NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 827 828 829 830 831 832 833 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
...
A następnie... - jego uratowanie to koszt:....., za te dwa miliardy można by sfinansować uratowanie 133 takich dzieci...
...


Trochę ciężko mi uwierzyć w te szacunki bo koszt leczenia jednego dzieciaczka wynosiłby ponad 15 milionów złotych...

Co nie zmienia faktu, że wolałbym żeby te 2 000 000 000 zł uratowały kilkoro dzieci niż szły na te medialne ścieki Pana Kurskiego.

Poza tym jak to jest, że Pan Prezes się ciągle chwali sukcesami komercyjnymi TVP, a kasy ciągle coraz więcej brakuje? Pewnie wina Tuska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 15:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 15:33  
Cytuj
dlatego po raz pierwszy pewno nie pójde na wybory, nie podoba mi sie to co robi opozycja, ale nie podoba mi sie również podpisanie ustawy 5G, czy spec ustawy podważającej nasza wolność, nie ma na kogo zaglosować, aby mieć czyste sumienie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 16:05  
Cytuj
Idź i oddaj nieważny głos. Zaznacz, oddaj głos na każdego z kandydatów. Wtedy masz pewność, że nikt nie wykorzysta "twojej" karty do głosowania.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 17:36  
Cytuj
Andrzejek dobrze radzi. Potem znowu wyjdą takie hece jak w wyborach samorządowych 2014...

W niektórych komisjach wyborczych kandydaci wiadomej partii dostawali po 100% ważnych głosów. Nawet w gminie Jeżowe gdzie PiS wygrywa z dziewięćdziesiecioprocentowym poparciem nikomu by nie przyszło do głowy żeby zrobić z tego pełne sto. A tamtym przyszło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj włączyłem na chwilę tvn24...
A tam...

Socjotechnika i manipulacja, granie na emocjach pełną parą.
Łagodny głos spikerki opowiada o chłopcu chorym na jedną z rzadkich odmian białaczki. Dźwięki, obrazy... wszystko by wzbudzić współczucie - potrzebę pomocy. Kto z nas nie ma takiego odruchu?

...

A następnie... - jego uratowanie to koszt:....., za te dwa miliardy można by sfinansować uratowanie 133 takich dzieci...

Pewnie. Można by. Tak jak pisałem wcześniej - dla człowieka któremu zachorowała poważnie bliska osoba - szczególnie jeśli jest to dziecko - wszystkie inne sprawy i wydatki schodzą na dalszy plan. Świat staje na głowie i wszystko się przewartościowuje.

Dlatego media głównego ścieku zrobią wszystko, byśmy poczuli się właśnie jak tacy rodzice.

Bo wtedy ciamajdan ma szansę.
Nie ważne, że oni po przejęciu władzy wcale nie daliby 2 miliardów na onkologie dziecięcą. Już pokazali gdzie mają ludzi - w kwestii dzieci - to najbardziej interesuje ich wprowadzenie wytycznych WHO do szkół.

Ważne
- żebyśmy my na nich zagłosowali.


No właśnie cała smutna prawda o wzbudzaniu emocji wyborczych relatywizowaniem nieszczęścia. Dla dodania odrobiny pikanterii i pobudzenia "podatkowiczów" ostatnio zdruzgotanych cenami pietruszki, szczawiu i mirabelek można dodać jeszcze to; za te podatki można kogoś wyleczyć niekoniecznie podnosząc składki ZUS na głodowe płace niedocenianych przez pacjentów lekarzy lub powszechne zbiórki do puszek na sprzęt ratujący życie dzieci w upadających szpitalach.

Nie ma końca relatywizacji wszystkiego w słusznym poczuciu krzywdy, bo to jest relatywizacji zaleta nadrzędna, wykorzystywana dla manienia ociężałych umysłowo aż do dnia,,, gdy zabraknie im w kraju o płacy 2000 i medycynie moralnej a'la Grodzkiego na prawdziwie relatywizującą nauczkę od samego życia, zupełnie niealternatywną drogę wyleczenia, kopertą umiech



Wracajac do Hałowni, lepiej streścić go nie można było jak to co napisał @JanZelig z przytoczonego przez EDO linka smiech2
https://twitter.com/JanZelig/status/1235648790192783361?s=20
KILKA SPÓŹNIONYCH SŁÓW O FIGURZE SZYMONA HOŁOWNI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 20:12  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 20:25  
Cytuj
To była ta rekompensata za bojkot abonamentu Andrzejku?
Ile czasu pociągnąłby TVN bez abonamentu,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 21:15  
Cytuj
PISowcy to stan umysłu. Abonamentu dobrowolnie nie będą płacić. Kiedy jednak zapłacą go przymusowo w podatkach to problemu nie widzą good

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 21:22  
Cytuj
Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność regresie (tudzież kolejne alter ego lokalnego społecznika) wtedy właśnie problem mediów publicznych zniknie niczym nocny koszmar o świtaniu...


On nigdy nie podniósł podatku ani akcyzy. Wszystko co miał dawał na opiekunów osób niepełnosprawnych i dzieci chore na nowotwór. Jak słusznie zauważył Andrzejek za jego rządów ogórki nigdy w styczniu nie kosztowały 15 złotych ( a najwyżej 5). Zatem wszystko przed nami....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Marz 2020r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek






Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 00:09  
Cytuj
CYTAT
PISowcy to stan umysłu. Abonamentu dobrowolnie nie będą płacić. Kiedy jednak zapłacą go przymusowo w podatkach to problemu nie widzą good


Znowu regresujesz jak ostatni patafian umiech a sprawa jest prosta. Tusek mając propagandę polskojęzycznych stacji i dzienników w swoich rękach w Polsce i za granicą zasugerował społeczeństwu że nie należy płacić za TVP. Ciemny lud podchwycił nie wiedząc co czyni z jedynym konkurentem Reich News w Polsce. Tusek doskonale wiedział co robi gdy zmienił stare prawo finansowania mediów publicznych. Prawo unijne jest tak skrojone że nie można udzielać nowej pomocy publicznej z automatu ale przez każdorazową ustawę budżetową wiec jak długo PO/SLD jest w opozycji będą robili polityczne igrzyska z polskich mediów. Gdy będą rządzić nic nie muszą robić jedynie rozmontowywać i ograniczać wydatki na Telewizje Polską. Bardzo podobnie do działalności w sprawie LOT-u i portu gdańskiego.

Abonament zawsze był i być powinien jako opłata za usługę.
To jedyne media w których można nauczyć się tego biznesu. U folksdojczów i w Sputniku terminowanie kończy się tylko jednym, nieograniczonym regresowaniem wolnomyślicieli umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 01:19  
Cytuj
Obrazek

tvp dostało, chorzy poczekają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 01:50  
Cytuj
i teraz się wypowiem, może mnie pisowscy moderatorzy nie usuną.

nie jestem zły, dorzucam się do zbiórek, daję na WOŚP, jeżdzę na Woodstock czy jak się nazywa, nie chodzę do kościoła nauczony własnym doświadczeniem, pracuję, mam żonę, dziecko, auto itd.

i życzę całej Pisowskiej elicie aby cierpieli.
Tak jak na to zasługują. Nie bronię PO czy SLD.
Ale tym skurwielom należy się bardziej.
Adrianowi Dupie i całej gromadzie.
Bo to są źli ludzie.
A jeśli ktoś tego nie widzi to znaczy że jest tak samo ślepy, głuchy, chory lub upośledzony.
Spotkamy się kiedyś w piekle, to mam taką nadzieję że strzele ich w pysk.Amen

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 04:37  
Cytuj
Grubo!

@art2deco abonament TVP to nie jest opłata za usługę ale podatek.

Ja nie mam telewizora. Znam osoby które też nie mają lub nie korzystają wcale. Edo i tak się upiera że ogladam TVN. Wywnioskował z faktu iż to ośmielam się krytykować PIS. Bystrzak.

Misja jaką realizuje TVP nie jest informacyjna a dezinformacyjna. Kto tego nie widzi ten ślepy wyznawca socjalistów cieszący się z zasiłków jak kur**a z tipa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 05:32  
Cytuj
"Podjąłem sam, niezależną decyzję o dofinansowaniu TVP"-powiedział Anżej.ok
"Podpisałem.zdegustowany
Zrobiłem to tak ,jak życzył sobie prezes,a nie jak podpowiadał mi rozum i nakazywała logika.sciana
Nie będę słuchał byle kogo"-dodał.potluczony

https://demot(...)-decyzje

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4959
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 05:32  
Cytuj
Za wszystko zapłacie z podatku,a resztę z ...abonamentu -powiedziała pewna"fakmanka".zaklopotany
https://demot(...)-na-raka

Uśmiech Anżeja-bezcenny.potluczony

KRRiTV chce odwołania Jacka.chytry
https://demot(...)i-taniec

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 06:51  
Cytuj
CYTAT
Grubo!

Ja nie mam telewizora. Znam osoby które też nie mają lub nie korzystają wcale. Edo i tak się upiera że ogladam TVN. Wywnioskował z faktu iż to ośmielam się krytykować PIS. Bystrzak.

Misja jaką realizuje TVP nie jest informacyjna a dezinformacyjna. Kto tego nie widzi ten ślepy wyznawca socjalistów cieszący się z zasiłków jak kur**a z tipa.


Skoro nie masz telewizora to skąd wiesz..co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 06:56  
Cytuj
CYTAT
"Podjąłem sam, niezależną decyzję o dofinansowaniu TVP"-powiedział Anżej.ok
"Podpisałem.zdegustowany
Zrobiłem to tak ,jak życzył sobie prezes,a nie jak podpowiadał mi rozum i nakazywała logika.


To tak się teraz nazywa opozycjazaklopotany ambitnie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
i teraz się wypowiem, może mnie pisowscy moderatorzy nie usuną.

nie jestem zły, dorzucam się do zbiórek, daję na WOŚP, jeżdzę na Woodstock czy jak się nazywa, nie chodzę do kościoła nauczony własnym doświadczeniem, pracuję, mam żonę, dziecko, auto itd.

i życzę całej Pisowskiej elicie aby cierpieli.
Tak jak na to zasługują. Nie bronię PO czy SLD.
Ale tym skurwielom należy się bardziej.
Adrianowi Dupie i całej gromadzie.
Bo to są źli ludzie.
A jeśli ktoś tego nie widzi to znaczy że jest tak samo ślepy, głuchy, chory lub upośledzony.
Spotkamy się kiedyś w piekle, to mam taką nadzieję że strzele ich w pysk.Amen



Ojcu bida matce bida a synowi stoi dzida jak mawiają wietnamscy hodowcy pangi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 08:07  
Cytuj
CYTAT
Grubo!

@art2deco abonament TVP to nie jest opłata za usługę ale podatek.

Ja nie mam telewizora. Znam osoby które też nie mają lub nie korzystają wcale. Edo i tak się upiera że ogladam TVN. Wywnioskował z faktu iż to ośmielam się krytykować PIS. Bystrzak.

Misja jaką realizuje TVP nie jest informacyjna a dezinformacyjna. Kto tego nie widzi ten ślepy wyznawca socjalistów cieszący się z zasiłków jak kur**a z tipa.



Regresie pisiory dają wszystkim na wszystko. Kogo może dziwić fakt że na propagandę sukcesu też dają? Tym bardziej że mają z czego dawać bo za rządów koalicji oszustów z gumofilcami deficyt sektora finansów publicznych był przynajmniej kilka razy wyższy...



Ja też znam osoby które nie oglądają telewizora i żyją. Nie jest to nic nadzwyczajnego.


Z tym oglądaniem TVN jest tak że np Andrzejek twierdzi że nie ogląda. Chyba się wstydzi po tym wnoszę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 09:14  
Cytuj
Ja myślę że jedną z przyczyn antyrządowego nastawienia części elektoratu są nieuświadomione skutki oddziaływania psychologicznego na ludzi poprzednich rządów po 89, w szczególności rządy platformy.
Przez wiele lat wmawiano ludziom, że PIENIĘDZY NIE MA, że musimy oszczędzać, że na to czy na tamto jesteśmy za biedni itd. Ludzie wyrośli w skromnej rzeczywistości PRL, przekonywani propagandą mediów (tak, tak TVP za Platformy też zajmowała się propagandą rządową i nie była wcale obiektywna);przyjmowali to i czekali na lepsze czasy kiedy to choć trochę dogonimy ten Zachód. Pieniądze gdzieś tam jednak były tylko omijały budżet państwa. Prywatne fortuny rosły, liberalny świat polityki i biznesu przenikał się ze sobą z obopólną korzyścią, nie opodatkowane miliardy z prywatyzacji trafiały w prywatne ręce.
Gdy Kopacz mówiła że pieniędzy na 500+ nie ma, to była o tym święcie przekonana.
PIS pokazał że pieniądze są, że są i na to i na tamto jeśli potrafi się dobrze rządzić. I na trzynastki dla emerytów i dla rodzin wychowujących dzieci i na podwyżki dla nauczycieli i wiele wiele innych rzeczy. A przy tym gospodarka się rozwija.
Choć wielu jeszcze sądzi i pisze nawet na tym forum że to nie może być prawda, że to na pewno skończy się jakąś katastrofą i to już wkrótce. Czas upływa, mamy już drugą kadencję PiS, a katastrofa nie nadchodzi rozwój gospodarczy ciągle trwa.
Homo Platformus, wychowany w biedzie i przeświadczeniu że nic ci się nie należy, że nie zasługujesz na ani jedną złotówkę ze skarbu państwa, że pieniądze, wszelkie ulgi i zwolnienia powinny płynąć do najbogatszych, ocknij się, zacznij myśleć, PAŃSTWO JEST DLA CIEBIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3125
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 11:40  
Cytuj
Pierdolety odpowiadasz socjalistyczno lewackie. Ponad połowę dochodów wciąż oddajemy na hucpę polityczną. Na system z którego ch**ja mamy. Filmy o Zenku Martyniuku a jak ci coś dolega to zdchniesz w kolejkach do lekarza. Żadnych poważnych inwestycji, poważnych planów gospodarczych. Drożyzna w sklepach. Na mieszkanie lub samochód większość ludzi musi pracować wieki. Za emeryturę ne będziemy w stanie przeżyć.

Dlaczego Banaś nadal ma się dobrze? -Polityka hakowa.


Nie wierzyłem poprzednikom i nie wierzę PISowi. Utrzymuję się całe życie ze swojej pracy. Z mojej pracy utrzymuję bcaly ten cyrk państwa z dykty. Nie będzie mi jakiś p**"y socjalista przegadywał że żyję z jego łaski.

Przecieram oczy ze wzruszenia środkowym palcem jak widzę że pieniądze z moich podatków są marnotrawione na uznaniowe rządy kasty politycznej.

"Państwo jest dla Ciebie!" - powiedział prezydent do prezesa i podpisał ustawę o rekompensacie.

To że nie mam telewizora, nie znaczy że nie widziałem wiadomości z TVP. Nie muszę ci tego tłumaczyć. Użyj wyobraźni.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
To była ta rekompensata za bojkot abonamentu Andrzejku?
Ile czasu pociągnąłby TVN bez abonamentu,,,



A ile już ciągnie bez abonamentu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 12:44  
Cytuj
Rozumiem, wiadomości TVP codziennie u Andrzejka oglądasz. Lewa ręka to Andrzejek a prawa to Progresssmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2020r. 12:55  
Cytuj
Adrian, samodzielny prezydent wszystkich Polaków głosujących na PiS podjął przemyślaną i samodzielna decyzję o przekazaniu 2 dużych baniek na szczujnię propagandową TVP dla zmyłki nazywanej telewizją publiczną.

Skoro większość narodu polskiego jest praworządna i sprawiedliwa, żyje zgodnie z prawem. Dodatkowo większość z nas wybrała PIS po raz kolejny. Domyślam się, że większość płaci podatek za urządzenie do odbioru telewizji zwany abonamentem więc skąd problemy finansowe TVP. Film o Zenku nie przynosi spodziewanych zysków? Abonament jest za niski? Może należy podnieść abonament skoro wplywy nie są w stanie pokryć wydatków.

Art2deko pisze i abonamencie dla TVN? Może rząd faktycznie dotuje prywatną stacjesytuację. Chętnie powiedziałbym się o szczegółach.
Niestety mam obawy, że jest kłamcą jak Edzio, który pisał o 2 miliardach dotacji dla TVP za czasów PO.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 827 828 829 830 831 832 833 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »