NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 10:56  
Cytuj

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 10:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 12:57  
Cytuj
CYTAT

Widze, że mam do czynienia
z dzieciakiem



Zapomniał piesek pisowski, że przez 2 lata w Polsce były rządy rodzinne - brat z bratem rządził, jeden prezyden, drugi premier. Ale z ciebie oszołom, taki sam jak ci z pod krzyża.



Obstawiam na 99% ze Acer i Daro 1 to ta sama osoba, świadczą chocby o tym godziny w jakich są pisane wypowiedzi, ale mniejsza z tym umiech Acer PiSu już nie ma przy władzy więc zajmij się może osądzaniem obecnego rządu.

Moze zaczniesz się udzielać w temacie PO bo tam jest duzo wazniejszych tematów , chocby zadłuzenie kraju na 100mld, jak myslisz z kogo będą doić aby to załatać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 13:02  
Cytuj
Ktosik sorry za ot ale musiałby z nudów przełączać ip co chwila i wracać do tego samego więc mylisz się

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 13:03  
Cytuj
CYTAT
Ktosik sorry za ot ale musiałby z nudów przełączać ip co chwila i wracać do tego samego więc mylisz się


Ale jest to do zrobienia ?


Tak sobie z nudów sprawdziłem w jakich tematach udzielają się te osoby ( jeżeli są to już dwie osoby) umiech PiS i poparcie PO to wszystko czym dzielą się na tym forum. Myślałem ze z konta Acera wyszło coś w strone sportu bo był temat " Krzysztof Diablo Włodarczyk" ale chodziło o poparcie Komorowskiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2010r. 06:58  
Cytuj
Ktosik, tropiciel podwójnych kont sciana.

A co jeśli miał by te dwa konta? nie on pierwszy i nie ostatni.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2010r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
Ktosik, tropiciel podwójnych kont sciana.

A co jeśli miał by te dwa konta? nie on pierwszy i nie ostatni.


Andrzejek trzymaj się ramy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2010r. 10:58  
Cytuj
Ktosik, a co ty będziesz decydował o kim mam pisać ?

"PiSu już nie ma przy władzy więc zajmij się może osądzaniem obecnego rządu."

Kaczyński odsłonił swoją maskę i dalej dzieli polaków więc będę o nim pisał.

Mam wrażenie, że ci co piszą przeciwko twojej "sekciarskiej parti" jak to powiedziała Agnieszka Holland to jedna i ta sama osoba, zasmucę cię, w stalowej woli nie mieszkajątylko zwolennicy PiSu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2010r. 20:59  
Cytuj
CYTAT

Andrzejek trzymaj się ramy...


Ktosik, a ty majtek mamy....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 08:43  
Cytuj
CYTAT
Ktosik, a co ty będziesz decydował o kim mam pisać ?

\"PiSu już nie ma przy władzy więc zajmij się może osądzaniem obecnego rządu.\"

Kaczyński odsłonił swoją maskę i dalej dzieli polaków więc będę o nim pisał.

Mam wrażenie, że ci co piszą przeciwko twojej \"sekciarskiej parti\" jak to powiedziała Agnieszka Holland to jedna i ta sama osoba, zasmucę cię, w stalowej woli nie mieszkajątylko zwolennicy PiSu


Acer zalogowałeś się na tym forum tylko po to aby dzielić się swoją wrogością do tych ludzi, kopiować i wklejać tematy które są anty pisowskie i nic więcej.



Andrzejek jak Acer osądzał mnie ze mam dwa konta to już nie nazwałeś go tropicielem kont umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 08:46  
Cytuj
sam tak robisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
sam tak robisz


Naprawde tak myślisz ? Sprawdz sobie moje wypowiedzi w jakich tematach są pisane, czy jest tam tylko polityka ? dla porównania sprawdz sobie w jakich Ty się udzielasz i przemyśl czy Twoja wypowiedz pokrywa się z prawdą.

Oświece Cię po raz kolejny nie jestem za PiSem a tym bardzie za PO . Nie podoba mi się tylko to ze widzisz jednych winowajców a nad drugimi milczysz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek jak Acer osądzał mnie ze mam dwa konta to już nie nazwałeś go tropicielem kont


Ojej, Acer ty tropicielu kont!!!

Ktosik już ci lepiej?

CYTAT
Acer zalogowałeś się na tym forum tylko po to aby dzielić się swoją wrogością do tych ludzi, kopiować i wklejać tematy które są anty pisowskie i nic więcej.



Ktosik co się przypierdalasz? Nie on pierwszy i nie ostatni. To jest forum dla każdego, jak ci przeszkadzają wypowiedzi acera to ich nie czytaj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 19:52  
Cytuj
CYTAT



Ktosik co się przypierdalasz? Nie on pierwszy i nie ostatni. To jest forum dla każdego, jak ci przeszkadzają wypowiedzi acera to ich nie czytaj.


A Ty co się przypier... ? jak Ci nie pasują moje wypowiedzi to ich nie czytaj.

Nie przeklinaj Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 21:03  
Cytuj
Ciągle widzę tych samych ekspertów na wszystkich tematach forum, zróbcie pozytywnego coś, a nie tylko gadacie.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Ciągle widzę tych samych ekspertów na wszystkich tematach forum, zróbcie pozytywnego coś, a nie tylko gadacie.....



NocnyM sprawdzałeś ile jest tematów?? Nie da się pisać na każdy temat. Piszę tam gdzie mnie zainteresuje temat. Jak by to forum miało wyglądać gdyby nikt się nie udzielał. Ty chyba nie bardzo wiesz na czym polega forum internetowe. Twoich wypowiedzi znalazłem w około 50 tematach, a mi zarzucasz zbyt duże udzielanie się:-)) Dobre:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2010r. 23:54  
Cytuj
kto powoduje, że PiS tonie ?

Kluzik-Rostkowska i Poncyliusz chcą debaty w PiSJoanna Kluzik-Rostkowska i Paweł Poncyljusz chcą debaty o nowym kursie Prawa i Sprawiedliwości. Posłanka PiS mówi, że cieszy się z listu Migalskiego. Wielotygodniowe milczenie przerywa też Paweł Poncyljusz. - Władze partii muszą zdecydować, która metoda uprawiania polityki jest bardziej skuteczna - twierdzi polityk.

- Mam nadzieję, że nikt na nikogo nie będzie się obrażał, tylko że ten list rozpocznie poważną debatę w Prawie i Sprawiedliwości - przyznaje Joanna Kluzik-Rostkowska w wywiadzie dla "Faktów TVN". Posłanka podkreśla również, że bardzo dobrze czuła się w strategii wyborczej PiS.

Wywiadu "Faktom TVN" udzielił też niepokazujący się publicznie od miesięcy Paweł Poncyljusz. - Są w tej partii tacy jak ja, którzy uważają, że sukces można osiągnąć łagodniejszym tonem. Władze partii muszą zadecydować - mówi Paweł Poncyliusz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 12:02  
Cytuj
przeciw bankowemu podatkowi PiS

T V N 2 4
- Jestem bardzo sceptyczna co do pomysłu PiS-u, proponującego wprowadzenia podatku bankowego - powiedziała w Poranku TVN24 posłanka PO Anna Mucha. Jej zdaniem banki natychmiast przerzucą dodatkowy koszt na swoich klientów.
- Posłowie PiS-u próbują szukać rozwiązań chwytliwych medialnie. Łatwo powiedzieć, że należy obciążyć banki. Prawda jest taka, że to odbije się na klientach - stwierdziła posłanka Platformy Obywatelskiej.


Jest dobrze

Odnosząc się do podwyżki podatku VAT, zaproponowanej przez rządzącą koalicję, stwierdziła, że to w obecnej sytuacji najlepsze rozwiązanie. - To najmniej "bolesny" sposób poradzenia sobie wobec obecnych wyzwań - stwierdziła Anna Mucha. Posłanka PO na potwierdzenie swojej tezy przytoczyła analizy "Rzeczpospolitej" i GUS-u.

Według nich, wzrost kosztów życia dla czteroosobowej rodziny ma wzrosnąć albo minimalnie (kilka groszy dziennie zdaniem GUS) lub wcale, dzięki obniżce VAT-u na żywność (Rzeczpospolita).

Dobra połajanka

Pytana o ocenę spotkania premiera Donalda Tuska z szefami OFE, stwierdziła że było ono "zaskakująco dobre". Zdaniem posłanki taka rozmowa była bardzo potrzebna.

W ocenie Muchy, fundusze działają źle i wypracowują zbyt małe zyski dla przyszłych emerytów. Przedstawicielka PO zaznaczyła jednak, że firmy same to widzą i chciałyby to zmienić, odpowiednio modyfikują przepisy regulujące ich działalność.

mk/sk/k

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 22:48  
Cytuj
ale PIS obawia się PO, bo zasiadają oszołomki i piszą tylko o PO umiech

fajnie POczytać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2010r. 01:20  
Cytuj



Mąż Stanu i co by nie gadać, to jest wygadany smiech2
- wreszcie zobaczyłem całość, nienawiści w tym nie widzę, więc Heni przemowa raczej była zaplanowana przed obchodami, fajnie popatrzeć na celebrytę tuska jak szczeny zaciska, ruda złość troszku z lukru odrapana te oklaski go wkurzyły, że nie dla niego umiech

i sprawy przyziemne, porównanie rządów PIS-PO
Administracja państwowa (centralna):

PiS (12.2005 - 12.2007) wzrost o 786 etatów
PO (12.2007 - 12.2009) wzrost o 16 937 etatów
______________________________

Administracja samorządowa (niezależna zatem od rządu)

PiS wzrost o 11 325 etatów
PO wzrost o 28 305 etatów

Więcej szczegółów tutaj: http://www.stat.gov.pl/gus/5840_685_PLK_HTML.htm?action=show_archive

źr. niepoprawni.pl


ps. el.banan rzeczywiście są jeszcze ludzie co widzą w wałesie człowieka, ja do nich już nie należę, o takich jak on nawet nie chce mi się gadać bo nie warto, niepotrzebnie mi ciśnienie idzie w górę. kapucha i tyle, zero szacunku, Walentynowicz go oszczędziła - ja uważam to za błąd, a materiały chociażby te dostępne na YT dla mnie są wystarczająco wiarygodne, niejedno pewnie o nim jeszcze usłyszymy, ale to dopiero jak dobiorą się do kapitana miecia umiech

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2010r. 03:09  
Cytuj


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2010r. 06:35  
Cytuj
Kafarek, stwierdzenie o Wałęsie, że kapucha i tyle jest nie na miejscu przy dzisiejszych związkowcach:-)))
Poczytaj jak te hieny związkowe łupią państwowe przedsiębiorstwa, nie zależnie czy mają zyski czy przynoszą straty. Oni muszą się nachapać. Koszty ich utrzymania z pensjami to dziesiątki mln. złotych. Kto to wytrzyma, jaką firmę stać na takie koszty.
Ty Kafarek masz chyba własną działalność gospodarczą. Masz u siebie związki? Zgodził byś się u siebie na utrzymywanie darmozjada??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2010r. 09:37  
Cytuj
umiech
patrzę na nich tak samo jak Ty - niedouczone nieroby niezdolne do żadnej innej pracy, same umiejscowienie związków jest chore, oni powinni być poza zakładem, wtedy by nie było zależności od pracodawcy - spuścizna PRLu - wygodna do ich kontroli, ale nie to jest problemem

PiS (12.2005 - 12.2007) wzrost o 786 etatów
PO (12.2007 - 12.2009) wzrost o 16 937 etatów

i to bardzo dobrze płatnych etatów. Prawie 17 tysięcy pociotków - to jest rak naszej gospodarki.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 01:11  
Cytuj
Blogpress.pl może nieprofesjonalny, ale bez "poprawnych" przekłamań






i moje motto:
PiS (12.2005 - 12.2007) wzrost o 786 etatów
PO (12.2007 - 12.2009) wzrost o 16 937 etatów i dalej rośnie
umiech

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 06:54  
Cytuj
te filmy, pokazują, że ten człowiek powinien zrezygnować z polityki, on potrzebuje specjalistów. Nie można swoich teorii i emocji przenosić na płaszczyźnie pracy i ustawiać społeczeństwo według swojego humoru. Ten człowiek za 5 lat będzie wrakiem, ale dalej będzie się pchał na stanowisko prezydenta.
To człowiek mściwy, podczas kampanii dowiódł że potrafi kłamać, ubierać maskę. Zmienia historie najnowszej Polski, przypisuje zasługi bratu, które nigdy nie miały miejsca.
Jak to mówiły znane już osoby (Holland, Mazowiecki), jest przywódcą sekty politycznej. Na takiej zasadzie właśnie działa sekta, nie można się sprzeciwić, zabijają cię słowami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 08:51  
Cytuj
Nie na temat..
Ale treść pokazuje jakimi janczarami są acer i inni tutaj polo-soviecticusy.

Hodowla janczarów

Wyobraźmy sobie, że na Polskę napada Irak... A, co – nie może? Jak III RP może wysłać wojska do Mezopotamii, to i Republika Iraku może wysłać do nas... I powiedzmy, że podbija cały kraj – i zaprowadzą reżym okupacyjny.

Po czym generał sił okupacyjnych nakazuje, by wszystkie dzieci w wieku 5-19 lat posyłać do szkół, na których program polscy rodzice nie maja żadnego wpływu. Za nie posłanie dziecka do szkoły - kary.

Prawie każdy z nas byłby oburzony – może nawet wybuchłyby jakieś rozruchy.

Państwem okupującym obecnie Polskę jest sobie III Rzeczpospolita. I ten reżym wydaje rozporządzenie że wszystkie dzieci w wieku 5-19 lat muszą chodzić do szkół, na których program polscy rodzice nie maja żadnego wpływu...

Ku mojemu zdumieniu ogromna większość rodziców nie protestuje – i nawet dość ochoczo wyprawia 1 września swoje pociechy do szkół, by były tam poddawane reżymowej tresurze!

Tymczasem sytuacja jest identyczna (a nawet gorsza!), niż gdyby szkoły prowadził reżym iracki...

Otóż każdy świadomy rodzic ma jakąś swoją wizję wychowania i edukowania swojego dziecka. Niestety: nie może jej realizować: musi posłać dziecko do szkoły, w której jest ono uczone nie całkiem tego, co chcieliby rodzice.

„Obywatele” III Rzeczypospolitej mają bardzo różne wizje optymalnej edukacji dla swoich dzieci – więc jeśli programy wszystkich szkół są układane w jednym ministerstwie, to co najwyżej część dzieci może być wychowywana tak, jak chcieliby rodzice. To chyba oczywiste.

Ja np. uważam, że honor jest ważniejszy, niż edukacja i pieniądze – a ob.Grzdylak wpaja dziecku zasadę „Wełna-bawełna – byle była kicha pełna”. Rzecz jasna co najmniej jeden z nas będzie niezadowolony z wartości wpajanych dziecku w szkole. Ja pragnę, by moje córki uczyły się pięciu języków, śpiewu, rysunku i literatury, ob.Grzdylak chciałby, by uczyły się gotować, szyć i sprzątać, a Pani Ministerka każe im uczyć się matematyki, fizyki i chemii. I tak dalej. Gdybyśmy to my wybierali szkołę dla swoich dzieci to przenigdy byśmy nie posłali córek do takiej, do jakiej chodzą. Ale musimy do takiej posyłać – i jeszcze płacić w podatkach za to, by uczono je czegoś, czego być może my nienawidzimy!

I jest gorzej: bo polskie dziecko łatwiej zrusyfikować, niż z'arabizować. A jeszcze łatwiej wychować na Polaczka lub euro-polaka lub polo-sovieticusa. Im podobniejsze systemy wartości – tym łatwiej dzieci wykoleić (wg Pani Ministerki: „wprowadzić na właściwe tory” - oczywiście!).

A ja już bym – z dwojga złego - wolał, by moje dzieci były uczone wartości wyznawanych w Iraku – niż „Wychowania seksualnego” połączonego z wszczepianiem „tolerancji dla homoseksualizmu”.

Bo kultura, jaką mi ONI narzucają (a bynajmniej nie chodzi tylko o sprawy płci!) jest mi nie tylko obca: jest mi wstrętna!

Tak, jak wstrętna mi była edukacja komunistyczna.

jkm.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »