NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 844 845 846 847 848 849 850 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 18:41  
Cytuj
Wygląda na to, że tak. I dobrze. umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 18:41  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 19:01  
Cytuj
Tylko to już nie będzie powszechne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 19:21  
Cytuj
Tak tylko jeszcze chciałem zapytać. To, że lekarze mają wypierdalać zagranicę nadal aktualne?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2020r. 19:29  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 02:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Racja.
Sam zastanawiam się jak zamierzają zapewnić tajność wyborów i zabezpieczyć głosowanie przed ryzykiem fałszowania wyników....mlotek


Nie będzie tajności i nie będą zabezpieczać przed fałszowaniem. Wynik wyborów jest już znany.

Ja tylko zastanawiam się jak zorganizują liczenie głosów dla mediów. Coś muszą pokazać by ciemnotę przekonać że jest prawidłowo, legalnie i uczciwie. Resztę załatwią cdn...y i inne arty.




Jedrek cool wynik wyborów jest znany,

gdyby nie był znany z wysoką dozą pewności to PO nie uruchomiłaby Zagranicy żeby przygotować grunt dla puczu Gersdorfiny aby wyniki unieważniła, po tym gdy wybory okrzykną za zaprzyjaźnioną granicą jako "nielegalne", przecież zawiesili kampanie Kidawy również pod wpływem i tej 'inspiracji' umiech

ogarnij się ...
CYTAT
by ciemnotę przekonać że jest prawidłowo, legalnie i uczciwie
smiech2 są wybory, jest praworządność umiech

tyrasz stary niemożebnie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4941
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 04:17  
Cytuj
"Uroczystości 10. rocznicy tragedii w Smoleńsku nie naruszały prawa, bowiem przepisy wprowadzane przez władze wykonawcze nie obowiązują władzy ustawodawczej, ale rządzący mogli skorzystać z okazji i dać przykład przestrzegania wprowadzanych rygorów – np. zachowywania odstępu."-oficjalny komunikat Kancelarii Sejmu.ok

https://demot(...)-z-PiSem

Nieoficjalnie, miały de facto charakter partyjny, bowiem do udziału w nich władza nie zaprosiła pełniących funkcje państwowe przedstawicieli opozycji.good

https://demot(...)nawirusa

Konus jest bezkarny...zaklopotany

https://demotywatory.pl/4990691/Alibi-

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 10:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 13:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kabi. Nie oglądaj za dużo telewizji bo to szkodzi zdrowiu bardziej niż koronawirus. Pamiętasz jak pokazywano w telewizji, że rzekomo z Bergamo nocą (dlaczego nocą jak w dzień też są puste ulice) wojskowe ciężarówki wywożą trupy? To był fake news. Więc zachowaj dystans do tego co ci pokazuje telewizja, bo celem telewizji jest sianie paniki, masz sié bać, i masz się słuchać, a jak nie to umrzesz.


rozumiem, że jak się zarazisz albo kogoś ty, to bierzesz to na klatę i płacisz z własnej kieszeni, ba nawet nie będziesz zawracał doopy naszym lekarzom bo jesteś nietykalny


Jarek jest bezpieczny. Na świnie wirus nie przechodzi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 15:06  
Cytuj
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,25860128,posmolenska-histerie-stworzyly-rosyjskie-sluzby-rzeczkowski.html?fbclid=IwAR0fgX6qIQpeYKbsuYNKIU_i0wG4DNOUEScOfAKcq1VXRdD-PmBki6m_7Ko

Bardzo ciekawy wątek, który potwierdza to, że po odzyskaniu władzy przez PiS temat Smoleńska zniknął z dnia na dzień. PO 11 razy zwracała się do Kremla o zwrot wraku, a PiS zrobił to po raz drugi wczoraj i to w okresie, gdzie nikt się tym nie zajmuje, bo na świeczniku jest epidemia i kwarantanna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 17:11  
Cytuj
CYTAT


Jarek jest bezpieczny. Na świnie wirus nie przechodzi.



Na psy też nie. Owczarek niemiecki Timmermans chociaż był w kwarantannie nie został zainfekowany. Rudy kundelek też tego uniknął. Zatem zwierzętom jest dużo łatwiej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 17:31  
Cytuj
CYTAT


Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński!
Uznałam, że muszę do Pana napisać tych kilka słów w niezwykłą Wielką Sobotę w czasach pandemii. Piszę na FB celowo, choć, jak się zapewne Pan domyśla, mogłam znaleźć inny, prywatny kanał dotarcia do Pana. Chciałabym jednak, aby to, co mam Panu do powiedzenia nie ugrzęzło gdzieś po drodze u ludzi, których zadaniem od dawna jest strzeżenie Pana spokoju i dobrego samopoczucia na swój temat.

Zobaczyłam dziś w internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej Matki.
Tym samym okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta nie dane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom jest to zakazane.
Szanuję Pana głęboką miłość do Matki, opiekę, którą ją Pan z Pana Bratem otaczaliście i rozumiem ból po jej stracie. Ale miłość do Rodziców i ból po ich śmierci to jedna z tych rzeczy, która ludzi powinna łączyć. Tymczasem ona dziś podzieliła Pana i pozostałych Polaków.

Jadąc limuzyną z ochroną ( a swoją drogą - kogo się Pan bał na tym pustym cmentarzu, Panie Prezesie?) pokazał Pan swoim Rodakom, że Pana ból jest lepszy i ważniejszy. Bo Pan MOŻE. Bo Panu WOLNO go okazać. Wjechał Pan na Powązki - gdzie i ja mam grób swoich bliskich - jak król do prywatnej kaplicy. Jak cesarz do mauzoleum swoich przodków w swoim prywatnym pałacu.
Okazał Pan nie po raz pierwszy, ale pierwszy raz w tak szczególnym czasie, który powinien być czasem wyjątkowym, czasem wzajemnej empatii, solidarności i czułości że ma się Pan za kogoś lepszego, ważniejszego, kogo zakazy i nakazy nie obowiązują.

Myślę, że się to na Panu i na Pana obozie politycznym zemści. Nie życzę Panu niczego złego, bo nie mam takich obyczajów i takiego charakteru, ale mówię to Panu z głębokim przekonaniem, że czegoś takiego Rodacy Panu nie zapomną.
Jakich doradców ma Pan wokół siebie, że nikt Panu nie odradził
tej wizyty na cmentarzu? To nie są doradcy, tylko albo klakierzy, albo tchórze. Niebezpieczne jest jednak to, że doradzają oni Panu także w innych sprawach, podstawowych dla bytu naszego społeczeństwa i losu naszego Narodu.

Piszę to Panu jako osoba, która od lat uważana jest za twórcę wyjątkowo dobrze odczytującego potrzeby i uczucia Polaków, czego dowodem są wielomilionowe wyniki oglądalności stworzonych przeze mnie seriali. I mając za sobą te miliony widzów, zwykłych Polaków mówię Panu - popełnił Pan wielki błąd. Okazał Pan lekceważenie ludziom, którzy też kochali swoich Rodziców, ale zastosowali się do zakazów nałożonych na nas przez rząd powołany z Pana nadania. Wstyd, Proszę Pana.

Już za późno, ale gdyby ktokolwiek z Pana otoczenia mnie spytał, poradziłabym Panu, by powiedział Pan w jakimś wywiadzie, że nie pojechał Pan na grób Mamy, mimo, że było to dla Pana bardzo trudne, ale postanowił być Pan w tym dniu ze zwykłymi Polakami, którym nie wolno odwiedzać cmentarzy. Może nawet poradziłabym Panu, by Pan powiedziawszy to otarł łzę smutku. I zapewniam, że tymi słowami zapewniłby Pan kilkuprocentowy wzrost poparcia swojej partii...

Czy nie boję się pisać do Pana? Nie. Bo ja generalnie mało czego się w życiu boję, a już na pewno - co wiedzą moi bliscy i znajomi - nigdy nie bałam się mówienia prawdy... Trudno więc, bym zaczęła się w 66 roku życia bać mówienia prawdy szeregowemu posłowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

A na tegoroczną Wielkanoc i po niej życzę Panu refleksji nad tym, co chciał Pan powiedzieć Polakom swoją wizytą na Powązkach... Niech Pan o tym pomyśli, dobrze radzę. Lepiej późno, niż wcale.

Szeregowa Scenarzystka Ilona Łepkowska

PS.Upoważniam wszystkich chętnych do kopiowania i udostępniania tego posta.



Bez komentarza

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 18:20  
Cytuj
Obrazek
Ciemnota i tak będzie go tłumaczyć zgodnie z linia partii.Mierni ale wierni jak poniektórzy z tego forum starający być ironiczni a są kompletnymi .........
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Szanowny Panie Jarosławie Kaczyński!
Uznałam, że muszę do Pana napisać tych kilka słów w niezwykłą Wielką Sobotę w czasach pandemii. Piszę na FB celowo, choć, jak się zapewne Pan domyśla, mogłam znaleźć inny, prywatny kanał dotarcia do Pana. Chciałabym jednak, aby to, co mam Panu do powiedzenia nie ugrzęzło gdzieś po drodze u ludzi, których zadaniem od dawna jest strzeżenie Pana spokoju i dobrego samopoczucia na swój temat.

Zobaczyłam dziś w internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej Matki.
Tym samym okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta nie dane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom jest to zakazane.
Szanuję Pana głęboką miłość do Matki, opiekę, którą ją Pan z Pana Bratem otaczaliście i rozumiem ból po jej stracie. Ale miłość do Rodziców i ból po ich śmierci to jedna z tych rzeczy, która ludzi powinna łączyć. Tymczasem ona dziś podzieliła Pana i pozostałych Polaków.

Jadąc limuzyną z ochroną ( a swoją drogą - kogo się Pan bał na tym pustym cmentarzu, Panie Prezesie?) pokazał Pan swoim Rodakom, że Pana ból jest lepszy i ważniejszy. Bo Pan MOŻE. Bo Panu WOLNO go okazać. Wjechał Pan na Powązki - gdzie i ja mam grób swoich bliskich - jak król do prywatnej kaplicy. Jak cesarz do mauzoleum swoich przodków w swoim prywatnym pałacu.
Okazał Pan nie po raz pierwszy, ale pierwszy raz w tak szczególnym czasie, który powinien być czasem wyjątkowym, czasem wzajemnej empatii, solidarności i czułości że ma się Pan za kogoś lepszego, ważniejszego, kogo zakazy i nakazy nie obowiązują.

Myślę, że się to na Panu i na Pana obozie politycznym zemści. Nie życzę Panu niczego złego, bo nie mam takich obyczajów i takiego charakteru, ale mówię to Panu z głębokim przekonaniem, że czegoś takiego Rodacy Panu nie zapomną.
Jakich doradców ma Pan wokół siebie, że nikt Panu nie odradził
tej wizyty na cmentarzu? To nie są doradcy, tylko albo klakierzy, albo tchórze. Niebezpieczne jest jednak to, że doradzają oni Panu także w innych sprawach, podstawowych dla bytu naszego społeczeństwa i losu naszego Narodu.

Piszę to Panu jako osoba, która od lat uważana jest za twórcę wyjątkowo dobrze odczytującego potrzeby i uczucia Polaków, czego dowodem są wielomilionowe wyniki oglądalności stworzonych przeze mnie seriali. I mając za sobą te miliony widzów, zwykłych Polaków mówię Panu - popełnił Pan wielki błąd. Okazał Pan lekceważenie ludziom, którzy też kochali swoich Rodziców, ale zastosowali się do zakazów nałożonych na nas przez rząd powołany z Pana nadania. Wstyd, Proszę Pana.

Już za późno, ale gdyby ktokolwiek z Pana otoczenia mnie spytał, poradziłabym Panu, by powiedział Pan w jakimś wywiadzie, że nie pojechał Pan na grób Mamy, mimo, że było to dla Pana bardzo trudne, ale postanowił być Pan w tym dniu ze zwykłymi Polakami, którym nie wolno odwiedzać cmentarzy. Może nawet poradziłabym Panu, by Pan powiedziawszy to otarł łzę smutku. I zapewniam, że tymi słowami zapewniłby Pan kilkuprocentowy wzrost poparcia swojej partii...

Czy nie boję się pisać do Pana? Nie. Bo ja generalnie mało czego się w życiu boję, a już na pewno - co wiedzą moi bliscy i znajomi - nigdy nie bałam się mówienia prawdy... Trudno więc, bym zaczęła się w 66 roku życia bać mówienia prawdy szeregowemu posłowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

A na tegoroczną Wielkanoc i po niej życzę Panu refleksji nad tym, co chciał Pan powiedzieć Polakom swoją wizytą na Powązkach... Niech Pan o tym pomyśli, dobrze radzę. Lepiej późno, niż wcale.

Szeregowa Scenarzystka Ilona Łepkowska

PS.Upoważniam wszystkich chętnych do kopiowania i udostępniania tego posta.



Bez komentarza



Kurde trochę szkoda. Jarosław stracił bezpowrotnie głos Ilony Łepkowskiej i twój również? Nie będziesz już na niego głosować Andrzejku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 18:36  
Cytuj
Zawsze na stanowisku, zawsze w obronie szeregowego Jarosława. Bez żadnego trybu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 18:45  
Cytuj
Zawsze na stanowisku. Do samego końca...umiech
Niemniej muszę przyznać że tych waszych straconych głosów trochę szkoda. Taki zawiedziony wyborca już nie powróci do macierzy...



Redaktor Lis chciał na święta się wypowiadać

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 18:54  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 19:16  
Cytuj
Trochę słabe. Liczyłem na porównanie Kaczyńskiego do Stalina albo Hitlera, a ty wyskakujesz z papieżem...


Pracuj, pracuj do wyborów niedaleko a wasz sztab raczej nie będzie zadowolony. Chociaż widać że wszystkie moce przerobowe już uruchomione. Nawet Andrzejek już idzie na ilość...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 21:10  
Cytuj
Rogerst i Franciszek umiech jednak nienawiść do kaczorów nie ma żadnych wątpliwości w porównaniu do KK

wyjątkowo nietrafione użycie słowa zasady, (dla wtajemniczonych)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2020r. 22:39  
Cytuj
Obrazek

Konuswirus jak widać ma służbę, która sprząta wypalone znicze, zapala nowe itp. No bo przecież na pustym cmentarzu ochrona chyba nie jest potrzebna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4941
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2020r. 03:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jarek jest bezpieczny. Na świnie wirus nie przechodzi.



Na psy też nie. Owczarek niemiecki Timmermans chociaż był w kwarantannie nie został zainfekowany. Rudy kundelek też tego uniknął. Zatem zwierzętom jest dużo łatwiej...umiech


Edo
Tobie faktycznie jest łatwiej.
Nie to co nam,ludziom.potluczony

PS.Polecam od 33 sec.
https://www.youtu(...)5pq-DgI4

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2020r. 05:59  
Cytuj
p.edo ciebie w błazenadzie i dupolistwie kaczora (pewnie jesteś stawiany za wzór w partii) nikt nie przebije .Już ci mówiłem ze nie mam zamiaru do twojego poziomu się zniżać wiec daruj sobie jakiekolwiek uwagi w moim kierunku bo porostu jak z kretynami nie dyskutuje.
Obrazek
Obrazek
Wesołych Swiąt dla ciebie p.edzio też.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2020r. 08:34  
Cytuj
Naprawdę mi przykro z tego powodu. Tym bardziej że bardzo wysoko oceniam twoje kwalifikacje. I te moralne , i te intelektualne...umiech


Widzisz żadna partia nie miałaby ze mnie pożytku. Mam paskudną cechę charakteru że walę prawdę prosto w oczy , bez względu na konsekwencje. Jak dla mnie wyznawcy mesjańskiej misji Jarosława Kaczyńskiego i obrońcy praworządności są siebie warci. No czym różni się człowiek twierdzący że szare jest białe , od tego który twierdzi że szare jest czarne? Przecież obaj są zmanipulowanymi durniami, tyle że jednym steruje TVP , a drugim TVN. Zastanawiałeś się kiedyś nad takim dylematem, czy ciebie ewolucja nie wyposażyła w zdolność myślenia abstrakcyjnego?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2020r. 11:06  
Cytuj
KONSTYTUCJA WG PIS
Obrazek
PZPR WYPISZ WYMALUJ

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2020r. 11:56  
Cytuj
niezupełnie, obecna Konstytucja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2020r. 22:18  
Cytuj
Obrazek


Obrazek


https://mobile.twitter.com/JohnMcRac/status/1249426917205426179


Dużo można powiedzieć/napisać o Zdradku. Zgoła niewiele dobrego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 844 845 846 847 848 849 850 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »