NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 927 928 929 930 931 932 933 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 13:39  
Cytuj
No właśnie nikt nie chce mi płacić. A co ja poradzę że wy wszyscy bezpartyjni wolnościowcy jesteście takimi bezbekami?umiech



Słowo redaktora z TVN to dla was jedenaste przykazanie , poza nim świata nie widzicie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 13:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 19:37  
Cytuj
Kradzież z premedytacją jest bardziej odrażająca niż z przymusu. Prości ludzie nie mają pojęcia o systemie emerytalnym. Zawsze powiedzą ci że "dajo to dobrze". Ja to rozumiem. Nie każdy musi się znać, ale okradać takich ludzi i wmawiać że się daje to zwykle skurwys#*stwo!

Po latach spokoju i ciężkiej pracy książęta dobrej zmiany zostawią ojczyznę z długimi i tymi samymi problemami co poprzednicy!

Dług jaki przypada na każdego Polaka to prawie 40.000,00 zł i ciągle rośnie.

Roztrwononiono skarbiec Rzeczpospolitej. Premiowano legalną korupcję i nepotyzm. Pieniądze zmarnowano na czczą konsumpcję i wałkonstwo z którego nic nie wynika.

Ruskie kacapy stoją u granic. Gdyby ten wylany ludzki pot i krew przeznaczyć na rozwój narodowych nowoczesnych technologii zbrojeniowych każdy kraj by nas szanował. Robilibyśmy biznes zamiast ciągnąć druta wujkowi Samowi na kolanach.

Gdybyśmy zainwestowali w system melioracyjny nie musielibyśmy obawiać się susz ani powodzi.

Ty Edo wyłącz lepiej TVPis propaganda network. Szkodzi ci na głowę. Idź sobie na grzyby zamiast zacietrzewiać się w obłudzie.
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 06:01  
Cytuj
""Prawa LGBTQ+ to prawa człowieka. 'Strefy wolne od LGBT' nie mogą mieć miejsca ani w Unii Europejskiej, ani na świecie" - napisał na Twitterze wiceprezydent USA Joe Biden. Kandydat Demokratów na prezydenta przypomniał słowa szefowej Komisji Europejskiej, która zwróciła się bezpośrednio do polskich władz. - Chcę postawić sprawę jasno: strefy wolne od LGBT to strefy wolne od wartości humanistycznych. Nie ma dla nich miejsca w naszej UE - mówiła Ursula von der Leyen."

30 lat temu Polska była znana w świecie z obalenia komunizmu, Solidarności, Jan Paweł II, Wałęsa, dziś natomiast jesteśmy znani z PiSokaczyzmu - sława rozniosła się już bardzo daleko.
Jeśli nasz Andrzej chce sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z prezydentem USA to ma czas do listopada.
Grozi nam izolacja, nie sądzę aby ktoś chciał podejmować wspólne inicjatywy międzynarodowe razem z naszym prezydentem. Z Morawieckim jeszcze muszą rozmawiać, ale na salonach brukselskich też nikt nie chce się z nim afiszować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 06:19  
Cytuj
A jakie to teraz wspólne inicjatywy podejmuje Andrzej i z kim?

Izolacji nie będzie bo zawsze można nam coś sprzedać.
@Progres ma rację wszystkie działania naszego rządu to konsumpcja i rozdawnictwo. Nie ma żadnego myślenia na przyszłość, żadnych inwestycji w ludzi i nowe technologie. Nadal będziemy klientem, monterem i konsumentem.

No ale pr'owcy dorobią. Wszyscy inni to bezbecy. No i tvn wredny :cwaniak:


Ps. Zobaczymy ile będzie nas podatników kosztowało uspokojenie górników.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 10:14  
Cytuj
CYTAT
Kradzież z premedytacją jest bardziej odrażająca niż z przymusu. Prości ludzie nie mają pojęcia o systemie emerytalnym. Zawsze powiedzą ci że "dajo to dobrze". Ja to rozumiem. Nie każdy musi się znać, ale okradać takich ludzi i wmawiać że się daje to zwykle skurwys#*stwo!

Po latach spokoju i ciężkiej pracy książęta dobrej zmiany zostawią ojczyznę z długimi i tymi samymi problemami co poprzednicy!

Dług jaki przypada na każdego Polaka to prawie 40.000,00 zł i ciągle rośnie.

Roztrwononiono skarbiec Rzeczpospolitej. Premiowano legalną korupcję i nepotyzm. Pieniądze zmarnowano na czczą konsumpcję i wałkonstwo z którego nic nie wynika.

Ruskie kacapy stoją u granic. Gdyby ten wylany ludzki pot i krew przeznaczyć na rozwój narodowych nowoczesnych technologii zbrojeniowych każdy kraj by nas szanował. Robilibyśmy biznes zamiast ciągnąć druta wujkowi Samowi na kolanach.

Gdybyśmy zainwestowali w system melioracyjny nie musielibyśmy obawiać się susz ani powodzi.

Ty Edo wyłącz lepiej TVPis propaganda network. Szkodzi ci na głowę. Idź sobie na grzyby zamiast zacietrzewiać się w obłudzie.
smiech2




Regresie ekonomiczny ignorancie i ideologiczny bolszewiku. Pisiory swoją wizję reformy emerytalnej ogłosili kilka lat temu. Kto jest ciekawy mógł się zagłębić w temacie. Kto ma to w nosie - jego strata. Jak zwykle pięknie potrafisz wybronić rudego ( w końcu za jego rządów kraj się rozwijał , mimo światowego kryzysu), ale za ryżego ludzie nie mieli żadnego wyboru. Sejm uchwalił , prezydent podpisał ( a kiedy Komorowski im czegoś nie podpisał) , i nawet stróż praworządności profesor Rzepliński mocą wyroku TK tą kradzież usankcjonował. Swoją drogą tamto orzeczenie to był szczyt krętactwa prawniczego. Ale dzisiaj to PiS niszczy praworządność smiech2
W każdym razie pisiory dali ci czas po pierwsze na zapoznanie się ze swoją ofertą ws emerytur, po drugie za pomocą sztonu wrzuconego do urny otrzymaliśmy dar losu w postaci niemalże referendum. PiS ma w swoim programie likwidację OFE od wielu lat. Tusk nie miał nic do tego , dopóki się nie okazało że ten rzekomy rozwój państwa ( o którym bezpartyjni wolnościowcy słyszeli tyle w TVN) miał też drugie oblicze. Zatem skończ pierd.lić regresie, bo to nawet nie jest śmieszne. Najwyżej żałosne....


Nigdy nie byłem fanem OFE. Buzek , który to wprowadzał powinien za to być powieszony za jaja. Tamta reforma to było jedno wielkie oszustwo. Tylko jakoś nie ma chętnych ku temu, a sam były premier to chyba polityk POKO. Zresztą gdzież mógł się odnaleźć taki człowiek , jeśli nie wśród nich? Bezpartyjni wolnościowcy , podkarpackie dewianty , resortowi emeryci z obniżonym świadczeniem , inni złodzieje czy aferzyści to wasz przekrój regresie....umiech



A TVP nie oglądam , bo tego się nie da oglądać. Dzięki temu że unikam propagandy płynącej i z TVP i z TVN , mam wolny od uprzedzeń stosunek do sprawy. Czego z całą pewnością nie można powiedzieć o biednych naiwnych zmanipulowanych durniach - bezpartyjnych wolnościowcach. Jak i tych wierzących w dobrą zmianę , którym Kurski sprawował mózgowie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 16:18  
Cytuj
Co za dureń z tego edka. Jeden złodziej(tusk) i drugi złodziej (kaczynski i morawiecki). Progres nikogo nie broni tylko pokazuje twoją hipokryzję krętaczu. Jeden kradnie i drugi kradnie. Nawet powody mają te same. No ale taki zakochany w pisie i walący gruchę na samą myśl o nich nie jest w stanie tego dostrzec. Oczywiście jest wielu myślicieli, których te twoje wynurzenia przekonają. Tylko co oni są warci?


Ps. Kto rządzi instytutem monitorowania mediów?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 16:46  
Cytuj
Andrzejku myślałem że ze względu na nasz wiek etap walenia gruchy mamy już za sobą ? Zresztą wolałem używać określenia "bić Niemca w kask" albo najzwyczajniej " brandzlowaniem". Ale jak widać nie każdy jest w stanie wykrzesać z siebie tyle samo...umiech



Szanuję twoje zdanie względem mojej osoby. Muszę to jednakowoż przemyśleć , ponieważ używasz tak wyrafinowanego języka. Błyskotliwa elokwencja to zawsze był twój mocny punkt...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 17:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 20:41  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 20:43  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2020r. 20:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2020r. 14:57  
Cytuj
Z tym sakiewiczem to faktycznie afera. Putin musiał wydać osobiście to zlecenie. Widać, że to ważna persona w Polsce. Dobrze, że nie spotkał go gorszy los.


Ps.


CYTAT

"PiS, partia, której zawierzyłem, partia, która wydawała się prawicowa […] Ta partia wpisuje się w wojnę ideologiczną, która się toczy w Europie […] która ze zwierzęcia robi boga i dehumanizuje człowieka" - mówił w Radiu Wnet......


????? No kto? Namalował to piękne tło, kto zauważył, że PiS to lewactwo.

Cdn... będzie miał problem jak to ugryźć. Ewentualnie zrobi kopiuj wklej z instrukcji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2020r. 06:48  
Cytuj
CYTAT


Jak podaje „Rzeczpospolita” czeka nas ogromne zadłużanie. Do końca 2021 roku deficyt wyniesie 1,52 bln zł.! Ta kwota jest o prawie połowę (ok. 480 mld zł) większa niż na koniec 2019 r. Tutaj rząd Mateusza Morawieckiego jest niekwestionowanym rekordzistą. Okazuję się, że do tej pory żadna ekipa rządząca, nie zadłużała nas tak szybko i na taką skalę.




Czyżby uczeń przerósł mistrza, tuska?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2020r. 11:21  
Cytuj
Chciałbym być takim przechu.em żeby we wrześniu bieżącego roku wiedzieć jak się zbilansuje rok następny. Ja tak nie potrafię...umiech



Inaczej (wrodzone bezbectwo to paskudna sprawa nie dopuszczająca ironii) czy nie leoszym rozwiązaniem jest dyskusja np o długu publicznym , kiedy będziemy znać jego wartość?


Jakbyśmy chodzili po ulicy i pytali napotkanych mężczyzn odnośnie długości przyrodzenia , a potem wzięli ich na warsztat , obawiam się że wartości szacunkowe odbiegały by znacznie od rzeczywistości.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2020r. 16:14  
Cytuj
Mowisz Edo że mądry polak po szkodzie? Że to co widać nie może być prawdą?

1500.00 zakażeń (w czasie gdy wykonuje się mniej testów). Miliony milionowe zwolnienia z pracy. Podatki łącznie o wiele przekraczające wysokość dochodu.

Na jednego pracującgo przypada wiele gęb do wyżywienia. Gęb które oficjalnie karmione są nie przez ludzi pracy ale przez jaśnie panującego złodzieja. Sympatycznie wyglądający i przebiegły starszy pan. Bezdzietny patron rodzin którego nawet własny ojciec się wyrzekł.

Socjalizm znaczy darmo. Jak coś jest za darmo to znaczy że do du**y i że wał jakiegoś hu*ja od haków za tym stoi.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2020r. 16:14  
Cytuj
No widzisz, edku jakie masz braki uśmiech

Rzeczpospolita, potrafi.smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2020r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
Mowisz Edo że mądry polak po szkodzie? Że to co widać nie może być prawdą?

1500.00 zakażeń (w czasie gdy wykonuje się mniej testów). Miliony milionowe zwolnienia z pracy. Podatki łącznie o wiele przekraczające wysokość dochodu.

Na jednego pracującgo przypada wiele gęb do wyżywienia. Gęb które oficjalnie karmione są nie przez ludzi pracy ale przez jaśnie panującego złodzieja. Sympatycznie wyglądający i przebiegły starszy pan. Bezdzietny patron rodzin którego nawet własny ojciec się wyrzekł.

Socjalizm znaczy darmo. Jak coś jest za darmo to znaczy że do du**y i że wał jakiegoś hu*ja od haków za tym stoi.




Regresie na twoje podchwytliwe i kąśliwe uwagi mam tylko jedną odpowiedź , a właściwie to pytanie. Mianowicie czy dotacja od wujka Hansa z Brukseli , to też jest socjalizm do dupy? Czy ta jałmużna wychodzi poza ramy twoich mądrości?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2020r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
No widzisz, edku jakie masz braki uśmiech

Rzeczpospolita, potrafi.smiech2



Temu nie przeczę Andrzejku. Niemniej jestem w stanie ( znając słabość znajomości wiedzy ekonomicznej polskich dziennikarzy) przyjąć z tobą zakład. Gdybyś zechciał postawić na szali swoją obecność na tym forum ( ja stawiam swoją rzecz jasna) możemy się założyć o wysokość tego deficytu ( a chodzi o dług publiczny) z artykułu Rzepy. Jestem w stanie podjąć ryzyko i stwierdzam subiektywnie że ten "deficyt" będzie dużo ( powiedzmy że co najmniej o 150 miliardów) niższy , czy przyjmujesz wyzwanie? Jesteś na to gotowy , czy jak zwykle ty tylko cytyjesz?umiech



Póki co nie ma dużego wzrostu bezrobocia , składki odprowadzane są terminowo ( pomińmy milczeniem ich wysokość) i kondycja Funduszu Ubezpieczeń Społecznych jest relatywnie dobra. Jeżeli nie nastąpi jakieś tąpnięcie , pisiory wyjdą z tego całego srakawirusa obronną ręką. Wygląda na to, że po raz kolejny im się fartnęło. Czego niestety nie będzie można powiedzieć/napisać o kraju rodzinnym wujka Hansa ....umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2020r. 12:32  
Cytuj
Edo odnośnie UE mój plan (a właściwie dwa A i B) byłby krótki. Wziąć jak największe dotacje i wyjść. W ofercie za zdradę i straty z II Wojny Światowej. Ewentualnie zacząć tam rządzić i robić biznes w skali światowej.

Wszystkie wady UE które wytykasz są prawdą. Dlatego polityka zagraniczna PIS jest taką samą porażką jak polityka wewnętrzna. Zgrywanie niegrzecznego bachora do bicia i stawiania w kąt.

PiS to próżność, hipokryzja, roszczeniowość, marnotrawstwo, złodziejstwo, nepotyzm, kolesiostwo, legalna korupcja i populizm kosztem dobra Ojczyzny. Syf gorszy niż platforma.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 16 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2020r. 13:13  
Cytuj
Tak wygląda poszanowanie obecnej władzy dla przyrody. Zapiszcie to i zapamiętajcie przy wyborach.

facebook . com / NaszeMiastoStW / posts / 1273632439670061

CYTAT
W dniu dzisiejszym padło kolejnych kilkadziesiąt drzew w Stalowej Woli. Tym razem przy przebudowie ul. Dąbrowskiego wycięto 28 dużych drzew, czyli mniej więcej wszystkie, jakie wzdłuż tej drogi rosły. Lipy około 13 sztuk po lewej stronie oraz m.in. klony.

Inwestorem przebudowy drogi jest Starostwo Powiatowe przy znacznym dofinansowaniu miasta. Nasuwa się tylko pytanie z jakim poszanowaniem dla wielu kilkudziesięcioletnich drzew zachowują się władze miasta i powiatu. Bo to ich wspólne dzieło. Czy nie można planować rozbudowy drogi z zachowaniem chociaż części drzewostanu? To kolejna inwestycja w ostatnich latach za kadencji prezydenta Lucjusza Nadbereżnego, gdzie planuje się inwestycje przy degradacji terenów zielonych.

Od początku 2015 roku wycięto w Stalowej Woli około 5000 drzew przy nowych nasadzeniach na koniec 2019 roku w liczbie około 50 sztuk drzewek.

Ż E N A D A

Planowaną inwestycję zorganizowano tak, aby wycinka odbyła się z pominięciem wydania decyzji przez wydział ochrony środowiska czyli na podstawie decyzji ZRID-u. Na mocy decyzji ZRID wszystkie nieruchomości, tereny i działki w linii planowanej drogi przechodzą z mocy prawa na własność Skarbu Państwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2020r. 20:36  
Cytuj
CYTAT



Temu nie przeczę Andrzejku. Niemniej jestem w stanie ( znając słabość znajomości wiedzy ekonomicznej polskich dziennikarzy) przyjąć z tobą zakład. Gdybyś zechciał postawić na szali swoją obecność na tym forum ( ja stawiam swoją rzecz jasna) możemy się założyć o wysokość tego deficytu ( a chodzi o dług publiczny) z artykułu Rzepy. Jestem w stanie podjąć ryzyko i stwierdzam subiektywnie że ten "deficyt" będzie dużo ( powiedzmy że co najmniej o 150 miliardów) niższy , czy przyjmujesz wyzwanie? Jesteś na to gotowy , czy jak zwykle ty tylko cytyjesz?umiech




Kusząca propozycja. Tylko skąd pewność, że nie masz kolejnego konta. Wcześniej też się zarzekałeś, że nie masz innych kont. A tu takie, założone kilka lat temu. Teraz chcesz by traktować cie poważnie?
Tak wiem, lichwa, po i tvn. To twoje argumenty. Pajacuj dalej

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 00:24  
Cytuj
CYTAT
No właśnie nikt nie chce mi płacić. A co ja poradzę że wy wszyscy bezpartyjni wolnościowcy jesteście takimi bezbekami?umiech

Słowo redaktora z TVN to dla was jedenaste przykazanie , poza nim świata nie widzicie...umiech


TVP zawarła porozumienie z Episkopatem Polski.zdegustowany
Na antenie TVP1, TVP3 i TVP Info będą transmitowane obowiązkowe msze, koronki inne programy katolickie np.ingresy- święcenia biskupów, w tym lubiących dzieci(typu julek Paetz).sciana

Jakie zapisy znalazły się w umowie Jacusia z biskupami?co
Nowości dotyczą przede wszystkim codziennych,obowiązkowych mszy czy koronek.ok
W TVP1 o godzinie 7:00 będą emitowane Msze Święte, natomiast w TVP3 o godzinie 15:00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego.zaklopotany
Jak widać,Bóg już nie ma dla nas miłosierdzia...neutralny

https://demot(...)ansmisje

No cóż...nie wiem
Ciekawy jestem,od kiedy wieczorem, będzie program pt." Przytulanki na plebanii".3m sie
Teraz może jeszcze do zarządu TVP wejdą biskupole! good

Czy to cena za drugi ślub kościelny Kurskiego, po "rozwodzie" tzn. unieważnieniu małżeństwa , które Bóg złączył?całus
Uśmiałbym się ,że powodem rozpadu "kościelnego"związku była nie obiecanka TVkurwizji lub kasiora"co łaska" ,a...niepłodność Jacentego.jezyk
Oznacza to że żył i majstrował dzieci w grzechu?co

Ale"ciemny lud to kupi".smiech2
W sumie modli się za własne pieniądze.potluczony

A tu jest pytanie co do jego dzieci.chytry

https://demot(...)PiSkopat

A teraz na dobranoc.Wiadomość z regionu.mlotek
Specjalnie dla Was.

https://demot(...)h-smieje

https://demot(...)e-memy-i

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 06:58  
Cytuj
Rydzyk też ponownie zgarnął nasze miliony złotych na swoje złote imperium. Gospodarka posypała to czas zainwestować w wiarę. Ona nas (a właściwie ich) umocni taniej niż programy specjalne.

Może to miliony, moze dużo ale zawsze to ty i ja płacimy za to a darczyńca zbiera żniwo. Żniwo to kapitał polityczny z reklam Rydzyk Politocal Product Placement dla partii Utopia Jarosław Socjal Wizja Korytko+.
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Edo odnośnie UE mój plan (a właściwie dwa A i B) byłby krótki. Wziąć jak największe dotacje i wyjść. W ofercie za zdradę i straty z II Wojny Światowej. Ewentualnie zacząć tam rządzić i robić biznes w skali światowej.

Wszystkie wady UE które wytykasz są prawdą. Dlatego polityka zagraniczna PIS jest taką samą porażką jak polityka wewnętrzna. Zgrywanie niegrzecznego bachora do bicia i stawiania w kąt.

PiS to próżność, hipokryzja, roszczeniowość, marnotrawstwo, złodziejstwo, nepotyzm, kolesiostwo, legalna korupcja i populizm kosztem dobra Ojczyzny. Syf gorszy niż platforma.



Jestem skłonny przyznać ci trochę racji regresie , niemniej nie do końca jest tak jak piszesz. Owszem polityka prowadzona na kolanach trwa nadal ( zamiast robić laskę wujkowi Hansowi obrabiamy gałę wujowi Samowi zza oceanu ) , i nic nie wskazuje na jakąś zmianę. Tyle że jako zadeklarowanemu przeciwnikowi uczestnictwa Polski w Euro-kołchozie , wszystko co kojarzy się z Brukselą jest bezwzględnie i bezwarunkowo złe. Im szybciej UE się rozpadnie, tym lepiej. Właśnie na tym polega twoja ignorancja i zwykły bolszewizm , którym się kierujesz , że chciałbyś ukraść ile się da , a potem spierdol.ć. Tak jak pisałem bolszewicka mentalność złodzieja i awanturnika , na dodatek okraszona przekonaniem o własnym sprycie i życiowej zaradności ( że wujek Hans się nie zorientuje )...umiech


Gdyby jakiś mądry człowiek policzył ile kosztował nasz kraj wprowadzenie unijnej dyrektywy odnośnie segregacji i przetwarzania odpadów komunalnych , i innych regulacji dotyczących tematu ochrony środowiska , obawiam się że kwestia naszej opłacalności jako członka UE , byłaby rozstrzygnięta. Niestety ogłupiony przez TVP i TVN naród cieszy się z dotacji od wujka Hansa na drukarki 3d , i kursy na wózki widłowe dla połowy społeczeństwa...umiech



Regresie PiS to grypa , POKO to była dżuma. Dla ciebie jako bezpartyjnego wolnościowca zmanipulowanego TVN - em , to kontrowersyjna teza ( zdaję sobie sprawę) , ale tak to mniej więcej wygląda...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2020r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
cieszy się z dotacji od wujka Hansa na drukarki 3d , i kursy na wózki widłowe dla połowy społeczeństwa..


UE "daje" wędkę podczas gdy PIS "daje" rybę.

Kursy, inwestycje rozwojowe i innowacje UE kontra
buble, zabawki z Chin, zagraniczne samochody, rowery, hulajnogi, produkty informatyczne wyprodukowane za granicą oraz zakupy w zagranicznych supermarketach!

Gdy zauważyć że prawdziwym beneficjentem programów socjalnych jest zagraniczny producent dóbr to też rzeczywistość przedstawia się w innym świetle niż to malują złodzieje dojnej zmiany.

P.O. to był tasiemiec a PiS to jest kiła. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 927 928 929 930 931 932 933 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »