NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 929 930 931 932 933 934 935 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 18:39  
Cytuj
Oczywiście że nie można. Tak jak pisałem powyżej u nas płacimy za rozdawnictwo, a u naszych zachodnich sąsiadów recesję stulecia wywołała epidemia srakawirusa....umiech


Zresztą co z nich za ludzkie pany , skoro nawet zasiłku pogrzebowego nie potrafili obniżyć?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 18:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 07:56  
Cytuj
Za"opiekę specjalisty ds kultury japońskiej" oraz "szkolenie z japońskiej kultury biznesowej", zapłacono ponad 200 tys.złotych.:szok:

Komu?co
Prywatnej firmie obsługującej pod koniec marca wizytę delegacji z byłym już wiceministrem Adamem Gawendą z Min.Aktywów Państwowych oraz przedstawicielami Głównego Inst.Górnictwa oraz m.in.Węglokoksu,JSWęglowej i KW Bogdanka.
W sumie kilkanaście osób.
Zaznajamiali się z japońskimi "czystymi"technologiami węglowymi".sciana

Rozpoczynamy kolejny(Gierek był pierwszy),plan budowy drugiej Japonii w Polsce.good
Wycieczkowicze nie ujawnili wyników podróży sponsorowanej m.in przez polskich górników,w sumie -nas wszystkich.zaklopotany

Swego czasu premierka Beatka Szydło mówiła-"Wszystko u nas będzie jawne"-bucha cha cha,"Będziemy oszczędnie gospodarować każdą złotówką"-łech.łech,łech-śmiech na sali.potluczony
Ale Beatka jest w Brukseli.neutralny

Ciekaw jestem czy do żarcia dostali sushi czy przysłowiowe "PełOwskie" ośmiorniczki?chytry

https://demot(...)wyglasza

PS.placze
https://demot(...)-premier

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Paź 2020r. 09:11  
Cytuj
Obrazek



Ciekawe czy stare parówy też degustuje? Jusek jak sądzisz nigga?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 05:02  
Cytuj
Dostaje 8 tysiaków?chytry
Niech sami sobie to żrą.sciana
Więcej wydaję na przysłowiowe" waciki".potluczony
Parówkowym skrytożercom mówimy -NIE.ok

https://www.youtu(...)WStjDUcY

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 12:19  
Cytuj
Kurde jusek jak ty ósemkę wydajesz na waciki , to chyba rzeczywiście noszenie cegieł na hamerykańskich budowach jest popłatnym zajęciem. A myślałem że u nich dalej rynek zamknięty na wykwalifikowanych pracowników budowlanych ( operatorów łopaty) nigga...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 15:44  
Cytuj
@sz1982 Polaczku gdybyś urodził się w rodzinie gdzie samemu trzeba się dorabiać zapewne noszenie cegieł w USA byłoby szczytem twoim marzenień.

Ps. Ja nosiłem i się tego nie wstydzę.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 16:52  
Cytuj
Jeżeli tyle zrozumiałeś regresie z mojego postu, tzn że jak zwykle nic nie zrozumiałeś....



To nie jest kwestia pracy przy łopacie ( którą na jakimś etapie życia każdy praktykował) , tylko tego starego wariata - juska. Tego co ukończył stalowowolski Oxford , ale mimo to wybrał pracę fizyczną za oceanem . I stamtąd raczy nas od czasu do czasu swoimi mądrościami okraszonymi wklejkami z demotów, bo nikt mu nie powiedział że demotywatory.pl nie jest trendy...smiech2



Regresie czy jest wśród waszej ekipy bezpartyjnych wolnościowców rodem z obojga sztabów , jakiś wartościowy człowiek , któremu obce jest bezbectwo? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 17:28  
Cytuj
Jest taki jeden kolega z klubu LPG. Wyjatkowo rzadko żartuje a prawie nigdy uśmiecha. Waży 130 kg i częstuje parówką zwolenników socjalizmu i wyborców PiSu. Chcecie się poznać?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 17:34  
Cytuj
Regresie jeżeli ten człowiek "wyjatkowo rzadko żartuje a prawie nigdy uśmiecha" , tzn że jest tak samo skażony bezbectwem jak reszta towarzystwa. Czyli nic nowego pod Słońcem...umiech



A jak tak chętnie częstuje parówką to może zróbcie klasyczne mieszanie krwi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Niech każdy ma coś fajnego z życia na okrasę...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 17:37  
Cytuj
Daj spokój jadłem obiad i mnie cofa smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 18:05  
Cytuj
Nie dość że bezbek , to jeszcze homofob...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 19:35  
Cytuj
Akcyza na używane samochody w górę. Brawo roszczeniowcy!

Są dwie opcje:
1. Brakuje kasy to znowu trzeba zabrać tym co pracują, aby dać tym co nie pracują i trochę załatać dziurę w budżecie.
2. W rządzie pracują kretyni i myślą iż stare samochody kupujemy tylko dla przyjemności a nowe na złość ekologii nie kupujemy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2020r. 20:16  
Cytuj
O podwyżkach akcyzy na samochody używane informował gdzieś tak około czterech lat temu kolega Andrzejek. Nie pamiętam finału sprawy , ale obstawiam że skończyło się podobnie jak z ustawowym zakazem stosowania antykoncepcji. Też już sprawa była na finiszu tylko posty bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli uratowały sytuację...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Paź 2020r. 04:54  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli tyle zrozumiałeś regresie z mojego postu, tzn że jak zwykle nic nie zrozumiałeś....



To nie jest kwestia pracy przy łopacie ( którą na jakimś etapie życia każdy praktykował) , tylko tego starego wariata - juska. Tego co ukończył stalowowolski Oxford , ale mimo to wybrał pracę fizyczną za oceanem . I stamtąd raczy nas od czasu do czasu swoimi mądrościami okraszonymi wklejkami z demotów, bo nikt mu nie powiedział że demotywatory.pl nie jest trendy...smiech2



Regresie czy jest wśród waszej ekipy bezpartyjnych wolnościowców rodem z obojga sztabów , jakiś wartościowy człowiek , któremu obce jest bezbectwo? umiech


@sz1982
Jesteś jak ten osioł "Numer 7"z filmu"Niedżwiedż pana Adamsa".Posiadłeś głupotę swoich poprzedników.
Ty masz w filmie numer...co

https://demot(...)ychiczni

"Inteligęńcie" z bąblem w nosie i miodem w uszach.jezyk
Możesz się śmiać z ludzi z łopatą,ale ktoś Ci grób wykopać musi,przysypać ziemią i upewnić iż nie wyleziesz na wierzch jako zombiak.3m sie

https://kwejk(...)hol.html

Szanuj każdy zawód,nawet swój, nierobie.mlotek
Żadna praca nie hańbi,nawet ta, kiedy teraz pracujesz lędźwiami w gejowskim klubie...zarumieniony
Mam nadzieję,że skoro śmiejesz się z "mojego" stalowowolskiego Oxfordu,sam ukończyłeś przynajmniej studia w Yale.
W końcu nie jest wstydem przerwać edukację po roku OHP.Nie mów że była to tylko gimbaza!neutralny

W niewielkim stopniu interesuje mnie to, że wg Ciebie,"Demotywatory"nie są trendy.nie wiem
Twoje wpisy na "SM"zapewne wynikają z niedofinansowania służby zdrowia.
Zapewne co do diagnozy swojego stanu zdrowia,tez wg Ciebie nie jest ona"trendy".
Szkoda,że pomimo zamkniętego oddziału psychiatryka w STW, masz dostęp do internetu.zaklopotany
Wirus to nic w porównaniu z Twoim płaskim wykresem EEG.potluczony

https://demot(...)ychiczni

PS.EEG-Elektroencefalografia (elektroencefalogram, EEG) to badanie, którego celem jest ocena bioelektrycznej czynności mózgu.sciana
Masz zwarcie w obwodach.good
Z Kraśnika jesteś,a tam...jezyk

https://demot(...)Krasniku

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Paź 2020r. 06:25  
Cytuj
Co ty edek z tym oxfordem? Prezes naszego MZK, a wcześniej v-prezes pec ds. Ekonomicznych też jest absolwentem tego naszego Oxfordu. To raczej motywujące.


Ps.

Jesteśmy uratowanismiech2

Premier @MorawieckiM powołał dziś @Andruszkiewicz1 na stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów @PremierRP.
Adam Andruszkiewicz będzie tam kontynuował swoje dotychczasowe działania prowadzone w Ministerstwie Cyfryzacji. https://t.co/B0GiHiVLpl

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Paź 2020r. 09:05  
Cytuj
CYTAT

@sz1982
Jesteś jak ten osioł "Numer 7"z filmu"Niedżwiedż pana Adamsa".Posiadłeś głupotę swoich poprzedników.
Ty masz w filmie numer...co

https://demot(...)ychiczni

"Inteligęńcie" z bąblem w nosie i miodem w uszach.jezyk
Możesz się śmiać z ludzi z łopatą,ale ktoś Ci grób wykopać musi,przysypać ziemią i upewnić iż nie wyleziesz na wierzch jako zombiak.3m sie

https://kwejk(...)hol.html

Szanuj każdy zawód,nawet swój, nierobie.mlotek
Żadna praca nie hańbi,nawet ta, kiedy teraz pracujesz lędźwiami w gejowskim klubie...zarumieniony
Mam nadzieję,że skoro śmiejesz się z "mojego" stalowowolskiego Oxfordu,sam ukończyłeś przynajmniej studia w Yale.
W końcu nie jest wstydem przerwać edukację po roku OHP.Nie mów że była to tylko gimbaza!neutralny

W niewielkim stopniu interesuje mnie to, że wg Ciebie,"Demotywatory"nie są trendy.nie wiem
Twoje wpisy na "SM"zapewne wynikają z niedofinansowania służby zdrowia.
Zapewne co do diagnozy swojego stanu zdrowia,tez wg Ciebie nie jest ona"trendy".
Szkoda,że pomimo zamkniętego oddziału psychiatryka w STW, masz dostęp do internetu.zaklopotany
Wirus to nic w porównaniu z Twoim płaskim wykresem EEG.potluczony

https://demot(...)ychiczni

PS.EEG-Elektroencefalografia (elektroencefalogram, EEG) to badanie, którego celem jest ocena bioelektrycznej czynności mózgu.sciana
Masz zwarcie w obwodach.good
Z Kraśnika jesteś,a tam...jezyk

https://demot(...)Krasniku




Jusek , stary wariacie , naprawdę lubię czytać twoje pijackie przemyślenia, niemniej ze względu na ich rozległość i chaotyczność nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich twoich problemów. Myślę że człowiek , który jest władny ci pomóc , przyjmuje w prywatnym gabinecie na skórzanej kozetce. Nie kosztuje to mało , ale ponieważ na hamerykańskich budowach noszenie cegieł jest zajęciem intratnym , pewnie cię stać . Tylko pamiętaj , nigga, żebyś chodził trzeźwy na takie spotkania. Inaczej nie przekroczysz drzwi pana terapeuty. Trzymaj się , cześć!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Paź 2020r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Co ty edek z tym oxfordem? Prezes naszego MZK, a wcześniej v-prezes pec ds. Ekonomicznych też jest absolwentem tego naszego Oxfordu. To raczej motywujące.


Ps.

Jesteśmy uratowanismiech2

Premier @MorawieckiM powołał dziś @Andruszkiewicz1 na stanowisko sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów @PremierRP.
Adam Andruszkiewicz będzie tam kontynuował swoje dotychczasowe działania prowadzone w Ministerstwie Cyfryzacji. https://t.co/B0GiHiVLpl




Andrzejku absolwentów stalowowolskiego Oxfordu jest bez liku. Myślę że wokół siebie również ich znajdziesz. To tylko potwierdza moją teorię o marności kadrowej zaplecza i partii rządzącej , jak i aspirujących do przejęcia władzy , wszystkich szczepów POKO. Bezpartyjni wolnościowcy również nie są tutaj chlubnym wyjątkiem, niestety...umiech


Faflun to przykład jak za lizanie butów władzy można zrobić karierę. Niestety żyjemy w takich czasach , że dosłownie każdy może zostać ministrem. To smutna konstatacja. Wyrażam tylko nadzieję że nowy/stary wiceminister,pani Tereni od samolotów bez głowy , nie przebije...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2020r. 05:30  
Cytuj
Przemysław Czarnek odwiedził w weekend w szpitalu babcię, a w poniedziałek okazało się, że jest zakażony.
"Sugerowanie, że jestem źródłem zakażeń, jest absolutnym nadużyciem" - napisał, komentując doniesienia na swój temat.sciana

"W sobotę nie miałem żadnych objawów koronawirusa i nie byłem skierowany na kwarantannę".zaklopotany

"Wobec poważnego stanu mojej 88-letniej babci po udarze, widziałem ją krótko w szpitalu, zgodnie z procedurami, w pełnym reżimie sanitarnym".3m sie

"Nie miałem żadnego bezpośredniego kontaktu z innymi pacjentami. Sugerowanie w tej sytuacji, że jestem źródłem zakażeń, jest absolutnym nadużyciem".chytry

Fakt wizyty potwierdził kierownik oddziału.ok
Przemysław Czarnek w sobotę mimo zakazu odwiedził babcię, która przebywa w szpitalu wojskowym w Lublinie.

W poniedziałek PiS-uarowiec poinformował, że jest zakażony. Teraz okazało się, że ognisko wirusa pojawiło się na oddziale, które odwiedził.:szok:

Skomentuję krótko-Sqr...syny wprowadzają kary do 30 tys.dla "zwykłych" Polaków,a sami prawo mają w dupie.jezyk

Pierwszego listopada będzie zakaz wizyt na cmentarzach, ale Jarek"Car Żoliborza",pojedzie na warszawskie Powązki i na Wawel.zdegustowany

Skomentuje krótko-No i czego ,z tego, obywatelu "gorszego sortu" nie rozumiesz?potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2020r. 06:08  
Cytuj
Pinset plus, czysta plus, czynnasta czternasto ymerytura - synek powiec kto tyle doł? smiech2

Beka z użytecznych roszczeniowców którzy uwierzyli w dojną zmianę. Hańba na tych których dało się podkupić i nie zorientowali że za własne pieniądze. smiech2 To złodzieje - nazwijmy rzecz po imieniu. Bolszewiki piszący pod siebie ustawy o bezkarności i grabiący skarbiec narodowy. Czas wycisnąć pryszcza! potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Paź 2020r. 06:34  
Cytuj
Ehhh. Kary i zakazy dla plebsu a czarnek hasa po szpitalu. Zwykle qrwy i złodzieje. Edek i cdn brońcie typa bo nawet twardy elektorat ma swoje granice wytrzymałości. Za tuska....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Paź 2020r. 09:37  
Cytuj
Czego nie zrozumiałeś Andrzejku w moim poście z poprzedniej strony odnośnie Czarnka?


Trochę lipa z tym Czarnkiem. Wszystkie te " młoty na lewactwo" z pisowskiego ogródka okazują się po czasie zwykłymi tłukami...




Gdyby to ode mnie zależało to taki Czarnek mógłby najwyżej wiadrem podawać zaprawę na budowie. Razem z Szumowskim , Grodzkim i innymi artystami co sobie pojechali na narty podczas ferii, we włoskie Dolomity. Niestety srakawirus minie , ale Polską dalek będą rządzić barany. Wszak nawet wymiana w naszym mieście obecnej sitwy na bezpartyjnych wolnościowców nie przyniesie jakościowej zmiany na plus....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2020r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
Podatki VAT na poziomie 23 i 8 proc. zostaną utrzymane. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie niektórych ustaw w celu przeciwdziałania społeczno-gospodarczym skutkom COVID-19 - poinformowała w czwartek Kancelaria Prezydenta.


Kolejny sukces rządu w walce z kryzysem smiech2

Lekarze nie przyjmują. Ludzie umierają. Rząd mówi że wirusa nie trzeba się bać i jest w odwrocie. Roztrwonili skarb państwa. Mimo koniunktury zaciągnęli rekordowe długi. Pandemia dopiero się rozpędza smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2020r. 21:32  
Cytuj
A oglądając obrady,, sejmu polytyków rzeczy pospolytej '' ilu tam ich jest? Tak się przestraszyli wirusa czy masek nie chcą zakładać (bo to podobno nie jest zdrowe). Ludzie do pracy chodzą np. taki kierowca pks musi zabierać po drodze różne osoby i jedzie, a tym naszym,, rzadzacym '' się nie chce przyjść do sali narad państwowych gdzie siedzą obok swych kolegów i,, kolegów '' Ale ustawy idą i głosowania pełną parą mimo sprzeciwu uporczywego Konfederacji. Taka rzeczywistość. Ciekawe kto nad tym panuje? Jeśli jest to człowiek lub partia ukryta to on lub ona bardzo nienawidzi POLSKI.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 00:02  
Cytuj
Trochę racji ma, bo wyjaśnienie tej katastrofy to jedna z najważniejszych obietnic rządu

https://youtu.be/rxqs-FDOI5U

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Paź 2020r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Podatki VAT na poziomie 23 i 8 proc. zostaną utrzymane. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie niektórych ustaw w celu przeciwdziałania społeczno-gospodarczym skutkom COVID-19 - poinformowała w czwartek Kancelaria Prezydenta.


Kolejny sukces rządu w walce z kryzysem smiech2

Lekarze nie przyjmują. Ludzie umierają. Rząd mówi że wirusa nie trzeba się bać i jest w odwrocie. Roztrwonili skarb państwa. Mimo koniunktury zaciągnęli rekordowe długi. Pandemia dopiero się rozpędza smiech2





Regresie a byłbyś łaskaw napisać kiedy " Mimo koniunktury zaciągnęli rekordowe długi" ? Kiedy miało miejsce to rekordowe zadłużenie , a może jakieś źródło?

No chyba że sztab bezpartyjnych wolnościowców cię deleguje do pisania idiotyzmów , i nie bierzesz za to odpowiedzialności?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 929 930 931 932 933 934 935 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »