NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 928 929 930 931 932 933 934 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 09:57  
Cytuj
CYTAT


Kusząca propozycja. Tylko skąd pewność, że nie masz kolejnego konta. Wcześniej też się zarzekałeś, że nie masz innych kont. A tu takie, założone kilka lat temu. Teraz chcesz by traktować cie poważnie?
Tak wiem, lichwa, po i tvn. To twoje argumenty. Pajacuj dalej




Również nie mam pewności odnośnie twojego konta Andrzejku. Czasami mam wrażenie że w waszym sztabie bezpartyjnych wolnościowców macie konta wymienne. Ale ok , kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi, jestem skłonny podjąć ryzyko. Czy ty również jesteś na to gotowy?


Co do lichwy czy TVN poruszasz rzeczy oczywiste. Koń jaki jest każdy widzi....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 09:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 11:08  
Cytuj
CYTAT


UE "daje" wędkę podczas gdy PIS "daje" rybę.

Kursy, inwestycje rozwojowe i innowacje UE kontra
buble, zabawki z Chin, zagraniczne samochody, rowery, hulajnogi, produkty informatyczne wyprodukowane za granicą oraz zakupy w zagranicznych supermarketach!

Gdy zauważyć że prawdziwym beneficjentem programów socjalnych jest zagraniczny producent dóbr to też rzeczywistość przedstawia się w innym świetle niż to malują złodzieje dojnej zmiany.

P.O. to był tasiemiec a PiS to jest kiła. smiech2




Tą wędkę daje wujek Hans ( jego szwagier na tym zarabia krocie). Dobry wujek rozdający darmowe prezenty , kto by na takiego złe słowo powiedział. Po jakimś czasie okazuje się że ta wędka to tak naprawdę najgorszy możliwy gatunek i wszystko zaczyna się sypać...


Zanim wujek Hans da wędkę , w kraju regresa trzeba wprowadzić tysiące unijnych regulacji , które poza dalszym utrwaleniem zależności od jałmużny dobrego wujka , nie przynoszą żadnych korzyści. Nie ma darmowych obiadków , i już kto jak kto, ale człowiek mieniący się wolnościowcem powinien to rozumieć. Ale skoro ta wolnościowość z TVN wypływa , pomińmy resztę milczeniem...umiech


PiS daje pińcset plus z dwóch powodów. Po pierwsze zapewnia sobie kolejne wygrane wybory. Po drugie ma ( miał?) z czego dać. Dzięki np ograniczeniu luki VAT-owskiej mogli sobie sfinansować swoje socjalne obietnice. Tak to po krotce wygląda...


Nikt nie bronił POKO zmniejszyć o sześćdziesiąt miliardów w ciągu czterech lat luki VAT-owskiej i przetransferować tych pieniędzy na socjal dla gawiedzi. Pytanie czy nikt na to nie wpadł , czy mafie VAT-owskie dawały lepszy lepszy zysk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 14:00  
Cytuj
LKR (nalot dywanowy),ciąg dalszy...ok
https://demot(...)ji-Trwam

Niech mają swoje"% minut" na "SM".jezyk
https://demot(...)-Wachock

Jechałem na RST i RNI,LKR nie jest gorszego sortu.zaklopotany
Jestem tolerancyjny i dlatego wszystkich razem i każdego z osobna,nie lubię tak samo.potluczony

https://demot(...)-Krasnik

Dalej po bandzie...sciana
https://demot(...)fiara-5G

PS.Jeszcze raz,ale dyszlu.boks
Palenie czarownic.
https://demot(...)/Krasnik

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
W 2018 Ministerstwo Finansów poinformowało, że od początku członkostwa Polski w UE do końca sierpnia 2018 Polska otrzymała od UE 153,3 mld euro unijnego wsparcia. W tym samym czasie Polska przekazała do UE ok. 50,5 mld euro. Saldo rozliczeń pomiędzy Polską a UE osiągnęło 102,8 mld euro(..).

Z tego powodu PiSiory miały środki na marnowanie pieniędzy. Gdyby nie UE nadal bylibyśmy wioską Europy.

Za PISiorów nie było by nawet dróg i mostów. Jedyny plan to smarować komu trzeba by zostać przy żłobie (nakraść i ustawić rodzinę na państwowych stanowiskach).

Co do luki VAT i "przetansferowaniu" to bajka dla idiotów. Kiedy obniżka stawki? Po co nowe podatki i opłaty?

Czy Polacy jacyś niedorobieni są że wszyscy na socjalu czy o co chodzi?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 17:43  
Cytuj
Regresie tak po krótce. Bodajże w ubiegłym roku weszła w życie tzw ustawa śmieciowa. Chodziło w niej między innymi żeby dostosować nasze regulacje do tych unijnych. Wejście w życie tej ustawy spowodowało że każde gospodarstwo domowe musiało zapłacić od kilku ( Stalowa Wola) poprzez kilkanaście ( np Nisko) do kilkudziesięciu złotych więcej miesięcznie ( np Rzeszów) za odbiór odpadów komunalnych. Czy twoje wyliczenia odnośnie bilansu zysków i strat płynących z UE to objęły? Czy niestety nie? Zapewniam cię że takich ustaw jak ta śmieciowa od początku naszej integracji było więcej , i można by przykładów podawać bez liku. Tylko ostatni kretyn może myśleć że na podstawie naszej składki i jałmużny od wujka Hansa można dokonać pełnego bilansu . Nie kieruję w twoją stronę stronę absolutnie żadnych oczekiwań ( bezpartyjna wolnościowość = soft-bolszewizm) , ale zechciej zachować dane , które przytaczasz dla grona ludzi tobie pokrewnych. No wiesz jakaś pogadanka w sztabie bezpartyjnych wolnościowców czy tym drugim. Na waszym poziomie rozwoju intelektualnego będzie to przyjęte przez aklamację. Myślę że na tym powinieneś się skupić. Bananowi czy innym mędrcom wśród waszej ekipy ( zapomniałem o głównym ekonomiście Andrzejku) możesz takie kity sprzedawać bo pewnie uwierzą. Do mnie nie wyskakuj z takimi obliczeniami bo to obraża moją inteligencję...umiech



Czy te sto miliardów złotych "zysku" jaki osiągnęliśmy w rozliczeniu z UE , obejmuje kursy na wózki widłowe dla połowy społeczeństwa czy inne nie przynoszące nikomu ( poza firmami szkolącymi) żadnych pożytków...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Kusząca propozycja. Tylko skąd pewność, że nie masz kolejnego konta. Wcześniej też się zarzekałeś, że nie masz innych kont. A tu takie, założone kilka lat temu. Teraz chcesz by traktować cie poważnie?
Tak wiem, lichwa, po i tvn. To twoje argumenty. Pajacuj dalej




Również nie mam pewności odnośnie twojego konta Andrzejku. Czasami mam wrażenie że w waszym sztabie bezpartyjnych wolnościowców macie konta wymienne. Ale ok , kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi, jestem skłonny podjąć ryzyko. Czy ty również jesteś na to gotowy?


Co do lichwy czy TVN poruszasz rzeczy oczywiste. Koń jaki jest każdy widzi....umiech


Masz to konto od 11 lat. Tyle w temacie. Wiarygodny jak morawiecki gdy mówi....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 20:25  
Cytuj
Nic nie poradzę że bezpartyjna wolnościowość oznacza między innymi skłonność do donoszenia na bliźnich. Gdyby nie zawiść ludzi złej woli dalej funkcjonowałbym jako EdoZChabzin. Jakie to zresztą ma znaczenie? Nawet gdybym zmienił nick , to i tak mnie przecież poznasz. Obiecuję że znikam z tego forum bezpowrotnie , no co ci szkodzi? Chyba że boisz się porażki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 21:15  
Cytuj
""Prawa człowieka są uniwersalne i wszyscy, w tym osoby LGBTI, mają prawo w pełni z nich korzystać" - czytamy w liście otwartym 50 ambasadorów w Polsce. Pismo zamieściła w mediach społecznościowych ambasadorka USA Georgette Mosbacher."

Znowu jakaś ofensywa międzynarodowa poparcia dla LGTB. Może by im arcybiskup Jedraszewski, bo na Andrzejka to już chyba nie ma co liczyć, wytłumaczył jak groźny dla przyszłości rodziny i świata jest ekologizm i tęczowa zaraza. Czas najwyższy ich uświadomić, bo jak nie to oni uświadomią nas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Czy te sto miliardów złotych "zysku" jaki osiągnęliśmy w rozliczeniu z UE , obejmuje kursy na wózki widłowe dla połowy społeczeństwa czy inne nie przynoszące nikomu ( poza firmami szkolącymi) żadnych pożytków...smiech2


Masz trochę racji oczywiście ale przykładowe kursy UE trafiają do ludzi w trudnej sytuacji życiowej.
Są one więc wielokrotnie bardziej wartościowe niż programy socjalne PiS. Przekupstwa PiS trafiają bardzo często do ludzi ich rzeczywiście nie potrzebują a efektem jest jedynie powiększanie patologii i nakręcanie inflacji.
smiech2

Widzisz swoją hipokryzję?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
Nic nie poradzę że bezpartyjna wolnościowość oznacza między innymi skłonność do donoszenia na bliźnich. Gdyby nie zawiść ludzi złej woli dalej funkcjonowałbym jako EdoZChabzin. Jakie to zresztą ma znaczenie? Nawet gdybym zmienił nick , to i tak mnie przecież poznasz. Obiecuję że znikam z tego forum bezpowrotnie , no co ci szkodzi? Chyba że boisz się porażki...umiech


I dla tego złożyłeś konto 11 lat temu? To ty pisałeś donos na mnie do Ziobry? Takie kurwy jak ty powinny wisieć na lampach przy ulicy jako przykład.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2020r. 11:20  
Cytuj
CYTAT


Masz trochę racji oczywiście ale przykładowe kursy UE trafiają do ludzi w trudnej sytuacji życiowej.
Są one więc wielokrotnie bardziej wartościowe niż programy socjalne PiS. Przekupstwa PiS trafiają bardzo często do ludzi ich rzeczywiście nie potrzebują a efektem jest jedynie powiększanie patologii i nakręcanie inflacji.
smiech2

Widzisz swoją hipokryzję?



Widzę że uparcie trzymasz się tezy że jak 70 procent społeczeństwa zrobi dzięki unijnym dotacjom ( jałmużna od wujka Hansa) kurs na wózki widłowe , bądź na przewóz osób , staniemy się państwem dobrobytu. Fajnie mieć taki sielski obraz sytuacji. Trochę jak u siedmioletniego dziecka , ale mimo wszystko fajnie....




Regresie gdybyś do swojego bilansu włączył chociażby koszty ustawy śmieciowej czy nawet wymiany praw jazdy czy dowodów osobistych na te zgodne z dyrektywami wujka Hansa, byłoby naprawdę miło. Unikasz wyraźnie wyciągnięcia swojej głowy z miejsca obecnego przebywania. Twój wybór...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2020r. 11:39  
Cytuj
CYTAT

I dla tego złożyłeś konto 11 lat temu? To ty pisałeś donos na mnie do Ziobry? Takie kurwy jak ty powinny wisieć na lampach przy ulicy jako przykład.




Założyłem to konto ileś lat temu bo pisanie na tym forum w tym temacie stało się moim hobby. Ponieważ ówczesny moderator był twoim kumplem dawał ostrzeżenia bez opamiętania każdemu kto miał inne zdanie niż on. Jego ideologiczne zacietrzewienie było wręcz legendarne, chyba dlatego figlarz szybko stracił stanowisko. Wszak nie żyjemy w PRL, a ORMO też odeszło w zapomnienie...
Ponieważ zbierałem ostrzeżenia od twojego koleżki zakładałem następne konta. Może rzeczywiście czasami pisałem nieco zbyt dosadnie ( biję się w pierś ) niemniej kiedy konto Edo2 zostało zablokowane wróciłem do konta z którym zaczynałem przygodę na tym forum. I wystarczy cofnąć się trochę w temacie żeby poznać prawdy świadectwo.. umiech


Co się tyczy donosów do Ziobry to bardzo nieładne z twojej strony że ciskasz takie oskarżenia. Brzydzę się donosicielstwem i raczej przyjmuję z pokorą konsekwencje swoich czynów aniżeli miałbym ciskać gromy w innych i dopuszczać się rzeczy o których mowa. Osobiście na własnej skórze doświadczyłem waszych donosów ( stąd moje trzecie czy czwarte konto) ale nie robię z tego afery. Po prostu traktuję to jako normalną kolej rzeczy. Nie wciągaj mnie w wasze brudne gierki , tak jak pisałem wcześniej traktuję to konto wyłącznie hobbystyczne. Wiem że macie plany polityczne i być może czyścicie zaplecze. Chociaż obawiam się że nie wszystko można usunąć i jakiś ślad pozostanie...umiech


Widzisz gdybym zniżył się do twojego poziomu mógłbym też rzucać kurw.mi, niemniej nie zrobię afery z twoich słów , ani tym bardziej nie poskarżę się na to. Wychodzę z założenia że bezbectwo trzeba leczyć kpiną i ironią , a nie skargą czy donosem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2020r. 17:04  
Cytuj
Oj edek, mgliste to twoje tłumaczenie. Wiarygodny jak morawiecki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2020r. 20:37  
Cytuj
Edo ja kurs na wózki widłowe robiłem za swoje. Nigdy mi się nie przydał. Jednak nie żałuję wydanych pieniędzy. Żałuję tych pieniędzy z których PIS mnie okrada.

Od młodości zmagam się z chorobą. Na socjal nigdy nie liczyłem i się nim brzydzę. Państwo więcej mi w życiu przeszkodziło niż pomogło. Stąd moje podejście.

Elektorat PIS to jednak gorszy sort. Wiekszość z nich nawet nie obchodzi kondycja finansowa i pozycja Rzeczpospolitej. Najważniejsze dla tej części społeczeństwa jest złudzenie otrzymywania jałmużny. Jarek spcjalista uczy ich czegoś bardzo brzydkiego. Że w życiu nie liczy się jak bardzo jest wartosciowa ich praca tylko jak się ustawić żeby drugiemu zabrać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2020r. 08:24  
Cytuj
Regresie ty kurs na wózki widłowe zrobiłeś za swoje. Ale miliony ludzi w tym kraju zrobiły ten i jemu podobne kursy , które można o kant dupy rozbić z szemranych "projektów unijnych". Bo poza firmą która zgarnęła hajs , nikt na tym nie skorzystał. Kosztowały te wszystkie śmieszne kursy pewnie wiele miliardów euro , co według twojej metodologii potwierdza rzekomą opłacalność naszej obecności w UE. A pytanie o celowość tych "inwestycji" można postawić?
Dotacje od wujka Hansa to w większej części, żer dla zer. Dla cwaniaków, którzy nabijają sobie kabzę. Pewnie że z jałmużny od dobrego wujka powstają rzeczy pożyteczne a wręcz żywotne dla naszego społeczeństwa , niemniej dla mnie kwestia niemożności samostanowienia we własnym kraju jest kluczowa ( bo Hansowi się np coś nie podoba).


PiS nie okrada cię bardziej niż poprzednicy ( a postawiłbym tezę że nawet mniej). Rzecz w tym że będąc przez TVN zmanipulowany utraciłeś zdolność obiektywnej oceny sytuacji. Nie obrażaj się za to . Miliony ludzi w tym kraju tak ma. Połowa z nich ogląda TVP i wierzy w misję dziejową Jarosława Kaczyńskiego . Druga część wybiera TVN24 i stamtąd czerpie inspiracje o pisowskim zamordyźmie i innych bajkach w tym klimacie. Jesteś otumaniony tak samo jak ci wszyscy głupcy , którym albo TVP albo TVN zwichrowało psychikę. Można by napisać że stanowicie większość , to powinno dać ci pociechę. Nie ty jeden dałeś sobie zrobić pranie mózgu , fajnie że mimo wszystko próbujesz się ogarnąć w sytuacji...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2020r. 09:01  
Cytuj
CYTAT
Oj edek, mgliste to twoje tłumaczenie. Wiarygodny jak morawiecki.




Morawiecki to bankster Andrzejku. On nie był wiarygodny od pierwszej chwili kiedy wkroczył do polityki. Miał pewne sukcesy nie mogę mu ich odmówić (np. zmniejszenie luki VAT-owskiej) , ale nigdy ani przez chwilę mu nie wierzyłem. Rzadko mylę się w stosunku do ludzi. Na tobie Andrzejku również poznałem się dosyć szybko , już wiele lat temu. Z każdą kolejną chwilą tylko utwierdzałem się w przekonaniu że ta pierwsza ( jednoznacznie negatywna) ocena była nad wyraz celna...umiech


Przynajmniej nie będę straszył sądami czy wysyłał skarg do zarządu forum o używanie niecenzuralnych słów. Tak jak pisałem uprzednio, do pewnego poziomu , mimo wszystko , nie zamierzam się zniżać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2020r. 09:09  
Cytuj
Dobra kończymy o tobie bo nie warty jesteś by tak długo zajmować się tobą. Tylko już nie wysyłaj tych kłamliwych donosów do Ziobry.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2020r. 09:16  
Cytuj
Dobrze Andrzejku. Jeżeli kiedykolwiek zdecyduję się na pismo do Ziobry , napiszę w nim że w mieście rowerów jest ekipa fajnych ludzi - bezpartyjnych wolnościowców sztabów obojga, i trzeba im zapewnić ochronę organów państwa. Ponieważ swą społeczną ( pro publico bono) działalnością rozbijająca lokalne układy ściągnęli na siebie zawiść złych ludzi. I trzeba im pomóc...umiech


Do papieża napiszę żeby was przyjął w poczet świętych...smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2020r. 09:22  
Cytuj
A i regresie jeszcze odnośnie postów powyżej , chciałem dopisać że szanuję cię za jedną rzecz. Przynajmniej w kontrze do swoich kolegów bezpartyjnych wolnościowców , nie wypierasz się oglądania TVN. Np Andrzejek twierdzi że w ogóle nie ogląda i wiedzę czerpie z innych źródeł. Doceniam to bo świadczy że mimo zwichrowanej psychiki drzemie w tobie elementarna uczciwość...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2020r. 05:01  
Cytuj
Fundacja "łojca bez Ryzyka"ma dostać z Funduszu Sprawiedliwości kilka baniek na Centrum Ochrony Praw Chrześcijan.jezyk

Otrzymał to w ramach projektu"przeciwdziałanie przyczynom przestępczości".:szok:
Chciał 7 melonów do 2023.Jak do tej pory dostał milion.zdegustowany

Jak wiadomo,dotowanie wodza elektoratu w wieku"poborowym'do Nieba,zawsze się zwraca.good
Rydzyku rządzi jedną z najgłupszych grup wyborczych(altzhamery itp.) i pobiera od tego prowizję.Zamiast leczyć się, wierzą iż uleczy ich modlitwa.
I bardzo dobrze.ok

Fundusz Sprawiedliwości ma pomagać pokrzywdzonym.Do takich należy łojciec dyktator.Zabroniono mu publicznych wystąpień w Kanadzie. m.in.za propagowanie nienawiści do określonych grup społecznych.Chamstwo, tak potraktować...placze

Jednak mam dla niego szacunek.Jako jeden z nielicznych potrafi wykorzystać każdy grosz.Wydoi każdą krowę,owieczkę,a bogatemu to i byk się ocieli.potluczony

PS.UFO W Krasniku.:szok:
Wczoraj nawet Kurvizja mówiła o dywanowym"nalocie"w internecie na LKR.mlotek

https://demot(...)-Krasnik

Prosto "z chlewika"na Wiejskiej.zaklopotany

https://demot(...)bigniew-

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 06:40  
Cytuj
Jak tam, duma rozpiera z powodu nowego ministra edukacji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Paź 2020r. 13:18  
Cytuj
Trochę lipa z tym Czarnkiem. Wszystkie te " młoty na lewactwo" z pisowskiego ogródka okazują się po czasie zwykłymi tłukami...


Wyrażam tylko nadzieję że nie będzie gorszy od najgorszego ministra edukacji po 1989 - Romana Giertycha. Onegdaj pierwszego faszysty III RP, a ostatnio ulubieńca Moniki Olejnik i bezpartyjnych wolnościowców obojga sztabów...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 06:44  
Cytuj
CYTAT


Zgodnie z komunikatem CIR i Ministerstwa Finansów, ze względu na pandemię COVID-19, powrót do stawek VAT w wysokości 22 proc. i 7 proc., który miał nastąpić w 2021 r., zostaje odroczony.
Która to rocznica podwyższenia stawek VAT na dwa lata?



Niemcy obniżają podatki z powodu covida. No ale to amatorzy więc nie ma co brać z nich przykładu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 09:18  
Cytuj
Niechby chociaż obniżyli zasiłek pogrzebowy jak wiadomo kto , a tak nic....umiech



Niemcy mają u siebie "recesję stulecia" , w Polsce mamy problemy spowodowane pisowskim rozdawnictwem. W żaden sposób nie można tych rodzajów kłopotów ze sobą wiązać...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2020r. 16:06  
Cytuj
To oczywiste, że nie można porównywać tych nędznych amatorów, niemiaszków do ludzkich panów z PiS.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 928 929 930 931 932 933 934 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »