NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Ci młodzi studenci i internauci są bardziej tępi niż ustawa przewiduje (no ale jak można być bystrym, skoro egzaminy zalicza się głównie na amfetaminie?). Tym starym ludziom mogą co najwyżej buty czyścić. W związku z moją pracą mam porównanie mądrości ludzi w naszym regionie w zależności od wieku. Więcej nic nie powiem. Dotyczy to każdej grupy zawodowej (mechanicy, hydraulicy, lekarze, dentyści, kierowcy itd) Pomijam już tzw. mądrość życiową. Tak się głośno zastanawiam, kto przejmie stery w tym kraju (ogólnie, nie politycznie), gdy ludzie \"tamtej daty\" odejdą z zawodów? Amen.


Wyborca może z własnego doświadczenia wiesz o takim sposobie zaliczania egzaminów, o ile w ogóle studiowałeś i ukończyłeś studia. Wydaje mi się, że nie.
Swoją wypowiedzią generalizujesz. W każdej grupie wiekowej i zawodowej są dobrzy i miernoty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 12:24  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 12:26  
Cytuj
CYTAT
Na sali byli sami młodzi ludzie umiech


- A ja chcę odczarować stereotyp powielany w mediach, że młodzi ludzie nie popierają Jarosława Kaczyńskiego, bo to obciach. To nieprawda - zapewniał z kolei Rafał Weber, kandydat PiS-u do rady miasta.

Obrazek


To rozwój naszego miasta, spotkała się sama śmietanka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 12:28  
Cytuj
Forum po informacji ogólnopolskiej o Kaczyńskim i poparciu dla Siembidy, Gratuluję Szlęzakowi wygranej !


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 12:37  
Cytuj
Andrzejek, stopień miernoty wśród młodego pokolenia jest porażający.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 12:51  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek, stopień miernoty wśród młodego pokolenia jest porażający.

Wyborca co ty jakimś mędrcem jesteś. Nie można tak generalizować. Mam sąsiadki w w starszym wieku i nie za wiele mogę powiedzieć o ich mądrości, a już wiekowej na pewno. Ale nie twierdzę że wszyscy starsi to miernoty i debile.
A co do młodzieży to zawsze widać tylko tych co rozrabiają i stoją na rogu czekając na jakieś drobniaki. Ci normalni siedzą w szkole lub na zajęciach dodatkowych wiec ich nie widzisz. Nie można generalizować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 13:23  
Cytuj
Ależ ja nie piszę o tych, którzy rozrabiają, tylko o tych:
CYTAT
Ci normalni siedzą w szkole lub na zajęciach dodatkowych wiec ich nie widzisz


jezyk
Poziom ogólnie pojętej mądrości tych normalnych dziś i kiedyś jest różny na niekorzyść dziś.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
jezyk
Poziom ogólnie pojętej mądrości tych normalnych dziś i kiedyś jest różny na niekorzyść dziś.



Nie wiem skąd takie przekonanie? Może stąd, że sam jesteś już w tej starszej kategorii wiekowej i nie wyobrażasz sobie być na tym samym lub niższym poziomie od tych młodych? Ja na szczęście już nie jestem taki młody ale nie jestem jeszcze stary:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 13:54  
Cytuj
On Ci wyjaśni



Dziś studia wyższe to dawne lepsze gimnazjum i w tym stwierdzeniu chciałem zawrzeć swoją wypowiedź o dzisiejszej młodzieży.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 13:57  
Cytuj
Temu panu przydały by się prawdziwe studia wyższe



Lepsza przyszłość naszego miasta bez PiS !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 14:09  
Cytuj
CYTAT

Dziś studia wyższe to dawne lepsze gimnazjum i w tym stwierdzeniu chciałem zawrzeć swoją wypowiedź o dzisiejszej młodzieży.

Tak stwierdzona na podstawie frekwencji. WyborcoPO studiowałeś, że sam możesz się do tego odnieść?
Facet generalizuje na potrzeby programu. Udowodnić, że studia to takie gimnazjum bo masa ciśnie w dół. Zapomniał tylko pan profesor filozof, że jest również lepszy dostęp do uczelni wyższych. Te państwowe się rozbudowały i otwierają nowe kierunki. Jest też sporo prywatnych czelni.
Po za tym studia to nie wszystko jest jeszcze wychowanie zabrane z domu. A skoro ludzie starsi są na wyższym poziomie ogólnej mądrości to by oznaczało że nie bardzo potrafią przekazać to swoim potomkom. Lub zwyczajnie się czepiasz.:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
Temu panu przydały by się prawdziwe studia wyższe

A jakie On studia skończył?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4967
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Lis 2010r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Na sali byli sami młodzi ludzie umiech


- A ja chcę odczarować stereotyp powielany w mediach, że młodzi ludzie nie popierają Jarosława Kaczyńskiego, bo to obciach. To nieprawda - zapewniał z kolei Rafał Weber, kandydat PiS-u do rady miasta.

Obrazek

Uchuchu.Średnia wieku bliska tej co w "parku" na Ofiar Katynia przy PKS-ie.Karetkami niedługo będą moherów zwozić i na wózkach.Do lekarzy to się pchają bez kolejek,bo kombatanci,ale nie przeszkadza im siedzenie przez kilka godzin i słuchanie bredni.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 15:42  
Cytuj

Porażka grupy posłów

PiS. Macierewicz

wychodzi z sali



Trybunał Konstytucyjny umorzył postępowanie ws. wniosku grupy posłów PiS o zbadanie zgodności Traktatu Lizbońskiego z konstytucją w związku z opuszczeniem rozprawy przez Antoniego Macierewicza. TK kontynuuje rozpatrywanie wniosku grupy senatorów.

- Trybunał postanowił umorzyć postępowanie w zakresie dotyczącym badania wniosku grupy posłów z powodu nieobecności wnioskodawcy na rozprawie - powiedział prowadzący rozprawę wiceprezes TK Marek Mazurkiewicz.

Podkreślił, że przepis art. 60 ust. 2 ustawy o TK przewiduje obowiązkową obecność przedstawiciela wnioskodawców na rozprawie. Zasada ta - jak tłumaczył - została naruszona przez opuszczenia sali przez przedstawiciela wnioskodawców. Zaznaczył, że prawnie uniemożliwia to dalsze prowadzenie rozprawy.


Trzech sędziów zgłosiło zdanie odrębne do tej decyzji tłumacząc, że Macierewicz stawił się na rozprawę, jednak postanowił nie kontynuować swojego w niej udziału.

Jednocześnie Trybunał zajął się drugim wnioskiem - zgłoszonym przez senatorów PiS - których przedstawiciel senator Piotr Andrzejewski bierze udział w rozprawie.

Macierewicz chciał przełożenia rozprawy o trzy miesiące - do czasu wejścia w życie ustawy o współpracy Rady Ministrów z Sejmem i Senatem w sprawach związanych z członkostwem Rzeczypospolitej w Unii Europejskiej (tzw. ustawy kompetencyjnej).

Jej celem jest dostosowanie zasad współpracy między organami władzy wykonawczej i ustawodawczej do sytuacji powstałej po wejściu w życie Traktatu z Lizbony. Jednak TK nie znalazł podstaw do uwzględnienia wniosku o odroczenie rozprawy.

Po ogłoszeniu tej decyzji przez Trybunał, Macierewicz oświadczył, że w tej sytuacji nie może dalej uczestniczyć w posiedzeniu. Zaznaczył jednocześnie, że to nie oznacza wycofania złożonego przez niego wniosku ws. zbadania zgodności Traktatu Lizbońskiego z konstytucją.

Zapowiedział też, że prawdopodobnie złoży do Trybunału kolejny wniosek, tym razem o zbadanie zgodności z konstytucją ustawy kompetencyjnej. W ocenie posła PiS, ustawa ta odbiera polskiemu Sejmowi prawa weto wobec rozstrzygnięć Rady UE, pogarsza polską sytuację i kwestionuje zasady parlamentaryzmu.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/porazka-grupy-poslow-pis-macierewicz-wychodzi-z-sa,1,3783467,wiadomosc.html



Temat może nie byłby tak ciekawy jak by nie to, że to rząd PiS negocjował ten traktat, a "najlepszy" prezydent wszech czasów go podpisał. O co więc chodzi???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4967
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Lis 2010r. 22:44  
Cytuj
Co nam da PiS

Gruch na wierzbie spragnion smaku, wsiadł raz w pociąg tłum rodaków.

Jedzie pociąg, głośno gwizda, naród pyta: co nam PiS da?

PiS da Polkom i Polakom, PiS da mędrcom i tępakom,

policjantom i żołnierzom, kombatantom i harcerzom,

PiS da biednym i bogatym, PiS da zdrowym i cherlakom,

profesorom i studentom, adwokatom i rejentom,

PiS da chłopom, robotnikom, PiS da radcom, urzędnikom,

abstynentom i pijakom, małorolnym i kułakom,

PiS da uczniom, pedagogom, PiS da tym, co spać nie mogą,

emerytom i rencistom, inwalidom, kombajnistom,

PiS da wrogom i kolesiom, dyrektorom i prezesom,

pielęgniarkom i lekarzom, gejom, dziwkom, marynarzom,

PiS da prostym i garbatym, PiS da wszystkim. Koniec na tym

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 00:03  
Cytuj
Andrzejek
Temat może nie byłby tak ciekawy jak by nie to, że to rząd PiS negocjował ten traktat, a "najlepszy" prezydent wszech czasów go podpisał. O co więc chodzi???

O ten zegar co nie chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek
Temat może nie byłby tak ciekawy jak by nie to, że to rząd PiS negocjował ten traktat, a \"najlepszy\" prezydent wszech czasów go podpisał. O co więc chodzi???

O ten zegar co nie chodzi.

???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 09:37  
Cytuj
"Nie będę kablem(...) Pewnie mnie wyrzucą z PiS"

Zastraszanie ludzi w Prawie i Sprawiedliwości czy taką partie chcemy wybrać w samorządzie lokalnym ??


Powiesz, to unikniesz kary !!


- Pewnie mnie wyrzucą z (PiS - red.), tak myślę. Bo chyba dla takich ludzi jak ja nie ma miejsca - powiedział Michał Kamiński w programie "Tak Jest" w TVN24. Europoseł oświadczył, że otrzymał dzisiaj telefon od polityka PiS-u, który powiedział mu, że "może uniknąć złego losu", jeśli opowie o spotkaniu z Joanną Kluzik-Rostkowską i Elżbietą Jakubiak. - Nie będę kablem i nie będę donosicielem - podkreślił stanowczo polityk.


W poniedziałek usunięte posłanki spotkały się z Pawłem Kowalem, Adamem Bielanem, Pawłem Poncyljuszem oraz Michałem Kamińskim. Kamiński w TVN24 stwierdził, że nie widzi w tym żadnej zbrodni.


- Byłem tydzień za granicą. Po przylocie do Polski, po tym wszystkim co się działo, chciałem się spotkać z kolegami i porozmawiać - powiedział i dodał: Ja się nie wychowałem na Żoliborzu co prawda, tylko na Stegnach, ale to dalej jest zachodnia kultura i cywilizacja. W tym pojęciu zachodniej kultury i cywilizacji stosunki osobiste nie są elementem rozgrywek politycznych. Z ogromną radością mogę oznajmić, że nie żyję w Korei Północnej, tylko żyję w wolnej Polsce. Mogę się spotykać i rozmawiać z kimkolwiek mam na to ochotę - mówił.

"Nie będę kablem"


Europoseł oświadczył, że nie zamierza tłumaczyć się ze spotkań z wyrzuconymi posłankami.

- Chcę powiedzieć wszystkim moim kolegom: nie ma ceny, którą Michał Kamiński zapłaci za bycie w polityce. Z całą pewnością taką ceną nie jest mój honor i nie jest bycie kablem. Nie będę kablem i nie będę donosicielem. O tym, o czym prywatnie rozmawiam, chyba że zaczniecie nas podsłuchiwać, po prostu się nie dowiecie - powiedział Kamiński.

Kamiński czuje się zbulwersowany faktem, że otrzymał telefon od jednego z polityków PiS-u, który powiedział mu, że "może uniknąć złego losu", jeśli opowie o spotkaniu z Kluzik-Rostkowską i Jakubiak. - Dla mnie polityka i intrygi, plucie na innych i nienawiść nie jest drogą, którą chcę podążać. Bo polityka nie jest wszystkim. Jak jest się facetem, który musi się troszczyć o swoją żonę i o swoje dzieci, to także dba się, żeby przed tą żoną i dziećmi mieć twarz. Dlatego tak mnie zabolało, że ktoś dziś sugerował, że ja mógłbym dla kariery politycznej kablować. Tego bym nigdy nie zrobił, tego po prostu bym nigdy nie zrobił - mówił wyraźnie poruszony.

Nie chciał jednak powiedzieć, który z polityków do niego dzwonił. Zadedykował mu natomiast wiersz Antoniego Słonimskiego "Dwie Ojczyzny". - W twojej ojczyźnie do obcych w wierze Bóg się nie zniża. Moja ojczyzna świat cały bierze w ramiona krzyża. Choć ci sprzyja dziś ten wieczór mglisty i noc bezgwiezdna. Jakże mnie wygnasz z ziemi ojczystej, jeśli jej nie znasz? - recytował Kamiński

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 17:31  
Cytuj
"Nie będę kablem i nie będę donosicielem. O tym, o czym prywatnie rozmawiam, chyba że zaczniecie nas podsłuchiwać, po prostu się nie dowiecie - powiedział Kamiński."

czyżby pan Kamiński wiedział co we krwi ma Jarek ze Zbyszkiem ??

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2010r. 18:12  
Cytuj
Ostatni prawy na liście sprawiedliwych - www.lukaszdurek.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 21:23  
Cytuj
stop kolesiom

Lepsza przyszłość naszego miasta bez PiS !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Te wybory to ostatni gwizdek, aby coś zmieniło się w naszym mieście na lepsze, bez kolesiostwa, bez układów partyjnych na stanowiskach.


Zgadza się!!! dlatego zagłosuje na A.Szlęzaka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 21:33  
Cytuj
A Szlęzak popiera PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ, dał poparcie kandydatce do Sejmiku Iwonie Kołek ! i bardzo dobrze, nie liczy się polityka tylko nasze miasto

Lepsza przyszłość naszego miasta bez PiS !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 21:42  
Cytuj
[cytat] nie liczy się polityka tylko[cytat]

Tylko... lepienie pierogów umiech


Nie wiem komu dał poparcie, ja zagłosuje na niego!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 21:45  
Cytuj
dał Platformie Obywatelskiej, jak powiedział w tej ulotce stawia na inwestycje dla regionu, bo to dziś może dać Platforma Obywatelska, co PiS może zrobić w takim zachowaniem co wyczynia Kaczyński ?? dziś porównał kobietę do swojego buta ! to jest skandal i ponizajace Kobiete !

Lepsza przyszłość naszego miasta bez PiS !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2010r. 21:56  
Cytuj
Iwona Kołek i jej mąż to ludzie biznesu , z tego co piszą jest właścicielką city parku.

Masz jakieś info do wgladu ze Szlezak popiera PO ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »