NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 926 927 928 929 930 931 932 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 13:11  
Cytuj
CYTAT
Co to jusek za bajki odpowiadasz? Na własne oczy widziałem i własne uszy słyszałem jak redaktor Durczok ( wówczas Fakty TVN) puszczał w głównym wydaniu jak to generał Błasik ( pijany w sztok) opierd..ł kapitana Protasiuka . A po starcie wszedł do kabiny i podawał parametry lotu i wymusił lądowanie mimo trudnych warunków pogodowych. A i jeszcze pijany prezydent rozkazał generałowi zmusić kapitana do lądowania. Redaktor Durczok wówczas ujawnił prawdę którą wszyscy znaliśmy. Czepiają się biednych kontrolerów , jakby oni coś mogli zrobić..

]


Przeczytaj ze zrozumieniem tekst raportu"Maciory" i i porównaj z raportem "Komisji Smoleńskiej".zdegustowany
Ile różnic wykazał Ziebrowy Zbynek?co
Wierzę w Twoją inteligencję,(pomimo iż jestem ateistą-ale tak tyci-tycichytry),że jednak kojarzysz fakty.good
Wiara czyni cuda.mlotek

A tak, na poważnie...potluczony

https://demot(...)-co-masz

PS.Mój znajomy takie rzeczy jak Ty, widział na własne uszy i słyszał na własne oczy.:szok:
Ale on się leczy...zaklopotany

https://demot(...)odchodne

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 13:11  
Cytuj

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 14:57  
Cytuj
jusek, każdy wie ze to pijany Błasik zmusił do lądowania pilotów przy wyraźnym sprzeciwie kontrolerów ze Smoleńska, bo znaleziono jego zwłoki w rozwalonym wraku przy kokpicie

To ze znaleziono szczątki samolotu daleko przed brzozą .. nikogo w Komisji Millera nie zastanowiło.

aerodynamika czy wiara w TVN zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 15:55  
Cytuj
Lewacy w Polsce Likwidują kilka działów rolnictwa ale co tam #smolensk...a

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 17:21  
Cytuj
Chwalą się zlikwidowaniem luki VAT. Tymczasem nie rozumieją nawet jak VAT działa! Marek Suski twierdzi że państwo dotuje hodowców bo otrzymują zwroty VAT....

Tymczasem hodowcy sprzedają na eksport że zerową stawką VAT. Koszty z VATem naliczonym ponoszą w Polsce!

Miks karierowiczów, kumoterstwa nepotyzmu i niekompetencji!

Polwewka z PISowców na całego. Biorą pieniądze bo im się poprosi należą a nie znają podstaw roboty.

smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
Chwalą się zlikwidowaniem luki VAT. Tymczasem nie rozumieją nawet jak VAT działa. Marek Suski twierdzi że państwo dotuje hodowców bo otrzymują zwroty VAT. Tymczasem hodowcy sprzedają na eksport że zerową stawką VAT. Koszty z VATem naliczonym ponoszą w Polsce!

Miks karierowiczów, kumoterstwa nepotyzmu i niekompetencji.

Polwewka z PISowców na całego. Mają płacone a nie znają się na robocie.

smiech2


Suski to wybitny ekonomista. To on twierdził, że paliwo nie zdrożeje wszędzie tylko na stacjach benzynowych.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
jusek, każdy wie ze to pijany Błasik zmusił do lądowania pilotów przy wyraźnym sprzeciwie kontrolerów ze Smoleńska, bo znaleziono jego zwłoki w rozwalonym wraku przy kokpicie

To ze znaleziono szczątki samolotu daleko przed brzozą .. nikogo w Komisji Millera nie zastanowiło.

aerodynamika czy wiara w TVN zdegustowany


a skąd się te szczątki daleko przed brzozą znalazły

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 18:44  
Cytuj
CYTAT


Przeczytaj ze zrozumieniem tekst raportu"Maciory" i i porównaj z raportem "Komisji Smoleńskiej".zdegustowany
Ile różnic wykazał Ziebrowy Zbynek?co
Wierzę w Twoją inteligencję,(pomimo iż jestem ateistą-ale tak tyci-tycichytry),że jednak kojarzysz fakty.good
Wiara czyni cuda.mlotek

A tak, na poważnie...potluczony

https://demot(...)-co-masz

PS.Mój znajomy takie rzeczy jak Ty, widział na własne uszy i słyszał na własne oczy.:szok:
Ale on się leczy...zaklopotany

https://demot(...)odchodne




Jusek jestem jednym z nielicznych ludzi w tym kraju , którzy przeczytali od deski do deski raporty komisji Millera , komisji Macierewicza a nawet polskie tłumaczenie Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego. Jesteś pewny że chcesz wchodzić w ten temat , bo nie ukrywam że katastrofa smoleńska była moim konikiem....umiech


Widziałem na własne oczy w Faktach film z monitoringu lotniska a na nim rozmowę generała Błasika z kapitanem Protasiukiem. Miała ona dowodzić napiętej atmosfery między kapitanem Tupolewa a dowódcą wojsk powietrznych. Jeżeli przyjąłbym twój punkt widzenia nigga , i uznał że coś co widziałem w rzeczywistości nie wydarzyło się musiałbym rzeczywiście poszukać pomocy specjalisty. Być może u tego samego co twój znajomy . W każdym razie trzymam się kurczowo swojej wersji że to nie był omam wzrokowy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 20:22  
Cytuj
Gdzie jest wrak? Gdzie raport naszej drogiej komisji Smoleńskiej? Zostali nam jedynie forumowi specjaliści.

Andrzej Dupa zatrudnia jako swojego doradcę instruktora narciarstwa. 7.500,00 zł miesięcznie.

Przekazywał miliardy naszych pieniędzy na media partyjne to obiecał że będą pieniądze na Fundusz Medyczny. Taki żarcik z jego strony dla poklaskiwaczy.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 20:28  
Cytuj
Dzieje się na Podkarpaciu. Okrył postanowił wywalić ludzi z Solidarnej Polski.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Przeczytaj ze zrozumieniem tekst raportu"Maciory" i i porównaj z raportem "Komisji Smoleńskiej".zdegustowany
Wierzę w Twoją inteligencję,(pomimo iż jestem ateistą-ale tak tyci-tycichytry),że jednak kojarzysz fakty.good

nie ukrywam że katastrofa smoleńska była moim konikiem....umiech


Widziałem na własne oczy w Faktach film z monitoringu lotniska a na nim rozmowę generała Błasika z kapitanem Protasiukiem. Miała ona dowodzić napiętej atmosfery między kapitanem Tupolewa a dowódcą wojsk powietrznych. Jeżeli przyjąłbym twój punkt widzenia nigga , i uznał że coś co widziałem w rzeczywistości nie wydarzyło się musiałbym rzeczywiście poszukać pomocy specjalisty. Być może u tego samego co twój znajomy . W każdym razie trzymam się kurczowo swojej wersji że to nie był omam wzrokowy...umiech


Trzymaj się swojej wersji"wzrokowej".:szok:
Ale wytłumacz mi ,co "tam"widzisz.3m sie
Slepowaty jestem.nie wiem
Sama wersja "Maciory"nie trzyma się "kupy"-tzn.nawet on sam, gówno tam widzi.zarumieniony
Wierzysz w to, co widzieć chcesz.ok
Pytanie-Ile kosztują prochy które bierzesz,a które zapewne masz refundowane.chytry
Też tak chciałbym.good

https://m.demotywatory.pl/4704236

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 21:34  
Cytuj
Jusek nigga od machania łopatą po hamerykańskich budowach zrobiłeś się okropnie zabawny. Każdy twój post mnie rozwala i naprawdę szkoda coś łykać , skoro można mieć tyle zabawy za free. Wiem że twoja wątroba przepuściła cysternę wódy i za to cię szanuję stary wariacie...


Do Andrzejka i reszty bezpartyjnych wolnościowców rodem z obojga sztabów. Podobno Jaro usuwa ludzi Ziobry i Gowina , i od jutra rząd mniejszościowy z technicznym premierem. W grę wchodzą Marek Suski albo Jacek Sasin zatem emocje gwarantowane... smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 00:43  
Cytuj
CYTAT
Jusek nigga od machania łopatą po hamerykańskich budowach zrobiłeś się okropnie zabawny. Każdy twój post mnie rozwala i naprawdę szkoda coś łykać , skoro można mieć tyle zabawy za free. Wiem że twoja wątroba przepuściła cysternę wódy i za to cię szanuję stary wariacie...
smiech2

W Ameryce nigdy nie byłem i nie wybieram się,bo i po kiego hooya?chytry

Co do zmian w rządzie.
Przypomnij sobie co Zbynek Ziebro mówił w Kacorze.co
Jakim trzeba być pojeb(...zarumienionyautocenzura),aby wejść w układy z takim chu...(autocenzura jezyk)jak Ziobro?zaklopotany

Ktoś pluł ci wczoraj w twarz(w tym wypadku kaczy dziób),a dziś udajesz że to deszcz.sciana

Zdechł mit smoleński.potluczony

https://demot(...)tastrofy

mlotek

PS. Cysternę mówisz?co
Dołóż do tego flaszkę.good

https://demot(...)ze-rzuci

Co do mojego picia, drętwy buraku z Jarosławia ul.Kościuszki Specjalistyczny Szpital Psychiatryczny...zdegustowany

https://demot(...)-chwili:|

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 09:04  
Cytuj
Jusek w polityce i dyplomacji obowiązują dwie zasady:

1)Nie ma wiecznych przyjaciół!
2) Nie ma wiecznych wrogów!


Obrażanie się , bycie honorowym , i taka zwykła elementarna przyzwoitość w polityce to bardzo słaby prognostyk. Uczciwy człowiek który trafi do maszynki politycznej zostanie zmielony niczym kawałek mięsa na kotlety. Dorabianie do tego ideologii świadczy wyłącznie o naiwności. Taki brak akceptacji stanu rzeczy też ma swoje określenie w psychiatrii klinicznej...smiech2


Myślę że Kaczyński nienawidzi Ziobrę bardziej niż ty. Ale jako człowiek inteligentny zdał sobie sprawę że bez tych kilku procent Zbyszka czy Gowina nie ma szans na samodzielne rządy. A ponieważ jest pragmatykiem , podjął jedyną rozważną decyzję. Oczywiście jedyną dla ambitnego polityka.


Min za to skazanie się na bycie ślizgaczem nigdy nie zdecydowałbym się na taką profesję. Mam okropną cechę charakteru mówienia prawdy prosto w twarz. Niestety nie nadaję się ...


Żeby była jasność w porównaniu do największego cynika i manipulanta w polskiej polityce - rudego Mesjasza, krętactwo prezesa jawi się jako dziecięca igraszka...




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 12:40  
Cytuj
PiS dokonał niemożliwego. Podzielił się przez zero. good

Jak bardzo wzrośnie wskaźnik bezrobocia, gdy rodziny polityków Solidarnej Polski stracą pracę w spółkach Skarbu Państwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 13:40  
Cytuj
Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiał profesor Bartoszewski...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 18:08  
Cytuj
Ojczyźnie bida, kotu bida a wodzowi stoi dzida jak zaczynają mawiać PISowcy...

CYTAT
"Nie ma innego sposobu na budowanie zamożności, niż ciągły rozwój gospodarczy. Rozbudowana polityka społeczna nigdy nie zastąpi racjonalnej polityki gospodarczej prowadzącej do bogacenia się społeczeństwa. Nadmierny dług publiczny będzie hamował wzrost w przyszłości – jest jeszcze czas, by zareagować i zmniejszać deficyt w latach następujących po nadzwyczajnym roku 2020" - pisze ZPP


Polewka z PISowców. Naród głupi wszystko kupi - jak mawiają książęta dobrej zmiany.

Podatek zerowy dla młodych? Przecież co nie odprowadzone od wynagrodzenia jest potrącone z dochodowego firmy. Koszty zatrudnienia pracownika takie same. No ale ciemny lud to kupił.
smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 19:28  
Cytuj
Regresie czemu wtedy dług publiczny przekraczał 60 procent PKB, czemu wtedy kiedy deficyt sektora finansów publicznych wynosił ponad 7 procent w relacji do PKB , milczałeś? Jakoś nie przypominam sobie twoich żali w temacie?



Jeszcze kilka lat temu koszt obsługi długu publicznego kształtował się na poziomie około 50 miliardów złotych rocznie. Wtedy regres nie widział problemu. Widzi dziś kiedy ten koszt jest ponad dwadzieścia miliardów złotych niższy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 19:57  
Cytuj
Ekspercie marksistowskiej ekonomii powinieneś wiedzieć a nie pieprzyć że wina Tuska. Teraz po latach hossy nie ma długów, deficytu i inflacji. Dobra zmiana. Polska wersja dobrobytu. smiech2


Nie milczałem. Kiepsko z twoją pamięcią. Tak wogole co kogo obchodzi ile śniegu było zeszłej zimy skoro teraz naje**ało po uszy?


Tusk ukradł pieniądze z OFE, dług publiczny się zmniejszył a PISiory to przejadły w 3 lata mlotek

Co powiesz ekspercie w temacie mnożenia podatków? Sprzyja to konsumpcji i wychodzeniu z kryzysu? Nie mają Polacy wydatków na bombelki?

To się nazywa obłuda. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2020r. 21:55  
Cytuj
Marksista to z ciebie wychodzi regresie na każdym kroku. A właściwie bolszewik , z tych co by napadał na wioski , rozkułaczał i nahajką wbijał do głowy nowoczesne poglądy. Byli już tacy co siłą tępili wstecznictwo i zachowawcze poglądy , teraz się nazywają Black Lives Matter tudzież innymi marksistami/eurokołchoźnikami...umiech


Tusk ukradł pieniądze z OFE ponieważ w budżecie było manko. A skoro nawet wujek Hans z Komisji Europejskiej pilnował deficytu sektora finansów publicznych , musiał objąć Polskę specjalną procedurą. Nawet wtedy pokazano Polaczkom ich miejsce w szeregu , bo i Włosi i Francuzi mieli podobne dokonania. Niemniej w eurokołchozie niektóre baraki są równiejsze. Rudy nie miał wyjścia i zajebał Polakom składki emerytalne, zrobił to tylko dlatego że musiało na papierze wyjść mniej. Sytuacja gospodarcza kiedy poprzednicy oddawali stery wcale nie była komfortowa. A wręcz przeciwnie , tylko skąd bezpartyjny wolnościowiec zwolennik UE może to wiedzieć? Z TVN ? Ze sztabu POKO? A może tego drugiego ( tam też począwszy od samego Jurka mają jedyną słuszną wizję świata)....umiech




Obrazek


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 06:31  
Cytuj
Zaraz Mateusz ukradnie resztę pieniędzy z OFE ale o tym cisza. Przecież wystarczy nie kraść.


Ps. CPK to 200 zatrudnionych osób i 24 miliony pensji. Miś na miarę naszych możliwości. Im się należy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 08:46  
Cytuj
Mateusz mówi że ukradnie resztki z OFE od jakichś trzech lat. Tusk nic nie mówił tylko jak zrobiło się manko , " zachował się jak trzeba" ( a przynajmniej według kodeksu honorowego złodziei)...umiech



Przy Tusku i jego wałach , Morawiecki jawi się niemal jako uczciwy. I piszę to z ciężkim sercem albowiem od polityków i lichwiarzy bardziej nie trawię tylko banksterów...



Za te sześćdziesiąt miliardów złotych ( różnicy w luce VAT-owskiej) można by tych od CPK opłacać przez dwa i pół tysiąca lat. Może do tego czasu zaczną tam lądować samoloty...umiech


Chociaż są tacy którzy twierdzą że CPK to tak naprawdę tajny i zapasowy bunkier dowodzenia armii izraelskiej. Kiedy jakiś Arab naciśnie guzik i państwo żydowskie wyparuje , podobno pozostali przy życiu mają się ulokować u nas. W ten sposób zrealizuje się projekt Judeopolonii. Wtedy Morawiecki założy jarmułkę i wszyscy przejrzymy na oczy...smiech2




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 09:05  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 10:13  
Cytuj
No tak tusk nie mówił więc złodziej. Tak bez ustawy zabrał pieniądze z OFE. Nie tak jak Mateusz zgodnie z prawem i na podstawie ustawy wydał 70 milionów. A teraz zabierze resztki z OFE. Mistrz :cwaniak:
Wystarczy nie kraść.
Jak obywatel manipulowany przez idiotów forumowych to wszystko przejdzie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 11:07  
Cytuj
Andrzejku mistrzem błyskotliwości to ty nigdy nie byłeś...



Tusk ukradł pieniądze z OFE. Morawiecki ukradnie również. Różnica między nimi jest taka że pisiory o likwidacji resztek po OFE gadają od trzech lat. Każdy kto ma odrobinę chęci , może się zapoznać z ich wizją reformy emerytalnej. Mało tego , komu ona jest niemiła mógł w czasie ostatnich wyborów dokonać zmiany i rządzących i ich koncepcji odnośnie tego tematu. Z tego co mi wiadomo nasi rodacy poparli tę marność ( nazywaną polskim rządem) na kolejną czterolatkę. Reguły demokracji są bezwzględne. Rządzący realizuje swoje zapowiedzi ( a przynajmniej próbuje). Pisiory wykonują co zapowiedzieli i to dosyć konsekwentnie. Tusk nie miał zamiaru zrobić skoku na OFE. Sytuacja go zaskoczyła i zareagował instynktownie. Jak każdy rasowy złodziejaszek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2020r. 12:46  
Cytuj
Co za różnica czy to zaplanowana kradzież czy z zaskoczenia? O ile to kradzież, bo jak widać prawo na to pozwala. Tusk nie siedzi i Morawiecki też raczej tego nie zasmakuje. No ale ogłupiać ludzi można umiech
A może jednak posiedzi, za zlecenie zmielenia 70 milionów bez podstawy prawanej. Poczekamy na finał sądowy umiech

A wracając do różnic to ta chyba tylko PR'owa, by ogłupiać ludzi. Ktoś ci płaci za robienie z siebie forumowego głupka? czy to tak wynika z twojej natury?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 926 927 928 929 930 931 932 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »