NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 699 700 701 702 703 704 705 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Edzio, specjalnie dla ciebie. Myśl i nie poddawaj się tak propagandzie bo wychodzisz na idiotę umiech Poparcie i aprobata Mirka, to mówi samo za siebie umiech

https://www.tvn24.pl/katowice,51/katowice-profanacja-kalwarii-zniszczenie-zabytku,913217.html



Tylko jeden? Wrzuć chociaż ze dwa...umiech

I co Andrzejku już wiesz jak finansowane jest BBC?



Obrazek

https://mobile.twitter.com/lewicki_mateusz/status/1100431679313850368




Obrazek

https://mobile.twitter.com/MarcinPalade/status/1100294322812084224

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 21:09  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 21:21  
Cytuj
Edzio, już pisałem o BBC. Nie zrozumiałeś, jak Mirek?

Tylko jedno bo więcej nie szukałem, a to zajęło mi 5 sekund umiech Ty nic nie znalazłeś i poddałeś się manipulacji. Jak typowy Mirek wyborca PiS umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 21:25  
Cytuj
Może i jest tak jak piszesz. A może jest tylko ten jeden link i to podważa całą twoją teorię?umiech


Morawiecki został nagrany jako prezes prywatnego banku. W przeciwieństwie do Belki, Sienkiewicza, Nowaka , Sikorskiego, Parafianowicza itp itd podatnik polski nie płacił za jego frykasy...
O ile nigdy nie byłem zwolennikiem Morawieckiego a odebranie urzędu premiera Beacie Szydło uważam za jeden z największych błędów Kaczyńskiego , o tyle na tych taśmach na MM nic nie ma.
Czym innym jest natomiast płacenie za wykwintne jedzenie ze służbowej karty kredytowej przez funkcjonariusza publicznego. Tyle że obawiam się że jesteś głuchy i ślepy na takie niuanse...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2019r. 22:26  
Cytuj

Gdy już będzie rządzić


Inter-Galaktyczna Koalicja Europejska prawych i postępowych


wszystkim będzie żyło się dobrze!

Obrazek
w budowie


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 08:46  
Cytuj
"Poprzez kartę LGBT+, którą podpisał prezydent Rafał Trzaskowski, samorząd może nakazać przeprowadzenie bardzo zwulgaryzowanej edukacji seksualnej, opartej na tzw. standardach WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Jej wytycznymi są m.in. nauka masturbacji dzieci w wieku do sześciu lat. "...

Cóż. Najwyraźniej są ludzie, którzy w imię "postępu cywilizacyjnego" gotowi są niszczyć bezpowrotnie psychikę dzieci.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Może i jest tak jak piszesz. A może jest tylko ten jeden link i to podważa całą twoją teorię?umiech


Może tak, może nie ale ty nawet tego nie sprawdziłeś. Jeden to więcej niż nic. A to pokazuje, że dałeś się zrobić propagandyście. Co wskazuje na to, że nie myślisz samodzielnie.


CYTAT
Morawiecki został nagrany jako prezes prywatnego banku. W przeciwieństwie do Belki, Sienkiewicza, Nowaka , Sikorskiego, Parafianowicza itp itd podatnik polski nie płacił za jego frykasy...
O ile nigdy nie byłem zwolennikiem Morawieckiego a odebranie urzędu premiera Beacie Szydło uważam za jeden z największych błędów Kaczyńskiego , o tyle na tych taśmach na MM nic nie ma.
Czym innym jest natomiast płacenie za wykwintne jedzenie ze służbowej karty kredytowej przez funkcjonariusza publicznego. Tyle że obawiam się że jesteś głuchy i ślepy na takie niuanse...umiech


A kto płacił za kolacje Morawieckiego? Co wygadywał podczas tej/tych kolacji?
Człowiek nie zależnie od zajmowanego stanowiska ma ten sam charakter.
To pokazuje tylko, że nie ma różnicy miedzy PiS i PO. Tylko naiwni i niemyślący uważają, że jest inaczej. Każdy ma prawo do popełniania błędów i bycia idiotą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 15 Wrz 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
Najwyraźniej są ludzie, którzy w imię "postępu cywilizacyjnego" gotowi są niszczyć bezpowrotnie psychikę dzieci.


Niszczą pedofile. Mężczyźni (często księża) którym powinno się ufać wykorzystują to i bezpowrotnie niszczą psychikę dzieci.
Może teraz szybciej i śmielej dzieci będą mogły zawołać o pomoc.

Maria
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 10:46  
Cytuj
Obrazek

Wydatki rosną. Venezuela coraz bliżej.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 12:37  
Cytuj
Jeden to wyjątek. A on jest potwierdzeniem reguły. A przynajmniej powinien być - tyle żeby to dostrzec trzeba nieco więcej zaangażowania...umiech


Jako prezes prywatnego banku może gadać co chce. Nie my mu płacimy i nie jest przed społeczeństwem niczym związany. Ze względu na jego pracę w bankowości , i przede wszystkim bycie członkiem Rady Gospodarczej przy rudzielcu dla mnie od początku był szemrany. Zupełnie z takiego powodu ciebie również przekreślam za pracę w firmie lichwiarskiej. Porządni ludzie nie babrają się w ekskrementach...umiech
W każdym razie Morawiecki to podejrzany człowiek , któremu nie ufam. Nie mam natomiast wątpliwości że nagrany jako prywatna osoba nie powiedział nic dyskredytującego. W przeciwieństwie np do Kulczyka który z Kwiatkowskim i Sikorskim omawiał jak przejął od państwa Ciech. To różnica , tyle że jej zrozumienie może niektórych przerosnąć....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Wydatki rosną. Venezuela coraz bliżej.


A jak to wygląda w relacji do dochodów? Masz taką grafikę czy ci nie dali?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Wydatki rosną. Venezuela coraz bliżej.


Zwolnienia nadmiarowych urzędników budżetowych to mocny punkt w programie Koalicji Inter-Galaktycznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Jeden to wyjątek. A on jest potwierdzeniem reguły. A przynajmniej powinien być - tyle żeby to dostrzec trzeba nieco więcej zaangażowania...umiech


No tak umiechumiech Zaangażowanie umiechumiech Ty go miałeś wystarczająco by przekopiować głupi mem umiech

Poddałeś się propagandzie i tyle umiech

CYTAT

Jako prezes prywatnego banku może gadać co chce. Nie my mu płacimy i nie jest przed społeczeństwem niczym związany. Ze względu na jego pracę w bankowości , i przede wszystkim bycie członkiem Rady Gospodarczej przy rudzielcu dla mnie od początku był szemrany. Zupełnie z takiego powodu ciebie również przekreślam za pracę w firmie lichwiarskiej. Porządni ludzie nie babrają się w ekskrementach...umiech
W każdym razie Morawiecki to podejrzany człowiek , któremu nie ufam. Nie mam natomiast wątpliwości że nagrany jako prywatna osoba nie powiedział nic dyskredytującego. W przeciwieństwie np do Kulczyka który z Kwiatkowskim i Sikorskim omawiał jak przejął od państwa Ciech. To różnica , tyle że jej zrozumienie może niektórych przerosnąć....umiech


Masz takie złe zdanie o Premierze ale nadal bronisz rządu którym kieruje. Dziwna logika umiech Widocznie taka potrzeba umiech


No i to tyle w temacie masz do powiedzenia. Zabrakło argumentów to wchodzi obrażanie rozmówcy i wyzwiska. Szkoda mojego czasu na ciebie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Wydatki rosną. Venezuela coraz bliżej.


Zwolnienia nadmiarowych urzędników budżetowych to mocny punkt w programie Koalicji Inter-Galaktycznej.


Wydaje mi się, że ty już dawno przekroczyłaś granice galaktyki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 17:16  
Cytuj
Andrzejku podziwiam twoją zdolność uciekania od niewygodnych pytań...umiech

Macie z tego jakieś szkolenia w sztabie bezpartyjnych wolnościowców czy po prostu jesteś wybitną jednostką?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 17:19  
Cytuj
50 mld neutralny jako to dziedzina gospodarki generuje taki przychód, brawo Inter-Galaktyczna KE!

50/16=3+ mld na województwo i 130+ mln na każdy powiat rocznie. Jest się o co bić na prowincji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2019r. 22:19  
Cytuj
Obrazek


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku podziwiam twoją zdolność uciekania od niewygodnych pytań...umiech

Macie z tego jakieś szkolenia w sztabie bezpartyjnych wolnościowców czy po prostu jesteś wybitną jednostką?umiech


Uciekania? Odpowiedziałem na każde twoje pytanie. No ale jak ty nie zamierzasz rozmawiać na argumenty tylko znów mnie obrażasz to czego oczekujesz? Nie odpowiada mi to i nie będę z tobą dyskutował.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 08:52  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 11:03  
Cytuj
To naprawdę przykre że tak piszesz Andrzejku. Myślałem że skoro
sam obrażasz innych to masz twardszą skórę.umiech


A mógłbyś potwierdzić bądź zaprzeczyć że działacze bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli będą na listach wyborczych jesiennych wyborów parlamentarnych?
Czy coś jest na rzeczy?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 14:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 15:01  
Cytuj
Ty a ten drugi link jest z 27 lutego. Nie mam kalendarza pod ręką , nie wiesz kiedy to było zamieszczone?smiech2

A po drugie na TVN24 i TVP Info szkoda czasu. Normalni ludzie takich stacji nie oglądają. Sam szukaj linków w Info pomyleńcu...umiech

Chyba nie próbujesz mi wmówić że TVN poświęcił tyle samo czasu na wybitą szybę w gdańskiej synagodze co tej profanacji w Kalwarii?
A może próbujesz?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 15:15  
Cytuj
CYTAT
na TVN24 i TVP Info szkoda czasu. Normalni ludzie takich stacji nie oglądają. Sam szukaj linków w Info pomyleńcu...umiech


To po chuj wstawiasz takie memy mlotek

CYTAT
Chyba nie próbujesz mi wmówić że TVN poświęcił tyle samo czasu na wybitą szybę w gdańskiej synagodze co tej profanacji w Kalwarii? A może próbujesz?


Tak próbuję. Na TVN24 są 3 art. o synagodze, właśnie te 3 z twojego mema. O jeden więcej niż o kalwarii bo tam złapano podejrzanego a tu jeszcze nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 15:31  
Cytuj
Twój drugi link z TVN24 jest z 27 lutego. Czyli jak wrzucałem tego mema 5 dni temu raczej go nie było , nie sądzisz?
Wiem że TVN to twoja ulubiona telewizja i jesteś zbulwersowany takim porównaniem ale co ja na to mogę poradzić?umiech


Poza tym nie widzę potrzeby żeby tłumaczyć się z mema którego nie jestem autorem. Kiedy zapytałem w nie tak odległej przeszłości Andrzejka o pewną wątpliwość ( w memie) odpisał że on tylko cytuje...umiech

Takie memy są po to żeby min durniom twojego pokroju zagrać na nosie. A skoro lecą już słowa na ch... tzn że to działa!
I jak się z tym czujesz?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 15:55  
Cytuj
Ja czuję się bardzo dobrze smiech2 A ten chuj był w odpowiedzi na twoje inwektywy.

Jesteś zwykłym trollem, którego całe życie jest na tym forum. Wrzucasz durne memy i myślisz, że wszyscy to łykną ale jak widzisz tylko Mirek się na to nabiera. Jak ktoś wytknie ci manipulację to wijesz się jak piskorz i zaprzeczasz sam sobie. Cienki zawodnik jesteś smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2019r. 16:02  
Cytuj
Ataki na miejsca religijne wiernych (kompromitacja hejterów). Samowolne i medialne wymierzanie sprawiedliwości dziejowej pomnikom (wcześniej popularne wśród lewaków amerykańskich), przywracanie nazw ulic zasłużonych utrwalaczy PRL-u (zawsze popularne) i palenie książek (ostatnio najpopularniejsze, cenzura medialna) to tylko wstęp. Totalni? YES!

Obrazek
Długi Marsz przez instytucje zatrzymany, organizują pobudzenie młodzieżówki



PS
Podnośmy ale jakość nauczania, jak najbardziej Andrzejku ale o lepszej edukacji nikt nie rozmawia. To co myślicie o programie Koalicji Inter-Galaktycznej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 699 700 701 702 703 704 705 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »