NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 848 849 850 851 852 853 854 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:08  
Cytuj
Za siedzenie na dupie i robienie sobie PR.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 13:08  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Ja mam panowie inne pytanie do was. Co politycy zrobili aby rozwiązać tą sytuację bo ani wolontariusze ani kapucyni w DPS nie powinni się znajdować. Za co my im płacimy?



W Hiszpanii politycy rozwiązali to w taki sposób że do takich ichniejszych DPS-ów wkroczyło wojsko to znalazło tylko trupy starych schorowanych ludzi. Ich opiekunowie ci co się zarazili udali się na leczenie szpitalne , a cała reszta pouciekała. W Polsce jest to nie do pomyślenia , albowiem kłamstwem na pewno jest fakt że wojewoda mazowiecki ( z pisowskiego nadania rzecz jasna) wydał mocą swojego urzędu nakaz skierowania do jednego z DPS-ów na terenie tamtejszego województwa kilkudziesięciu lekarzy i pielęgniarek . Telewizja rządowa informuje że tylko troje się stawiło. Telewizja TVN za to dostrzegła że jednym z tych kilkudziesięciu przymusowych ochotników był opiekun osoby niepełnosprawnej. Zatem na tej podstawie wszyscy inni są rozliczeni. Miłujący praworządność lekarze wystawią im pewnie zgodnie z prawem L4 , a następnie kolejni miłujący praworządność ludzie (tym razem w togach) , zawyrokują że ci przymusowi ochotnicy zostali zgodnie z prawem UE przez juntę niesłusznie wytypowani ...


W każdym razie przykro patrzeć że jedni działania rządu pokazują jako niezwykle skuteczne a wręcz wzorcowe ( i jedni ubodzy w wiedzę w to wierzą) a drudzy twierdzą że rządząca junta fałszuje statystyki bo u nas tak naprawdę jest drugie Kosowo ( i drudzy pozbawieni intelektu również bez szemrania to przyjmują)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Standardowo, brak argumentów więc obrażanie się zaczęło.

A co do donosów to sam wiesz najlepiej. Nie ma o czym gadać.


Andrzejku. Zadałem ci proste pytanie. Czy wiesz ilu członków stalowowolskiego sztabu WOŚP niesie pomoc w DPS? To nie jest ani trudne , ani podchwytliwe pytanie. W końcu WOŚP niesie nam wszystkim pomoc , a bez Jurka Owsiaka służba zdrowia nie ma racji bytu...




Chociaż wydaje mi się że bez WOŚP i Złotego Melona , służba zdrowia miała by się tak samo jak obecnie. Czyli kiepsko , miałem użyć niecenzuralnego określenia na "ch..." , ale odpuściłem. Albowiem donos zwłaszcza wśród obrońców praworządności to niestety chleb powszedni...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 14:32  
Cytuj
Którego słowa w zdaniu " nie wiem" nie zrozumiałeś. A niby taki inteligentny. Może lepiej zostań przy donosach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
Marionetka gadała z Trampem. Efekt rozmów? Pozyskanie testów.

Naprawdę jesteśmy tak głęboko w dupie, że my już nic nie możemy sami zrobić?

Maseczki z Chin, testy z USA.




Jedrek, możemy robić maseczki w stalowej, ale ta fabryka to straszna wina pisu, działacze partyjni wypisują na portalu umiech

A tak na przy okazji, środowisko lekarskie złego słowa nie powie o "kopertach" ale teraz i o siostrach i braciach zakonnych którzy nie są na L4 ok

A co by było gdyby u nas było jak we Włoszech? , podejrzewam że byłaby kompromitacja przy totalnym obłożeniu szpitali, wiec niech się cieszą bo wynagrodzenie obejmuje zobowiązanie zawodowe, nie wyobrażam sobie strażaków nie wyjeżdżających do pożaru

Ile Jurek oddał z kasy danej mu na ratowanie życia w szpitalach? Powiem że nie oszczędza na serduszkach PR... Caritas zaczął zbierać, gdy odda wszystko to będzie więcej niż siema Jurka do wolontariuszy i anty-koperta Grodzkiego dla wyborów... umiech

Możesz dać dla personelu szpitali, wszystko oddadzą:
https://caritas.pl/medycy


Nie wiesz? Poprosił o ostatnio wymyślone w USA błyskawiczne testy, 15 minut czy coś takiego. Dobra rzecz przy braku zapasów. Ja nie narzekam ze dostał, a Ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Którego słowa w zdaniu " nie wiem" nie zrozumiałeś. A niby taki inteligentny. Może lepiej zostań przy donosach.



Ok Andrzejku to " nie wiem" chyba mi umknęło. A może chciałem zaakcentować niezwykle poświęcenie twoich kolegów...

Z tym "taki inteligentny" to przesada. Jestem tylko człowiekiem z krwi i kości. A przecież jak powszechnie wiadomo jesteśmy ułomni i omylni. Poza gronem fachowców z TVN i TVP. Ci wiedzą wszystko i zawsze mają rację....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:18  
Cytuj
Funkcjonariuszu, jak już cytujesz to w całości...


Fabryka, dopiero ma powstać i dobrze. Przynajmniej jakieś wykorzystanie tej hali będzie. Można odtrąbić sukces. To pierwsza inwestycja w kadencji Lucjusza. Sukces na wirusie, to się zapamięta.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:28  
Cytuj
Kudłaty stracił twój głos w tym momencie Andrzejku? Już więcej na niego nie zagłosujesz?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
To pierwsza inwestycja w kadencji Lucjusza.
potluczony
Ministrant wie w jakie cymbałki uderzać.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:28  
Cytuj
Twój głos też stracił bezpowrotnie?umiech


Kurde ciężko mu będzie wygrać skoro nawet żelazny elektorat się zaczął wzbraniać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:32  
Cytuj
Ale trzeba mieć smutne życie skoro jedynym jego celem jest hejt.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:37  
Cytuj
Andrzejku , hejt czy też nienawiść niejedno ma imię. Czasem być może moje a czasem nieco inne:


Obrazek


Obrazek



Obawiam się że ty też jesteś z tych zatroskanych o praworządność co walczą z hejtem. Na swój sposób rzecz jasna!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:50  
Cytuj
Masz potrzebę dzielenia się swoimi obawami? Liczysz na zainteresowanie, zrozumienie? Napisz jakiś kolejny donos tym razem nie anonimowy i wylej tam swoje obawy. Może tym razem kogoś to zainteresuje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 17:52  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:39  
Cytuj
Gdyby tak zrobił nasz "żont", byłby koniec narzekania na ceny maseczek ,a spekulanci poszliby z torbami.zdegustowany

https://demot(...)maseczki

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Masz potrzebę dzielenia się swoimi obawami? Liczysz na zainteresowanie, zrozumienie? Napisz jakiś kolejny donos tym razem nie anonimowy i wylej tam swoje obawy. Może tym razem kogoś to zainteresuje.



Andrzejku najbardziej liczę na twoje zainteresowanie. Niewiele jest tak szlachetnych postaci w naszym otoczeniu...



"tym razem nie anonimowy"? A mógłbyś mi wyjaśnić jakim sposobem rozszyfrowałeś że anonimowy donos był moimi dziełem?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 18:44  
Cytuj
To nie było takie trudne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2020r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Funkcjonariuszu, jak już cytujesz to w całości...


Fabryka, dopiero ma powstać i dobrze. Przynajmniej jakieś wykorzystanie tej hali będzie. Można odtrąbić sukces. To pierwsza inwestycja w kadencji Lucjusza. Sukces na wirusie, to się zapamięta.


wiem ze ma powstać bo wczoraj ogłoszono, a Ty zaraz walisz po oczach funkcjonariuszem nie wiem Ja tylko o krwistych komentarzach pod Fabryką równoległym do artykułu sponsorowanego krytykującego prikaz noszenia maseczek (żeby było jasne, one chronią tylko przed roznoszeniem plwociny a szalik na twarzy w maju to dla mnie nieuprawnione wariactwo)

a przecież można jak ludzie, z dystansem, z poczuciem humoru komentować Fakty TVN umiech

https://twitter.com/janek_W1/status/1250021078480621574

Będą opóźnienia, bo trzeba nakleić na każdą w minivanie... umiech


Ale następny Świąteczny transport Jurka będzie za pozostałe z 400 mln umiech
https://pbs.twimg.com/media/EVqit9kXkAAJoJV?format=jpg&name=small

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
To nie było takie trudne.



Długo się Edozpiskorowego nie nacieszył nowym kontem. Szybko finalizujesz sprawę Andrzejku. Czy twoja żona też ci to mówi?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Obrazek




A rocznicę powstania w getcie warszawskim obchodzisz , czy to już się kwalifikuje pod kult oręża?umiech





https://twitter.com/MarcinPalade/status/1251990732988133376?s=20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
A rocznicę powstania w getcie warszawskim obchodzisz , czy to już się kwalifikuje pod kult oręża?umiech

A co ma jedno do drugiego. Oczywiście ze obchodzę i oddaje pokłon tym co zginęli w wypadku smoleńskim. Ale nie gloryfikuje tak jak jk tylko swojego brata .Nie uważam ze "poległ" w zamachu i nie powinien spocząć tam gdzie go pochowali.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 629
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 11:10  
Cytuj
To dobrze że oddajesz pokłon tym co zginęli. Gdyby wszyscy obrońcy praworządności mieli twoje podejście do tematu być może wojna polsko-polska miała by inne oblicze...



Kiedy zagrają trąby wzywające do ataku obrońców praworządności na pisowskich zamordystów, może dwa razy zastanów się czy warto ginąć za coś czego nigdy w tym kraju nie było.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 19:09  
Cytuj
praworządność rządzi się swoim prawem...
https://niezalezna.pl/324621-nowy-swiadek-w-aferze-kopertowej-grodzki-nie-odpuscil-matce-nawet-jak-ojciec-umieral

...prawem najwyższej kasty umiech

Małgorzata Gersdorf, I Prezes Sądu Najwyższego, zarządziła, by sprawy rozpatrywane dotychczas przez Izbę Dyscyplinarną kierować do innych izb SN. Zabroniła jednocześnie pracownikom Biura Podawczego SN rejestrowania nowych spraw jako należących do właściwości Izby Dyscyplinarnej, albo prezesa tej Izby



i TVN-u.
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 19:13  
Cytuj
Widziałem najnowsze sondaże. Funkcjonariusze partyjni zawsze na posterunku. Ciężkie czasy przed Tobą. Partia wymaga....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2020r. 19:16  
Cytuj
więcej optymizmu Jedrek, chwilówki wrócą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 848 849 850 851 852 853 854 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »