NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 913 914 915 916 917 918 919 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 09:54  
Cytuj
CYTAT

@sz1982
Gałganiaromlotek

Specjalnie dla Ciebie odnośnik z netu.
Z dedykacją ,bo cię lubię.good
Zapomniałem, ale jak dziś układa się nasze pożycie seksualne?chytry
Wczoraj było ...zarumieniony
Bez trzymanki,ale z salcesonem,przesadziłeś...potluczony

https://finan(...)19393g/5

PS.Zapiyerd@alasz z flachą eunuchu?Popitkę mam.ok



Jusek przejrzyj ten swój link , potem przejrzyj mój nigga...umiech


https://www.pit.pl/aktualnosci/podatek-katastralny-w-polsce-i-europie-948989


Nosząc cegły na budowie za oceanem chyba rozumiesz określenie " ciężar gatunkowy"?umiech


A już tak całkiem na serio przeczytaj oba linki i zastanów się na czym polega różnica między najniższą stawką a przeciętną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 09:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 16 Lip 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 11:03  
Cytuj
Kto głosował na ***, powinien niezwłocznie skonsultować się z lekarzem.

Podrożeją smartfony?

CYTAT
- ZAiKS to prywatna firma, która w oparciu o przepisy próbuje od konsumentów pobrać pieniądze na to, żeby w jeszcze większym stopniu mogli korzystać z luksusów - powiedział w tym programie Wojciech Buczkowski, prezes firmy Komputronik.

Chodzi o planowaną opłatę reprograficzną, z której pieniądze miałyby pójść na fundusz ubezpieczeniowy dla artystów.

Będziemy kupować sprzęt z zagranicy

Prezes Komputronika uważa, że jeśli nowe przepisy wprowadzą opłatę rzędu 6 proc. na smartfony, to smartfony będą nawet 300 zł droższe: - Marże już teraz są tak niskie, że nie ma możliwości, by firmy wzięły opłatę na siebie. To jest tragiczny moment, żeby wprowadzać tego typu opłaty, bo ucierpią firmy i konsumenci. Polska przestanie być atrakcyjnym miejscem do zakupu smartfonów, w dużym stopniu do Polski będą sprzedawać firmy z zagranicy. Może okazać się, że firmy litewskie będą np. sprzedawać smartfony, firmy czeskie - telewizory, ponieważ niektóre podatki są zróżnicowane geograficznie - dodał Buczkowski.

Za: dziennikzachodni . pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 15:10  
Cytuj
Polska język trudna...good

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
Polska język trudna...good

Obrazek


Może ona też jest inżynierem i tak jak ty nie ogarnia ortografii smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
Polska język trudna...good

Siema inżynierze ortografii!
Super wychaczyłeś kaleczenie języka dobrze, że nad tym czuwasz
Już myślałem, że cię na autostradzie rozpoznali i zamknęli i zrobiłoby się bardzo nudno na tym forum, a tak znowu będzie z ciebie beka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 18:12  
Cytuj
Ćwir. Ćwir zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 18:58  
Cytuj
Co nam pis szykuje pod przykrywką konwencji Stambulskiej? Użyteczni, ale nie wszyscy, już pracują.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 20:00  
Cytuj
Pisałem już o tym Andrzejku stronę wcześniej. Pisiory chcą wprowadzić możliwość prania własnej baby raz w miesiącu , a dzieci raz na tydzień. Trzeba być beneficjentem 500+ , i posiadać zaświadczenie od proboszcza ( że rodzina niby katolicka). Po spełnieniu warunków chłop wymierza sprawiedliwość ( albo leje profilaktycznie) i nie ponosi za to żadnej kary...



Zaraz się okaże że gadżety sado-maso pójdą w górę i tym razem będzie to wina pisiorów...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 21:11  
Cytuj
CYTAT
Rząd wylicza minimalny wymiar waloryzacji na podstawie określonych danych. Minimalny co oznacza że mniej dać nie może. Więcej dać nie musi , a w przypadku poprzedników to jest słowo klucz...umiech

Jak z dzieckiem, czyli wracamy do tego co napisałem wyżej PKB i inflacja (powtarzam).

CYTAT
Uwierz mi bobku że są tu tacy goście , którzy zapomnieli że paliwo bywało po blisko siedem złotych , a cukier po 5. Są tu tacy którzy twierdzą że zanim PiS nastał i dał 500+ , nie było sezonowych podwyżek cen żywności i wcześniej nigdy nic nie drożało. Szczerze mówiąc masz takiego koło siebie. Być może nawet patrząc w lustro widzisz jego twarz , albowiem jeden jest bezpartyjny wolnościowiec ale wcieleń jego bez liku...umiech

to zobacz po ile była ropa w hurcie wtedy i teraz
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Cena-ropy-znow-mocno-w-dol-Jest-najtaniej-od-17-lat-7850322.html

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 21:36  
Cytuj
Bobku w linku który wrzuciłeś cena ropy jest datowana na luty 2020. Wtedy cena baryłki kosztowała około 24 dolarów. Dziś ta sama baryłka kosztuje prawie 45 dolarów , zatem pewnie nieprędko powróci do poprzedników rekordowych wskazań. Wtedy w lutym litr ON kosztował około 4 złotych na stacji. Dziś tankowałem na Lotosie i płaciłem bodajże 4,35 . Czyli wzrost ceny surowca o blisko 100% spowodował wzrost cen o niecałe 10 procent na stacji benzynowej. Tłumaczyłem kiedyś jednemu durniowi z waszego sztabu ( chyba krugejowi) że cena surowca w produkcie finalnym to około 20 procent. Reszta to podatki i daniny ustalane przez ministra finansów. Jeżeli bardzo ci zależy , a znajdę czas to ci wrzucę linki jak wyglądały podwyżki opłaty paliwowej i akcyzy z lat 2007-2015. Radzę poniechać tematu bo sprawa jest przegrana. Z drugiej strony sprawdź sobie we własnym zakresie w ciągu ostatnich 15 lat jak wyglądała cena surowca w relacji do cen na stacjach. Jest faktem że pisiorom szczęście sprzyja podwójnie , bo nie dość że ropa na rynkach światowych jest dosyć tania , to i kurs dolara ( przynajmniej do niedawna) obniżał nam ceny paliwa. Niemniej nie jest prawdą że przez osiem lat rządów koalicji oszustów z gumofilcami ropa kosztowała sto dolarów za baryłkę , a dolar był wart 5 złotych. Chyba nie próbujesz mi tego wmówić?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Polska język trudna...good

Obrazek


Może ona też jest inżynierem i tak jak ty nie ogarnia ortografii smiech2


Są tacy,którym szkoła, ale też wykształcenie, nigdy nie było powiązane z edukacją.potluczony

Mnie się podoba...eliminacja DNA.good

https://demot(...)e-fizyki

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 21:44  
Cytuj
Jak zjedziesz troszkę niżej masz od 2008r smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Jak zjedziesz troszkę niżej masz od 2008r smiech2




Czyli jednak bobku usiłujesz mi wmówić że przez każdego dnia ośmiu lat rządów koalicji oszustów z gumofilcami cena ropy naftowej na rynkach światowych wynosiła ponad sto dolarów za baryłkę? A dolar każdego dnia ośmiu lat ich rządów kosztował ponad 5 złotych?umiech



Litości bobku...


https://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-2012-w-litrze-paliwa-15-groszy-akcyzy-wiecej-2432577.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 21:59  
Cytuj
Chyba jednak użyteczny uśmiech

To jakie podatki obniżył pis, że cena benzyny taka niska? Kto zacznie wymieniać?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:00  
Cytuj
troche jestem rozleniwiony na końcówce lata i po dobrych wyborach ;)

CYTAT
Zanim dostanie te 2300 na rękę państwo zabierze 1480 zł jeśli ten wolnościowiec pracuje na umowę o pracę. Dodatkowo gdy ten wolnościowiec wyda swoje pieniądze na życie państwo dostanie minimum 500 zl. Czy już wiesz że państwo nie musi dawać? Wystarczy, że nie zabiera i już z dzisiejszej pensji 2300 zl na rękę zostałoby w kieszeni minimum 2000 zł.


Przekonałeś nas że to głupota płacić ludziom po 10 tys brutto gdy mozna zapłacić im 10 tys netto... co oni będą robić z taką kasą ok To że wydają to chyba jednak dobrze bo jakiś inny bezpartyjny wolnościowiec zarobi swoje 2000 w obozie?

A ile wolnościowiec odkłada na koperty dla lekarzy albo na sezonowe odpoczynki w szpitalu gdy czas regresu starczego nadejdzie? Wolne zawody mają swoje potrzeby mocno zaakcentowane.

Nie wiem czy to była prawda domyślna za PO czy prawda jest obowiązująca ale bez 10 tys dochodu to nie masz po co iść do banku po pożyczkę na mieszkanie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Co nam pis szykuje pod przykrywką konwencji Stambulskiej? Użyteczni, ale nie wszyscy, już pracują.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Chyba jednak użyteczny uśmiech

To jakie podatki obniżył pis, że cena benzyny taka niska? Kto zacznie wymieniać?




Andrzejku spójrz na to z innej strony. Pisiory swym rozdawnictwem spowodowali mega inflację i dlatego pietruszka kosztowała krocie. Ale dzięki korzystnym cenom na rynkach światowych ropa jest chyba najtańsza od lat...umiech


Czyli dostałeś tanią ropę i drogą pietruszkę. A chyba wzorem bobka nie próbujesz mi wmówić że więcej żresz naciny niż wydajesz na paliwo?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:26  
Cytuj
Propaganda jak w tvpis. To kto wymieni te obniżki podatków, które spowodowały niską cenę paliwa?

Cdn.. płacą za literówkę? Bo treści u ciebie żadnej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:31  
Cytuj
Znajdź Andrzejku ( zacytuj) jeden fragment mojego postu w którym pisałem o pisowskich obniżkach?


Może coś źle zrozumiałeś?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:52  
Cytuj
Podpaski potaniały. To znaczy podrożały ale Prezydent mówił że są niżej opodatkowane więc potaniały poprzez to że drożeją wolniej niż reszta dóbr.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2020r. 22:53  
Cytuj
xxx.edo.soscalista.strptiz.com

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2020r. 03:44  
Cytuj
CYTAT


Cdn.. płacą za literówkę? Bo treści u ciebie żadnej.


to doświadczenie Jedrek... korwinizm nie zrealizuje niczego, ale pogęgać zawsze można że podatki w RP są najwyższe w Europie i gdyby obniżono wszystkim podatki to pracownicy więcej by zarobili a pracodawcy by inwestowali spi
Aczkolwiek ukraińscy pracownicy udowodnili ze gdy ludzie pracują za mniej to dochody podatkowe rosną od wzrostu liczby zatrudnionych ale nie wiążących swojej przyszłości z RP umiech

W Polsce średni dochód do dyspozycji netto na jednego mieszkańca skorygowany netto wynosi 19,814 USD, czyli znacznie mniej niż średnia OECD wynosząca 33,604 USD rocznie. Między najbogatszymi a najbiedniejszymi istnieje przepaść - górne 20% populacji zarabia blisko pięć razy więcej niż 20% najbiedniejszych.

Dystrybucja dochodów przed podatkami w populacji RP 2018 na osobę/miesiąc:

~21% dochód 0,00 do 1,500PLN
~41% dochód 1,500 do 4,000PLN
~18% dochód 4,000 do 8,000PLN
~3% dochód 8,000 do 10,000PLN
~16% nie podaje w badaniu

Jakie obniżki Korwin proponuje?

Do 85,528 zł rocznego dochodu próg podatkowy 17,75%
Od 85,528 zł rocznego dochodu próg podatkowy 32% podatku dochodowego.

Granica progu to około 7,100PLN brutto i obejmuje 3.0% pracujących.

Czyli 18% próg podatkowy dotyczy ~90% populacji... czy jest wysoki na tle innych populacji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lip 2020r. 05:53  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
Ćwir. Ćwir zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Oj biedaku widzę, że ci się jakieś ptactwo zalęgło w tej łepetynie wypchanej sianem zamiast mózgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 913 914 915 916 917 918 919 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »