NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 701 702 703 704 705 706 707 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2019r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Sam nie wiem Andrzejku. To nie ja oglądam TVN...umiech


Ja nie czytam i nie pisze na forum stalowego miasta bo pisze tam taki głupek klemens-maria.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2019r. 10:39  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Marz 2019r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
Jak na osobę, która nie ogląda TVN zaskakująco dużo wiesz co tam się mówi i dzieje. umiech



Może i tak. Chociaż wystarczy mi lektura "twoich" postów i ja już nic więcej nie potrzebuję...umiech
Napisz mi co myślisz a ja ci powiem co oglądasz.uśmiech


https://m.youtube.com/watch?v=rGGhoA94uW4

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2305358873008866&id=1645735358971224&ref=opera_for_android_speed_dial

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Marz 2019r. 12:22  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 11:37  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 15:52  
Cytuj
Lublin: Wymagają natychmiastowego leczenia. Nie dostają leków, bo NFZ nie ma pieniędzy

W Lublinie 60 pacjentów, którzy wymagają natychmiastowego leczenia raka płuca, nie dostaje leków, bo NFZ nie ma na to pieniędzy - alarmuje Fundacja Onkologiczna Alivia.


To skandal. W przypadku tej choroby brak otrzymania nowoczesnych leków może oznaczać, że pacjenci odejdą w ciągu kilku miesięcy. Minister zdrowia wydawał decyzje refundacyjne bez zapewnienia finansowania dla zakupu leków – podkreśla Bartosz Poliński, prezes Fundacji Onkologicznej Alivia.



https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/pacjenci-bez-lekow-bo-nie-ma-pieniedzy,n,1000238388.html

No ale na TVPiS kasa jest :(

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 16:15  
Cytuj
Andrzejek nie wie ile jest rewelacyjnych leków i specjalistycznych procedur które ratują życie a ludzie umierają bo ich nie stać albo ubezpieczyciel nie oferuje pokrycia kosztów leczenia. Co tydzień nowa zbiórka na kosztowne kuracje dla chorych dzieci, co roku zbiórka WOŚP na sprzęt do użytkowania przez szpitale. Może lepiej zamiast na sprzęt Owsiak utworzy fundacje Złoty Kitel i rozdaje raczej na takie kosztowne leczenie? Byłoby to mniej medialne co prawda bo serducha na czole nie przykleisz i sprzętu nie kupujesz od dystrybutora ale realnie ratujące komuś w potrzebie życie.

Lublin coraz bardziej podupada, to miasto całkowicie budżetowe i przyjezdnych na studia, postawili na "kulturę" i budżetowe dojenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 16:22  
Cytuj
Zadziwiasz tokiem myślenia. Partia będzie tak samo dumna z ciebie jak z Krzysztofa Szczerskiego umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 16:23  
Cytuj
Po latach świetnej sytuacji w służbie zdrowia ( Kopacz i Arłukowicz) pisiory znowu doprowadzili cały system do ruiny. To straszne może po kolejnych wyborach Arłukowicz powróci i znów dokona cudu z polską służbą zdrowia. Raz już się udało , czemu ma nie wypalić po raz drugi...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 16:30  
Cytuj
Dziękuję Edzio, że zgadzasz się ze mną że w służbie zdrowia nic się nie zmienia umiech

A co do tych wymienionych przez Ciebie... Mam nadzieję, że już nigdy nie będą ministrami. A idealnie by było gdyby w ogóle zniknęli z życia publicznego umiech

No ale TVPiS nie musi narzekać na brak funduszy.



PS. Tak przy okazji. Ile aktualnie trwa procesów w związku z wyłudzeniami VAT? Ile mafii VATowskich zlikwidowano?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 16:57  
Cytuj
Oczywiście że zadziwiam Andrzejka, nie tylko ja. Może nas urwisie zadziwisz i pomyślisz zanim się podzielisz owocami samodzielnego wolno-myślenia cool girl

PS.
Tak przy okazji, Grzegorz Braun osiągnął bardzo dobry wynik poparcia w mateczniku folksdojczów PO w wolnym mieście Gdańsk smiech2. Lepszy od wyniku polskojęzycznych komsomolców w galicyjskim mateczniku polskości. Głowa boli Andrzejku a ty milczysz. Coś się dzieje,,, TVP nie pomogła, ludzie sami z siebie.

https://www.youtube.com/watch?v=Nbkkj4U3Bt8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Marz 2019r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję Edzio, że zgadzasz się ze mną że w służbie zdrowia nic się nie zmienia umiech

A co do tych wymienionych przez Ciebie... Mam nadzieję, że już nigdy nie będą ministrami. A idealnie by było gdyby w ogóle zniknęli z życia publicznego umiech

No ale TVPiS nie musi narzekać na brak funduszy.



PS. Tak przy okazji. Ile aktualnie trwa procesów w związku z wyłudzeniami VAT? Ile mafii VATowskich zlikwidowano?



Może nie tak że nic ale na pewno niewiele. W każdym razie oczekiwałem więcej.

Również mam nadzieję że ani Kopacz ani Arłukowicza na stanowisku rządowym już nie ujrzę . Jak dla mnie mogą zbierać złom albo rzucać kamieniami w dinozaury bo do niczego więcej się nie nadają.umiech
Nie wiem jak na twoje słowa o czołowych politykach POKO zareagują koledzy ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców? umiech

Andrzejku jeżeli chodzi o TVP to jest mi naprawdę przykro że podatnicy muszą łożyć na tą propagandę. Wyrażam nadzieję jak przyjdą lepsi od PiS ( i od koalicji złodziejów z gumofilcami rzecz jasna) to zrobią z tym porządek.

Nie wiem jak wygląda walka z mafiami vatowskimi ale wpadło mi dziś to :
https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/w-zadnym-innym-kraju-ue-luka-w-vat-nie-zmniejsza-sie-tak-szybko-6356177668228737a.html%3famp=1





https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2143912568990026&id=389264617788172

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 07:17  
Cytuj
Ciekaw jestem jak to się potoczy w sprawie strajków nauczycieli.
I nie chodzi mi o to, czy dostaną podwyżki, bo w moim przekonaniu na nie nie zasługują. Chodzi o to, czy zdecydują się sparaliżować tak stresujące wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka jakim są egzaminy, czy matura.

Stracą wiele w oczach młodzieży - a i tak nie są dla nich zbyt wielkim autorytetem.

Na pewno oczywiście od jakiegoś czasu wciskają młodzieży jakieś kity typu: "to dla waszego dobra"... Wiem jedno - zaangażowanie nauczycieli w jakość kształcenia spadła w ostatnich latach. Nie wszystkich oczywiście. Mamy też grupę nauczycieli z powołania. Małą niestety.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 07:57  
Cytuj
Madzia, dalej zadziwiasz umiech Wyborców nazywasz folksdojczami? Wyborcy do wymiany? Nerwowo się robi?

Edzio, wiem o zmniejszeniu luki VATowskiej. Myślę, że taki wybitny ekonomista jak ty wie co jest powodem umiech
Ciągle słyszę o tej walce z mafiami VATowskimi ale nie słyszę o żadnych procesach i żadnych wyrokach. Myślałem, że coś mnie ominęło umiech

To jeszcze jednoumiech

Ile z miliona elektrycznych aut zostało wyprodukowanych w Polsce?


Nowy podatek :(


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 10:27  
Cytuj
Kacper Płażyński zarejestrował się jako bezrobotny. I dostał 20 tys. zł na aktywizację zawodową

Bez komentarza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 12:07  
Cytuj
Jeśli to prawda, to rzeczywiście...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 12:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 16:34  
Cytuj
Andrzejek to czyta innych,,, jak mu rozum podpowiada, to jego najmocniejsza strona cool girl Ja tak napisałam?

PS.
Myślałam przy Herbatce z cytryną i miodem że to jest ten program - dawania wędki zamiast rybki? Andrzejek domagał się tego od lat a teraz zmienił zdanie? nie wiem Głowa boli od wolnomyślicieli sztabowych.

Opodatkowanie globalnych korporacji medialnych nie zmieni kosztów dla użytkownika, poziom tej chały jest już wystarczająco żenujący do opłat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
.....

Edzio, wiem o zmniejszeniu luki VATowskiej. Myślę, że taki wybitny ekonomista jak ty wie co jest powodem umiech
Ciągle słyszę o tej walce z mafiami VATowskimi ale nie słyszę o żadnych procesach i żadnych wyrokach. Myślałem, że coś mnie ominęło umiech

To jeszcze jednoumiech

Ile z miliona elektrycznych aut zostało wyprodukowanych w Polsce?


Nowy podatek :(


Obrazek



Sam nie wiem Andrzejku. Nie ma tygodnia żeby media nie informowały cze CBA albo CBŚP nie dokonały zatrzymań ludzi podejrzanych o wyłudzanie zwrotu VAT-u. Musisz być naprawdę człowiekiem złej woli żeby być na to głuchym/ślepym na te info....umiech
To że media nie podają jak te sprawy znajdują finał w sądzie to chyba pretensja do nich?umiech
Nie jestem wybitnym ekonomistą. Interesuję się w miarę możliwości co się dzieje jednak z pewnością przesadzasz. Gdybym jeszcze miał takie doświadczenie jak ty w udzielaniu lichwiarskich pożyczek , sprawa wyglądałaby inaczej. A tymczasem jest jak jest.
Sądzę Andrzejku musisz poszukać tych elektrycznych samochodów na półce z bajkami polityków. Obok zielonej wyspy i dobrze zarabiających pielęgniarek...smiech2
Co do nowych podatków to usłyszałem już od ciebie tyle zapowiedzi zapowiedzi że po prostu nie uwierzę dopóki nie zobaczę.umiech


Obrazek


https://m.facebook.com/KamieniKupa1/photos/a.1732488900298919/2291140464433757/?type=3&source=48&ref=opera_for_android_speed_dial

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 20:14  
Cytuj
@Edo odnośnie ostatniego mema - myślę że nie zastanawiałeś się nad tym więc dlatego nie zauważyłeś różnicy. Przemysl jeszcze raz bo wierzę w twoją na inteligencję. Takie rzeczy są karma dla pelikanów. Ty znawca powinieneś być bardziej wnikliwy w osądach.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Marz 2019r. 23:07  
Cytuj
Edo bądź dobrym Panem i zamień podpisy pod obrazkami, może to pomoże Progresowi odnaleźć ukrytego Pelikana,,, cool Nagroda już czeka cool girl

Nie tylko Kazimierz Marcinkiewicz został wyautowany przez Koalicję Inter-Galaktyczną i raczej nie ma co marzyć o karierze w Brukseli.


PS
Dzieje się, wszyscy którzy mogą nie znaleźć głosów są autowani.

Brakuje dobrych informacji dla byłej premier z Platformy Obywatelskiej Ewy Kopacz. A tak się przecież ostatnio starała,,, i Dinozaura nie będzie na menu a zasiądzie przy suto zastawionym stole na emeryturze.

"Wszystko na to wskazuje - pojedynek o pierwsze miejsce na liście w Warszawie może przegrać z Włodzimierzem Cimoszewiczem". Wybór jest piekielnie trudny, szczególnie gdy musisz wybierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3121
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 06:24  
Cytuj
Pudło. Kapiszon. Nie spodziewałem się po tobie dostateznej przenikliwosci. Po za tym nawet gdybyś znała odpowiedź to nie przyznasz tego na głos. Nie dla ciebie tu myślenie zwłaszcza samodzielne.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 08:31  
Cytuj
CYTAT

Sam nie wiem Andrzejku. Nie ma tygodnia żeby media nie informowały cze CBA albo CBŚP nie dokonały zatrzymań ludzi podejrzanych o wyłudzanie zwrotu VAT-u. Musisz być naprawdę człowiekiem złej woli żeby być na to głuchym/ślepym na te info....umiech
To że media nie podają jak te sprawy znajdują finał w sądzie to chyba pretensja do nich?umiech


Nie ma tygodnia bez takiej informacji? Informacji o aresztowaniach? To ja faktycznie za mało oglądam TV i wiadomości? Podaj 3 przykłady z ostatnich 3 tygodni jeśli możesz bo to bardzo interesująca dla mnie wiadomość umiech


CYTAT
Nie jestem wybitnym ekonomistą. Interesuję się w miarę możliwości co się dzieje jednak z pewnością przesadzasz. Gdybym jeszcze miał takie doświadczenie jak ty w udzielaniu lichwiarskich pożyczek , sprawa wyglądałaby inaczej. A tymczasem jest jak jest.


Naprawdę nie potrafisz wytrzymać bez przytyków i obrażania rozmówcy? Jesteś aż tak małym człowiekiem, aż tak bardzo nie masz argumentów?

CYTAT

Sądzę Andrzejku musisz poszukać tych elektrycznych samochodów na półce z bajkami polityków. Obok zielonej wyspy i dobrze zarabiających pielęgniarek...smiech2
Co do nowych podatków to usłyszałem już od ciebie tyle zapowiedzi zapowiedzi że po prostu nie uwierzę dopóki nie zobaczę.umiech


Te samochody są chyba na półce premiera stojącego na czele rządu, który tak bardzo popierasz i który jak twierdzisz płaci ci za wpisy na forum.
CYTAT


Obrazek


Jedna fotka to faktycznie karykatura i mówi tyle, że Kaczyński ma w ryzach, czy wręcz uwięził Polskę liberalną "Das Liberale". Trudno się z tym nie zgodzić.

Druga fotka pokazuje kard z filmu, w którym autor sugeruje kradzież pieniędzy i przedstawia Owsiaka jako marionetkę. Jeśli Owsiak lub ktoś inny kradnie pieniądze z WOŚP to jego miejsce jest w więzieniu. Jak na razie nie miał procesu karnego i nikt nie przedstawił mu zarzutów.

Faktycznie trudno nazwać cie wybitnym. Kolejny raz dałeś się zmanipulować i powielasz głupotę tylko na podstawie czyjegoś wpisu. Pokazujesz tylko, że sam kompletnie nie myślisz. Wygląda na to, że jesteś bezmózgim trolem, który powiela głupoty bez własnego komentarza.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 09:50  
Cytuj
Trochę nie po kolei ale trudno. Dlaczego uważasz że druga grafika sugeruje że Owsiak jest złodziejem? Moim skromnym zdaniem sugeruje że chłop tapla się w forsie. Przecież wolontariusze WOŚP nie rabują ludzi na ulicy , a jest wręcz odwrotnie. Ludzie sami wrzucają do puszek. Osobiście nic nie mam do Owsiaka uważam że prowadzi działalność charytatywną a przy okazji zarabia parę groszy dla siebie i rodziny. Ale ponieważ WOŚP kupuje dużo sprzętu medycznego za konkretne pieniądze jej akcje oceniam raczej pozytywnie. Sam płaciłem na WOŚP spore sumy i zaprzestałem jak zobaczyłem Jurka skaczącego po stole i szukającego słoika. Uznałem go za wariata i od tamtej pory nie daję.
Ładnie sobie wyznaczyłeś granicę między satyrą czy karykaturą a sugerowaniem przestępczej działalności. Trochę tak jak Maciek Stuhr ze Smoleńskiem. Niestety z holocaustu czy robienia z ludzi mydła nie robi skeczy ...umiech


Andrzejku nie potrafię zdobyć się na szacunek wobec byłego lichwiarza. Są zawody których wykonywanie łączy się z infamią i to jest jeden z nich. Dodatkowo w nie tak odległej przeszłości nie byłeś taki zatroskany o szacunek wobec innych użytkowników. Zmieniłeś taktykę?umiech


Jest bardzo wiele doniesień prasowych odnośnie zatrzymań podejrzanych o wyłudzenia VAT. Areszt ( czy potem wyrok) to inna sprawa. W polskim sądzie działy i dzieją się różne rzeczy - min za to głosowałem na PiS żeby zrobili z tym porządek. Niestety po raz kolejny zawiedli. W każdym razie naprawdę jesteś człowiekiem złej woli żeby nie widzieć/słyszeć o działalności organów ws wyłudzeń VAT.

https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/zatrzymania-i-zarzuty-dla-czlonkow-zorganizowanej-grupy-przestepczej-za-wyludzenia-podatku-vat/
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/39675/fikcyjne-faktury-vat-na-miliony-zlotych-zatrzymano-dwoch-przedsiebiorcow

https://m.bankier.pl/wiadomosc/PR-Stoleczni-policjanci-zatrzymali-4-osoby-z-grupy-wyludzajacej-VAT-na-folii-stretch-4208780.html

Jest tego w bród wystarczy poszukać.

Co do bycia opłacanym przez PiS trollem internetowym to sam mnie tak ochrzciłeś. Po co miałem się tłumaczyć skoro ty i tak wiedziałeś lepiej. Zamiast się wykłócać i tłumaczyć wolę to obrócić w żart - zakpić z ciebie. Tym bardziej że mam tysiąc innych rzeczy niż użeranie się z tobą. Chociaż nie ukrywam że klepanie postów na tym forum to moje hobby. Tyle radości ile daje mi naigrawanie się z bezpartyjnych wolnościowców czy podkarpackich dewiantów czy innych tego typu szumowin nie da nic innego. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Trochę nie po kolei ale trudno. Dlaczego uważasz że druga grafika sugeruje że Owsiak jest złodziejem? Moim skromnym zdaniem sugeruje że chłop tapla się w forsie. Przecież wolontariusze WOŚP nie rabują ludzi na ulicy , a jest wręcz odwrotnie. Ludzie sami wrzucają do puszek. Osobiście nic nie mam do Owsiaka uważam że prowadzi działalność charytatywną a przy okazji zarabia parę groszy dla siebie i rodziny. Ale ponieważ WOŚP kupuje dużo sprzętu medycznego za konkretne pieniądze jej akcje oceniam raczej pozytywnie. Sam płaciłem na WOŚP spore sumy i zaprzestałem jak zobaczyłem Jurka skaczącego po stole i szukającego słoika. Uznałem go za wariata i od tamtej pory nie daję.
Ładnie sobie wyznaczyłeś granicę między satyrą czy karykaturą a sugerowaniem przestępczej działalności. Trochę tak jak Maciek Stuhr ze Smoleńskiem. Niestety z holocaustu czy robienia z ludzi mydła nie robi skeczy ...umiech


Ta grafika jest kadrem z filmu "plastusie" widocznie nie oglądałeś co sugeruje, że naprawdę jesteś bardzo plastycznym materiałem do manipulowania. Skoro podałeś dalej tę grafikę. Pogrążasz się. Świadomie lub nie ale to nie moja sprawa.


CYTAT
Andrzejku nie potrafię zdobyć się na szacunek wobec byłego lichwiarza. Są zawody których wykonywanie łączy się z infamią i to jest jeden z nich. Dodatkowo w nie tak odległej przeszłości nie byłeś taki zatroskany o szacunek wobec innych użytkowników. Zmieniłeś taktykę?umiech


Cały twój wywód opiera się na plotce. Nie dziwi mnie to biorąc pod uwagę co wyżej.
Trudno mieć szacunek do takiej persony jak ty więc sam rozumiesz....


CYTAT
Jest bardzo wiele doniesień prasowych odnośnie zatrzymań podejrzanych o wyłudzenia VAT. Areszt ( czy potem wyrok) to inna sprawa. W polskim sądzie działy i dzieją się różne rzeczy - min za to głosowałem na PiS żeby zrobili z tym porządek. Niestety po raz kolejny zawiedli. W każdym razie naprawdę jesteś człowiekiem złej woli żeby nie widzieć/słyszeć o działalności organów ws wyłudzeń VAT.

https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/zatrzymania-i-zarzuty-dla-czlonkow-zorganizowanej-grupy-przestepczej-za-wyludzenia-podatku-vat/
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/39675/fikcyjne-faktury-vat-na-miliony-zlotych-zatrzymano-dwoch-przedsiebiorcow

https://m.bankier.pl/wiadomosc/PR-Stoleczni-policjanci-zatrzymali-4-osoby-z-grupy-wyludzajacej-VAT-na-folii-stretch-4208780.html

Jest tego w bród wystarczy poszukać.


Dziękuję za te materiały. Mam nadzieje na surowe wyroki. Faktycznie umknęły mi takie wiadomości. Widać za mało czasu poświęcam programom informacyjnym.

CYTAT
Co do bycia opłacanym przez PiS trollem internetowym to sam mnie tak ochrzciłeś. Po co miałem się tłumaczyć skoro ty i tak wiedziałeś lepiej. Zamiast się wykłócać i tłumaczyć wolę to obrócić w żart - zakpić z ciebie. Tym bardziej że mam tysiąc innych rzeczy niż użeranie się z tobą. Chociaż nie ukrywam że klepanie postów na tym forum to moje hobby. Tyle radości ile daje mi naigrawanie się z bezpartyjnych wolnościowców czy podkarpackich dewiantów czy innych tego typu szumowin nie da nic innego. umiech



Sam tak się określałeś więc nie miej pretensji do otoczenia.
Gratuluję hobby, każdy jakieś ma umiech Nie daj sobą tak manipulować i częściej używaj rozumu do własnych przemyśleń umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Marz 2019r. 11:55  
Cytuj
Andrzejku bardziej zmanipulowanego i bardziej manipulującego niż ty na tym forum nie uświadczysz. Ta grafika jest bardzo adekwatna. Pokazuje jak lewicowo-liberalny nurt posługuje się różnymi standardami. Banan z bratem palili znicze żeby upamiętnić zmarłego za praworządność prezydenta Gdańska. Ten sam Banan jeszcze jako moderator wyśmiewał to co działo się na Krakowskim Przedmieściu ( np sikanie do zniczy itp.) Ciekawe co twój przyjaciel by powiedział gdybym np ja przyszedł i nasikał na te jego znicze. Pewnie byłby oburzony...umiech
Jest w waszym środowisku tyle fałszu , podwójnych standardów i zakłamania że moralizowanie innych po prostu sobie daruj.smiech2


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2157319020994778&id=429109633815734&ref=opera_for_android_speed_dial


https://nczas.com/2019/03/06/rodzicu-musisz-to-zobaczyc-stanislaw-michalkiewicz-radzi-jak-chronic-dzieci-przed-demoralizujaca-ofensywa-nieublaganego-postepu-video/

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 701 702 703 704 705 706 707 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »