NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 828 829 830 831 832 833 834 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 13:04  
Cytuj
Teraz widzę, że Polsat stara się o dotację. Adrian praktycznie codziennie jest pokazywany. Innych kandydatów jakby nie było. Szkoda bo wydawali się wyważeni w przekazie, a teraz konkurują z TVP info. TVN to praktycznie druga strona i tam tylko Kidawa.
Dobrze, że netflix nie pokazuje kandydatów. Oby do maja. Potem będzie jak zwykle.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 13:04  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Adrian, samodzielny prezydent wszystkich Polaków głosujących na PiS podjął przemyślaną i samodzielna decyzję o przekazaniu 2 dużych baniek na szczujnię propagandową TVP dla zmyłki nazywanej telewizją publiczną.

Skoro większość narodu polskiego jest praworządna i sprawiedliwa, żyje zgodnie z prawem. Dodatkowo większość z nas wybrała PIS po raz kolejny. Domyślam się, że większość płaci podatek za urządzenie do odbioru telewizji zwany abonamentem więc skąd problemy finansowe TVP. Film o Zenku nie przynosi spodziewanych zysków? Abonament jest za niski? Może należy podnieść abonament skoro wplywy nie są w stanie pokryć wydatków.

Art2deko pisze i abonamencie dla TVN? Może rząd faktycznie dotuje prywatną stacjesytuację. Chętnie powiedziałbym się o szczegółach.
Niestety mam obawy, że jest kłamcą jak Edzio, który pisał o 2 miliardach dotacji dla TVP za czasów PO.



Jakie znaczenie to ma w obliczu utraconej praworządności? Dopóki rudy Mesjasz nie przywróci nam jej na dobre wszystkie te kwestie jawią się jako bezwartościowe...

Po maju będziemy żyć w raju , Andrzejku. Nasz kandydat Hołowczyc idzie jak burza i już nie tylko ja , ty i twoja kobieta go popieramy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Teraz widzę, że Polsat stara się o dotację. Adrian praktycznie codziennie jest pokazywany. Innych kandydatów jakby nie było. Szkoda bo wydawali się wyważeni w przekazie, a teraz konkurują z TVP info. TVN to praktycznie druga strona i tam tylko Kidawa.
Dobrze, że netflix nie pokazuje kandydatów. Oby do maja. Potem będzie jak zwykle.



Cóż zatem Andrzejku my obrońcy praworządności mamy oglądać? Gdzie najwięcej pokazują Hołowczyca?


Do maja dużo się może zdarzyć. Może w końcu swołeczeństwo się ogarnie chociażby widząc ceny paliwa , o ogórkach nie wspomnę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
Pierdolety odpowiadasz socjalistyczno lewackie. Ponad połowę dochodów wciąż oddajemy na hucpę polityczną. Na system z którego ch**ja mamy. Filmy o Zenku Martyniuku a jak ci coś dolega to zdchniesz w kolejkach do lekarza. Żadnych poważnych inwestycji, poważnych planów gospodarczych. Drożyzna w sklepach. Na mieszkanie lub samochód większość ludzi musi pracować wieki. Za emeryturę ne będziemy w stanie przeżyć.

Dlaczego Banaś nadal ma się dobrze? -Polityka hakowa.


Nie wierzyłem poprzednikom i nie wierzę PISowi. Utrzymuję się całe życie ze swojej pracy. Z mojej pracy utrzymuję bcaly ten cyrk państwa z dykty. Nie będzie mi jakiś p**"y socjalista przegadywał że żyję z jego łaski.

Przecieram oczy ze wzruszenia środkowym palcem jak widzę że pieniądze z moich podatków są marnotrawione na uznaniowe rządy kasty politycznej.

"Państwo jest dla Ciebie!" - powiedział prezydent do prezesa i podpisał ustawę o rekompensacie.

To że nie mam telewizora, nie znaczy że nie widziałem wiadomości z TVP. Nie muszę ci tego tłumaczyć. Użyj wyobraźni.




Regresie zawsze możesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Kup sobie trochę ziemi , wybuduj sobie szałas i lataj cały rok z odsłoniętym przyrodzeniem jak ten pustelnik znad Soliny...

A jak przypływają statki wycieczkowe to pustelnik z pytą na wierzchu zgarnia kasę za możliwość zrobienia fotki. Podatków nie płaci żadnych , to dopiero kapitalizm...


https://mobile.twitter.com/KowalskyNorman/status/1236229060239470594

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 17:04  
Cytuj
Edo uwierz, wolał bym żyć w Bieszczadach niż z tobą w social-komunie.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 17:25  
Cytuj
Co więc cię powstrzymuje? Ogórki zielone kosztują pewnie z 15 złotych ( trzeba by się lokalnego społecznika zapytać o konkrety) . Za rok o tej porze mogą kosztować nawet 20. Nie ma co myśleć wszak czarny rycerz nadchodzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 19:33  
Cytuj
"Po rozmowie z premierem postanowiliśmy, że znajdziemy dodatkową pulę środków, która wzmocni ochronę zdrowia w Polsce, a teraz będzie dodatkowym zabezpieczeniem walki z koronawirusem. To będzie 2 mld 750 mln zł - poinformował prezydent Andrzej Duda.

Efektem wczorajszych rozmów prezydenta Andrzeja Dudy z premierem Mateuszem Morawieckim ws. podpisania ustawy o rekompensacie dla mediów publicznych jest wyasygnowanie dodatkowych prawie 3 miliardów na służbę zdrowia. Jak się dowiedzieliśmy - był to jeden z warunków podpisania przez prezydenta ustawy."

Próba wyjścia z twarzą.
Tylko, że służba zdrowia to studnia bez dna.
Zobaczymy, czy nie skończy się tylko na obietnicy i czy my odczujemy pozytywnie poprawę sytuacji w służbie zdrowia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 19:40  
Cytuj
CYTAT

Zobaczymy, czy nie skończy się tylko na obietnicy i czy my odczujemy pozytywnie poprawę sytuacji w służbie zdrowia.

Odczujesz tak jak reformę sądów. Oj naiwny ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 21:20  
Cytuj
Czyli jak odczuję?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 09:47  
Cytuj
CYTAT


Próba wyjścia z twarzą.
Tylko, że służba zdrowia to studnia bez dna.
Zobaczymy, czy nie skończy się tylko na obietnicy i czy my odczujemy pozytywnie poprawę sytuacji w służbie zdrowia.


Taka sama studnia bez dna jak TVP. I tu się z Tobą zgodzę. Wiele trzeba zmienić w służbie zdrowia. Ja jestem zwolennikiem prywatyzacji.

W TVP wystarczy zmienić model zarządzania z partyjnego na biznesowy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 14:17  
Cytuj
Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność model biznesowy w mediach publicznych zacznie działać z całą pewnością. Przez lata swoich rządów Tusk nie jeden raz pokazał że fachowcy od zarządzania mogą zdziałać wiele. I to nie tylko w wyłudzaniu VAT...



Jak tak Andrzejku sondaże? Jak w nich wypada Hołowczyc? Gdzie jest twoja kobieta , trochę brakuje jej poparcia na forum...


I jak z koronawirusem? Dalej utrzymujemy że w podziemnym parkingu na Nowogrodzkiej jest tajne laboratorium do którego zwożono setki zainfekowanych , coby ukryć prawdę? Narracja obowiązująca na dany dzień zmienia się tak szybko , że ciężko ogarnąć....


Pani Małgosia zapytana o powiązania z sokiemzburaka na konferencji prasowej udzieliła wymijającej odpowiedzi. Słabo to wyglądało. Czyżby ona się wstydziła soku , tak jak ty oglądania TVN? Przecież to nic zdrożnego , a nawet powód do chluby...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 16:46  
Cytuj
Na początek chciałbym złożyć życzenia:

https://demot(...)jleszego

https://demot(...)lepszego

Aby nie było zbyt różowo, Drogie PANIEpotluczony

https://demot(...)-dobrego

A to dla EdziaDwa z Chabzin-widać go w tych chabzinachok
https://demot(...)o-wiatru
A tu, w kuwecie.
https://demot(...)oja-pani

----------------------------------------------------
- Andrzej Duda na wczorajszej konferencji powiedział, że chce "obniżyć napięcia polityczne wokół mediów publicznych"sciana
Prezes TVP wzbudzał liczne kontrowersje i rozumiem decyzję Jacka Kurskiego - powiedział rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy.ok

- Jacek Kurski stwierdził, że media publiczne są ważniejsze od niego i dziękuje mu za to stwierdzenie – tak rzeczywiście jest - dodał.zaklopotany

- W sprawie szczegółów odwołania Jacka Kurskiego wiem tyle, co dziennikarze - stwierdził europoseł. - Nie było żadnego ultimatum, nie byłem świadkiem rozmów, więc trudno mi to komentować - dodał Bielan.mlotek

Z pozoru głupie pytanie:chytry

https://demot(...)-dla-TVP

Skoro płacę abonament to dlaczego mam dopłacać do"darmowej TVPSzczujni?
Kto i po co, ogląda taki chłam?zdegustowany
Szpilka został zatrzymany swego czasu, za udział w burdelgangu z podkarpacia.Był także w tej aferze jeden z posłów PiSuaru, jako klient.
Ten od helikopterów.smiech2

https://demot(...)-na-raka

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 17:23  
Cytuj
Ile zarabia prezes TVP? co

Według nieoficjalnych informacji( "Bisiness Insider"), prezes TVP Jacek Kurski został odwołany przez Radę Mediów Narodowych. Decyzja ta zostanie prawdopodobnie oficjalnie ogłoszona dopiero w poniedziałek 9 marca. Tym samym zakończy się kadencja jednego z najdłużej urzędujących prezesów telewizji publicznej w historii - i jednego z lepiej opłacanych.ok

Jacek Kurski od 2016 r. zarabiał ponad 300 tys. zł rocznie
Jego zarobki wzrosły w 2018 r.
Kurski jest jednym z najdłużej urzędujących prezesów TVP
Głosowanie korespondencyjne nad odwołaniem Jacka Kurskiego trwa do poniedziałku, ale według nieoficjalnych informacji wpłynęły już głosy wszystkich członków Rady Mediów Narodowych. Wszyscy mieli zagłosować za dymisją obecnego prezesa TVP. Wcześniej Kurski oddał się "do dyspozycji prezydenta".sciana

Ile zarabia prezes TVP Jacek Kurski?
Jacek Kurski jako prezes TVP od 2016 r. zarabiał ponad 300 tys. złotych rocznie, informowały Wirtualne Media. Tak wyglądały jego zarobki w poszczególnych latach:

304 tys. zł brutto w 2016 r.;
333,2 tys. zł brutto w 2017 r.;
ok. 414 tys. zł brutto w 2018 r.
W dwa lata podwyżka o ponad 30 proc.potluczony
Mamy 2020 r. a wcześniej był 2019...Ile przez kolejne 2 lata?nie wiem

Ciekawe jaką dostanie odprawę i potem w jakiej spółce skarbu państwa się "zadekuje"na tzw.przeczekanie?smiech2

Kwota za 2018 r. podana jest w przybliżeniu, bo w sprawozdaniu finansowym spółka poinformowała, że dwuosobowy zarząd - w tym Jacek Kurski - otrzymał łącznie 811,8 tys. zł wynagrodzeń. Według Wirtualnych Mediów prezes zarabiał wtedy 7-krotność ówczesnej średniej krajowej, co dawało kwotę 34,5 tys. zł miesięcznie, a więc teoretycznie 414 tys. zł rocznie.:szok:

Łącznie więc, w ciągu trzech lat urzędowania, Jacek Kurski zainkasował w TVP około milion złotych brutto.jezyk

PS.W TVKurwizji wybuchła panika.boks
Podobno będą spore zwolnienia.
Komunikat Rady-Prosimy o spokój.Do zwolnienia tylko członkowie rodziny prezesa.
Od teraz to już panika totalna...mlotek

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Czyli jak odczuję?potluczony

Wcale mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2020r. 20:23  
Cytuj
Z wywaleniem Kurskiego to dobra zagrywka. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 04:39  
Cytuj
fantastyczna uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 658
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 16:14  
Cytuj
Mam pytanie kto miał wezwanie na policje za oczernianie rzadów PIS wpisami internetowymi art.216 &2 KK? Mamy tutaj kreta,ktory donosi.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 16:58  
Cytuj
Nie podpisujcie niczego. Nazwisk zamordowanych za praworządność będą się dzieci w szkołach uczyć. Nie tylko Diduszko będzie miał pomniki...



Nie wiem czy Andrzejek już wrzucał ale spółki skarbu państwa ostro w dół. Za Tuska nie do pomyślenia...

https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gielda/tapniecie-na-gieldzie-w-warszawie-kurs-wig20-najnizej-od-2009-roku-6487009755883649a.html%3famp=1



Nawet nazwiska Hołowczyc nie potrafią poprawnie napisać...


https://mobile.twitter.com/MajewskiMichal/status/1237027101087236098

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 19:03  
Cytuj
Czasami to nie byleś ty co krzyczałeś do mnie łola boga jsw za tuska 9zł a teraz znowu jsw 100pln, orlen 100pln, kghm cienko alior czy tauron to już nie wspomnę matko jedyna bogactwo a paliwo dalej jakby baryłka kosztowała 140$. Widzisz ile warte są państwowe spółki w czasie przecen jak się je doi. Nie tłumacz tego tym że wszystko teraz spada, tłumaczyłeś podobnie spółki które rosły razem z innymi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 19:25  
Cytuj
A czemu tylko jak spadają to o tym bębnisz na prawo i lewo? Póki co nie słyszałem żeby pod JSW padały strzały ale może redaktor Knapik coś wymyśli...



Posłuchaj ośle patentowany. W cenie paliwa , w tym momencie około 5 złotych cena surowca to około 1 złoty. Pozostałe cztery to podatki i akcyzy. Ten stosunek utrzymuje się od ministra finansów Balcerowicza czyli od około dwudziestu lat ( chociaż za rządów PO akcyza albo opłata paliwowa rosła rokrocznie). W każdym razie żeby tuman o twoim ilorazie inteligencji mógł ogarnąć gdyby ropa była za darmo na rynkach światowych to na stacji benzynowej w Polsce kosztowała by i tak około 4 złotych za litr.
O ile dobrze pamiętam w 2012 ceny ropy osiągnęły te rekordowe pułapy 140 dolarów za baryłkę. W Polsce wtedy płaciliśmy grubo ponad sześć złotych. Co zatem jest dla ciebie niezrozumiałe?


Pomijam fakt że ponad 6 złotych płacone 8 lat temu miało inną wartość niż niecałe 5 teraz. W końcu jest ogromna nienotowana wcześniej inflacja i spadek wartości pieniądza...



Obrazek


Ta grafika nie pokazuje ale w 2012 płaciliśmy za paliwo ponad 6 złotych za litr. Skoro widzów TVN karmią logiką że 500+ jest teraz warte tak naprawdę 350, to tamte 6 złotych z 2012 są dziś warte przynajmniej 10 nieprawdaż?







Obrazek

Ja cię nie mogę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 21:53  
Cytuj
Andrzejek? Wszyscy czekamy,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 21:55  
Cytuj
Ciekawe czy Mirek teraz coś napisze o korelacji argumentów i obrażania rozmówcy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 21:57  
Cytuj
A ten fragment o cenie benzyny która nie poddaje się inflacji jak Grodzki przyzwoitości?

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 22:09  
Cytuj
Edek to patentowany kłamca i demagog.

Jak spółki na gpw rosły w cenie to była to zasługa rządu i nominatów partyjnych, teraz jak lecą na łeb to oczywiście wina rynków. W takie pierdoły to nawet funkcyjne PiS nie wierzą i odwracają głowę z zażenowanie. Oczywiście typowy Mirek jest zachwycony.
Edek jest świetny w odbiorze takiego Mirka. On nie ma pojęcia co to inflacja, co to budżet zrównoważony, on się cieszy że już po nie ma.

To o czym chcesz rozmawiać?

Myślę, że Grodzki jest tak samo kryształowy jak Karczewski. Masz jakiegoś mema o Karczewskim wolontariuszy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Marz 2020r. 22:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 828 829 830 831 832 833 834 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »