NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:37  
Cytuj
ciekAWA WYPOWIEDŹ OD 3:00 :szok:

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:37  
Cytuj

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 21:31  
Cytuj


umiech
Premier Jarosław Kaczyński, kandydat na urząd Prezydenta RP, w wyborach 2010, po wiecu wyborczym w Gdańsku, przedstawił krótką opinię o znanej Blogerce "KATARYNIE" jednemu z dyskutantów na jej forum. Film prezentuje tę opinię i jest podziękowaniem dla niej i dla wszystkich piszących, a zatroskanych o dalsze losy naszej ojczyzny.

Kataryna.blox

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 22:33  
Cytuj
Parlamentarny zespół do sprawy wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej
Lipiec 20, 2010 · Dodaj komentarz

Po obejrzeniu konferencji prasowej przewodniczącego Macierewicza mam pewność że jest to Parlamentarny zespół do udowodnienia że Donald Tusk ma krew na rękach.
A tak na marginesie to jeśli Palikot swoimi słowami według pewnego głupiego posła PiS zbezcześcił zwłoki Gosiewskiego to powyższy zespół i Pan Macierewicz bezcześci swoimi konferencyjnymi andronami ciała reszty ofiar tego WYPADKU.

ten wpis został odrzucony na portalu MypiS.pl

testuję poniższą wersję:

Po obejrzeniu konferencji prasowej przewodniczącego Macierewicza mam pewność że jest to jedyne ciało jakie jest w stanie dogłębnie wyjaśnić kulisy tego straszliwego wydarzenia rzetelnie odpowiedzieć na pytanie o odpowiedzialność polityczna i karna osób, które przyczyniły się do tak tragicznego końca najważniejszych osób w Państwie.

tez odrzucona, już sam nie wiem co mam pisać…
chyba założę fotobloga z fotkami puchatych kociaków


http://uwaga.wordpress.com/2010/07/20/parlamentarny-zespol-do-sprawy-wyjasnienia-katastrofy-smolenskiej/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 23:03  
Cytuj
"Kto rządzi w Polse? -Żyd!" czyli afera o krzyż :szok:

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 23:03  
Cytuj
Antoni Macierewicz (PiS), były szef komisji weryfikacyjnej WSI, od początku lipca wygrał dwie sprawy sądowe – z TVN oraz z Waldemarem Żakiem, szefem wywiadu WSI. Od momentu opublikowania „Raportu z weryfikacji WSI” Macierewicz wygrał blisko 20 spraw, które wytoczyły mu osoby umieszczone w „Raporcie”.

W poniedziałek 12 lipca 2010 r. Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił powództwo o ochronę dóbr osobistych skierowane przez Waldemara Żaka, byłego szefa wywiadu Wojskowych Służb Informacyjnych, przeciwko Antoniemu Macierewiczowi i ministrowi obrony narodowej.

Pozew został skierowany do sądu w kwietniu 2007 r., po opublikowaniu Raportu o nieprawidłowościach w WSI, w którym znalazło się nazwisko Żaka (w rozdziałach „Penetracja rosyjska: zagrożenia dla wewnętrznego i zewnętrznego bezpieczeństwa państwa”, "Ingerencja WSI na rynku paliwo-energetycznym oraz „Operacja ZEN”).

Sędzia Tomasz Gal w ustnym uzasadnieniu stwierdził, że działania ówczesnego Przewodniczącego Komisji Weryfikacyjnej nie mogą być uznane za działania bezprawne, ponieważ sporządzenie i publikacja „Raportu” była działaniem na podstawie ustawy. Nie można więc mówić o bezprawnym naruszeniu dóbr osobistych, skoro pozwany (czyli Antoni Macierewicz) wykonywał prawo. Waldemar Żak, na którym ciążyło udowodnienie nieprawdy, nie zdołał podważyć prawdziwości „Raportu”.

Z kolei 5 lipca Sąd Najwyższy oddalił kasację telewizji TVN przeciwko Antoniemu Macierewiczowi. Spółka żądała od Macierewicza przeprosin i wpłaty 100 tys. zł na cel społeczny.

Przedmiotem sprawy był wywiad Macierewicza dla „Rzeczpospolitej” z 2008 r., w którym polityk PiS stwierdził m.in., że prywatne telewizje „bogacą się, czerpiąc z państwowej kasy, ale nie wypełniają podjętych zobowiązań”. Mówił też, że szef MON Bogdan Klich „przedwcześnie zawarł ugodę z ITI” w procesie, który współwłaściciele ITI (większościowego udziałowca telewizji TVN) wytoczyli MON za stwierdzenia raportu z weryfikacji WSI na ich temat. ITI przegrała z Macierewiczem proces wytoczony mu za raport. W ujawnionym w lutym 2007 r. przez śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego raporcie autorstwa A. Macierewicza napisano m.in., że wywiad wojskowy PRL „podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej”. Celem powołania tego rodzaju firmy „miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie”. W raporcie podano, że związany z wywiadem wojskowym dyrektor generalny FOZZ Grzegorz Żemek miał pod koniec lat 80. podjąć na zlecenie wywiadu rozmowy w tej sprawie z firmą ITI i reprezentującymi ją Janem Wejchertem i Mariuszem Walterem.

W czerwcu 2008 r. Klich przeprosił Wejcherta, Waltera i grupę ITI za zamieszczenie w raporcie „nieuprawnionych, krzywdzących i podważających wiarygodność biznesową” informacji, iż współpracowali oni z wojskowymi służbami PRL. Był to wynik ugody zawartej w procesach wytoczonych przez nich MON za raport.

Macierewicz nazwał to zmową i działaniem na szkodę Skarbu Państwa i MON. Wtedy szef MON wstrzymał zapowiadane przeprosiny innych osób z raportu.

W styczniu 2010 r. Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł prawomocnie, że Macierewicz nie musi przepraszać za swe słowa o związkach ITI i Wejcherta z wojskowymi służbami PRL. Utrzymując wyrok I instancji z kwietnia 2008 r., SA uznał, że Macierewicz działał w granicach prawa jako urzędnik państwowy. Wcześniej prawomocnie oddalono powództwo ITI.

Dotychczas Antoni Macierewicz wygrał blisko 20 procesów wytoczonych mu w związku z publikacją „Raportu”, m.in. z właścicielem telewizji Polsat Zygmuntem Solorzem–Żakiem, dziennikarzem Edwardem Mikołajczykiem, Piotrem Niemczykiem, Agorą, wspomnianą telewizją TVN i koncernem medialnym ITI.

(dk, niezalezna.pl)

Nie taki on straszny, tylko gębę ma jak dzierżyński umiech
moim zdaniem za dużo ich w tej komisji, zobaczymy do czego chłopaki dojdą?

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 00:37  
Cytuj
Wirus „Smoleńsk”
JKM - korwin-mikke.blog.onet.pl - 2010-07-26 23:56:00

Byłem dziś na zebraniu Klubu Ronina. Grupuje on dziennikarzy i inteligentów związanych raczej z PiSem. Bardzo dobrze, że istnieje – bo stanowi przeciwwagę dla Salonu – związanego z b. Unią Demokratyczną i (mimo bolesnego dla nich rozłamu) sympatyzującego z PO. Są tam ludzie zacni, poważni, na ogół mądrzy – i szczerzy patrioci. Często się z niektórymi zgadzałem, z niektórymi nie zgadzałem – ale zawsze przyjemnie mi się dyskutowało.

Tym razem tematem dyskusji była katastrofa nad Smoleńskiem. I stwierdziłem, że ludzie ci – (chyba co do sztuki!!) zapadli na jakąś niesłychanie widać zaraźliwą odmianę grypy: smoleńskiej.

Wszyscy – starannie zresztą unikając konkretów – wyrażali przekonanie, że „prawda kiedyś wyjdzie na jaw” - a ta „prawda” to to, że na pewno maczali w tym paluchy Ruskie.

Jakakolwiek argumentacja odbijała się jak od betonu. Gdy tłumaczyłem, że przecież zrobienie sztucznej mgły nad lotniskiem (pomijając absurd techniczny) było nonsensem, bo samolot właśnie z tego powodu zamiast lądować i się rozbić (wedle przemyślnego planu Ruskich) odleciałby do Witebska – już po ćwierci sekundy usłyszałem tryumfalne: „No właśnie o to chodziło! Aby odleciał – i śp.Lech Kaczyński skompromitował się spóźniając trzy godziny na uroczystości w Katyniu!!"

Rozumiecie Państwo: Ruskie w zupełnej tajemnicy montują jakąś potężną aparaturę (po katastrofie w kwadrans sprawnie zdemontowaną i ukrytą) wytwarzającą sztuczną mgłę na obszarze kilkunastu kilometrów kwadratowych (bo przecież gdyby pokrywała samo lotnisko, to każdy pilot natychmiast pojąłby, że ma do czynienia z interwencją Ruskich albo UFO... ) - po to, by Prezydent III Rzeczypospolitej spóźnił się trzy godziny!!!

Teza jednak jest taka: „Kaczyński musiał zginąć, bo się im postawił w Gruzji”. Pomijając fakt, że JE Michał Saakashvili żyje i (wbrew moim przepowiedniom) trzyma się nawet na stołku, to nawet o.Tadeusz Rydzyk pytał: „Ale dlaczego robiliby to u siebie? By być podejrzani??”. Dziś o.Tadeusz też jest już zarażony tym tajemniczym wirusem.

Uległy mu tak tęgie umysły, jak Józef Orzeł, Marcin Wolski i Bronisław Wildstein – a to, co wygadywał p.Tomasz Sakiewicz, NaczRed „Gazety Polskiej”, biło wszelkie rekordy szaleństwa. Tłumaczył np., że Jego Redakcja „prowadzi własne, niezależne śledztwo” - i wynika z niego, że szczątki samolotu wyglądają inaczej, niż powinny wyglądać, gdyby samolot rozbił się z taką prędkością, jak się przyjmuje!!! A w dodatku wypadek nastąpił najprawdopodobniej o innej godzinie, niż się podaje!!! O kwadrans później.

Z czego wynikałoby, że Ruskie najpierw doprowadziły do katastrofy, w kwadrans pozbierały szczątki i rozsypały w to miejsce przygotowane szczątki innego samolotu!!!

To naprawdę: wysoka gorączka. Nauce nie są znane żadne antybiotyki działające na grypę – smolenkę.

Trzeba chyba spokojnie poczekać, aż wyzdrowieją!

W każdym razie: gdybym nagle zaczął twierdzić, że Ruskie ściągnęły "Tupolewa" na ziemię potężnym magnesem - to proszę mnie izolować!
Janusz Korwin-Mikke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 12:58  
Cytuj

Jak PiS wykorzystuje śmierć

96 osób do celów politycznych



PiS gra na Smoleńsk
Małgorzata Skowrońska 2010-07-27, ostatnia aktualizacja 2010-07-27 10:57:46.0

Zespół PiS, który ma wyjaśnić katastrofę pod Smoleńskiem, to nic innego, jak polityczna i wyrachowana gra - mówi Izabella Sariusz-Skąpska z Federacji Rodzin Katyńskich. I ponawia apel o uszanowanie żałoby rodzin ofiar

Podobny apel został opublikowany się w połowie maja. O niewykorzystywanie katastrofy do celów politycznych prosiło kilkadziesiąt osób, które go podpisały: poza Sariusz-Skąpską, m.in. Ewa Błasik, wdowa po gen. Andrzeju Błasiku, Ewa Komorowska, wdowa po Stanisławie Komorowskim, wiceministrze obrony narodowej, Jolanta Przewoźnik, wdowa po Andrzeju Przewoźniku, sekretarzu generalnym ROPWiM, Magdalena Protasiuk, wdowa Arkadiuszu Protasiuku, pierwszym pilocie.

Powołanie zespołu, którym kieruje Antoni Macierewicz, zdecydowało o tym, że Sariusz-Skąpska znowu zabrała głos. Tłumaczy, że trzeba uświadomić Polakom, w jaki sposób tragedia smoleńska jest zawłaszczana przez "polityków jednej opcji". Dodaje, że ci, którzy podpisali majowy apel, nie zostali zaproszeni na posiedzenie zespołu Macierewicza.

W środę rodziny ofiar katastrofy spotkają się z prokuratorami prowadzącymi śledztwo.

Rozmowa z Izabellą Sariusz-Skąpską, córką Andrzeja Sariusza-Skąpskiego, byłego prezesa zarządu Federacji Rodzin Katyńskich

Małgorzata Skowrońska: W maju podpisała pani list do polityków i dziennikarzy, w którym bliscy ofiar smoleńskiej katastrofy proszą o uszanowanie żałoby i niewykorzystywanie katastrofy do celów politycznych. Pani rodzina zdecydowała się teraz przerwać milczenie. Dlaczego?

Izabella Sariusz-Skąpska: Dlatego, że Smoleńsk zawłaszczyła jedna opcja polityczna. Zespół, jaki powołało Prawo i Sprawiedliwość, nie może być jedynym dysponentem pamięci o ofiarach. Zachwiana została równowaga. Nie możemy już w spokoju przeżywać żałoby i czekać na wyniki prokuratorskiego śledztwa.

Spokój po takiej traumie, jaką była i wciąż jest dla mnie i moich bliskich katastrofa, budowany jest z ogromnym trudem. Pewne pocieszenie znajdowaliśmy w tym, że struktury państwa polskiego robią wszystko, żeby wyjaśnić przyczyny katastrofy, że prokuratura prowadzi niezależne śledztwo. I nagle pojawia się zespół posłów jednej partii, który będzie sprawdzał, jak to śledztwo jest prowadzone, a w zasadzie przystępują do pracy z założeniem, że prokuratorzy źle wykonują swoją pracę. Przecież to nic innego, jak podważanie jednego z filarów działania demokracji.

Należę do tego pokolenia, które przez większą część swojego życia czekało na to, by żyć w demokratycznym państwie.

Na pierwsze spotkanie zespołu Macierewicza przyjechały rodziny, które mają zastrzeżenia do prac prokuratorów i zachowania polskiego rządu.

- Nie odmawiam nikomu prawa do takich a nie innych reakcji i przeżywania żałoby, ale jeśli pojawiają się głosy wypowiadające się w imieniu rodzin ofiar tragedii smoleńskiej, to ja chciałam powiedzieć, że nikogo to tego nie upoważniłam.

Tam zginęło 96 osób. Nie tylko członków jednej partii.

Zespołowi nie chodzi o wyjaśnienie sprawy, bo gdyby tak było, w jego skład zaproszeni zostaliby fachowcy. Jaką wiedzę na temat katastrof lotniczych mają posłowie PiS? Co wiedzą o sposobie prowadzenia śledztwa posłanki, które na pierwsze posiedzenie zespołu przyszły w jaskrawych sukienkach? Już na tym poziomie widać brak szacunku do naszej żałoby.

Przerywając milczenie, chciałam przypomnieć, że wśród tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, są żony oficerów BOR-u, pilotów, rodziny uroczych stewardes, które latały rządowymi samolotami, bliscy osób z organizacji, które walczyły o pamięć o Katyniu. Nie tylko politycy.

Tuż po katastrofie mówiła pani, że ta tragedia może przyczynić się do tego, że świat dowie się, po co reprezentacja państwa polskiego leciała do Katynia. I tak się stało. Ale też zaczęło się to, przed czym pani przestrzegała: utożsamianie mordu katyńskiego i katastrofy smoleńskiej.

- Dzwoni do mnie dziennikarz i pyta, czy mój ojciec poległ, czy zginął. Polec można na wojnie, w boju. Mój dziadek Bolesław, ofiara mordu katyńskiego, został zamordowany. Mój ojciec Andrzej jako prezes zarządu Federacji Rodzin Katyńskich leciał na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej i zginął w tragicznym wypadku.

Smoleńsk to nie Katyń. Rozumiem ból tych, których bliscy zginęli pod Smoleńskiem. Też przecież jestem w tej grupie, ale jeśli powstaje Stowarzyszenie Rodzin Katyń 2010, muszę zaprotestować.

Nie można zawłaszczać katyńskiej tragedii. To brak szacunku dla wieloletniego cierpienia rodzin, których bliscy zostali zamordowani w bestialski sposób przez NKWD.

Pojawiają się głosy, że trzeba patrzeć na ręce Rosjanom prowadzącym śledztwo. Odżywają antyrosyjskie fobie wśród bliskich ofiar tragedii.

- I to już jest polityka, a ja i wiele rodzin tych, którzy zginęli, chcemy być od politycznych kłótni daleko.

Trzy tygodnie temu moja rodzina pojechała na miejsce katastrofy. Kiedy staliśmy przy głazie, który postawiono w miejscu rozbicia samolotu, grupa Rosjan w różnym wieku stała z boku i czekała, aż będą mogli podejść i pomodlić się. Był z nimi prawosławny duchowny. Tu nie było polityki. Był czas na przeżywanie żałoby.

Nie ma pani poczucia, że pani głos jest odosobniony? Że większość rodzin ofiar katastrofy nie podziela pani zaufania do pracy prokuratorów?

- Pod naszym pierwszym listem podpisało się kilkadziesiąt osób. Kolejne odezwały się już po publikacji listu w mediach.

Na 28 lipca Naczelna Prokuratura Wojskowa zaprosiła wszystkich bliskich i pełnomocników smoleńskich ofiar po to, byśmy dowiedzieli się u źródła, a nie z medialnych przecieków, jaki jest stan śledztwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 23:20  
Cytuj
Prezes się chwieje


Zakończyła się jedna kampania wyborcza, trwają przygotowania do drugiej (lewica już zaczęła), a gdzieś tam na horyzoncie miga największy tort do podziału – Parlament. Rozliczenia, podsumowania, roszady, zmiany. I nawet głosy niezadowolenia z wyników elekcji i tego, co się stało po nich.
Okazuje się, że bezpośrednio wobec prezesa PiS partia nie umie i nie chce się jeszcze postawić, zresztą solidnej alternatywy nawet nie widać (Ziobro po tym, jak wyjątkowo szybko w dogodnej sytuacji podkulił ogon po przegranych eurowyborach, przestał się liczyć jako opozycja wobec Kaczyńskiego), ale już pomniejsze figury jest w stanie choć spróbować obalić. Kilkadziesiąt osób z dwustu członków Rady Politycznej PiS zagłosowałoprzeciw kandydatom zgłoszonym przez Jarosława Kaczyńskiego do Komitetu Politycznego partii – Krzysztofowi Jurgielowi, Leonardowi Krasulskiemu, Jarosławowi Zielińskiemu i Wojciechowi Jasińskiemu. Kluzik-Rostkowska obeszła się smakiem, stanowiska dostali pokorni i lojalni. Co do Ziobry i Lipińskiego oraz reszty – wiadomo. Posłankę Szydło ostatnio widziałem w TVN24 – głos jak Elżbieta Jakubiak i stan umysłu podobny. Ideowość granicząca z wiarą w boskie posłannictwo Słońca Żoliborza. Ale to jej dało awans. Tyle że nie każdemu podoba się taki układ sił.
Nagle obudziła się grupka ludzi w PiS, obudziło się też dwoje „wybitnych” znawców sceny politycznej, bo i dr Migalski ma do prezesa żal o lansowanie ludzi spod znaku „BMW” niż tych, co faktycznie się zasłużyli, ale nie są tak oddani wodzowi, i prof. Staniszkis krytykuje Kaczyńskiego za odsuwanie młodych wilków. Wychodzi, że ta dwójka nie jest tak dobra, jak się wydaje każdej z tych osób. Z jednej strony oboje są śmieszni, bo nie urwali się z choinki i wiedzieli, w co się pakują, tak gorliwie popierając Jarosława (chodziły poglądy, że Staniszkis zależy na miejscu na liście wyborczej PiS, tak jak Migalskiemu), z drugiej mają rację. Kaczyński ustawia partię pod siebie, żąda maksymalnego oddania i posłuszeństwa – na teraz, nie zastanawia się nad przyszłością, zwłaszcza tą powyborczą. Ruguje ludzi kreatywnych, głodnych sukcesu, z pomysłem i chęciami – na rzecz lojalnych szarych myszek – i nie zadrży mu przy tym powieka. Dla Smoleńska i ostatecznej zemsty na Tusku i PO lider PiS ryzykuje dalszy byt tego ugrupowania.
Na dobrą sprawę nie sądzę, by robił to świadomie. Kaczyński, nie po raz pierwszy idąc za instynktem i burząc wypracowany przez spindoktorów wizerunek, pokazuje, iż naprawdę bardziej kieruje się swoją impulsywną naturą i szalejącymi emocjami niż rozsądkiem. Widać to było już od dawna, tylko niedawni klakierzy teraz podnieśli głowy i lekko podgryzają osłabionego lwa, przed którym jeszcze parę miesięcy temu drżeli. Kaczyński jest bowiem słaby – udało mu się utrzymać przywództwo, ale stracił egzekutywę. Teraz ma tylko partię opozycyjną i powinien zdawać sobie sprawę, że dużo rzadziej uda mu się teraz przyblokować rząd i Platformę, a kto wie, czy nie czeka go izolacja na scenie politycznej. Na przełomie czerwca i lipca łaszący się do elektoratu lewicowego lider PiS teraz tą lewicą straszy – kolejna grupa, która się od niego odwraca. Draka z krzyżem – znowu wyszło na jaw małe, tanie politykierstwo, serwilizm wobec kleru i kompletnie instrumentalne traktowanie prawa w postaci Konstytucji. Zespół Macierewicza ukazuje, jak bardzo instrumentalnie można z kolei traktować ludzką śmierć i jak w politycznej walce można demonstracyjnie machnąć ręką na wszystko inne. Czym się zajmuje ponad 130 parlamentarzystów PiS z pseudokomisyjnego molocha do spraw tragedii? Czy mają czas na cokolwiek poza tą sprawą? Co ze zwykłymi aspektami działań Parlamentu, czyżby się nie liczyły?
Komunikat prezes wysłał jasny – „to moja partia i ja chcę teraz, aby Tusk zapłacił za śmierć mojego brata. Nieważne, czy jest winny czy nie – Macierewicz powie to, co ja chcę (zresztą już to zrobił), a reszta jest nieważna.” Troszkę ludzi otworzyło tam w końcu oczy i zobaczyło, jak blisko są przepaści, w którą Kaczyński spycha PiS. Może znaleźli w sobie tą odrobinę odwagi, która nie wystarczała im do otwarcia ust, gdy Kaczyński był ciut silniejszy. Może chcą ściągnąć na siebie gniew prezesa i potem robić z siebie ofiary jego gniewu i zamordyzmu wewnątrz partii. Cóż, sporo wskazuje na to, że to jednak coś więcej niż krótkotrwałe oburzenie niezadowolonych z sytuacji, których można spacyfikować jednym tupnięciem nogą. Nie ma już bowiem za bardzo czym straszyć.


http://frostknight83.wordpress.com/2010/07/27/prezes-sie-chwieje/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 23:30  
Cytuj
O.Rydzyk: Mamy system totalitarny i

dyktaturę


A szef Radia Maryja jest największym polskim dysydentem, prześladowanym przez władze za przekonania i głoszenie prawdy. Tak przynajmniej wyimaginował to sobie ojciec dyrektor, który nieustannie zaraża swoimi wizjami słuchaczy toruńskiej stacji.
Słuchając jego słów, mam wrażenie, że żyjemy w zupełnie innym kraju. Jego, to Polska niszczona przez najeźdźców, okradana i eksploatowana. To naród ogłupiony przez media. To prześladowani katolicy, którym rząd nie chce dać publicznych pieniędzy na odwierty geotermalne i budowę prywatnej uczelni. Aż dziw, ile widać zza okna audi A 6.
Wypowiedź ojca dyrektora pochodzi z końca marca br. Ale nie sądzę, żeby coś się zmieniło, bo redemporysta jest znany z tego, że trzyma się swojej wersji. Chyba, że przestaje być wygodna.

- Proszę zobaczyć, zdemontowana cała gospodarka. Niezwykle bogaty kraj w zasoby, w ludzi bardzo zdolnych. Ile razy nasz kraj, nasza ojczyzna była niszczona, niszczona przez przeróżnych najeźdźców - opowiada o. Rydzyk. - Takimi najeźdźcami byli wszyscy służący również temu systemowi totalitarnemu ze Wschodu, ale i teraz też inny system totalitarny dokładnego, doskonałego kontrolowania ludzi. W każdym bądź razie system, niech każdy sobie sam powie. Nowa lewica czy postmodernizm czy neomarksizm. W każdym razie jakaś następna dyktatura, w której mówi się, że jest demokracja.

- W każdym razie jest to przerażające, ten demontaż dotyka wszystkiego: i wychowania, i edukacji, i oświaty, nauki i kultury, i morale, i rodziny, oczywiście jeszcze gospodarki. Jakiś następny plan wypędzania Polaków a chlebem.

http://bi.gazeta.pl/im/7/7717/m7717977.mp3

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 23:52  
Cytuj
Luźne powyborcze i posobotnie

refleksje



Od czwartego lipca ponosimy same porażki. Jesteśmy w stałej defensywie. Tracimy kolejne punkty. Daliśmy się wpuścić w spór o krzyż, o tragedię smoleńską, zajmujemy się wciąż sobą, a nie rozliczaniem PO z realizacji obietnic wyborczych. W dniu zakończenia się kampanii wyborczej rozpoczął się dla PiS zły czas – do czwartego lipca zyskiwaliśmy sympatię i poparcie społeczne, obecnie je tracimy. Jestem pewien, że najbliższe sondaże to pokażą. Warto zastanowić się nad tym, kto przynosił dla partii punkty i procenty, a kto je trwoni.

Co do wyników sobotniej Rady Politycznej PiS – to kolejny przejaw przenikliwości i dalekowzroczności partii. Gdyby do RP zostali wybrani autorzy bardzo dobrego wyniku wyborczego, mogłoby to oznaczać, ze nagradza się ich za tę pracę. A to mogłoby rodzić podejrzenia, że ci koniunkturaliści robili to dla zysków osobistych, dla profitów władzy, dla własnej kariery. A tak? Wiadomo – napracowałeś się, chłopie i babo, w kampanii? No to dziękujemy i już. Na coś liczyłeś? Jakiś stanowisk żądać chciałeś? A kysz, siło nieczysta, pożądliwa i lubieżna! Niczego nie dostaniesz, żeby cię następnym razem nie kusiło! Nic nie robiłeś? No to masz awans! Żebyś następnym razem też nic nie robił…

To sensowna strategia. I przyszłościowa. I logiczna. Nasza partia nie może być formacją koniunkturalistów i karierowiczów co to za dobry wynik chcą czegoś więcej, niż sympatia i poważanie powszechne. Zresztą swoją nagrodę i tak już odebrali – tyle się w tych mediach, pozerzy, napokazywali! Tyle wywiadów naudzielali! Basta, dosyć, szlus!

I to mnie się podoba! To mi pasi! Dlatego już teraz zgłaszam swój akces do następnej kampanii wyborczej? Jakem nonkonformista i obrońca spraw niemożliwych. No i zapisuję się do partii (bo na razie nie jestem) – a nuż na wiceprezesa wybiorą….

http://migalski.blog.onet.pl/Luzne-powyborcze-i-posobotnie-,2,ID411330887,n

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 19:55  
Cytuj
Dwie bajki o Blidzie


Był taki czas, kiedy rządził PiS i kiedy na świeczniku była walka państwa z tzw. układem. Osobom niekoniecznie obeznanym z różnymi demagogiczno-zamordystycznymi klimatami o kontekście silnie paranoicznym wyjaśniam, iż miała to być grupa osób skoncentrowanych na żerowaniu na państwie i sabotowaniu wszelkich prób zmiany tego stanu, zaś w rolę szeryfa wcielał się, za pozwoleniem swego zwierzchnika, Zbigniew „konferencja” Ziobro. Pseudonim nieprzypadkowy, bo często można było odnieść wrażenie, iż to przed kamerami, a nie w gabinecie, Ziobro wykonuje większość swej pracy. A miał sporo spraw medialnych i głośnych. Jedna z takich spraw miała w sobie epizod tragiczny, bo 25 kwietnia 2007 roku, podczas próby zatrzymania przez ABW, we własnym domu straciła życie eks-minister budownictwa, Barbara Blida. I się rozpętało.
Czego tam nie było w tej sprawie – inkwizycyjne teksty typu „gdyby była niewinna, toby się nie zabijała”, podejrzenia, że „ktoś” Blidzie „pomógł”, analizy ustaleń tzw. „afery węglowej”… zginął człowiek i pojawiają się pytania, w jakich okolicznościach, przy czym kwestia samobójstwa lub zabójstwa jest najmniejszym problemem.
Tropiciele układów szukali „na wczoraj” wątku, którym mogliby się pożywić, najlepiej wielkiego, a do tego dotyczącego jednej z kluczowych gałęzi gospodarki i powiązanego z opozycją, możliwie lewicową, wszak oprócz wizerunku wojowników z przestępczością Kaczyński et consortes budowali sobie jeszcze image zagorzałych antykomunistów. Tzw. mafia paliwowa, była minister z ramienia SLD – okazja jedna na milion. Tzw. śląska Alexis coś tam powiedziała (potem okazało się to niezbyt wiarygodne) i ruszyło to, co potem skończyło się śmiercią Blidy i wielkim smrodem. To jedna z teorii. Inna głosi, że rzeczywiście coś tam było. Afera węglowa zgasła i coś tu na pewno jest nie tak. Pytanie, czy w ramach pisowskiego rządu zmontowano naprędce aferkę?
Na to pytanie odpowiedzieć ma komisja śledcza. Głownymi aktorami przed nią mają być ówczesny premier Jarosław Kaczyński i ówczesny minister sprawiedliwości, pan konferencja. Mieli zeznawać, ale są rozbieżności. W lutym było spotkanie, na którym sprawa miała być poruszana. Są rozbieżności. Ziobro miał nie wyskakiwać z tematem i nie wspominać o byłej minister budownictwa, która w ogóle miała nie być omawiana na spotkaniu z eks-premierem, natomiast on sam twierdzi, że taki temat był, ale jako poboczny. Ktoś tu kłamie, ale tylko jedna z tych dwóch osób miała odwagę przyjść przed komisję i powiedzieć swoją wersję. Która? Odpowiedź na to pytanie jest aż nazbyt oczywista. Znany jest przecież wszem i wobec deficyt odwagi u europosła gwoździka, który po raz kolejny nie stawił się przed komisją.
Na spotkaniu sprawa Blidy była omawiana – to potwierdzają m.in. były szef Policji Konrad Kornatowski i były minister spraw wewnętrznych Janusz Kaczmarek. Obaj mają z Kaczyńskim i Ziobrą na pieńku – ale to już wskutek tzw. afery gruntowej. Niemniej to, że temat był, trzyma się kupy. Kwestia ważności tematu dla posiedzenia jest sporna, ale wiarygodność nieobecnego Ziobry jest w tym momencie nikła, tym bardziej że znowu „coś mu wypada” i nie może stawić się przed komisją.
Prezes będzie jeszcze słuchany, bo przerwę wymusiło spotkanie z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej. Czyli możemy usłyszeć jeszcze wiele. Ziobro jest w niekorzystnej sytuacji. Ale taki bywa los kogoś, kto woli najpierw zwoływać konferencję i mówić wiele, nierzadko rzucając mocne oskarżenia, a potem myśleć. Teraz została jedynie haniebna ucieczka.


http://frostknight83.wordpress.com/2010/07/28/dwie-bajki-o-blidzie/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 19:58  
Cytuj
O.Rydzyk o Love Parade w Duisburgu: homoparada, narkotyki i alkohol. Odeszli od Boga

Ojciec dyrektor komentował tragiczne wydarzenia na Love Parade w Niemczech podczas niedzielnego spotkania Rodziny Radia Maryja w Sanktuarium Św. Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Z uczestnikami uroczystości połączył się telefonicznie, bo akurat przebywał za granicą.

- Akurat to co się stało w tych dniach w Duisburgu. To było nic innego jak homoparada, parady homoseksualistów, lesbijek, narkotyki i alkohol, muzyka techno - opowiadał słuchaczom swojej stacji. - No i co się stało? 19 ludzi straciło życie, prawie 350 rannych, młodzież. To jest na świecie! Oni odeszli w dużej mierze od Pana Boga, odeszli. Stało się tak, że dobrobyt przyszedł i niektórym wystarczyło tylko to. Jedzenie, przyjemność, jak najwięcej użyć i jakoś tak na tym się zatrzymali, na zmysłach, tylko na tym.

http://bi.gazeta.pl/im/7/8183/m8183807.mp3

(RM, poniedziałek 26.07.10, godz. 18.11)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 21:35  
Cytuj
Jak Kaczyński idzie po trupach, a teraz po matce do władzy. Całe PiS ! wykorzystują co się da !

"Wykorzystał śmierć brata do walki politycznej! Wykorzystał Wawel, wykorzystał krzyż - symbol religijny - do partyjnego sporu. Zbijał kapitał na wszystkim; tragedii, fanatyzmie, zwykłej głupocie i licznych kłamstwach. Teraz sięgnął po matkę." - pisze Palikot na swoim blogu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 21:37  
Cytuj

CBOS: Polacy wstydzą się Kaczyńskiego




- Wyborcy chętnie przyznają się do głosowania na Komorowskiego, natomiast mają tendencję do ukrywania poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego - to wyniki najnowszego sondażu CBOS.


Według sondażu, głosowanie na Komorowskiego deklaruje 59 proc. wyborców z II tury, a zatem o 6 punktów procentowych więcej, niż faktycznie uzyskał on w wyborach. Z kolei do udzielenia poparcia Kaczyńskiemu przyznało się 37 proc. wyborców - o 10 punktów mniej, niż w rzeczywistości otrzymał on w II turze.

Według badania, 42 proc. Polaków wyraża zadowolenie z faktu, że Bronisław Komorowski został prezydentem. Mniej (15 proc.) przeżywało to wydarzenie silniej - wyrażając radość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2010r. 23:53  
Cytuj
osotatnie doniesienia Kaczyńskiego:

Kaczyński: "nie ma wątpliwości, że załoga została wprowadzona w błąd"

No tak, piloci nie widzieli mgły, mówili im, że to nie mgła i zostali wprowadzeni w błąd. Jak można robić z Polaków - osłów, czy kaczyński myśli że ma jakiś idiotów przed sobą ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 00:13  
Cytuj
CYTAT


No tak, piloci nie widzieli mgły, mówili im, że to nie mgła i zostali wprowadzeni w błąd. Jak można robić z Polaków - osłów, czy kaczyński myśli że ma jakiś idiotów przed sobą ??


Zanim coś napiszesz to zapoznaj się z tematem, bo tu o mgłe wcale nie chodziło.

Samolot leciał za nisko , potem miał przed sobą wysoką skarpe, nie dostrzegli jej przez mgłe , gdy system ostrzegania pokazał wysokość było już za pozno, próbowali podrywać ale nie było szans.

Tu masz komputerową animacje lądowania.

http://freeisoft.pl/?p=26576


Ps. Jak to jest z Twoim odejściem , z forum ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 14:03  
Cytuj
"Kaczyński chce zawłaszczyć przestrzeń dla zwłok brata"
"Możemy zaklinać rzeczywistość i mówić, że to jest sekta, bo oni zachowują się sekciarsko, nieracjonalnie. Oni, czyli Jarosław Kaczyński, mają w tej chwili jedyny cel: zawłaszczyć jak najwięcej przestrzeni dla zwłok swojego brata, już mają Wawel, już mają powstanie warszawskie, teraz chcą mieć Pałac Prezydencki" - mówi w wywiadzie dla "Wprost" reżyserka Agnieszka Holland. Na swej stronie internetowej "Wprost" publikuje fragmenty wypowiedzi Holland z wywiadu, który ukaże się w najnowszym wydaniu tygodnika. W mocnych słowach reżyserka krytykuje prezesa Prawa i Sprawiedliwości. "On nie jest symbolem, Antygoną, zbolała maska, to jest maska wściekłości, którą widać, jak tylko zdejmie na chwilę maskę poczciwego wujka" - mówi o Jarosławie Kaczyńskim.

"Ludzie tego autoramentu mogą reagować na tak straszliwą stratę jakąś niebywałą potrzebą agresji. Myślę, że coś takiego się dzieje. I to można zaklinać, ośmieszać, używać do tego wszelkich narzędzi, łącznie z biedakami pod tym krzyżem" - twierdzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 18:53  
Cytuj
potrupach a do celu to jestkaczynskiego domena tak był i nic sie nie zmienił nawet schorowana matke stawia do politki to już woła poste do niebacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 19:49  
Cytuj
nudy Panowie ;P

weekend, cieplutko to i można pożartować - lekki humor polityczny :


Obrazek

Jak się teraz nazywa news pokazujący Prezydenta na spotkaniu z osobami głuchoniemymi ? Jak to jak - Prezydent Komorowski wsłuchuje się w głos Narodu i swą przemową wzbudza pozytywne emocje ! A dlaczego nie publikuje tego telewizja? Bo nikt nie był pewien, czy ci głuchoniemi nie „migali” aby niepoprawnie !!

A dlaczego zlikwidowano w wiadomościach język migowy ? To nie jest prawda, prawdą jest natomiast, że zamieniono go na wmontowane w newsy wiadomości „podprogowe”.

Bronek
I
Donek
Atakują
…czyli jednym słowem – BIDA idzie..

Podobno w swoim nowym „wpisie” poseł Palikot życzy śmierci Prezesowi Kaczyńskiego. Ja na jego miejscu bym się tak z tymi życzeniami nie spieszył, bo jak oba Kaczyńskie, razem, będą tak blisko Najwyższego, to poseł P. będzie miał totalnie przejeba… !
Nieprawdą jest, że koniec świata ma być w 2012 roku. Sam dziś słyszałem, jak wiele osób widząc nowe ceny w sklepach mówi w czasie teraźniejszym –„ KONIEC ŚWIATA !!”

I znów ktoś walnął gafę. Na pomniku bolszewików w Ossowie zamiast gwiazdy stoi krzyż. Twórca pomnika, p. Marek Moderau tłumaczy przyczynę tym, że ciągle ma w pamięci konieczność zaprojektowania Pomnika ofiar Smoleńskiej katastrofy na Powązkach w który ma wkomponować krzyż, a do tego w TV „ciągle krzyż i krzyż”. Ale należy docenić szybką reakcję twórcy – dookoła krzyża poustawiał zasieki w kształcie bagnetów, żeby nikt już nie śmiał przy nim sittingować !!

Ten Naród jest głupi i nie docenia dobrej woli Prezydenta ! Tylko dzięki Jego wstawiennictwu odstąpiono od pierwotnego pomysłu z Tablicą wiszącą przy Pałacu Prezydenckim. Pierwotny projekt Tablicy zakładał napis czytany z lewa do prawa , a samą Tablicę jako powieszoną „do góry nogami”. I zamiast Bronisławowi dziękować to jeszcze marudzą wredne mohery !!!

W mediach pojawił się wredny fotomontaż, w postaci zdjęcia wejścia do Pałacu Prezydenckiego ze stojącymi z obu stron żołnierzami mającymi mundury czerwonoarmiejskiego kroju, a na głowach czapki „budionnówki” z czerwonymi gwiazdami. Kłamstwo to jest obrzydliwe, wiadomo bowiem, że w dzisiejszych siłach zbrojnych Rosji, TAKICH CZAPEK SIĘ NIE STOSUJE !!!

Komentarz mieszkającej po sąsiedzku zwolenniczki PO na podwyżki cen w osiedlowym sklepiku – „Cholera, gdyby nie ten PIS, gdyby Tusk już wcześniej rządził , to bym się dziś nie wściekała, miałabym czas się przyzwyczaić !!”. Logika co najmniej pokrętna, ale coś w tym jest – jakby wrócił PIS do władzy i znowu było lepiej, to jak strasznie by było po następnym zwycięstwie Platformy !!!

Dlaczego musimy zabrać wojsko z Afganistanu ? A kto niby będzie strzygł trawniki i malował płoty w koszarach ?! A jakim cudem wzmocnić budżet, jak nie sprzedamy na złom reszty tych czołgów co to je tam mamy ?!

Kiedy Komorowski wygrał wybory prezydenckie, miał wrażenie , że od tej pory „będzie grał pierwsze skrzypce”. Ale dzień później dostał wiadomość od Władimira – „Jakie pierwsze skrzypce ?! Ty się ciesz, żeś się do orkiestry załapał !!”

Komentarz starszej Pani a’propos szopki z pomnikiem bolszewików w Ossowie – „Nie rozumiem, to teraz już źle jest grzebać bolszewików ? Przecież to o to chodziło od kiedy wolna Polska powstała , aby właśnie GRZEBAĆ bolszewików w ziemi !”. To właśnie mądrość nabywana z wiekiem – BOLSZEWIKÓW TRZEBA CHOWAĆ W ZIEMI ! Kłopot tylko w tym, że najpierw trzeba ich wskazać, skazać i powiesić…

Stanowczo dementujemy, że wahania sondażowe poparcia dla PO związane są z przyjazdami i odjazdami grup turystycznych tzw. Pociągu Przyjaźni z Moskwy. Sondaże są niezależne i wiarygodne. Tym bardziej, że ich autorzy mają płacone od punktu procentowego , a nie od nakładu !

Kancelaria Prezydenta wydała w końcu komunikat ,kończący wszystkie plotki i teorie spiskowe ze strony PiS-u , o tym co jest prawdziwym powodem konieczności usunięcia krzyża spod Pałacu. Jest nim mianowicie protest Ks. Poniatowskiego (tego z pomnika na koniu…) – zabierzcie stąd to drewno bo ludzi nie widzę !”. Jak wiadomo, Ks. Poniatowski nie należy do Platformy Obywatelskiej i nie można go posądzać o sympatie polityczne. Ukróca to wszystkie dalsze kłamliwe insynuacje o złej woli Prezydenta Komorowskiego !!

Podobno po usunięciu tłumu spod Pałacu Prezydenckiego, na uwidocznionych w pełnej krasie szarych polach barierek ochronnych znany artysta ma wykonać tzw. mural, czyli czerwony napis wielkimi literami , o treści następującej - „JEDEN NARÓD , JEDEN PREZYDENT I ŻADNEGO KUR… SPRZECIWU !!”. Doceniamy zarówno i nakład pracy potrzebny do wykonania jak i zachowanie języka zrozumiałego dla wszystkich obywateli !!!


źr. SZUAN/Niepoprawni.pl


ps. acer nauczyłbyś się w końcu podawać źródełka swoich mądrości (chociaż skrótowo j/w)

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 20:02  
Cytuj

Po raz kolejny udowadniasz,

że jesteś durniem, jakbyś przeczytał

co napisałem to byś wiedział,

skąd ten cytat. W tekscie

jest napisane.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 20:45  
Cytuj

Dla Kaczyńskiego śmierć ludzi w katastrofie to słupki poparcia w sondażach ! to jest karygodne, nawet śmierć brata wiąże z parciem politycznym do władzy ! dla mnie to człowiek pozbawiony współczucia....



Oto, dlaczego szef PiS

wrócił do tragedii smoleńskiej



Dlaczego Jarosław Kaczyński po kampanii wyborczej wrócił do tematy katastrofy smoleńskiej? Dlatego, że jak twierdzi "Wprost", taktyka z kampanii nie sprawdziła się. "Cnotę straciliśmy a rubla nie zarobiliśmy" - miał według tygodnika powiedzieć szef PiS na jednym z zamkniętych spotkań.



Te słowa Jarosław Kaczyński miał wypowiedzieć podczas spotkania klubu parlamentarnego PiS - twierdzi "Wprost". To wtedy Mariusz Błaszczak został wybrany przewodniczącym. W trakcie tego spotkania przedstawiono także sondaż zamówiony przez PiS.

Badanie dotyczyło porównania obecnych wyników partii z tymi z kampanii wyborczej. "Okazało się, że zmiana retoryki, powrót do tematu Smoleńska i spór o krzyż nie odbiły się na naszym poparciu. Nasze wyniki właściwie ani drgnęły" - relacjonuje jeden z posłów PiS.

Po tej prezentacji głos zabrał Jarosław Kaczyński. "Strategia pomijania tej sprawy z kampanii się nie sprawdziła. Cnotę straciliśmy a rubla nie zarobiliśmy. Ale wtedy tak trzeba było, tego oczekiwali ludzie. Tak wskazywały sondaże" - stwierdził szef PiS.

"Prezes brzmiał jak człowiek, który czuje, że zdradził własne ideały. Dało się wywnioskować, że to współpracownicy wymogli na nim łagodną retorykę, w której zabrakło miejsca na Smoleńsk" - wspomina tamtą sytuację jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński w swoim wystąpieniu miał się także odnieść do tego, co pisał na blogu europoseł PiS Marek i Migalski oraz publicystki redaktora naczelnego "Rzeczpospolitej" Pawła Lisickiego "Dwóm panom, którzy krytykują mnie na blogu i w gazecie, nie zarzucam złych intencji. Ich problem polega jednak na tym, że Bóg poskąpił im umiejętności politycznej analizy. Nasza dzisiejsza strategia jest przemyślana i doprowadzi nas do zwycięstwa" - powiedział według "Wprost" Kaczyński.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2010r. 23:19  
Cytuj
acer zaczynasz się jarać jak przy sztucznym penisie palikota, a to dla ciebie jest niezdrowe... mlotek

cytujesz jakąś gazetę, która cytuje "wprost" tyle widzę, podaj swoje źródełko, takie trudne?, albo bądź słowny i znikaj.

czy zauważyłeś że cały czas najeżdżasz na partię i ludzi którzy już się nie liczą? teraz rządzi tuszczak i peło zdegustowany

może byś coś o nim wynalazł? to on teraz steruje Titanicem, tylko w szmacie wyborczej tego nie znajdziesz, bo w naszym "demokratycznym" państewku media rozliczają tylko opozycje..., a na rządzących jest parasolek ochronny - dziwne nie? w normalnych państwach jest odwrotnie. zaklopotany

Obrazek

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 02:19  
Cytuj

Widze, że mam do czynienia
z dzieciakiem



Zapomniał piesek pisowski, że przez 2 lata w Polsce były rządy rodzinne - brat z bratem rządził, jeden prezyden, drugi premier. Ale z ciebie oszołom, taki sam jak ci z pod krzyża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 02:34  
Cytuj
pis to żenada i obciach dowodem na to jest obciach stalowowolski

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 231
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd: Bojanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2010r. 10:52  
Cytuj
Komentarze na temat jak Kaczyński chciał zarobić na wyborach

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »