NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 710 711 712 713 714 715 716 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem nauczyciele w przeważającej większości są niekompetentni i bez powołania. Kształcą kiepsko a często wręcz tragicznie.


Kompetencje ocenia przy zatrudnieniu dyrektor szkoły, a poziom kształcenia określa program nauczania przygotowany przez ministerstwo.
Dyrektor szkoły dysponując kwotą 1800 zł nie ma wielkiego wyboru i z tego co wiadomo nie ma wielu chętnych by zostać nauczycielem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 08:11  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 08:48  
Cytuj
Elektrownia atomowa. Państwowa spółka pochłonęła już prawie pół miliarda złotych

Obrazek

https://www.money.pl/gospodarka/elektrownia-atomowa-panstwowa-spolka-pochlonela-juz-prawie-pol-miliarda-zlotych-6364261429319809a.html?fbclid=IwAR1N5oycVFPzq0W3N_67sPI1MB-pRv14YtIB9NXjzuLOHHM5gzHyi0n9hxs


PO/PSL powołało firmę dla swoich a dobra zmiana kontynuuje.

Wystarczy nie kraść

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 10:06  
Cytuj
Obrazek

kamerdyner

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 12:33  
Cytuj
Obrazek

Bizancjum w NBP za Belki. Od razu było wiadomo że coś jest na rzeczy bo widziałem wywiad z nim i strasznie jechał po dworkach Glapińskiego. Ten znowuż ogłosił że ujawni zarobki w NBP z ostatnich dwudziestu lat. Belka po tym zmienił wersję zeznań i zaczął tłumaczyć że w NBP muszą być wysokie zarobki...uśmiech


Obrazek

Był przy prezesie Belce niejaki pan Cytrycki , który zarabiał więcej niż dworki Glapińskiego. Zupełnie nie rozumiem dlaczego Fakty czy Onety nie ciągnęły tematu?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 14:45  
Cytuj
Zaglądnęłam na ojnet, temat nie był na pierwszym miejscu, już zniknął a był medialnie wałkowany jako gigantyczna afera.
No jak to tak może być, ACTA2 już działa czy co.

i znowu bęc,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 14:51  
Cytuj

W 2019 r. miasto wyemituje obligacje na kwotę 40 mln zł. Kolejne, tym razem na 25 mln zł, wypuszczone zostaną w 2020 r. Tym samym dług Stalowej Woli wzrośnie do ok. 205 mln zł.





http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=46214&fbclid=IwAR2bzKn4OjfVeSSgiu9YBvhjSpiCC205zn3lecEX_DcYxBktCCYmK1kJdnE


Mają rozmach .....

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 15:14  
Cytuj
Kiedy słońce wzejdzie na zachodzie , a zajdzie na wschodzie , kiedy morza wyschną , a wiatr będzie przenosił góry jak liście - to w ten właśnie dzień bezpartyjni wolnościowcy połączą siły z podkarpackimi dewiantami. Wygrają wybory samorządowe w mieście Stalowej Woli a Banan tudzież jego brat bliźniak obejmie stery w magistracie. Znikną choroby zakaźne i zadłużenie miasta a na niebie wyrośnie wspaniała tęcza. Geje i lesbijki będą mogli adoptować dzieci a całe nasze miasto rowerów ogarnie wieczna szczęśliwość. O niekończącym się lecie nie wspominając!uśmiech

Andrzejku a tak na poważnie znasz jakieś miasto w promieniu 200 kilometrów które się nie zadłuża i nie wypuszcza obligacji?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 16:47  
Cytuj
Edzio, niecałe 80 milionów za Szlęzaka po 12 latach rządów i zrobieniu całej strefy ekonomicznej do 120 milionów po 4 latach rządzenia i inwestycjach głównie w rozrywkę. To chcesz porównywać?

Kredyty i obligacje nie są złe pod warunkiem, że wykorzystuje się je na cele które przyniosą zysk finansowy w przyszłości.

A to co piszesz o dewiantach, bananie i to pozostałe to zwykłe brednie, których nie warto komentować.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 17:17  
Cytuj
Matka Huta podzielona Andrzejku, tartak zbudowany. Im dalej tym było gorzej. Pod koniec jeszcze komasacja handlu w Vivo. Międzyuczelniana Biblioteka no i Inkubator. Spore zyski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 17:36  
Cytuj
Nie dysponuję dokładnymi danymi ile wzięto kredytu
za poprzedniego prezydenta. Skoro piszesz że tamte pieniądze zostały wydane w sposób racjonalny a te są/będą zmarnotrawione zapewne masz rację. Nigdy bym się nie poważył podważać opinii tak wiarygodnego człowieka jak ty.
Chodziło mi raczej o sam fakt zadłużania miast który jest obecnie zjawiskiem powszechnym. Wystarczy wspomnieć przykład rzeszowskiej kładki której koszt wyniósł kilkanaście milionów złotych żeby uzmysłowić sobie jak łatwo włodarze wydają pieniądze których de facto nie mają. Rozumiem że te 40 milionów które Nadbereżny chce wydać pójdą wyłącznie na tzw przemiał czy tak?

Co do koalicji bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli i podkarpackich dewiantów to chyba raczej fakt niż plotka. Obecność na pogadance z profesorem kosmitą kandydata POKO , kilku dziadków z KOD no i dwóch czy trzech bezpartyjnych wolnościowców jest raczej symptomatyczne jak sądzę. Ten kilkunastoosobowy "tłum"
pokazuje jak się sprawy mają...

Czasem w weekend przyjeżdżam na basen w godzinach wieczornych. Zastanawiałem się komu dziękować za ten swąd w okolicy MOSiR-u i chyba już teraz wiem kto tu wybudował to " Zagłębie"...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Matka Huta podzielona Andrzejku, tartak zbudowany. Im dalej tym było gorzej. Pod koniec jeszcze komasacja handlu w Vivo. Międzyuczelniana Biblioteka no i Inkubator. Spore zyski.


Z tego dzisiaj miasto ma dochody, a jakie dochody ma miasto z "inwestycji" Lucjusza?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 17:41  
Cytuj
To zjawisko Koalicji magnetyzmu światopoglądowego.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
Nie dysponuję dokładnymi danymi ile wzięto kredytu
za poprzedniego prezydenta. Skoro piszesz że tamte pieniądze zostały wydane w sposób racjonalny a te są/będą zmarnotrawione zapewne masz rację. Nigdy bym się nie poważył podważać opinii tak wiarygodnego człowieka jak ty.


Wystarczy poczytać.


CYTAT
Chodziło mi raczej o sam fakt zadłużania miast który jest obecnie zjawiskiem powszechnym. Wystarczy wspomnieć przykład rzeszowskiej kładki której koszt wyniósł kilkanaście milionów złotych żeby uzmysłowić sobie jak łatwo włodarze wydają pieniądze których de facto nie mają. Rozumiem że te 40 milionów które Nadbereżny chce wydać pójdą wyłącznie na tzw przemiał czy tak?


Jaki ma to związek ze Stalową Wolą? Dziwne usprawiedliwienie głupoty. Inni robią głupio i szastają pieniędzmi więc naszemu włodarzowi również wolno umiech


CYTAT
Co do koalicji bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli i podkarpackich dewiantów to chyba raczej fakt niż plotka. Obecność na pogadance z profesorem kosmitą kandydata POKO , kilku dziadków z KOD no i dwóch czy trzech bezpartyjnych wolnościowców jest raczej symptomatyczne jak sądzę. Ten kilkunastoosobowy "tłum"
pokazuje jak się sprawy mają...


Jak się mają? I co ma to wspólnego z rosnącym długiem Stalowej Woli?


CYTAT

Czasem w weekend przyjeżdżam na basen w godzinach wieczornych. Zastanawiałem się komu dziękować za ten swąd w okolicy MOSiR-u i chyba już teraz wiem kto tu wybudował to " Zagłębie"...umiech


A konkretnie o czym piszesz? Lucek na hałasie ze strefy przemysłowej karierę robił umiech A konkretnie o jakim smrodzie w okolicach MOSiR-u piszesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Matka Huta podzielona Andrzejku, tartak zbudowany. Im dalej tym było gorzej. Pod koniec jeszcze komasacja handlu w Vivo. Międzyuczelniana Biblioteka no i Inkubator. Spore zyski.


Z tego dzisiaj miasto ma dochody, a jakie dochody ma miasto z "inwestycji" Lucjusza?


Ja nie jestem zasadniczo zwolenniczką podatków żeby potem za te podatki miasta robiły interesy. Zawsze jest to pytanie z kim i na jakich warunkach. Ja lepiej dopilnuje moich pieniędzy niż każda rada nadzorcza :-) Miasto ma szerokie obowiązki ustawowe i niech tak zostanie. Może wspomagać uzbrojeniem terenu, bo to buduje miasta.

Vivo praktycznie wykończyło istniejące galerie, wszystko się zatrzymało. Zachodni inwestor włożył 50 mln ojro w budynek, pytanie ile już wyciągnął i jak się mają inne sklepy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 18:05  
Cytuj
CYTAT


Ja nie jestem zasadniczo zwolenniczką podatków żeby potem za te podatki miasta robiły interesy. Zawsze jest to pytanie z kim i na jakich warunkach. Ja lepiej dopilnuje moich pieniędzy niż każda rada nadzorcza :-) Miasto ma szerokie obowiązki ustawowe i niech tak zostanie. Może wspomagać uzbrojeniem terenu, bo to buduje miasta.


O czym ty piszesz? Miasto za czasów Szlęzaka bardzo dobrze wykonywało swoje ustawowe obowiązki. Dokładnie jak piszesz, uzbroiło tereny, wybudowało drogi i dziś z tego terenu otrzymuje podatki.

To o tej radzie nadzorczej? możesz rozwinąć?


CYTAT
Vivo praktycznie wykończyło istniejące galerie, wszystko się zatrzymało. Zachodni inwestor włożył 50 mln ojro w budynek, pytanie ile już wyciągnął i jak się mają inne sklepy.


Które galerie upadły w Stalowej Woli? No ile wyciągnął? No i jak się mają inne sklepy umiech Rozwiń to umiech

No i ponawiam pytanie. Które "inwestycje" Lucjusza przyniosą miastu dochody finansowe?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie dysponuję dokładnymi danymi ile wzięto kredytu
za poprzedniego prezydenta. Skoro piszesz że tamte pieniądze zostały wydane w sposób racjonalny a te są/będą zmarnotrawione zapewne masz rację. Nigdy bym się nie poważył podważać opinii tak wiarygodnego człowieka jak ty.


Wystarczy poczytać.


CYTAT
Chodziło mi raczej o sam fakt zadłużania miast który jest obecnie zjawiskiem powszechnym. Wystarczy wspomnieć przykład rzeszowskiej kładki której koszt wyniósł kilkanaście milionów złotych żeby uzmysłowić sobie jak łatwo włodarze wydają pieniądze których de facto nie mają. Rozumiem że te 40 milionów które Nadbereżny chce wydać pójdą wyłącznie na tzw przemiał czy tak?


Jaki ma to związek ze Stalową Wolą? Dziwne usprawiedliwienie głupoty. Inni robią głupio i szastają pieniędzmi więc naszemu włodarzowi również wolno umiech


CYTAT
Co do koalicji bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli i podkarpackich dewiantów to chyba raczej fakt niż plotka. Obecność na pogadance z profesorem kosmitą kandydata POKO , kilku dziadków z KOD no i dwóch czy trzech bezpartyjnych wolnościowców jest raczej symptomatyczne jak sądzę. Ten kilkunastoosobowy "tłum"
pokazuje jak się sprawy mają...


Jak się mają? I co ma to wspólnego z rosnącym długiem Stalowej Woli?


CYTAT

Czasem w weekend przyjeżdżam na basen w godzinach wieczornych. Zastanawiałem się komu dziękować za ten swąd w okolicy MOSiR-u i chyba już teraz wiem kto tu wybudował to " Zagłębie"...umiech


A konkretnie o czym piszesz? Lucek na hałasie ze strefy przemysłowej karierę robił umiech A konkretnie o jakim smrodzie w okolicach MOSiR-u piszesz?


Przeceniasz moje możliwości. Czuję że coś śmierdzi ale co to jest dokładnie nie jestem w stanie stwierdzić. Nie jestem bezpartyjnym wolnościowcem żebym znał się na wszystkim...umiech

Ten Inkubator rzeczywiście przynosił takie dochody?smiech2

W każdym mieście w Polsce jest tak że włodarze wydają na prawo i lewo. Nie wydaje mi się żeby Kudłaty jakoś się wyróżniał na tym tle. Jest on wszak przedstawicielem partii etatystycznej. Oni to mają we krwi. Jak wybory wygra Banan albo jego brat bliźniak wtedy zajmiemy się podziwianiem jego dokonań.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10405
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 20:01  
Cytuj
Jest brak uzbrojonych terenów (te najłatwiejsze i najatrakcyjniejsze poszły już dawno) i brak zdeterminowanych inwestorów żeby podjąć się dużych nakładów na infrastrukturę.
Wszyscy jesteśmy zadziwieni dlaczego dyfuzyjny model gospodarczy przyjęty przez PO/SLD/PSL nie działa. Duże ośrodki miejskie rzeczywiście podskoczyły latami drenując budżet, Unijne dotacje i zasoby ludzkie na prowincji. Zła polityka i jej owoce. Gdy się żyje w Polsce B to nie jest wesoło Kowalskim za rządów POKO. Poczekamy czy tzw. obwodnica przez działki i Błonia, dziecko ekipy Szlęzaka & Co. otworzy nas na świat. Ziemia odrolniona w mieście jest w cenie, to dobry początek do re-inwestowania.

Słyszałam ze K'15 nie startuje do PE bo nie mają ludzi do zbierania podpisów na listach. Skarżył się ze gdy posłowie ze skrzydła patriotyczno-narodowego opuścili ich szeregi, to nie ma w ruchu działaczy do wyjścia do ludzi. Dziwne jak na ruch społeczny. FairPlay przejmie anty-podatkowy ideał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2019r. 23:24  
Cytuj
Na ukończeniu jest nowy gmach Urzędu Marszałkowskiego za blisko 30 mln zł. Podobno urzędnicy nie mieścili się w dotychczasowych budynkach. Zadbano także o odpowiednią liczbę naziemnych miejsc parkingowych... likwidując ścieżkę rowerową. W Geoportalu działka nie obejmuje ciągu pieszo-rowerowego i pasa zieleni, zatem miasto niedawno musiało wydzielić ten fragment i przekazać marszałkowi (w granicach miast na prawach powiatu zarządcą dróg publicznych z wyjątkiem autostrad i dróg ekspresowych jest prezydent miasta).

http://rower(...)elskiej/

Jakieś komentarze? Czy to jest zgodne z przepisami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2019r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
W każdym mieście w Polsce jest tak że włodarze wydają na prawo i lewo. Nie wydaje mi się żeby Kudłaty jakoś się wyróżniał na tym tle. Jest on wszak przedstawicielem partii etatystycznej. Oni to mają we krwi. Jak wybory wygra Banan albo jego brat bliźniak wtedy zajmiemy się podziwianiem jego dokonań.

Korzystajcie z porad psychologów i psychiatrów jezyk
Na pewno wyróżniali się Tusk i Ślęzak smiech2
i Edo Ty jesteś specjalistą, więcej się wyróżniali czy mniej ? smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2019r. 08:59  
Cytuj
Bobku zapalczywość bezpartyjnego wolnościowca przez ciebie przemawia.umiech

Nigdy nie pisałem że Shrek zadłużył miasto na potęgę. Nie lubiłem go za styl bycia i jego przerośnięte ego . Kiedy po przegranych wyborach skumał się z Jankiem Burym udowodnił że negatywne opinie na jego temat nie były przesadzone. Reasumując nie był najgorszym prezydentem jakiego miało nasze miasto.


Tusk to inna historia. Ta ruda menda doprowadziła budżet Polski do sytuacji niebezpiecznej. Zawieszono obowiązywanie tzw progów ostrożnościowych ( wtedy dziwnym trafem nikt nie skandował Konstytucja) a Komisja Europejska objęła nas specjalną procedurą tzw nadmiernego deficytu. Rudy żeby się ratować praktycznie zlikwidował OFE , bo sytuacja była wręcz dramatyczna. Nigdy nie byłem zwolennikiem OFE ( za ich utworzenie Buzek powinien kiblowac w pudle) ale Tusk się ich czepił dopiero wtedy kiedy zobaczył manko w budżecie. Wcześniej deklarował że żadnych zakusów w tym temacie nie planuje. Jak zwykle kłamał.
Reasumując nie było w polskiej polityce większego kłamcy i oszusta niż Donald " Ryży Ch.j" Tusk. Nie było i pewnie nie będzie.
Wiem że TVN , Onet czy Newsweek upatrują w nim rycerza na białym koniu - męża opatrznościowego , niemniej ja dobrze pamiętam jego rządy. Nic gorszego nam się nie przytrafiło niż one i mam nadzieję że moi rodacy również nie zapomnieli..umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2019r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
Jest brak uzbrojonych terenów (te najłatwiejsze i najatrakcyjniejsze poszły już dawno) i brak zdeterminowanych inwestorów żeby podjąć się dużych nakładów na infrastrukturę.
Wszyscy jesteśmy zadziwieni dlaczego dyfuzyjny model gospodarczy przyjęty przez PO/SLD/PSL nie działa. Duże ośrodki miejskie rzeczywiście podskoczyły latami drenując budżet, Unijne dotacje i zasoby ludzkie na prowincji. Zła polityka i jej owoce. Gdy się żyje w Polsce B to nie jest wesoło Kowalskim za rządów POKO. Poczekamy czy tzw. obwodnica przez działki i Błonia, dziecko ekipy Szlęzaka & Co. otworzy nas na świat. Ziemia odrolniona w mieście jest w cenie, to dobry początek do re-inwestowania.


No tak poprzednicy nie przygotowali terenów pod inwestycje dla Lucjusza. A to wredne towarzystwo umiech Tu już zupełnie zamieniłaś miejscami głowę z tyłkiem umiech

No i ta obwodnica przez błonia to pomysł Szlęzaka. No to tylko Mirki są w stanie w to uwierzyć.


CYTAT

Słyszałam ze K'15 nie startuje do PE bo nie mają ludzi do zbierania podpisów na listach. Skarżył się ze gdy posłowie ze skrzydła patriotyczno-narodowego opuścili ich szeregi, to nie ma w ruchu działaczy do wyjścia do ludzi. Dziwne jak na ruch społeczny. FairPlay przejmie anty-podatkowy ideał?


Kolejne kłamstwo umiech

Kłamiesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3090
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2019r. 08:14  
Cytuj
CYTAT

Ja nie jestem zasadniczo zwolenniczką podatków żeby potem za te podatki miasta robiły interesy.

Skoro mają robić interesy to po co podatki? Podatki chamują przedsiębiorczość i rozwój inwestycji. Za tym idzie spadek wpływu z podatków oraz bieda w regionie.

No ale tobie skromnej socjalistce na garnuszku państwa oczywiście może się wydawać inaczej.

Edo porównuje użyteczność Rzeszowskiej kładki do "inwestycji" Lucjusza vel Provident smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Marz 2019r. 09:11  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2019r. 10:10  
Cytuj
"Cóż mogę dodać? Nie każdy bohater nosi pelerynę" smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2019r. 18:16  
Cytuj
Piotr Ikonowicz stwierdził dzisiaj, że dzieciom jest wszystko jedno, czy egzaminy będą zdawać za tydzień, za dwa tygodnie, czy po wakacjach.

To tak w kontekście strajku "nauczycieli".

Oj, chyba Ikonowicz za wielu egzaminów w życiu nie zdawał...zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 710 711 712 713 714 715 716 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »