NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 906 907 908 909 910 911 912 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 07:18  
Cytuj
CYTAT
Z czego wy się ludzie cieszycie, że wieś i ludzie bez wykształcenia, ludzie którzy klepią biedę i na nic ich nie stać i stać nie będzie wybrali prezydenta, ciekawe kto na 500 + pracuje bo zdaje mi się, że nie oni, obudzicie się z ręką w nocniku, jak rozwalą Polskę i rozdawać już nie będą mieli co. Brawo!



Dla takiej wyrafinowanej intelektualistki jak ty , którą ciężko zadowolić byle czym , a sporo w życiu osiągnęła dzięki tytanicznej pracy i ukończonym studiom wyższym na elitarnym kierunku , jedyne co mogę zaproponować to przypomnienie starego powiedzonka. Niektórzy przypisują jego pochodzenie starożytnym Rzymianom , inni profesorowi Bartoszewskiemu, obecnie nauka przyjmuje że do jego rozprzestrzenienia przyczynili się wietnamscy hodowcy pangi:


Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida!



Jestem niemal pewny że nie raz ani nie dwa , rozstrzygałaś głębię tego powiedzenia swoim wysublimowanym smakiem estetycznym, parząc herbatkę ( koniecznie z torebki) a czując nadchodzący finał, i ręka i usta , zadrżały ze wzruszenia...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 07:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 07:25  
Cytuj
CYTAT
Kiedy nasz Lucjano jedzie do Warszawy? Kiedy będą wybory w Stalowej Woli?



Obiecał dwie kadencje jako włodarz naszego miasta. Jeżeli pójdzie do Warszawy tzn że jest takim samym kłamcą jak twoi pracodawcy ze sztabu POKO. Ale jeśli zaczeka do końca swojej pięciolatki przynajmniej pokaże że nie wszyscy politycy są oszustami...


A propos oszustów macie jakiegoś ciekawego kandydata Andrzejku? Najlepiej takiego progresywnego , żeby tęczowy weekend w przedszkolu urządził , albo coś w tym stylu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
Tak się składa, że bywam na wsi i wiem za kim glosują i jakie mają podejście jak również, że oglądają wyłącznie TVP, ale nie wiem czy Ty bywasz, na wsiach już mało kto cokolwiek uprawia, chyba, że ziemniaki sadzi i dla siebie, kupują wszystkie produkty w sklepie, więc może zastanów się, o czym Ty piszesz, mówię i piszę o zwykłych mieszkańcach wsi.


Na której wsi bywasz - jednej ,dwóch ?
I to są te miliony które wybrały nam prezydenta ?
Jak na wsiach mało się uprawia to skąd się bierze towar na giełdach rolniczych - z uprawy miastowej ?

Świat jest większy niż zasięg naszego wzroku. W pełni rozumiem, gdy ktoś odnosi się do konkretów, które mu nie pasują, ale takie szufladkowanie społeczeństwa czemu ma służyć ?
Dzielenie na mądrzejszych i głupszych względem miejsca zamieszkania czy nabytego wykształcenia ?
I to ma być ta mądrość w ocenie rzeczywistości ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 08:04  
Cytuj
CYTAT
Z czego wy się ludzie cieszycie, że wieś i ludzie bez wykształcenia, ludzie którzy klepią biedę i na nic ich nie stać i stać nie będzie wybrali prezydenta, ciekawe kto na 500 + pracuje bo zdaje mi się, że nie oni, obudzicie się z ręką w nocniku, jak rozwalą Polskę i rozdawać już nie będą mieli co. Brawo!


bo dobrze wybrali, onuce wyprane?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 30 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 08:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak się składa, że bywam na wsi i wiem za kim glosują i jakie mają podejście jak również, że oglądają wyłącznie TVP, ale nie wiem czy Ty bywasz, na wsiach już mało kto cokolwiek uprawia, chyba, że ziemniaki sadzi i dla siebie, kupują wszystkie produkty w sklepie, więc może zastanów się, o czym Ty piszesz, mówię i piszę o zwykłych mieszkańcach wsi.


Na której wsi bywasz - jednej ,dwóch ?
I to są te miliony które wybrały nam prezydenta ?
Jak na wsiach mało się uprawia to skąd się bierze towar na giełdach rolniczych - z uprawy miastowej ?

Świat jest większy niż zasięg naszego wzroku. W pełni rozumiem, gdy ktoś odnosi się do konkretów, które mu nie pasują, ale takie szufladkowanie społeczeństwa czemu ma służyć ?
Dzielenie na mądrzejszych i głupszych względem miejsca zamieszkania czy nabytego wykształcenia ?
I to ma być ta mądrość w ocenie rzeczywistości ?


Dalibor
Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Nie wstydźcie się swoich wyborców, bo stracicie resztki godności. Oni stali w kolejkach żeby na was zagłosować, jak ta matka starowinka w chustce, która posłała syna na studia do miasta, a potem on się jej wstydzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 08:52  
Cytuj
ferbi - na tym budujecie swoje poczucie wartości?

Na wmawianiu sobie, że na Dudę głosowali gorsi od was? mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
Dalibor
Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Nie wstydźcie się swoich wyborców, bo stracicie resztki godności. Oni stali w kolejkach żeby na was zagłosować, jak ta matka starowinka w chustce, która posłała syna na studia do miasta, a potem on się jej wstydzi.


Zaklinanie rzeczywistości? raczej ktoś chce się dowartościować albo wpłynąć na mniej rozgarniętych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 09:09  
Cytuj
Niestety ale pisowska dyktatura urządza kolejne krwawe żniwa. Po Diduszce i spalonym przenośnym sraczu pod domem posła Brejzy zapolowali tym razem na Jerzego Stuhra. Pan Jerzy trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu, jest w stanie cięzkim , jak informuje na Twitterze min Tomasz Lis ( również przeszedł udar kilka miesięcy temu - wrócił niemal do pełnej sprawności ).


Jestem ciekaw czy syn pana Jerzego , Maciej , zrobi tu polew , czy raczej uzna że nie wypada. A wy jak sądzicie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Nie wstydźcie się swoich wyborców, bo stracicie resztki godności. Oni stali w kolejkach żeby na was zagłosować, jak ta matka starowinka w chustce, która posłała syna na studia do miasta, a potem on się jej wstydzi.



Ferbi...jest już po fakcie a ty dalej przeżywasz Fakty, po co dalej ta narracja nie wiem jest lepsze rozwiązanie gdy nie potrafisz tu żyć

Obrazek


Polskę opuściła polskojęzyczna pisarka, ale pisarka nie straci polskojęzycznego jadu do śmierci.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 09:24  
Cytuj
CYTAT




Zajebiste , aż się posrałem ze śmiechu! Masz tego więcej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 09:46  
Cytuj
Tak. Rewelacyjne. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dalibor
Zaklinanie rzeczywistości nic nie da. Nie wstydźcie się swoich wyborców, bo stracicie resztki godności. Oni stali w kolejkach żeby na was zagłosować, jak ta matka starowinka w chustce, która posłała syna na studia do miasta, a potem on się jej wstydzi.


Zaklinanie rzeczywistości? raczej ktoś chce się dowartościować albo wpłynąć na mniej rozgarniętych.


Strasznie przykre to co piszesz, z tego wynika że tylko komuniści po 45 tym ich się nie wstydzili. Oni głosowali na was bo pragną dobrej pracy, bezpieczeństwa i socjalu.
Przykre tym bardziej że to nie profesorowie uniwersytetów, lekarze, adwokaci i sędziowie padną ofiarą tego pisowskiego raju, który ma nastąpić. Lekcja PRL u widocznie musi być udzielona jeszcze raz..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 12:34  
Cytuj
Twierdzicie, że z waszych pensji utrzymywana jest patologia, że Dudę wybrała ta "gorsza", mniej wykształcona, bardziej zacofana część Polski. Dzielicie Polaków.

A wyobraźcie sobie, że wygraliście. Rządzi PO z jakąś przystawką.
Wpuszczają nachodźców. Tysiącami. Kogo wtedy będzie utrzymywać? Tacy tolerancyjni jesteście. Będzie zapier...alać na socjal dla arabusów, z minimum szóstką dzieci, którzy zrobią wam w waszych kochanych wielkich miastach strefy "no go", będą napadać i gwałcić kobiety, molestować dzieci. A wy z przyklejonym uśmiechem chorej wypaczonej tolerancji będziecie ich utrzymywać. Oni nie tolerują homoseksualizmu, mają własne sądy - a wy im będziecie klaskać...chodniki będziecie malować kredkami w gaście sprzeciwu - od czasu do czasu


Tego chcecie?

Po-trzask przygotuje im wasze dzieci na takie traktowanie. Wyedukuje je wg wytycznych WHO.

Będzie cudownie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z czego wy się ludzie cieszycie, że wieś i ludzie bez wykształcenia, ludzie którzy klepią biedę i na nic ich nie stać i stać nie będzie wybrali prezydenta, ciekawe kto na 500 + pracuje bo zdaje mi się, że nie oni, obudzicie się z ręką w nocniku, jak rozwalą Polskę i rozdawać już nie będą mieli co. Brawo!



Dla takiej wyrafinowanej intelektualistki jak ty , którą ciężko zadowolić byle czym , a sporo w życiu osiągnęła dzięki tytanicznej pracy i ukończonym studiom wyższym na elitarnym kierunku , jedyne co mogę zaproponować to przypomnienie starego powiedzonka. Niektórzy przypisują jego pochodzenie starożytnym Rzymianom , inni profesorowi Bartoszewskiemu, obecnie nauka przyjmuje że do jego rozprzestrzenienia przyczynili się wietnamscy hodowcy pangi:


Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida!



Jestem niemal pewny że nie raz ani nie dwa , rozstrzygałaś głębię tego powiedzenia swoim wysublimowanym smakiem estetycznym, parząc herbatkę ( koniecznie z torebki) a czując nadchodzący finał, i ręka i usta , zadrżały ze wzruszenia...umiech


Proszę sobie darować swoje mądrości i cytaty, jestem osobą wykształconą i pracującą, wszystko co mam zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie a rodzice nauczyli mnie, że w życiu nie ma nic za darmo i nic od Państwa nie dostałam i zapewne w kwestii tej nic się nie zmieni.Chcąc czegoś więcej od życia, trzeba do tego dążyć i pracować, a nie siedzieć i pobierać 500+, bo po cóż więcej.....

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11634
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 12:42  
Cytuj
ciąg dalszy...

Zrezygnujecie z dekoracji świątecznych, nazywania Świąt Bożego Narodzenia, czy Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, będziecie usuwać krzyże, pomniki świętych - żeby nie urazić swoich nowych "ludzkich panów"

Macie na sztandarach wypaczenie wolności i tolerancji. Chcecie, by rządzili wami zniewoleni układami, rządzą choć pozornej władzy kamerdynerzy merkel, timmermansa i innych ...

Takiej wolności chcecie...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 12:47  
Cytuj
CYTAT


Proszę sobie darować swoje mądrości i cytaty, jestem osobą wykształconą i pracującą, wszystko co mam zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie a rodzice nauczyli mnie, że w życiu nie ma nic za darmo i nic od Państwa nie dostałam i zapewne w kwestii tej nic się nie zmieni.Chcąc czegoś więcej od życia, trzeba do tego dążyć i pracować, a nie siedzieć i pobierać 500+, bo po cóż więcej.....





Żeby oczekiwać szacunku od innych , wypadałoby wpierw innym go okazać. Jesteś klasycznym przykładem kretyna popierającego POKO , który obraził się za chamską hołotę , ale na sokuzburaka lajkuje ile wlezie...umiech



Obrazek



Pomijam fakt że Czasku obiecywał w kampanii że 500+ utrzyma , a nawet dorzuci do emerytury matkom wychowującym dzieci. Tak, to by było na tyle w temacie skończyłam szkołę jestem pracowita i inteligentna...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Proszę sobie darować swoje mądrości i cytaty, jestem osobą wykształconą i pracującą, wszystko co mam zawdzięczam tylko i wyłącznie sobie a rodzice nauczyli mnie, że w życiu nie ma nic za darmo i nic od Państwa nie dostałam i zapewne w kwestii tej nic się nie zmieni.Chcąc czegoś więcej od życia, trzeba do tego dążyć i pracować, a nie siedzieć i pobierać 500+, bo po cóż więcej.....





Żeby oczekiwać szacunku od innych , wypadałoby wpierw innym go okazać. Jesteś klasycznym przykładem kretyna popierającego POKO , który obraził się za chamską hołotę , ale na sokuzburaka lajkuje ile wlezie...umiech



Obrazek



Pomijam fakt że Czasku obiecywał w kampanii że 500+ utrzyma , a nawet dorzuci do emerytury matkom wychowującym dzieci. Tak, to by było na tyle w temacie skończyłam szkołę jestem pracowita i inteligentna...umiech





Człowieku z bastionu Pis-u zanim jednak upomnisz się o szacunek to może poczytaj wcześniej co piszesz, a dopiero wtedy upominaj!!!. Nikogo nie nie obraziłam, stwierdzam jedynie fakty, kulturę i wychowanie wynosi się jednak domu, a czasku ma nazwisko Trzaskowski.

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 21:28  
Cytuj
Stwierdzasz fakt czy streściłaś Fakty? Bo obawiam się że jedno z drugim niewiele ma wspólnego ..



Czasku obiecywał utrzymanie obecnego rozdawnictwa a nawet jego rozszerzenie. Zatem twoje lamenty to argument- rzygowina godnego pożałowania pseudo-intelektualisty z dyplomem wyższej szkoły gotowania na gazie. Jakże charakterystycznego dla naszych czasów. Nic godnego uwagi...umiech


Zaparz mężowi ( chłopakowi) herbatkę z torebki. Przynajmniej zrobisz coś pożytecznego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3136
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
4-lata temu premier Beata Szydło obiecała mieszkańcom gminy Koniecpol budowę wodociągu. Do kilku wsi nadal wodę muszą dowozić strażacy i wciąż nie wiadomo, kiedy sytuacja się poprawi. Mimo to zdecydowanym zwycięzcą wyborów w Koniecpolu był Andrzej Duda.

PIS to stan umysłu smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 21:42  
Cytuj
13 lat temu pewien rudy oszust obiecał nam że zrobi z Polski drugą Irlandię , a pielęgniarkom i policjantom godne zarobki.

Dziś po trzynastu latach wielu z tych nieszczęśliwców , którzy mu uwierzyli czeka nadal. I nawet zagłosowali na jego przydupasa , coby to szybciej zrealizował...umiech



Obrazek



A ty regresie pamiętasz jeszcze obietnice Tuska , czy twoja pamięć została aktywowana w listopadzie 2015?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Stwierdzasz fakt czy streściłaś Fakty? Bo obawiam się że jedno z drugim niewiele ma wspólnego ..



Czasku obiecywał utrzymanie obecnego rozdawnictwa a nawet jego rozszerzenie. Zatem twoje lamenty to argument- rzygowina godnego pożałowania pseudo-intelektualisty z dyplomem wyższej szkoły gotowania na gazie. Jakże charakterystycznego dla naszych czasów. Nic godnego uwagi...umiech


Zaparz mężowi ( chłopakowi) herbatkę z torebki. Przynajmniej zrobisz coś pożytecznego...



Weź się chłopie ogarnij i przestań ziać jadem i zajmij się sobą, sprany mózg jak połowa społeczeństwa.zaklopotany

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3136
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2020r. 22:16  
Cytuj
Edo tak - PIS nom dół Polską wersję dobrobytu.

Objął pomocą socjalną 100% społeczeństwa smiech2

Idiota to określenie na poziom ilorazu inteligencji.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2020r. 05:12  
Cytuj
A kto nam doł dobrobyt za 2200 na Podkarpaciu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Lip 2020r. 06:08  
Cytuj
Tobie? Przecież Ty nie mieszkasz na podkarpaciu? Twoja wiedza pochodzi z przekazów lub opowieści. Nic z praktyki realiów życia codziennego.

Ps. Patrząc na rozwój Rzeszowa i wzroście popularności Bieszczad nie widzę by poziom życia odstawał od reszty Polski.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 906 907 908 909 910 911 912 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »