NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 911 912 913 914 915 916 917 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lip 2020r. 20:23  
Cytuj
CYTAT




Też mi się nie podobały występy medialne biskupa Pieronka u resortowej Stokrotki czy obecność księdza Lemańskiego na demonstracji KODerastów, ale jakoś to przetrawiłem...


Na obecność księdza Sowy w radzie nadzorczej Krakchemii też mi się nasunęła myśl o czarnej zarazie , ale tylko przez chwilę...umiech


Co to na do pedofilii?

CYTAT
Jak bardzo trzeba mieć zwichrowaną psychikę , jakim trzeba być moralnym karłem , żeby temat wykorzystywania dzieci używać jako pałkę polityczną?

Ja tak robię? Gdzie? Kiedy?
CYTAT

Sądzę jednakowoż że oprócz zakutego łba bez krztyny inteligencji jesteś dodatkowo w zwykłym błędzie.

O! Znów ci żyłka pękła...

CYTAT
Myślę że bardzo wielu bogatych ludzi ( nie będących kapłanami) o skłonnościach pedofilskich żyje i ma się bardzo dobrze. Od wielu lat wiadomo że zamożni mieszkańcy zachodniej Europy latają sobie na wczasy np do Tajlandii , bo tam dzieci za kilka dolarów zaspokajają takich zwyrodnialców. Może gdyby nosili koloratki , temat by zainteresował opinię publiczną , ale niestety ludzie bywają bardzo ukierunkowani a tym samym zmanipulowani...

To, że ktoś nie chodzi w koloratce nie oznacza, że nie jest księdzem. Każdy tam może polecieć.

Ja mówię o naszym podwórku, gdzie co rusz słychać o księdzu-pedofilu, któremu się upiekło.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2020r. 20:23  
Cytuj

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 02:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 06:02  
Cytuj
CYTAT
Jak bardzo trzeba mieć zwichrowaną psychikę , jakim trzeba być moralnym karłem , żeby temat wykorzystywania dzieci używać jako pałkę polityczną? Sądzę jednakowoż że oprócz zakutego łba bez krztyny inteligencji jesteś dodatkowo w zwykłym błędzie.


Trzeba być PISowcem. Okradać rodziców i wmawiać że się daje + dla dzieci. Tymczasem celem jedynie koryto.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 06:17  
Cytuj
CYTAT


Daleko szukasz, nasi polscy pedofile nie tylko dawali sobie porady ale też organizowali schronienie oraz ochronę prawną. Ci niemieccy to jacyś amatorzy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 06:18  
Cytuj
słyszał ktoś oburzenie wiceministra zdrowia po wiecu wyborczym?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 06:58  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 07:58  
Cytuj
Co najmniej 18 policjantów w ciągu doby, ma pilnować okolicę domu "Jara" na Żoliborzu.:szok:
W końcu to Jarosław"First Lady"Kaczyński.
Zaraz po Nim "Lady",jest Jego Bratanica"Trojga Małżeństw"Kaczyńska.umiech

Oficjalnie policjanci pilnują wszystkich obywateli, a nie tylko jednego.Ale... Mnie mogą sobie darować.Won!wykrzyknik

Okolic domu Kaczyńskiego policjanci strzegą w podziale podobno na trzy, sześcioosobowe zmiany.Po czterech mundurowych i dwóch ubranych po cywilnemu.
Fajnie.A ja daję sobie radę sam.zdegustowany
Mam bejsbola, a na odległość- widły.Jeden rzut,cztery trafienia.good

Oficjalnie policjanci nie patrolują okolic domu Kaczyńskiego, ale rejon skrzyżowania ulic Mickiewicza i Potockiej wraz z drogami sąsiadującymi.

Niewielu więcej mundurowych, zapewne pilnuje Belwederu.Nie wiem jak z Nowogrodzką.nie wiem

Tygodnik "Polityka" ustalił niedawno, że osobista ochrona prezesa kosztuje ok. 150 tys. zł miesięcznie - czyli ok. 5 tys. zł dziennie.
W roku 2019 na ochronę prezesa Kaczyńskiego,jego partia wydała 2 mln 148 tys. zł - taką kwotę wymieniono w rozliczeniu subwencji w Krajowym Biurze Wyborczym.ok

https://demot(...)pecjalna

Wracając do tematu Jacusia,prezesa TVProstamol&Hemoroidzarumieniony

Kościół może unieważnić wszystko.jezyk
Dzięki temu bierze kasę za sam"rozwód",a potem sakrament małżeństwa.całus

https://demot(...)a-prawda

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 08:31  
Cytuj
CYTAT


Co to na do pedofilii?



Jeżeli chodziło ci o pytanie co to ma do pedofilii ( jeżeli o coś innego to mnie popraw ) to niewiele. Normalnym jest że księża ( kościół) zabierają głos w wielu sprawach typu aborcja czy eutanazja , i jest to zrozumiałe. Żeby powiązać to ze zboczeńcami w sutannach , których pewnie statystycznie jest tyle samo co nauczycieli czy żołnierzy , trzeba mieć naprawdę złą wolę. I pusty łeb , ale o tym już pisałem i jak sądzę nie warto tego powtarzać. Pieronek czy Lemański mówili wiele razy kontrowersyjne rzeczy , ale ponieważ TVN ich chołubił , im było wolno mieszać się do polityki. Zresztą widziałem relacje z pogrzebu Pawła Adamowicza w TVN ( o którym Wyborcza pisała że sam nie wiedział ile miał mieszkań) i byłem zatrwożony słowami zakonnika , który podsumowywał działalność włodarza Gdańska. Ale ponieważ kierował oskarżenia we właściwą stronę , zamiast potępienia wystąpił pełen aplauz. A tak przy okazji to Adamowicz był za młodu ministrantem u księdza Jankowskiego. Nie wiem czy padł ofiarą złego dotyku , ale kiedy pojawiły się oskarżenia o takie skłonności to właśnie właściciel 10 ( a może jedenastu mieszkań) wystąpił w jego obronie. Może to on był obrońcą pedofilów?smiech2



Nie ma takiej możliwości żeby w dyspucie z takim intelektualnym gnomem pękła mi żyłka. Gdyby człowiekowi o twojej proweniencji udało się wyprowadzić mnie z równowagi , musiałbym ze wstydu wskoczyć do beczki z winem . I kazał zamknąć wieko...umiech




Każdy normalny ( zdrowy na umyśle) człowiek jest zwolennikiem jak najsurowszego karania zwyrodnialców-pedofili. Wartościowanie tego rzucanie oskarżeń ( bezpodstawne) o branie ich w obronę świadczy wyłącznie o braku jakichkolwiek argumentów. O niczym więcej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
PiS wycofuje się z pensji minimalnej na poziomie 3000 zł i mrozi wynagrodzenia w budżetówce, jednocześnie w 2021r. mają być wypłacone nie tylko 13., ale też 14. emerytura.


Dbają o swój elektorat i rozwój systemu socjalistycznego. Myślałem naiwnie że te czasy już nie wrócą. Ależ nas nabrał ten chytry poseł który poświęcił życie rodzinne dla koryta i ambicji zawodowych.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
PiS wycofuje się z pensji minimalnej na poziomie 3000 zł i mrozi wynagrodzenia w budżetówce, jednocześnie w 2021r. mają być wypłacone nie tylko 13., ale też 14. emerytura.


Dbają o swój elektorat i rozwój systemu socjalistycznego.


co będzie za rok czy dwa to zobaczymy ale ja bym się nie martwił, unijne pieniądze wpłyną na gospodarkę w sposób istotny i zapotrzebowanie na pracowników wzrośnie więc i płace... emerytury jak każdy wolnościowiec wie i powtarza są i będą głodowe (te funkcyjne za utrwalanie władzy radzieckiej to inna bajka...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 19:30  
Cytuj
Emerytury są głodowe bo się ich nie waloryzuje. Są głodowe z powodu rekordowej pełzającej inflacji wywołanej przez PIS.

Lepiej nie waloryzować emerytur i (zamiast co miesiąc) sypnąć jedna kwotą na rok.

K*#a darczyńcy się znaleźli smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Emerytury są głodowe bo się ich nie waloryzuje. Są głodowe z powodu rekordowej pełzającej inflacji wywołanej przez PIS.

Lepiej nie waloryzować emerytur i (zamiast co miesiąc) sypnąć jedna kwotą na rok.

K*#a darczyńcy się znaleźli smiech2




Za Tuska to była rewaloryzacja. Zwłaszcza że ropa była po dwa złote a pietruszka za 50 groszy....umiech




https://www.zus.pl/baza-wiedzy/skladki-wskazniki-odsetki/wskazniki/waloryzacja-skladki-i-kapitalu-poczatkowego/wskazniki-waloryzacji-rocznej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 22:02  
Cytuj
hmmm jakby zmieniło się od 2016 progresywnie... regresie?

A to moja ulubiona tabela minimum socjalistycznego umiech dla bywalców obozów za 2000 PLN na podkarpaciu. Teraz znaczenie 500+ jakby lepiej widać gdy minimum socjalistyczne umiech na osobę to 1000/miesiąc. Jak tu zyc u nas po 25 latach boomu gospodarczego i końcówce dotacji unijnych nie wiem

Obrazek

średni dzienny dochód na pracownika w województwach:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 22:03  
Cytuj
CYTAT
Za Tuska to była rewaloryzacja. Zwłaszcza że ropa była po dwa złote a pietruszka za 50 groszy....umiech




https://www.zus.p(...)-rocznej


Aby być obiektywnym jeszcze inflacje i pkb podaj umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 22:06  
Cytuj
ludzie dostają po 100 miesięcznie obecnie, a kiedys po 10

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
ludzie dostają po 100 miesięcznie obecnie, a kiedys po 10


To komu zabierają skoro dają?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2020r. 23:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ludzie dostają po 100 miesięcznie obecnie, a kiedys po 10


To komu zabierają skoro dają?


Dają Twoim rodzicom lub dziadkom, za to co wypracowali. Nie zasłużyli ?

Zabierają nam, pracującym. Później będą zabierać Twoim i moim dzieciom, a później ich dzieciom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 24 Gru 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 00:49  
Cytuj
PiS będzie dopłacał do czynszów. Rzekomo by pomóc najemcom. W praktyce rząd będzie wspierał rentierów. Wystarczy, że właściciele podniosą czynsze. I tak już się dzieje. A może zamiast wspierać wynajem rząd weźmie się za mafie rentiersko-spekulanckie i stworzy takie prawo, aby mieszkania stały się łatwo dostępne dla młodych?

CYTAT
Projektowane wsparcie przewiduje możliwość ubiegania się o dodatki mieszkaniowe powiększone o dopłatę z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Proponujemy wyższe dodatki mieszkaniowe dla najemców, w tym także na rynku komercyjnym – do 1500 zł miesięcznie przez pół roku, na pokrycie do 75% czynszu.
Dopłata do dodatku mieszkaniowego, finansowana z budżetu państwa (ze środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19) będzie przyznawana przez gminę razem z dodatkiem mieszkaniowym tym gospodarstwom domowym, które wniosek o te świadczenia złożą do 31 grudnia 2020 r. Osoby te będą zobowiązane do wykazania, że w ostatnich trzech miesiącach ich średni miesięczny dochód nie tylko upoważnia do otrzymania dodatku mieszkaniowego, ale też był o co najmniej 25 % niższy niż w 2019 r. (np. na podstawie PIT za 2019 r.). Dodatek mieszkaniowy powiększony o dopłatę będzie przysługiwał, jeżeli najemca był najemcą lokalu mieszkalnego przed 14 marca 2020 r.
Wysokość dopłaty ma stanowić różnicę między kwotą dodatku mieszkaniowego przyznanego na zasadach projektowanej ustawy, a kwotą dodatku mieszkaniowego, jaka zostałaby przyznana na zasadach ogólnych ustawy. Kwota dopłaty ma być wyszczególniana w decyzji przyznającej dodatek mieszkaniowy powiększony o tę dopłatę. Rozwiązanie to ma ułatwić rozliczenie środków przekazywanych gminie na wypłatę dopłat. Środki na wypłatę dopłat do dodatków mieszkaniowych przekazywane będą gminie – na jej wniosek – przez wojewodę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ludzie dostają po 100 miesięcznie obecnie, a kiedys po 10


To komu zabierają skoro dają?


Dają Twoim rodzicom lub dziadkom, za to co wypracowali. Nie zasłużyli ?

Zabierają nam, pracującym. Później będą zabierać Twoim i moim dzieciom, a później ich dzieciom.


Jeśli wypracowali to zasłużyli więc nie dają tylko moi rodzice lub dziadkowie korzystają z tego co odłożyli. No ale nie odłożyli, państwo w swej trosce zajumało im wszystkie oszczędności.

No właśnie zabierają. A może by tak wreszcie przestali zabierać? Ludzie sami potrafiliby odłożyć na emeryturę wtedy rzad nie musiałby dawać. No ale wtedy przynajmniej jeden zabieg PR by się skończył.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Za Tuska to była rewaloryzacja. Zwłaszcza że ropa była po dwa złote a pietruszka za 50 groszy....umiech




https://www.zus.p(...)-rocznej


Aby być obiektywnym jeszcze inflacje i pkb podaj umiech




Bobku gdybyś wiedział jak się tworzy wskaźnik waloryzacji ( a przynajmniej jej minimalny wymiar) nigdy byś tego nie napisał...umiech



Ale ok powiedzmy że dam zadość twojej ciekawości:

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ceny-handel/wskazniki-cen/wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych-pot-inflacja-/roczne-wskazniki-cen-towarow-i-uslug-konsumpcyjnych/

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/inne-opracowania/informacje-o-sytuacji-spoleczno-gospodarczej/biuletyn-statystyczny-nr-52020,4,100.html


https://pl.tradingeconomics.com/poland/gdp-growth-annual


W tym drugim linku pobierz sobie tablicę 2 i poznasz prawdy świadectwo. Chociaż zaryzykuję stwierdzenie że nawet mając prawdę centymetr od oka , nie wyzwoli cię ona z okowów manipulacji...smiech2




A ciekawe że w ciągu ostatnich 15 lat najwyższy wskaźnik inflacji wystąpił w 2011. Trzeba by się zapytać absolwenta zaocznej ekonomii na Politechnice Radomskiej po ile wtedy były paliwo i pietruszka...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 10:18  
Cytuj
Trzeci tydzień trwa kontrola w śląskim sanepidzie. Ruszyła po tym, gdy na jaw wyszły ogromne różnice w liczbach zakażeń koronawirusem podawanymi przez Ministerstwo Zdrowia, a tymi gromadzonymi przez powiatowe stacje sanitarne w całym regionie. Kontrolerzy nie mogą się doliczyć ponad tysiąca chorych na COVID-19 w woj. śląskim.

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/koronawirus-w-polsce-znikajace-zakazenia-na-slasku-trwa-kontrola-gis/2f5kqrw,79cfc278

Ach ten Szumi.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 11:15  
Cytuj
Zawsze twierdziłem że takiego ministra zdrowia jak Ewa Kopacz , Polska nie miała i już mieć nie będzie. I nie chodzi mi o to że atrakcyjna kobitka , tylko merytorycznie biła ich wszystkich na głowę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 14:33  
Cytuj
Zaufany znajomek partyjny ideowy człowiek Miśkiewicz to przykład flagowy kompetencji PiS.


Komisja ds. pedofili też dobry przykład. Wszyscy bez doświadczenia w temacie. Będą się uczyć. Na takim szczeblu i do zadania takiej rangi.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 16:08  
Cytuj
A najlepszy przykład tego jak PiS robi z Polski ruinę to stadnina w Janowie Podlaskim. Czego się pisuary nie dotkną to zamienia się w łajno.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lip 2020r. 16:26  
Cytuj
No tak. Jak już zabraknie argumentów to zawsze w zanadrzu jest Macierewicz i stadnina koni w Janowie Podlaskim....umiech



Tylko jako Polak sobie myślę że wolę żeby w stadninie koni było gorzej niż było , żeby tylko nie wrócił deficyt sektora finansów publicznych z lat poprzednich. No i koszty obsługi długu publicznego , bo za obecną różnicę to można by dług stadniny w Janowie sponsorować kilkaset lat...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 911 912 913 914 915 916 917 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »