NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Oceny pracy posłów ze Stalowej woli według Was,
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:14  
Cytuj
Jestem bardzo ciekaw Waszej opinni na temat pracy Posłów na Sejm wybranych w Stalowej Woli, czyli Antoniego Błądka z PiS oraz Renaty Butryn z PO. Moja ocena jest jak najbardziej negatywna. Nie słyszałem o tym aby coś dobrego zrobili dla naszego regionu, miasta. Swiadczy o tym chociażby aktywnośc naszych posłów w Sejmie jak i ich dokonania. Przykłady? Mogli się wykazać w sprawie budowy obwodnicy Stalowej Woli i Niska. I co? Słuch o nich zaginął,a żeby spotkać ich w biurze poselskim to trzeba się nieżle natrudzić. jestem ciekaw waszych opinni w tym temacie. Czekamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:27  
Cytuj
Heh no to acer, daro1, Wyborca PiS i commonwealth będą mieli okazję się wykazać. Będą wychwalać poseł Butryn w niebogłosy! umiech Czekam na to, czekam umiechI przy okazji gnoić posła Błądka jak tylko się da.... Tak to jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:52  
Cytuj
to ty może napisz co zrobił bo nie wiem a ja to zbombarduję ochoczo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:24  
Cytuj
słabe teksty albo pisał bladek sam, albo kudłaty a zrobione to to fatalnie a Zaremba no cóż tu można napisać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 24 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:27  
Cytuj
acer, daro1, Wyborca PiS i commonwealth... a gdzie vinci?
Biedna Platforma. Wszędzie pajace. Na samej górze Palikot, Niesiołowski, prezio Bronek, lokalnie: wyżej wymienieni, czyli jedna osoba.

Prawda Panie DAP?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:28  
Cytuj
Ja nic pisać nie będę bo ja nic nie słyszałam o inicjatywach ani Błądka ani Butryn umiech Nie mówię więc ani o jednym ani drugim, że się spisało... Czekam aż Andrzej Szlęzak posłem zostanie. Wtedy Stalowa Wola będzie miała duuuże szanse.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:28  
Cytuj
ale ty oczywiście pajacem nie jesteś chociaż w pisiegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:31  
Cytuj
ja pomogęumiech kilka razy przy różnych okazjach skrytykował po a to na sesji RM, a to przy opkazji jakiś niecnych czynów szlęzakaumiech a to już na zwołanych w tym celu konferencjach ale czy to działalność pozytwyna to nie wiem, napewno nie pozytywistyczna, także nie wiem czy można przez to powiedzieć że coś zrobił, ale zapewne wyedukował takich bokserów i mogą teraz skutecznie razićumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:34  
Cytuj
Spot wyborczy jak by ze scenariusza Bareiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:37  
Cytuj
Heh Daro... Daro... Szkoda słów. Mnie nikt nie edukował politycznie umiech Bo ja się z politykieroami nie zadaje, Wole sie od nich trzymac z daleka. Chocby moj ojciec byl prezydentem, albo chocby radnym... Slowo daje nie przyznawalabym sie do niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:39  
Cytuj
ja jakby był mądrym np radnym to takumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:46  
Cytuj
Ja nie chocby był najmądrzejszym. Zresztą gdyby był mądry to by się d polityki nie pchał. Zasada jest taka, że tylko głupi albo niespełna rozumu inteligent pcha sie w takie bagno. Szczególnie w dzisiejszych czasach. Kiedyś to był prestiż a dziś... Nawet nie wiem jakiego określenia użyć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:48  
Cytuj
to chyba przed wojną... dlatego zwalczam też głupotę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 23:53  
Cytuj
No przed wojna polityka byla pestizem... Teraz to juz bagienko...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 19:43  
Cytuj
Czytam Wasze posty i nic się z nich logicznego i sensownego dowiedieć nie można. Nie po to zakładałem temat, wynika z tego, że nie umiecie czytać ze zrozumieniem czy jak? Albo nasi posłowie nic nie zrobili dla naszego miasta i regionu skoro nikt nic nie napisał w tym temacieco prosze o konkrety, w końcu od tego jest forum, żeby coś się dowiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 19:49  
Cytuj
Jak chcesz się dowiedzieć to idź do biura jednego i drugiego albo przeglądnij sobie media w tym temacie. Jedyna rzecz o jakiej wiem odnośnie naszych posłów to akcja "Niejedna z jedną", która zorganizowała u nas poseł Renata Butryn. Nic więcej Ci nie powiem, bo o niczym więcej nie wiem i nie słyszałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 19:56  
Cytuj
Pomogę Ci. Masz tu dwie strony:

http://www.antonibladek.pl/ Wejdź sobie w dział "PRACA SEJMOWA" po prawej stronie nieco niżej. Masz tam zapytania, wypowiedzi, interpelacje.

I tu: http://www.butry(...)temid=45 To samo

Poczytaj sobie to będziesz wiedział co zrobili. Poseł Butryn z tego co pamiętam wyszła jeszcze z inicjatywą przekazywania 1 procentu dla lokalnych stowarzyszeń i fundacji, które pomagają ludziom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:02  
Cytuj
ja nie znam pozytywnej działalności bładka a śledzę jego działanie, jak pisałem wcześniej skrytykował kilka razy po czy szlęzaka, ale że się nie spodziewałem po człowieku bez wykszatłcenia czegokolwiek traktuję jego posłowanie jak zjawisko przyrodniczeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:04  
Cytuj
Ooo ta wypowiedź mnie zainteresowała. Dobrze mówi umiech

http://orka2(...)66E9FA8D

Daro mówisz, że oceniasz negatywnie ale nie dajesz argumentów, a argumenty na działalność zarówno poseł Butryn jak i posła Błądka są czarno na białym na ich stronach. Każdy sobie sam oceni jak jest zainteresowany i nie musisz pomagać w tym nikomu. Chyba, że ktoś czytać nie potrafi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:08  
Cytuj
to że przeczytał jakiś tekst interpelacji napisanej przez klub czy kogoś innego to nie znaczy że coś zrobił, chyba że szlifuje czytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:10  
Cytuj
jaki mam dawać przykład jak gość nic nie robi, jak się nic nie robi to niema przykładów, jedyna aktywność jaką widziałem to krytykowanie po i szlęzaka i tyle a to o d... rozbić dla mnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:12  
Cytuj
Ale przynajmniej jego obecność za przeproszeniem, nie ogranicza się do przysłowiowego pierdzenia w stołek i wciskania na chybił trafił guziczków do głosowania...

Zreszta dotyczy to tez poseł Butryn. Oboje coś jednak robią, pojawiają się i wypowiadają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:14  
Cytuj
Nie zmienia to faktu, że uważam, że najlepszymi posłami dla Stalowej Woli byłyby tylko dwie osoby w tym mieście. Prezydent Andrzej Szlęzak i jego zastępca pan Franciszek Zaborowski. Gdyby obaj zostali posłami i ze sobą współpracowali jak teraz mielibyśmy w Stalowej Eldoradooo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:16  
Cytuj
mają tzw posła który kieruje głosowaniem lub ściągę i głosuje jak ma sygnalizowane lub napisane i taka jest jego aktywność, na początku kadencji cieszył się, że siedzi blisko wyjścia, bez komentarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 333
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 20:18  
Cytuj
ja nie wiem czy szlęzak się nadaje do pozywistycznej pracy, to że jest inteligentny to nie wszystko, trzeba być jeszcze pracoholikiem żeby być dobrym posłem, Zaborowski nie robi na mnie dobrego wrażenia i tu pewnie rozczaruję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »