NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 763 764 765 766 767 768 769 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 13:20  
Cytuj
To teraz mi wytłumacz misiu dlaczego Pan Morawiecki nie walczył z tym gdy był doradcą Tuska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 13:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 13:24  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


No to teraz mnie Pan Ziobro uspokoił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
To teraz mi wytłumacz misiu dlaczego Pan Morawiecki nie walczył z tym gdy był doradcą Tuska?



Z czym nie walczył Morawiecki?
Tak poza tym co mnie Morawiecki obchodzi? Czy ja jestem jego fanem?smiech2

Widziałeś to?


https://mobile.twitter.com/napalonywikary/status/1169177367354511361

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 14:06  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 17:00  
Cytuj
Gejzeta Wyborcza ujawnia:

CYTAT
Odpowiedziałem ci, że PIS nadal zadłuża państwo co oznacza, że nie znalazł tych pieniędzy i ich nie ma.


Więc Jacek Vincent Rostowski nie kłamał, czego należało dowieść ok
Wy to już jasełka dla pożytecznych urządzacie gdy,,, się tylko przymknie oczy. Fatamorgana.



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
.
Co do mnie sie mylisz, zasiłki sa mi wcale niepotrzebne, radzę sobie dobrze w życiu, ale nigdy nie potrafiłem sie integrować z cwaniakami i prostakami, którzy maja siebie za nie wiadomo co (pewnie wtedy bym miał jeszcze lepiejsmiech2). Zawsze byłem za Indianami, jakąś taka mam naturę i nic na to nie poradzę.
Co do tej miski ryżu dla gro to jedż na zachód, tam zobaczysz dopiero socjal, tylko nie wyskakuj im ze swoimi teoriami, bo wrócisz szybciej niż zdążysz wypowiedzieć słowo zasiłek.
Bez urazy.


Szacunek za wartości bo wyznaję podobne (w tych kwestiach które opisałeś wyżej).

Na zachodzie osoba pracująca jest w stanie godnie żyć. U nas takiej możliwości nie ma. Dodatkowo sytuacja pracujących staje się jeszcze trudniejsza za sprawą polityki Poddaństwa i Socjalizmu.

Na zachodzie zasiłki otrzymują osoby spełniające określone kryteria. Socjal powoduje tam również szereg problemów. W Polsce natomiast beneficjentami są grupy wyborcze! Dostają wszyscy czyli nikt. W dłuższym okresie pozostają tylko negatywne tego skutki i koszty przewyższające przychód. Jest to skandal na szeroką skalę. "zasiłek" jest tu bardzo miękkie i rzeczywiście chybione. Nazwijmy rzecz po imieniu - łapówka wyborcza! Sytuacja szkodliwa dla wszystkich Polaków i osłabiająca ojczyznę! neutralny

Eksport do Chin to zaledwie 1% ogułu naszego eksportu. Chińczycy obecnie konsumują na potęgę. Zwiększenie eksportu żywności jest oczywiście dobre. Świadczy to też niestety o tym że dla Chin jesteśmy krajem trzeciego świata. Krajem eksporujacym dobra niższego rzędu (produkty gospodarki rolnej) a importujacym produkty zaawansowane technologicznie! Koleją sprawa że rolnictwo mamy mocno dotowane co oznacza wprost że ostatecznie dopłacamy Chińczykom by od nas kupowali!

Nie dajmy się ogłupiać.

potluczony

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 19:52  
Cytuj
To jest prorocze przemyślenie,,,

CYTAT
Na zachodzie zasiłki otrzymują osoby spełniające określone kryteria. Socjal powoduje tam również szereg problemów. W Polsce natomiast beneficjentami są grupy wyborcze!


Obrazek
Nie dajmy się ogłupić, przecież widać.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 19:57  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 20:03  
Cytuj
To jest prorocze przemyślenie,,,

Podnieść akcyzę na paliwo i szmuglować z Rosji do szarej strefy.
Tak już było. cool girl

Obrazek
Schetyna po zebraniu podpisów we Wrocławiu
zamienił się z Kidawą-Błońską która zbierała w Warszawie. Nam wstydzić się nie kazano sciana za taką lipkę wyborczą. Nisko to wygląda a pachnie jak Wisła Trzaskowskiego-Rabieja.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 20:27  
Cytuj
To jest prorocze przemyślenie,,,

CYTAT
W Polsce natomiast beneficjentami są grupy wyborcze! Dostają wszyscy czyli nikt.


Obrazek
Nie dajmy ogłupiać pożytecznych że "nikt" przytulił 260 mld kosztem "nikogo", przecież widać po co ten show czerwono-różowo-tęczowo-zielony. Tłum marginesu od oszustów dla skołowacenie pożytecznych.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Akcyza w paliwie wynosi około 40% ceny. Dla takiego prawdziwka jak ty powiedzmy że cena benzyny czy ropy kosztuje 10 złotych . Akcyza z tego to 4 złote. Jeżeli nastąpił wzrost sprzedaży paliw o 25% to ( o jedną czwartą) to wzrost wpływów do budżetu z akcyzy powinien wynieść 10% ( też o jedną czwartą przy założeniu że jej cena się nie zmieniła). Reasumując jeżeli sprzedaż paliw wzrosła o 25% to wzrost wpływów z akcyzy na poziomie 12,5% jest wynikiem nadspodziewanie dobrym. Innymi słowy powtarzając bzdury sztabowców POKO uwiarygodniasz pisowską propagandę sukcesu. Wiem że tego nie przyswoiłeś bo z matematyką i logiką jesteś na bakier , ale może zapytaj któregoś kolegę który umie liczyć na poziomie szkoły podstawowej i powinien to moment ogarnąć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 21:18  
Cytuj
Grubo.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 21:43  
Cytuj

Futra z rodzinnej fermy Brejzów w Inowrocławiu

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 21:43  
Cytuj
Grubo.

Aleś zaorał Edo2.


Doktoryzowałeś się z procentów?

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 21:59  
Cytuj

Ferma Międzynarodówka

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 698
Dołączył: 14 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:09  
Cytuj
@EdoZChabzin i Edo2

EdoZChabzin zawieszony.

R.I.P koleś, któremu nie przeszkadzało gwałcenie Polek i mordowanie Polaków przez żołnierzy Burego.

Long live Edo2. Koleś, który nie ogarnia procentów.


@art2deco

Jak ty to zawsze piszesz?

"Widać pobudzenie"?


Coś się tak pobudziła?

Płynie to twoje szambo nieprzerwanym strumieniem.

Mirek777: "Myślę, że nie zabijałbym dzieci."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:17  
Cytuj
Obrazek

Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3123
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
Na zachodzie osoba pracująca jest w stanie godnie żyć. U nas takiej możliwości nie ma. Dodatkowo sytuacja pracujących staje się jeszcze trudniejsza za sprawą polityki Poddaństwa i Socjalizmu.

Na zachodzie zasiłki otrzymują osoby spełniające określone kryteria. Socjal powoduje tam również szereg problemów. W Polsce natomiast beneficjentami są grupy wyborcze! Dostają wszyscy czyli nikt. W dłuższym okresie pozostają tylko negatywne tego skutki i koszty przewyższające przychód. Jest to skandal na szeroką skalę. "zasiłek" jest tu bardzo miękkie i rzeczywiście chybione. Nazwijmy rzecz po imieniu - łapówka wyborcza! Sytuacja szkodliwa dla wszystkich Polaków i osłabiająca ojczyznę! neutralny

Eksport to zaledwie 1% ogułu naszego eksportu. Chińczycy obecnie konsumują na potęgę. Zwiększenie eksportu żywności jest oczywiście dobre. Świadczy to też niestety o tym że dla Chin jesteśmy krajem trzeciego świata. Krajem eksporujacym dobra niższego rzędu (produkty gospodarki rolnej) a importujacym produkty zaawansowane technologicznie! Koleją sprawa że rolnictwo mamy mocno dotowane co oznacza wprost że ostatecznie dopłacamy Chińczykom by od nas kupowali!

Nie dajmy się ogłupiać.


art2deco vel Emilia z grupy Kasta smiech2 albo rzetelne kontrargumenty albo zamilcz bo widać że chcesz zostawić niewygodny wpis w tyle wklejając głupią PISowską propagandę!

Jeśli przy sprzedaż paliwa wzrasta o 25% czyli z 10 zł na 12.50 zł to udział akcyzy 40% wzrasta z 4 zł na 5 zł. Dochody z akcyzy wzrosły tym samym o 25%. Edo2 zaorał sam siebie. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 7 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:44  
Cytuj
Edo, wy to na potrzeby Partii dziwkę z matematyki nawet zrobicie.

Produkt kosztuje 1 zł, akcyza wynosi 50% procent więc cena końcowa wynosi 1,50 zł/szt. Do budżetu za sprzedaż 10 szt. trafia 5 zł tytułem akcyzy.

Sprzedaż rośnie o 20%, czyli 12 szt * 1,5 zł = 18 zł. Od każdej sztuki płacimy 0,5 zł do budżetu tj. łącznie 6 złotych.

I teraz zróbmy jakieś małe miku fiku i sprawdźmy stosunek nowych wpływów do budżetu, w stosunku do starych.

X = 6/5 = 1,20 smiech2
Tłumacząc - nowe wpływy są o 0,2 większe niż stare co * 100% daje nam ...20% :szok:

O i już wiemy, że stosunek wzrostu wpływów z akcyzy kwotowo powinien być równy stosunkowi wzrostu sprzedaży umiech

Tak to jest, jak zamiast na matematykę chodziło się na religię good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Akcyza w paliwie wynosi około 40% ceny. Dla takiego prawdziwka jak ty powiedzmy że cena benzyny czy ropy kosztuje 10 złotych . Akcyza z tego to 4 złote. Jeżeli nastąpił wzrost sprzedaży paliw o 25% to ( o jedną czwartą) to wzrost wpływów do budżetu z akcyzy powinien wynieść 10% ( też o jedną czwartą przy założeniu że jej cena się nie zmieniła). Reasumując jeżeli sprzedaż paliw wzrosła o 25% to wzrost wpływów z akcyzy na poziomie 12,5% jest wynikiem nadspodziewanie dobrym. Innymi słowy powtarzając bzdury sztabowców POKO uwiarygodniasz pisowską propagandę sukcesu. Wiem że tego nie przyswoiłeś bo z matematyką i logiką jesteś na bakier , ale może zapytaj któregoś kolegę który umie liczyć na poziomie szkoły podstawowej i powinien to moment ogarnąć...umiech


:szok::szok::szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 22:54  
Cytuj
Nic samodzielnego z was nie da się wykrzesać umiech Sztab naciska i same kotlety wychodzą spi

Progresie, pisałeś do maria604.

Jak mecz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 23:27  
Cytuj
CYTAT


Szacunek za wartości bo wyznaję podobne (w tych kwestiach które opisałeś wyżej).


No jakoś nie jestem przekonany, no ale przyjmijmy na zachętę, że sytuacja jest rozwojowa.

CYTAT
Na zachodzie osoba pracująca jest w stanie godnie żyć. U nas takiej możliwości nie ma. Dodatkowo sytuacja pracujących staje się jeszcze trudniejsza za sprawą polityki Poddaństwa i Socjalizmu.


No właśnie PIS dąży do tego, żeby ludzie mogli godnie żyć, a wy przeciwnie. Bieda z godnością nie ma nic wspólnego

CYTAT
Na zachodzie zasiłki otrzymują osoby spełniające określone kryteria. Socjal powoduje tam również szereg problemów. W Polsce natomiast beneficjentami są grupy wyborcze!


No chyba sie nie przygotowałeś, angielski child benefit, niemiecki Kindergeld sa tak jak 500+ niezależne od dochodu. Dodatkowo w Niemczech np rodzice wychowujący dzieci maja wyższą kwote wolną od podatku.
Sprecyzuj co to za problemy lub ich szereg powoduje tam ten socjal. W Polsce wiadomo, zawiść tych, którzy nie maja dzieci i nie dostają - luziksmiech2.

CYTAT
Jest to skandal na szeroką skalę. "zasiłek" jest tu bardzo miękkie i rzeczywiście chybione. Nazwijmy rzecz po imieniu - łapówka wyborcza! Sytuacja szkodliwa dla wszystkich Polaków i osłabiająca ojczyznę! neutralny


Nie taka znowu łapówka, znam osobę, która jest kierownikiem zakładu, ma pod soba 200 osób, zarabia sporo, kasuje 2 x 500 na dwoje dzieci, a jedzie na PIS, że aż miło, albo nie miłosmiech2.
Ty i PZP3 jak zmajstrujecie dzieciaczki, to przytylicie po 500 po czym razem z małżonkami pójdzieci zgodnie zagłosować na POKO. Takich osó jest kilkaset tysięcy, każdy głosuje na kogo chce.
Więc nie taka znowu łapówka.

CYTAT
Eksport do Chin to zaledwie 1% ogułu naszego eksportu. Chińczycy obecnie konsumują na potęgę. Zwiększenie eksportu żywności jest oczywiście dobre. Świadczy to też niestety o tym że dla Chin jesteśmy krajem trzeciego świata. Krajem eksporujacym dobra niższego rzędu (produkty gospodarki rolnej) a importujacym produkty zaawansowane technologicznie! Koleją sprawa że rolnictwo mamy mocno dotowane co oznacza wprost że ostatecznie dopłacamy Chińczykom by od nas kupowali!


Ostatnio piłem wino kalifornijskie pochodzące z kraju trzeciego świata, a dokładnie z jego krainy o nazwie Kalifornia albo Californiasmiech2. Inny kraj trzeciego świata eksportuje tych win jeszcze więcej i nazywa sie Francjaok

Zaawansowane technologicznie Chiny nałożyły z koleji kontrsankcje na soję importowaną z już wspomnianego kraju trzeciego świata czyli Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnejok

Po nałożeniu kontrasankcji przez Putina na żywność z UE zabrakło na moskiewskich stołach pochodzącyh z kraju trzeciego świata francuskich serów i teraz kuszają jakiś ruski zamienniksmiech2

No i tak to sie jakos w tym naszym trzecim świecie kręci, a ty nie słuchaj wszystkiego co pisze PZP3 tylko myśl samodzielnieumiech

CYTAT
Nie dajmy się ogłupiać.

potluczony


Ja bym raczej powiedział - Nie daj sie ogłupiać, ocal w sobie resztki człowieczeństwa, choć pewnie jesteś młody i pod silna presja zdegenerowanego środowiska.
Spróbuj iść własną drogą, będzie ciężko, ale warto.
Na końcu drogi zobaczysz, ale też i dużo wcześniej że było warto..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2019r. 23:30  
Cytuj
Polska wygrała mecz i mamy dziewczyny w półfinale ME good

A ty art teraz widzę za siebie i zbanowanego edzia musisz robić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 763 764 765 766 767 768 769 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »