NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 697 698 699 700 701 702 703 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 08:05  
Cytuj
Ryszard Sand? A to ten znany wszem i wobec z wolnościowych poglądów...umiech Teraz on działa z Korwinem Andrzejku?uśmiech


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2299415973603156&id=1645735358971224


Powrót rudego:

Obrazek

Też tam będziesz Andrzejku? W TVN ( twojej ulubionej stacji) pieją z zachwytu nad tą rudą szelmą. Na ciebie to nie działa?smiech2


A gdzie się podziała pani Stefania/ pan Dariusz?
Pewnie się przegrupowują...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 08:05  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 08:34  
Cytuj
Niestety rudy " Omen " wraca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 10:44  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)
Pani Stefanio/Panie Dariuszu ( bo z wami nigdy nie wiadomo kto trzyma lejce) bardzo mnie interesują pani/pana poglądy


CYTAT (EdoZChabzin)
A gdzie się podziała pani Stefania/ pan Dariusz?
Pewnie się przegrupowują... smiech2



Poglądy? Tak patrzę, słucham, czytam i widzę, że wszyscy w walce o władze zatracili chyba już wszystkie pozytywne cechy.
Nawet ci ludzie z grona katolickiego w boju do władzy są tacy sami.
Codziennie cynizm, złośliwość, obłuda, manipulacja, oskarżenia, obiecywanki, straszenie, zajmowanie się bzdurnymi sprawami. Dotyczy to wszystkich chcących rządzić. Aż smutno się robi.

Proponuję więcej dystansu do siebie i trochę refleksji.

No ale niestety będzie już z czasem tylko gorzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 11:13  
Cytuj
Mnie z pozytywnych cech na tym forum wyleczyli Andrzejek i jego kolega były moderator Banan ( znany szerzej jako figlarz - zakamuflowany gej). Proszę sobie przeglądać ten temat wstecz i zapoznać się z metodami tych huncwotów....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 11:50  
Cytuj
Stefania - kilka lat temu - to były jazdy "pozytywnych" cech na tym forum.
"Zarząd" bardzo intensywnie uczestniczył w dyskusjach, stronniczy, bardzo aktywny w obrażaniu, pozbawiony jakiejkolwiek kultury moderator....ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 12:05  
Cytuj
Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 12:09  
Cytuj
CYTAT (Edo)
Mnie z pozytywnych cech na tym forum wyleczyli Andrzejek i jego kolega były moderator Banan ( znany szerzej jako figlarz - zakamuflowany gej). Proszę sobie przeglądać ten temat wstecz i zapoznać się z metodami tych huncwotów.... umiech


CYTAT (Mirek)

Stefania - kilka lat temu - to były jazdy "pozytywnych" cech na tym forum.
"Zarząd" bardzo intensywnie uczestniczył w dyskusjach, stronniczy, bardzo aktywny w obrażaniu, pozbawiony jakiejkolwiek kultury moderator.... ok




Znam forum wstecz. Kilka lat temu lepiej nie było.

Mnie chodzi o całokształt nie tylko o forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 12:35  
Cytuj
Mają wytłumaczenie, więc mogą robić to samo smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
Tak patrzę, słucham, czytam i widzę, że wszyscy w walce o władze zatracili chyba już wszystkie pozytywne cechy.


Smutna ale prawdziwa konstatacja o walczących o władzę, stracili wszystkie ludzkie cechy. Mają konferencje wyborczą na przystanku PAN w Paryzu (Centre Scientifique de l'Académie Polonaise des Sciences). https://wpolityce.pl/polityka/435106-gross-w-paryzu-polacy-zabili-wiecej-zydow-niz-niemcy

Przyjazd Donka w opieczętowanym pociągu z Niemiec - bezcenne.



PS
To nie była konferencja historyczna, ale polityczna. Gross krytykował obecne polskie władze. Zaatakował Kościół katolicki w Polsce, m.in. o. Rydzyka i Radio Maryja. Na tej konferencji obserwowaliśmy terroryzm ideologiczny. Przedstawiciel IPN chciał zabrać głos. Szybko mu przerwano. Zdążył wypowiedzieć kilka słów. Powiedział, że nie można nazywać przedstawicieli IPN warchołami historycznymi

— mówi ks. Jeż.

Szykuje się NIE-SA-MO-WI-TY skandal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 17:25  
Cytuj
Art2deco proszę raczej nie udawać świętego bo takiej ilości wpisów stronniczych mało kiedy widziałam na różnych forach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 17:37  
Cytuj
Czy ten Sand napisał w tym cytowanym tekście nieprawdę?

Nie będę czekał na Rudego umiechumiech To tobie Rudzielec nie pozwala zmrużyć oka i masz mokre pachy i nie tylko umiechumiech na samą myśl o nim umiechumiechumiech

Ty zapewne wypinasz już pośladki dla Biedronia umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 17:44  
Cytuj
Przybliżanie stronniczych wypowiedzi naszej klasy politycznej to nie w kij dmuchał wyzwanie, codziennie chlapną ponurą satyrą. Nie uwierzysz ile tego jest, w celach anty-depresyjnych wybieram tylko najzabawniejsze. Andrzejek to rzemieślnik spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 18:16  
Cytuj
CYTAT
Mają wytłumaczenie, więc mogą robić to samo smiech2


To samo?

Jesteśmy lata świetlne od poziomu retoryki reprezentowanego przez takich jak el.BANan, czy inne takie.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 20:19  
Cytuj
No, wyzwiska Edzia czy innych takich to faktycznie poezja. ok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 21:47  
Cytuj
CYTAT


Czy ten Sand napisał w tym cytowanym tekście nieprawdę?

Nie będę czekał na Rudego umiechumiech To tobie Rudzielec nie pozwala zmrużyć oka i masz mokre pachy i nie tylko umiechumiech na samą myśl o nim umiechumiechumiech

Ty zapewne wypinasz już pośladki dla Biedronia umiech


Pytam tylko czy to ten Sand który działa z Korwinem czy może ten popierający POKO ( jak potajemnie ty ze swoimi przydupasami)?umiech
Przynajmniej od razu wiadomo skąd stalowowolscy bezpartyjni wolnościowcy czerpią inspiracje. smiech2


To przykre że nie będziesz czekał . Pan Sand i cały sztab bezpartyjnych wolnościowców , podkarpackie dewianty i inne szumowiny będą czekały. Może będziesz musiał tam być bo dostaniecie taki prikaz...umiech


Co ty Andrzejku , to nie dla mnie. Wiem że lubisz takie mroczne klimaty ( figlarz o wzroście metr sześćdziesiąt również tym żył) ale obawiam się że w tym temacie nie pogadamy. Tak jak pisałem wiele razy nie mam nić do kochających inaczej dopóki się z tym nie afiszują.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lut 2019r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
No, wyzwiska Edzia czy innych takich to faktycznie poezja. ok




Andrzejku zachowujesz się jak stara dewota , która za młodu puszczała się na prawo i lewo , a teraz jest ostoją moralności...umiech
Wystarczy cofnąć się w temacie i można zobaczyć co nieco. Po co ten fałsz?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 08:26  
Cytuj
CYTAT

Pytam tylko czy to ten Sand który działa z Korwinem czy może ten popierający POKO ( jak potajemnie ty ze swoimi przydupasami)?umiech
Przynajmniej od razu wiadomo skąd stalowowolscy bezpartyjni wolnościowcy czerpią inspiracje. smiech2


Nie mam pojęcia, skopiowałem cytat bo mi się spodobał. Możesz, potrafisz odnieść się do treści?


CYTAT
To przykre że nie będziesz czekał . Pan Sand i cały sztab bezpartyjnych wolnościowców , podkarpackie dewianty i inne szumowiny będą czekały. Może będziesz musiał tam być bo dostaniecie taki prikaz...umiech


Nikt nie daje mi prikazów. No ale skoro o tym piszesz to może sam je dostajesz i jak Mirek myślisz, że wszyscy tak mają umiech


CYTAT
Co ty Andrzejku , to nie dla mnie. Wiem że lubisz takie mroczne klimaty ( figlarz o wzroście metr sześćdziesiąt również tym żył) ale obawiam się że w tym temacie nie pogadamy. Tak jak pisałem wiele razy nie mam nić do kochających inaczej dopóki się z tym nie afiszują. [/cytat]


Ty w żadnej wypowiedzi nie odnosisz sie do treści. Ty zawsze odnosisz się do osoby. Nie masz nic do powiedzenia? Nie potrafisz interpretować tekstu który czytasz?

Syndrom misia przytulanki? Nikt cię w dzieciństwie nie przytulał?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 08:27  
Cytuj
CYTAT

Andrzejku zachowujesz się jak stara dewota , która za młodu puszczała się na prawo i lewo , a teraz jest ostoją moralności...umiech
Wystarczy cofnąć się w temacie i można zobaczyć co nieco. Po co ten fałsz?


Nic dodać, nic ująć umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
Przybliżanie stronniczych wypowiedzi naszej klasy politycznej to nie w kij dmuchał wyzwanie, codziennie chlapną ponurą satyrą. Nie uwierzysz ile tego jest, w celach anty-depresyjnych wybieram tylko najzabawniejsze. Andrzejek to rzemieślnik spi



Nie kłam bo to grzech.
I w takim razie czego nie przybliżasz w taki sam sposób polityki pis?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 11:23  
Cytuj
CYTAT


Nie mam pojęcia, skopiowałem cytat bo mi się spodobał. Możesz, potrafisz odnieść się do treści?




Nikt nie daje mi prikazów. No ale skoro o tym piszesz to może sam je dostajesz i jak Mirek myślisz, że wszyscy tak mają umiech




Ty w żadnej wypowiedzi nie odnosisz sie do treści. Ty zawsze odnosisz się do osoby. Nie masz nic do powiedzenia? Nie potrafisz interpretować tekstu który czytasz?

Syndrom misia przytulanki? Nikt cię w dzieciństwie nie przytulał?



Rozumiem. Dosyć często kopiujesz cytaty ludzi związanych z POKO. Już mnie nawet to nie dziwi. Widocznie tak jest u bezpartyjnych wolnościowców , że sięgają do źródeł bliższych sobie.
Karski to typowy pisowski koniunkturalista. Nie mam zamiaru go bronić, ale czy człowiek urodzony w 1966 roku mógł przesiąknąć komunizmem? Śmiem wątpić! Jak upadał mur berliński miał 23 lata , nie jestem pewien czy w ogóle należał do PZPR. Jego jedyna przewina z lat młodości , to że był w ZSMP-owskim stowarzyszeniu Ordynacka. Ja bym takiego gagatka na listę wyborczą nie wpuścił , ale nazwanie go komuchem to dosyć swobodna interpretacja. To że po pijanemu zabalował moim zdaniem go nie przekreśla. Niech pierwszy który po pijaku nie zrobił żadnego głupstwa rzuci kamieniem...umiech

No nie wiem Andrzejku. Wszyscy tak twierdzicie a dziwnym losu zrządzeniem ćwierkacie z jednego klucza. To trochę podejrzane , nie sądzisz?smiech2

Może i tak. Pewnie w stosunku do siebie nie będę potrafił być obiektywny. Ty za to masz wszystkich rozpracowane , więc pewnie wiesz lepiej. Ba ty zawsze wiesz najlepiej , no co zrobić skoro jesteś taki debeściak...umiech
Poza tym nie zawsze byłeś taki zasadniczo merytoryczny , różnie z tym bywało w przeszłości. Rozumiem że teraz robisz za niezależnego eksperta od polityki?smiech2


Pozdrów figlarza kurdupla , co tam u tej szelmy słychać?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2019r. 20:50  
Cytuj
U ciebie bez zmian umiech

Myślałem, że Biedroń obiecał cuda ale widać festiwal obietnic dopiero rozpoczęty. Kaczyński takie cuda zapowiedział umiech. To wszystko będzie realizowane na finiszu kampanii do parlamentu umiech. Oczywiście wszystko dla dobra Polski o kupowaniu elektoratu nie może być tu żadnej mowy umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 09:26  
Cytuj
Tak wygląda kampania wyborcza w Polsce odkąd pamiętam - festiwal obietnic! Przecież POKO też dużo obiecuje i jakoś cię to nie zniechęca- zupełnie nie rozumiem dlaczego?umiech
No ale pewnie POKO przywróci praworządność a to ważka kwestia , niemal życiowa dla milionów zwykłych Polaków.uśmiech
Dopóki tacy jak ty będą tłumaczyć zagadnienia związane z polityką tym mniej zorientowanym będziemy się tak kręcić w kółko.

A tymczasem doniesienia z Frontu Jedności Narodu ( dziennikarka Newsweeka. ZSL i POKO):

Obrazek



Obrazek

smiech2


Pozdrowiłeś figlarza kurdupela Andrzejku , swojego przyjaciela? Miej to na uwadze z łaski swojej....umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 09:31  
Cytuj
Wymieniaj co konkretnie to POKO obiecuje? umiech Chętnie się odniosę bo na PR24 nic nie mówią.



A to hit w temacie, że nie musimy finansować TVP. Edzio nadal tak twierdzisz?


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 12:24  
Cytuj
Pomijając rzeczy typu likwidacja CBA czy IPN ( w przypadku PO dalsze tłumaczenia są zbędne - zwłaszcza jeżeli chodzi o CBA) najważniejszy postulat POKO to utrzymanie , a nawet deklarowane przez Schetynę rozszerzenie programu 500 +. Czy bezpartyjnym wolnościowcom to nie wystarczy? umiech

Rozumiem że pierwszy raz w historii ludzkości ( a już na pewno istnienia III RP) rząd ( a raczej Sejm ) wspomógł instytucję zależną od siebie finansowym wsparciem? Nie zdarzyło się to nigdy wcześniej , i jak POKO przejmie stery już się nie zdarzy , czy tak Andrzejku? To próbujesz mi powiedzieć?
Dziwnym trafem nie informowałeś jak rząd Tuska dopłacał miliardy np. do FUS , bo brakowało na bieżące rozliczenia. Kosztowało to kilkanaście razy więcej niż dopłaty do TVP , ale kto o tym pamięta? Ci z PiS przynajmniej mają z czego dawać , bo za koalicji oszustów z gumofilcami to było przelewanie z pustego w próżne.

Muszę jednakowoż przyznać że dorzucanie środków z budżetu do tej propagandowej szczujni , jaką się stała TVP za rządów Kurskiego to ogromne nieporozumienie. Musimy rozstrzygać kwestię ( np referendum) czy chcemy jako naród mieć media publiczne , które będą deficytowe. Brytyjczycy do BBC też dopłacają. Chyba skłaniam się do likwidacji , przy czym kto to wprowadzi? Na pewno nie Morawiecki ani Schetyna- tego jestem pewien...umiech




Pozdrowiłeś kurdupla?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2019r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Pomijając rzeczy typu likwidacja CBA czy IPN ( w przypadku PO dalsze tłumaczenia są zbędne - zwłaszcza jeżeli chodzi o CBA) najważniejszy postulat POKO to utrzymanie , a nawet deklarowane przez Schetynę rozszerzenie programu 500 +. Czy bezpartyjnym wolnościowcom to nie wystarczy? umiech


Można poważnie traktować takie obietnice? A to 500+? Czyli PIS i PO to to samo zło umiech Nawet to samo obiecują umiech

CYTAT
Rozumiem że pierwszy raz w historii ludzkości ( a już na pewno istnienia III RP) rząd ( a raczej Sejm ) wspomógł instytucję zależną od siebie finansowym wsparciem? Nie zdarzyło się to nigdy wcześniej , i jak POKO przejmie stery już się nie zdarzy , czy tak Andrzejku? To próbujesz mi powiedzieć?


Piszesz o wsparciu TVP? Jak się zdarzy to skrytykuję. Mam nadzieję, że moi rodacy wybiorą takich którzy takich pieniędzy na tubę propagandową nie będą wydawali.

Jak się ma twoje twierdzenie, że można nie finansować TVP? Sejm dał z własnych środków? Posiada takie?

CYTAT
Dziwnym trafem nie informowałeś jak rząd Tuska dopłacał miliardy np. do FUS , bo brakowało na bieżące rozliczenia. Kosztowało to kilkanaście razy więcej niż dopłaty do TVP , ale kto o tym pamięta? Ci z PiS przynajmniej mają z czego dawać , bo za koalicji oszustów z gumofilcami to było przelewanie z pustego w próżne.


FUS nie uprawia propagandy. No ale nie widzisz różnicy. Tak też można. A nie krytykowałem? Na pewno? Od zawsze jestem zwolennikiem likwidacji ZUS i zwolennikiem by każdy na sobie sam odkładał na emeryturę.

CYTAT
Muszę jednakowoż przyznać że dorzucanie środków z budżetu do tej propagandowej szczujni , jaką się stała TVP za rządów Kurskiego to ogromne nieporozumienie. Musimy rozstrzygać kwestię ( np referendum) czy chcemy jako naród mieć media publiczne , które będą deficytowe. Brytyjczycy do BBC też dopłacają. Chyba skłaniam się do likwidacji , przy czym kto to wprowadzi? Na pewno nie Morawiecki ani Schetyna- tego jestem pewien...umiech


Dobrze, że po tych pomyjach jesteś w stanie przyznać mi rację.

Dopłacają? Płacą abonament ale BBC nie jest deficytowa umiech Programy i filmy produkcji BBC są sprzedawane na zewnątrz. W Polsce też oglądamy ich programy, za które płacimy prawdziwe pieniądze. Podatnik brytyjski nie dopłaca to tych programów umiech No ale porównanie z dupy umiech Kulą w płot umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 697 698 699 700 701 702 703 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »