NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 832 833 834 835 836 837 838 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2020r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
po co Jedrek, rozdawnictwo to socjalizm, Owsiak kupił już respiratory za zabunkrowane 400 mln od dobrych ludzi na ratowanie życia?


Nie rozdawnictwo a mataczenie finansowe.

Nie rozumiem jaki macie problem z Owsiakiem. Jest nie wygodny politycznie i światopoglądowo więc hejt. Wątpię żeby ktokolwiek z hektarów choć w połowie dorównywał temu człowiekowi.

Owsiak to rozdawnictwo. PiS to podatki (grubo ponad 50% dochodów) czyli zodzieje.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2020r. 23:08  
Cytuj

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4976
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 05:19  
Cytuj
CYTAT
Za czasów PO nie było w Polsce koronawirusa!

Można było chodzić do kina, parku, na plac zabaw. Były meczyki i dyskoteki i komu to przeszkadzało?


"Ale to już było,i nie wróci więcej..."placze
Gdzie jest"konus"?
Prezesu Fszystkich PrezesuF?nie wiem

Kiedy istniał PRL,Jarosław(nie mylić z miastem gdzie jest psychiatryk),miał się dobrze .Jako jeden z dwóch synów, prominentnego żołnierza Ludowego Wojska Polskiego.
Na tyle dobrze,że razem,pomimo istniejącej komuny,zajumał z bratem Księżyc.smiech2
Na koniec go wyrzucili,bo się "popsuł"... Co z nami?Czy też tak będzie?:szok:

Co na bieżąco.co
Prezydentu,lektor Jego myśli,wszystkiego nie załatwi.
Pojawia się i znika,jak murzyn idący ciemną ulicą wzdłuż witryn sklepowych.jezyk
Ale Anżej jest niemal wszędzie.sciana
Niemal,bo np.nie wejdzie do mnie, na moją posesję.cool
"Dlaczemu" nie?Po prostu nie chcę aby przytargał mi jakiegos "konusowirusa" z Nowogrodzkiej.zaklopotany
Widać go w Orlenie,gdzie zdecydował o produkcji płynu do dezynfencji.I tak dalej i tak dalej...Długo by wymieniać.

Jeżdżę sporo po kraju i jakoś Jarosława-"Jego Eminencji & Impotencji und Demencji" nie spotkałem.zdegustowany
Nie widziałem go np. w kiblu przy dworcu PKP w Rzeszowie-co przy okazji, przyczyn fizjologicznych,osobiście wczoraj sprawdziłem.
To mnie zaniepokoiło.
Ale skoro go nie było,a prawdą jest lekarze potrafią podwiązać jajowody,to tu i teraz,u Niego, też coś można pewnie zdziałać.ok
Może Alik wymaga hospitalizacji...

Anżej od kilku dni,jest rzecznikiem wszystkich ministerstw- od zdrowia zaczynając i rolnictwa,poprzez emezety ,na monie kończąc.
Da radę załatwić wszystko, niczym Bierut dekretami.mlotek

Tłumaczy jak farmer murzynom,ze robi to dla ich dobra.chytry
Ja dla pewności posiadane "dobra" mam ulokowane poza jego zasięgiem.3m sie

Wirus pomógł Anżejowi.Jest głównym "sanepidowcem" w naszym kraju.
Jest też głównym inspektorem, nawet naczelnym ekonomistą.
Pewnie na choroby kobiece tez coś potrafiłby zrobić.Co tam cysta na jajowodzie...zarumieniony
Brawo.Takich ludzi nam trzeba.Kim Dzongu Unu -wersja 2020.

https://demot(...)my-robic

A to jego sztandarowy pomysł,aby ściągnąć nosicieli...

https://demot(...)ly039039

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 06:55  
Cytuj
Walka ze srakawirusem wciąż trwa:


https://mobile.twitter.com/PrezesKochany/status/1241089385208131584



Jusek jak nie będziesz pijany w sztok podobno wielki wódz narodu koreańskiego , chciałem napisać polskiego , Kim Ir Sen , chciałem napisać Jarosław Kaczyński, będzie gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM o 8:30. Pewnie będziesz leżał w pijackim amoku , niemniej gdybyś zechciał usłyszeć głos naczelnika to masz taką możliwość....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3139
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
UK coronavirus: restaurants, pubs and gyms to close; government to pay 80% of wages of those not working – as it happened

CYTAT
A w Polsce pracowników zwalniają, każą iść na bezpłatne urlopy, a państwo daje 5 tyś.pożyczki xD ale to w Wielkiej Brytanii się śmiejecie

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 10:42  
Cytuj
regresie, socjalizm całą gębą według waszej nowomowy :-) drażnię się z Tobą...
Ale cóż to znaczy przy utracie praworządności cool

lokalni socjaliści z Naszego Miasta (antysocjalistyczna opozycja inwestorska ma gest) zaproponowali 50% redukcje podatku od nieruchomości za 2020, 30% rozdawnictwo dla właścicieli nieruchomości pod wynajem jeżeli obniżą czynsze najemcom o 50%. Budżet miasta wytrzyma utrzymywanie sprzedaży detalicznej, barów, restauracji i salonów kosmetycznych? Dodatkowo budżet centralny rozda pokrzywdzonym pracodawcom 40% pensji wszystkich pracowników na etatach. Powiedzmy ze handel detaliczny i usługi zatrzymają się na 2 miesiące (spożywczy, drogerie, apteki etc nie ponosi strat bo pozostaje otwarty a nawet obserwuje wzrost obrotów przy zamkniętej garmażerce i gotowaniu w domu).

Jak wyliczyć rzeczywiste zyski/straty właścicielskiej powierzchni handlowej pod wynajem pod jednym dachem o wielobranżowym charakterze przy takich "sztywnych" postulatach Opozycji właścicielskiej? Mogą stracić? A co z budżetem miasta? Ludzie kupią ubrania, garnki, samochody itd co potrzeba później... aczkolwiek usługi niestety stracą przychody bezpowrotnie. Jak to wiec rozdzielić i przelać na cały rok przy oczekiwanym nieoprocentowanym funduszu kredytowym? Gdzie jest ten kapitał.

pomyśleli naprawdę o wszystkim z wyjątkiem jednego

Owsiak ma szanse pomóc w potrzebie, czyż nie? Co za różnica na jaką maszynę do szpitala wyda ten cash z 3 lat. Jakby zamilkł ostatnio. Nie rozumiem twojego oporu, to 100 razy lepszy PR od przedstawienia z Adamowiczem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
UK coronavirus: restaurants, pubs and gyms to close; government to pay 80% of wages of those not working – as it happened

CYTAT
A w Polsce pracowników zwalniają, każą iść na bezpłatne urlopy, a państwo daje 5 tyś.pożyczki xD ale to w Wielkiej Brytanii się śmiejecie




Ciekawe czy na skutek srakawirusa w UK policja przestanie wjeżdżać ludziom na chatę za niezapłacony abonament RTV?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 17:03  
Cytuj
40% dopłaty, to dobre. Jak nie mam dochodu to z czego pokryję pozostałe koszty pracownika?

No trudno. Przetrwają najsilniejsi. Jeśli nie mam dochodu to zamykam firmę i zwalniam pracowników. A ludzie na bezrobociu będą pamietali jak władza z gęba pełną obietnic, lansu i zabawy na kredyt zareagowała w czasie kryzysu.

Pierwszy idzie producent felg. Dla środowiska dobrze, dla mieszkańców? Ile to nowych bezrobotnych?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 17:15  
Cytuj
zawsze możesz sprzedać interes, wiele nie weżniesz bo nie przyniesie dochodu przez 2 miesiące a z komornikiem nie wygrasz Jedrek (teraz i tak są ludzcy), to chyba dobra chwilówka jest sensownym rozwiązaniem, ci to dopiero ryzykują przy takim pożyczającym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
zawsze możesz sprzedać interes, wiele nie weżniesz bo nie przyniesie dochodu przez 2 miesiące a z komornikiem nie wygrasz Jedrek (teraz i tak są ludzcy), to chyba dobra chwilówka jest sensownym rozwiązaniem, ci to dopiero ryzykują przy takim pożyczającym



Bez sensu i nie na temat. Ważne że po linii partii i przy korycie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 18:06  
Cytuj
bo po twojej linii namolnej narracji Jedrek, pożartuje sobie trochę z Ciebie, ale nie zamykaj firmy na 2 miechy bo wtedy kto zapłaci czynsz właścicielowi nieruchomości a bez działalności nie mogą liczyć na wsparcie rozdawnictwa budżetu?

Najlepszym dla wszystkich rozwiązaniem jest siedzenie w domu, rząd mądrze zareagował żeby zdusić wirusa u jego źródła, chińczykom starczyło na to dwa miesiące. Polacy to rezolutny naród i może uczyć się na cudzych błędach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
bo po twojej linii namolnej narracji Jedrek, pożartuje sobie trochę z Ciebie, ale nie zamykaj firmy na 2 miechy bo wtedy kto zapłaci czynsz właścicielowi nieruchomości a bez działalności nie mogą liczyć na wsparcie rozdawnictwa budżetu?


Szczęśliwie to nie mój problem.


CYTAT

Najlepszym dla wszystkich rozwiązaniem jest siedzenie w domu, rząd mądrze zareagował żeby zdusić wirusa u jego źródła, chińczykom starczyło na to dwa miesiące. Polacy to rezolutny naród i może uczyć się na cudzych błędach.


Tak zamknął, że zlikwidował konkurencję Lotu a LOT sprowadził 30 tysięcy lub więcej potencjalnych zarażonych. Bardzo mądrze. No ale Ty nie możesz inaczej pisać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 18:30  
Cytuj
ja dobrze oceniam podjęte działania,lepiej od Włoch, Holandii i Hiszpanii i innych, ale będzie ciężko i to nie ulega dyskusji ze dyscyplina społeczna przełoży się na niższe koszty społeczne, win win sytuacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
ja dobrze oceniam podjęte działania,lepiej od Włoch, Holandii i Hiszpanii i innych, ale będzie ciężko i to nie ulega dyskusji ze dyscyplina społeczna przełoży się na niższe koszty społeczne, win win sytuacja


Ty nie możesz inaczej oceniać. To wiedzą wszyscy.

Ja mam inną ocenę. Można było wcześniej zamknąć granice, a ci co akurat w trakcie pandemii musieli jechać na wakacje czy ferie za granicę jechali na własne ryzyko.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 19:24  
Cytuj
Myślę Jędrek ze nie pamiętasz jak było i dlatego nie jesteś pewien... pomagam

można było gdyby wiedziano, ale szef WHO Tedros Adhanom (to ci od wymuszania uznania 50+ płci za prawdę objawioną zamiast za dewiacje seksualną i obowiązkowych zajęć drag-queen z dziećmi ku chwale normalności smiech2) potwierdził jak papuga bez weryfikacji za rządem chińskiej republiki ludowej ze wirus nie jest airborn jeszcze w połowie stycznia potluczony a już w grudniu lekarze zostali zarażeni kropelkowo w chinach, ta krytyczna informacja została zatajona przez komunistów :szok: a lekarze mówiący o tym szykanowani (jak przystało na każdy szanujący się reżim międzynarodówki)

Czas reakcji rządu RP był bardzo dobry a postawa społeczeństwa warta pochwały w mojej opinii. Chiny mogą za to słono zapłacić.

https://www.washingtonpost.com/opinions/2020/03/17/china-cared-more-about-suppressing-information-than-suppressing-virus-thats-why-were-here/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 19:34  
Cytuj
Ludzie na przełomie lutego i marca jechali na ferie za granicę. Wtedy nie było wiadomo i wirusów? Głupole jechali bo szkoda było stracić zaliczki lub może nawet taniej było.
No ale Ty musisz bronić decyzji rządu. 40 tysięcy rodaków czeka na powrót do domu. U nas to dopiero początek. LOT nie zrezygnuje z takiego biznesu.

Jeśli chodzi prawdę którą podaje rząd (każdy) to delikatnie mówiąc jest na bardzo niskim poziomie. A mówiąc inaczej rząd kłamie.
We Włoszech już nie ukrywają że ilość zgonów podawana do publicznej wiadomości (dziś 793) może być większa bo wielu co umiera w domu nawet się nie bada na obecność wirusa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 19:36  
Cytuj
Nasze cudowne dziecko PiS wybrane na prezydenta w planach przeciwdziałania przyszłemu kryzysowi pyta się na FB czy park trampolin to dobry pomysł. Jako mieszkaniec jestem dumny inaczej z postawy tego dzieciaka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 20:06  
Cytuj
CYTAT


Polska. Kraj stojący w obliczu pandemii, w którym krajowy producent Medisept nie może produkować środków dezynfekujących dla szpitali bo niezbędny do produkcji alkohol etylowy... "zabrała" z Agencji Rezerw Materiałowych spółka skarbu Państwa - ORLEN (która owe środki dopiero zamierza produkować). ORLEN zwolniono dodatkowo z akcyzy pomimo iż ma (nawet nie ma, bo dopiero chce mieć) 2-krotnie mniejsze moce przerobowe niż dotychczasowy producent. Producenta z akcyzy nie zwolniono - bo po co. Może jak zbankrutuje akurat wtedy, gdy jego produkty będą niezbędne, to MF zgodzi się "by zapłacić ZUS za pracowników 3 miesiące później". Nie będzie ani producenta, ani miejsc pracy, ani środków dezynfekujących. Co na to Minister Zdrowia? To nie jego sprawa tylko Ministra Finansów. No, i pozamiatał.

Więcej - https://wiado(...)/lwlwnwv


Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 20:17  
Cytuj
kto przed nami wprowadził ban i kontrole na granicach, wklej opinie ekspertów Opozycji po wprowadzeniu decyzji... po locie lądują w kwarantannie
chiny za to zapłacą bo wirus już był wszędzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 20:39  
Cytuj
A co mnie obchodzi zdanie opozycji? Opozycja nie ma władzy.

Uważam, że rząd reaguje za późno bo nie ma planu działania. Niestety przyszedł kryzys, a rząd nie potrafi działać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 20:48  
Cytuj
nie wiem co cie obchodzi, ja tylko oceniam fakty dlaczego to było już wszędzie...

Jesteśmy dziś w trakcie pandemii, ponieważ chiński reżim komunistyczny bardziej troszczył się o tłumienie informacji niż o wirus. Lekarze w Wuhan wiedzieli w grudniu, że koronawirus może przenosić się z człowieka na człowieka, ponieważ zachorowali pracownicy medyczni. Ale dopiero 15 stycznia szef chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom oświadczył w telewizji publicznej, że „ryzyko transmisji między ludźmi jest niskie”. 18 stycznia, tygodnie po tym, jak prezydent Xi Jinping przejął odpowiedź, władze zezwoliły na bankiet Nowego Roku Księżycowego w Wuhan, gdzie dziesiątki tysięcy rodzin dzieliły się jedzeniem - a następnie pozwoliły milionom wyjechać z Wuhan, pozwalając na chorobę rozprzestrzeniać się po całym świecie. Dopiero 23 stycznia rząd chiński wprowadził kwarantannę w Wuhan.



Infekcja korono-wirusem ma przebieg bezobjawowy u bardzo dużej liczby zarażonych. W lutym było już po rybkach, rozwijał się wszędzie a sama inkubacja to nawet 14 dni. WHO będzie musiała się mocno tłumaczyć z kroków jakie podjęła jako odpowiedzialna za ochronę międzynarodową, gdy kurz opadnie szef zapewne poleci.

To następny kamyczek na grobie liberalno-lewicowej urzędniczej globalnej kamieni kupy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 21:09  
Cytuj
Prezes zaprasza Polaków do URN!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 22:12  
Cytuj
No niestety, na początku wirus był tylko w Chinach, dziś jest nawet w Kazachstanie. Gdy emocje opadną trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytanie kto zawiódł.
Co wygrało ze zdrowym rozsądkiem? Czyżby znowu miedź brzęcząca, złoty cielec dzisiejszego świata?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
No niestety, na początku wirus był tylko w Chinach, dziś jest nawet w Kazachstanie. Gdy emocje opadną trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytanie kto zawiódł.
Co wygrało ze zdrowym rozsądkiem? Czyżby znowu miedź brzęcząca, złoty cielec dzisiejszego świata?


Ludzie sami go porozwozili po świecie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2020r. 23:22  
Cytuj
umiech złoty cielec i dyspozycyjna elita urzędnicza wysokich instytucji międzynarodowych przyklepująca decyzje swoich mocodawców bez żadnej odpowiedzialności, porównajmy kryzys uchodźców z 2016 i 2020, teraz przegraliby wybory wiec nie ma zgody mocodawców. Narracja została wyciszona, urzędnicy i tuby medialne cicho sza.
Nie ma sprawy umiech ... i kamieni kupa a głupiemu żal neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 01:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No niestety, na początku wirus był tylko w Chinach, dziś jest nawet w Kazachstanie. Gdy emocje opadną trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytanie kto zawiódł.
Co wygrało ze zdrowym rozsądkiem? Czyżby znowu miedź brzęcząca, złoty cielec dzisiejszego świata?


Ludzie sami go porozwozili po świecie


Chińscy lekarze alarmowali już w grudniu, ale byli wtedy szykanowani. Gdzie była wtedy WHO? Gdyby zamknięto granicę z Chinami i wyprowadzono kwarantannę dla powracających stamtąd dziś żylibyśmy normalnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 832 833 834 835 836 837 838 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »