nie jestem zaskoczony...umiech


Andrzejku uważaj przy tym turlaniu cobyś Ajwonki nie podciął. Można się podroczyć na forum , ale akurat kłótni małżeńskiej ci nie życzę...umiech



Dobre, dobre. Już się logujesz na kolejne konta? A co do zapasów muszą przyznać ci rację. Takiego fantasty jak ty to forum nie widziało.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Paź 2020r. 21:31  
Cytuj
Niech ci będzie Andrzejku. Niech będzie że wszystkie konta bezpartyjnych wolnościowców obojga sztabów (finansowanych za Sorosowe srebrniki) mają się nijak do mojej skromnej osoby...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 930 931 932 933 934 935 936 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »