NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 925 926 927 928 929 930 931 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 17:29  
Cytuj
No co ty pizdas , takie delikatne przekomarzania a ty od razu życzysz moim dzieciom raka? umiech

Mam nieco zastrzeżeń do waszej bandy obrońców praworządności , niemniej nie czuję do was nienawiści. Tym bardziej nie ma mowy o żadnych nerwach. Gdyby ludzie waszego pokroju mogli mnie rozsierdzić , byłbym zmuszony wskoczyć do beczki z winem. I kazał zamknąć wieko, ponieważ wyrzuty sumienia byłyby dla mnie nie do przetrawienia...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 17:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 19:02  
Cytuj
CYTAT


Więc nie sprowadzaj. Nie bądź przy tym psem ogrodnika. Polacy zaczną jeździć polskimi złomami dwa razy dłużej. Dzięki sprowadzanym autom defakto jeżdżą lepszymi i bezpieczniejszymi samochodami.

Dodatkowo Ukraina będzie dawać zarobić innym nacjom.



Regresie a jaki jest pomysł kandydata bezpartyjnych wolnościowców na prezydenta miasta Stalowej Woli, ws sprawie szeroko pojętej ekologii?
No wiesz smog , zamykanie miast dla aut nie spełniających np Euro5 itp. itd.? Co lokalny społecznik chce zrobić żeby było czysto i ekologicznie, a zarazem bez żadnych kosztów z naszej strony? Jak nam zamierza nieba przychylić poza tym że nie będzie organizował imprez dla gminu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3137
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 19:13  
Cytuj
Imprezy będą ale każdy przynosi swój alkohol. smiech2

Co do ekologii - tak popieram. Trzeba przestać puszczać brzydkie bąki i zacząć się myć. Auta i tak się elektryzują a jeździć trzeba. Będziemy więcej i taniej jeździć to gospodarka też się będzie szybciej kręcić. Osiągniemy obiektywną wersję dobrobytu. Ład i porządek będzie tego naturalnym następstwem. Spójrz na ludzi bogatych. Lubią porządek, czystą schludną uprasowaną odzież i przystrzyżony trawnik.

To naprawdę nic nie kosztuje. Wręcz odwrotnie. Przynosi bezpośredni błyskawiczny zysk bez pośredników i złodziei. Nikt co nic nie "daje" a jednak masz więcej. Wystarczy odejść od soviet socjal mental. Wystarczy nie kraść.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
No co ty pizdas , takie delikatne przekomarzania a ty od razu życzysz moim dzieciom raka? umiech


To też tylko takie delikatne przekomarzanie good

A co do nerwów to wasz prezes was do tego stanu doprowadził good

A jakie jest twoje zdanie o tych zwierzątkach Kaczyńskiego?

Bo ja mam nadzieję, że to pierwszy krok do ograniczenia produkcji mięsa ogólnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Imprezy będą ale każdy przynosi swój alkohol. smiech2

Co do ekologii - tak popieram. Trzeba przestać puszczać brzydkie bąki i zacząć się myć. Auta i tak się elektryzują a jeździć trzeba. Będziemy więcej i taniej jeździć to gospodarka też się będzie szybciej kręcić. Osiągniemy obiektywną wersję dobrobytu. Ład i porządek będzie tego naturalnym następstwem. Spójrz na ludzi bogatych. Lubią porządek, czystą schludną uprasowaną odzież i przystrzyżony trawnik.

To naprawdę nic nie kosztuje. Wręcz odwrotnie. Przynosi bezpośredni błyskawiczny zysk bez pośredników i złodziei. Nikt co nic nie "daje" a jednak masz więcej. Wystarczy odejść od soviet socjal mental. Wystarczy nie kraść.



Mam nadzieję że chociaż te imprezy to nie będą pseudonaukowe wieczorki dla głupków z aspiracjami , na których prelegentem będzie profesor kosmita , którego jedynym dokonaniem jest fakt że go czasem widać w TVN...umiech
Zresztą z tym alkoholem to nie jest twój najgorszy pomysł. Mimo tego że raczej stronię od spożycia , to w przypadku w/w autorytetów słuchanie ich na trzeźwo może być nie do zniesienia.


Tyle że póki co auta elektryczne są stosunkowo drogie. Skąd biedni ludzie ledwo wiążący koniec z końcem mają mieć hajs na taką ekstrawagancję? Jeżeli lokalny społecznik chce wprowadzać ekologiczne , nowatorskie rozwiązania na terenie naszego miasta będzie musiał naprawdę się w to zaangażować. Może rzeczywiście , kiedy on obejmie stery ludzie zaczną się myć , przestaną pierdzieć i kraść. Wiara czyni cuda , a w przypadku obrońców praworządności wszelkiej maści właśnie wiara może się okazać najtrwalszym spoiwem ich politycznej drogi. A że drogi za koalicji oszustów z gumofilcami budował Sławek N., dla wielu może się ona okazać cierniami ( albo kajdanami) usłana....smiech2


Znam bogatych ludzi którzy reprezentują sobą jakiś poziom, ale znam też zamożnych prostaków. Nowobogackich nuworyszy , którzy dłubią w nosie , kiedy myślą że nikt ich nie widzi ( a czasami ten urobek konsumują) , i przeczytali w życiu jedną czy dwie książki a chcą się uważać za elitę. Także różnie z tym bywa...umiech



Ciekawa analiza kadry Uniwersytetu Hermeneutyki Kaczyzmu smiech2



https://mobile.twitter.com/JanZelig/status/1306282850166112257


Dla ludzi zaczadzonych TVN niezrozumiałe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2020r. 23:49  
Cytuj
CYTAT
Jarosław Kaczyński, jak się zdaje, zaparł się, aby „prawa zwierząt” wprowadzić „na cito”, szybką ścieżką legislacyjną. Niestety, zdarza mu się to coraz częściej – przypomnijmy sobie jak obsesyjnie parł do niemożliwych do przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych. Wtedy ocalił PiS Gowin, odważywszy się dać głowę pod topór. Czy teraz też znajdzie się ktoś odważny, by powiedzieć „Naczelnikowi”, że mu, pardon pour le mot, odbiło i ściąga na siebie i swój obóz nieszczęście


https://dorzeczy.pl/kraj/153405/gdy-wodz-traci-rozsadek.html

To jak tam prawilki stalowskie? Popieracie Prezesa czy Ziemkiewicza?

Czy siedzicie okrakiem na barykadzie i czekacie kto wygra? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 04:57  
Cytuj
PiS-dzielce przepychają ustawę zwalniającą od odpowiedzialności karnej osoby, które w "walce" z Covidem popełnią przestępstwo.
Tak więc Błaszczaki,Sasiny i insze Szumowiny nie "bekną"za wybory,respiratory itp.good

https://demot(...)zystow-z

Uchwalane prawo ma działać wstecz.ok
Ciekawe, czy załapię się na ustawę,jak odstrzelę teściową, bo ma (wg mnie chytry) objawy konusowirusa ?
Stara franca nie chce wyprowadzić się do szopy na kwarantannę,a ja boję się o zdrowie swoje i innych.
Jak walka ,to walka z wirusem.potluczony

https://demot(...)edliwosc

Zespół śledczy nr 1 w Prokuraturze Krajowej wystąpił do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotów z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie trzech kontrolerów pełniących w 2010 r. służbę na lotnisku w Smoleńsku.
Smoleńk wiecznie żywy.mlotek
Już widzę jak ruscy deportują kontrolerów.sciana

https://demot(...)molenska

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 06:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jarosław Kaczyński, jak się zdaje, zaparł się, aby „prawa zwierząt” wprowadzić „na cito”, szybką ścieżką legislacyjną. Niestety, zdarza mu się to coraz częściej – przypomnijmy sobie jak obsesyjnie parł do niemożliwych do przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych. Wtedy ocalił PiS Gowin, odważywszy się dać głowę pod topór. Czy teraz też znajdzie się ktoś odważny, by powiedzieć „Naczelnikowi”, że mu, pardon pour le mot, odbiło i ściąga na siebie i swój obóz nieszczęście


https://dorzeczy.pl/kraj/153405/gdy-wodz-traci-rozsadek.html

To jak tam prawilki stalowskie? Popieracie Prezesa czy Ziemkiewicza?

Czy siedzicie okrakiem na barykadzie i czekacie kto wygra? good


Świetnym przykładem jest nasz forumowy super analityk Edzio. Używa wiele słów by nie powiedzieć nic. Ws. #BezkarnośćPlus też siedzi okrakiem uśmiech zawsze miał koronny argument "a za tuska" a tu nic. Nawet tusk nie wymyślił takiego dupochronu. Przy Pisie, peowcy to zwykłe harcerzyki.

Ps. A tak w ogóle, rośnie luka Vatowska. :szok:

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jarosław Kaczyński, jak się zdaje, zaparł się, aby „prawa zwierząt” wprowadzić „na cito”, szybką ścieżką legislacyjną. Niestety, zdarza mu się to coraz częściej – przypomnijmy sobie jak obsesyjnie parł do niemożliwych do przeprowadzenia wyborów korespondencyjnych. Wtedy ocalił PiS Gowin, odważywszy się dać głowę pod topór. Czy teraz też znajdzie się ktoś odważny, by powiedzieć „Naczelnikowi”, że mu, pardon pour le mot, odbiło i ściąga na siebie i swój obóz nieszczęście


https://dorzeczy.pl/kraj/153405/gdy-wodz-traci-rozsadek.html

To jak tam prawilki stalowskie? Popieracie Prezesa czy Ziemkiewicza?

Czy siedzicie okrakiem na barykadzie i czekacie kto wygra? good


Świetnym przykładem jest nasz forumowy super analityk Edzio. Używa wiele słów by nie powiedzieć nic. Ws. #BezkarnośćPlus też siedzi okrakiem uśmiech zawsze miał koronny argument "a za tuska" a tu nic. Nawet tusk nie wymyślił takiego dupochronu. Przy Pisie, peowcy to zwykłe harcerzyki.

Ps. A tak w ogóle, rośnie luka Vatowska. :szok:



Ja pizdas od zawsze popieram tylko latającego potwora spaghetti. W innych kwestiach nie jestem taki zasadniczy.uśmiech
A tak całkiem na serio to gdybyś zechciał rzucić okiem na link , który wrzuciłem kilka postów powyżej rozwiał byś wszelkie wątpliwości w trapiących cię kwestiach. O ile oczywiście jesteś w stanie przyswoić coś więcej niż dwuminutowy "reportaż" "redaktora" Knapika czy też innego Kajdanowicza...umiech




Co się zaś tyczy ciebie Andrzejku ( tudzież wszystkich waszych wcieleń łącznie z małżonką!), akurat ws ustawy bezkarnościowej , jestem skłonny przyznać rację że wrzutkami o zakazie hodowli zwierząt futerkowych , pisiory próbują kolanem przepchnąć coś niegodziwego. Motłoch skupi się na temacie zastępczym , a coś znacznie gorszego przejdzie niezauważone. To niestety stara tradycja , którą Jaro podtrzymuje...


Luka w VAT wyniosła w ubiegłym roku około 12 %. Pisałem już o tym z regresem ( chociaż mam podejrzenie że w waszym sztabie macie konta wymienne) że kiedy poprzednicy oddawali władzę ta luka wynosiła 24 procent. Niby niewiele , tak na oko jakieś pięćdziesiąt może sześćdziesiątych miliardów złotych. Właśnie to robi różnicę między tym co było , a tym co jest teraz. Właśnie dlatego poprzednie rządy określam koalicją oszustów z gumofilcami ( którzy byli jeszcze bardziej pazerni) . Marność rządu PiS musi być rozpatrywana w kontekście porównania do tamtych. I nie chodzi mi o mityczną praworządność czy inne wydumane problemy redaktorów TVN tylko realne obliczenia , które można przedstawić i na ich podstawie merytorycznie dyskutować...umiech


Obrazek


https://www.google.com/amp/s/businessinsider.com.pl/finanse/luka-vat-rosnie-uszczelnianie-przestalo-dawac-miliardy-do-budzetu/v9xm7tf.amp

https://mobile.twitter.com/DudSlaw/status/1267765615714013192


Jeżeli luka w VAT wzrośnie powyżej 15 procent , uznam pisiorów za takich samych złodziei jak poprzednicy i już nigdy nie zagłosuję na żadnego kandydata tej partii. Możesz mnie trzymać za słowo.


Zarzucasz mi wodolejstwo Andrzejku , a przecież jeśli prawdą są pogłoski o twojej pracy w lichwie a obecnie w bankowości ( jakby nie patrzeć też lichwa) , pewnie sam nauczyłeś się wielu sztuczek w temacie. Mam na myśli krętactwo i wciskanie ludziom kitu rzecz jasna!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 10:37  
Cytuj
Wiadomości jak z pudelka. Lubisz ploteczki. Jak baby na targu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 11:46  
Cytuj
CYTAT


To też tylko takie delikatne przekomarzanie good

A co do nerwów to wasz prezes was do tego stanu doprowadził good

A jakie jest twoje zdanie o tych zwierzątkach Kaczyńskiego?

Bo ja mam nadzieję, że to pierwszy krok do ograniczenia produkcji mięsa ogólnie.



Nigdy w życiu żaden polityk mnie nie wyprowadził z nerwów. Politycy są czasem lepsi , czasem gorsi ( częściej to drugie). Nie kieruję w stosunku do nich żadnych oczekiwań. Jak dla mnie polityk przedstawia mniejszą wartość dla społeczeństwa niż sprzątaczka czy śmieciarz ( oni robią coś pożytecznego i zasługują na szacunek). Kaczyński to starszy pan , który od wielu lat powinien być na politycznej emeryturze , tylko jakoś nikomu się nie spieszy coby go tam wysłać...


Jeżeli lubisz przekomarzania to dobrze, dogadamy się. Najgorszą cechą u was oprócz ignorancji jest bezbectwo. Nie będę sypał nicków , ale niektórzy na tym forum są tak sztywni jakby nosili worek ziemniaków na plecach. Zero poczucia humoru ani odrobiny dystansu...


Moje zdanie o tych zwierzętach futerkowych jest żadne. Moim zdaniem ani fermy , ani tym bardziej ubój rytualny nie zostanie zakazany , bo to jest wyłącznie gra pozorów. W ostateczności żydowska mniejszość religijna poskarży się pani Mosbacher i pisiory jak zwykle wymiekną. Chociaż kiedyś widziałem fermę ( chyba szynszyli) i tak sobie myślę że w dwudziestym pierwszym wieku skórowanie zwierząt na skalę przemysłową to trochę trąci archaizmem. Ale nie będę o to kruszył kopii , ponieważ jest w tym kraju tysiąc ważniejszych rzeczy...


Problemem mięsa jest dramatyczne pogorszenie jego jakości. Kiedyś rolnik trzymał świnkę w chlewiku i to była prawdziwa gratka. A dziś gotowe półtusze przyjeżdżają z Chin , i niestety ich jakość jest co najmniej wątpliwa. Dochodzą jeszcze chemiczne ulepszacze i konserwanty , którymi się faszerujemy. Może lepiej było pozwolić rolnikom żeby na własne potrzeby trzymali świnki czy krówki , zamiast pójść w kierunku przemysłówki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Wiadomości jak z pudelka. Lubisz ploteczki. Jak baby na targu.




Czy fakt ograniczenia luki w VAT z 24 do 12 procent jest dla ciebie zrozumiały Andrzejku? Może przekracza to możliwości twojej percepcji?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiadomości jak z pudelka. Lubisz ploteczki. Jak baby na targu.




Czy fakt ograniczenia luki w VAT z 24 do 12 procent jest dla ciebie zrozumiały Andrzejku? Może przekracza to możliwości twojej percepcji?umiech



Jest zrozumiały. O twoim plotkarstwie odnosiłem się do zupełnie innej ale twojej wypowiedzi. Kombinuj plotkarzu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 16:09  
Cytuj
Dobrze Andrzejku. Pozdrów figlarza, albo najlepiej obu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2020r. 18:02  
Cytuj
Duda jak Trump, zatrudnił swoją córkę jako doradcę społecznego w swojej kancelarii. Super, powiało standardami z USA uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2020r. 04:37  
Cytuj

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2020r. 06:34  
Cytuj
Dystans społeczny w Sejmie i wszystko ok.

https://twitt(...)856?s=09
" TARGET="_blank">

https://twitt(...)856?s=09

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 903
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2020r. 08:36  
Cytuj
Jarek jedzie z nimi jak tralala. Ma prezydenta. Odda teraz władze bo idzie kryzys i ciężko było by zadowolić Polaków czymkolwiek. Teraźniejsza opozycja niczego dobrego nie zrobi gdy będzie rządziła przez właśnie kryzys i przez to że prezydent będzie wetowal wszystko. Przez 4 lata ludzie zapomną wszystko co złe było za pisu i będą mieli dość nieudolnych rządów teraźniejszej opozycji. Przez co pis wygra kolejne wybory z przewagą być może na możliwość zmiany konstytucji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2020r. 10:17  
Cytuj
Uniwersytet Hermeneutyki Kaczyzmu wieszczy taki scenariusz:



Obrazek



uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4974
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2020r. 04:00  
Cytuj
Prokuratura Krajowa (na jej czele stoi Zbynek Ziobro) poinformowała o złożeniu wniosku o tymczasowe aresztowanie kontrolerów lotu z lotniska w Smoleńsku, którzy 10 kwietnia 2010 roku sprowadzali na ziemię Tupolewa.ok
Podobno ich błędy przyczyniły się do tragedii Tu-154.

Zbylu Ziobro pokazał, że ma w ręku wszystkie atuty, które pozwalają mu zakończyć cyrk obwoźny,jakim jest mit zamachu smoleńskiego.sciana
Wychodzi na to, że Jarosław Kaczyński może zostać sam ze skompromitowanym Antkiem Maciorem.zaklopotany

Już Komisja Millera, dziewięć lat temu wskazała, że przyczynami wypadku były błędy załogi i rosyjskich kontrolerów.
Podjęcie działań wobec obsługi lotniska świadczyłoby, że prokuratura zgadza się z tymi ustaleniami.ok
Tym samym,upada spiskowa teoria zamachu, tak forsowana przez specjalistę od kontaktów ruskiej brzozy w polskim tupolewem oraz mit"poległych w zamachu".placze

https://demotywatory.pl/5023177/Klasyk

A w Warszawie mogli strzelić taki pomnik,a nie kilka schodków...good

https://demot(...)DPOWIEDZ

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2020r. 13:11  
Cytuj
Co to jusek za bajki odpowiadasz? Na własne oczy widziałem i własne uszy słyszałem jak redaktor Durczok ( wówczas Fakty TVN) puszczał w głównym wydaniu jak to generał Błasik ( pijany w sztok) opierd..ł kapitana Protasiuka . A po starcie wszedł do kabiny i podawał parametry lotu i wymusił lądowanie mimo trudnych warunków pogodowych. A i jeszcze pijany prezydent rozkazał generałowi zmusić kapitana do lądowania. Redaktor Durczok wówczas ujawnił prawdę którą wszyscy znaliśmy. Czepiają się biednych kontrolerów , jakby oni coś mogli zrobić...



Obrazek



https://mobile.twitter.com/napalonywikary/status/1307277531859619841

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 08:33  
Cytuj
Wrzuć linka, też chętnie posłucham umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 09:17  
Cytuj
Daj mi minutę bobku. Nagrywam każde Fakty od piętnastu lat i na pewno mam gdzieś to schowane...umiech


Z drugiej strony może byś sam poszukał wydań z okresu maj-lipiec 2010. Byłbym zobowiązany. Przecież tak obiektywna stacja nie może usuwać archiwalnych materiałów...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 10:34  
Cytuj
Co tam słychać w obozie władzy?
W rozpad koalicji mało wierzę ale Kik mówi że to nieuchronne:

"To się już nie ułoży. Być może na chwilę się dogadają, ale to będzie na krótką metę. Widać, że tej prawicy już nie ma. I to, że podziały były zbyt głębokie, a dotyczyły jednak partykularnych interesów – dodaje. Zdaniem eksperta dojść może do krótkiego porozumienia, ale prędzej czy później kolejnego podziału i trwałego rozpadu koalicji. A potem przez jakiś czas będzie rząd mniejszościowy i wcześniejsze wybory. – Prezes Kaczyński popełnił dwa błędy. Pozwolił urosnąć mało znaczącym partiom Gowina i Ziobry. To błąd pierwszy. Drugi był taki, że pięć lat temu nie zadbać o wyjście poza własne środowisko i zbudowanie możliwości współpracy czy z silnym wtedy ruchem Kukiza, czy PSL. Przez to jakakolwiek koalicja z udziałem PiS jest dziś mało prawdopodobna. Realne są wcześniejsze wybory, i kolejna porażka w nich, jak w 2007 roku. Ale jak ocenić polityka, który dwa razy przegrywa w ten sam sposób? – pyta retorycznie prof. Kazimierz Kik"

Ja myślę że kijem w mrowisko było namaszczenie Morawieckiego na następcę dyktatora z czym nie może pogodzić się Ziobro. Stąd wetowanie ustawy o "bezkarności urzędniczej" która ma uratować tyłek Morawieckiemu, bo Sasin chyba ma kwity że to nie on puścił z papierem te 70 mln.
Co do budowania szerszej koalicji to dawno mówiłem że Kaczyński musi zacząć rozmawiać z ludźmi, ale on się do tego nie nadaje. Władza oparta na silnych podziałach społeczeństwa długo nie przetrwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 621
Dołączył: 31 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2020r. 10:44  
Cytuj
Kaczyński raczej nie ma zdolności koalicyjnych a jeżeli już to na własnych warunkach, które są trudne do spełnienia przez koalicjanta/ów. Przez pięć lat jakoś to trwało z wielkimi bólami bo efekty rządzenia marne. Teraz koalicjanci poczuli swoją siłę i zaatakowali. Myślę że do przedterminowych wyborów jest bliżej niż dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 925 926 927 928 929 930 931 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »