NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Bagpak, adres
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:06  
Cytuj
wchodzisz na zumi.pl i atakujesz! to nie boli ;)

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 23:06  
Cytuj

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 13:52  
Cytuj
nie jestem ze stalowej woli ! !
czy moze mi ktos wytlumaczyc w ktorym miejscu ma siedzibe firma bagpak??

zapytanie

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:05  
Cytuj
Na poprzedniej stronie tematu ktoś podał adres. W tym samym temacie ktoś inny napisał jak dojechać do zakładu - nie musisz nawet szukać po innych tematach, a ty zadajesz tak debilne pytanie. Skoro nie jesteś ze Stalowej to już lepiej wytłumaczyć ci się nie da bo nie wiadomo na ile znasz miasto. Już widzę oczyma wyobraźni jak cię tam zatrudniają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 21:16  
Cytuj
czy są nadal przyjęcia do pracy w firmie bagpak???
wiecie coś na ten temat???
co

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 00:12  
Cytuj
Są przyjecia... Podań jest wiele dlatego kierownik produkcji zaczyna nieco przebierac... ale jesli ktos ma doswiadczenie w obsludze maszyn sterowanych numerycznie to mysle ze moze wyslac swoją aplikacje...

Obsluge magazynu i utrzymania ruchu mają juz skompletowana brakuje im pracownikow produkcyjnych

Kierownictwo firmy dosc surowo ocenia prace nie tylko nowych pracownikow dlatego wolne etaty moga pojawic sie rowniez w innych dzalach niz produkcja... dla tego warto pisac podania i wysylac smiech2

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 14:53  
Cytuj
lepiej jest wyslac podanie mailem czy zaniesc osobiscie ???

zapytanie

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 22:18  
Cytuj
wyslalem swoje podanie mailem ale moja skrzynka odbiorcza milczy !!!

placze

 
 
 
 
~~mieszkaniec ...
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Są przyjecia... Podań jest wiele dlatego kierownik produkcji zaczyna nieco przebierac... ale jesli ktos ma doswiadczenie w obsludze maszyn sterowanych numerycznie to mysle ze moze wyslac swoją aplikacje...

Obsluge magazynu i utrzymania ruchu mają juz skompletowana brakuje im pracownikow produkcyjnych

Kierownictwo firmy dosc surowo ocenia prace nie tylko nowych pracownikow dlatego wolne etaty moga pojawic sie rowniez w innych dzalach niz produkcja... dla tego warto pisac podania i wysylac smiech2


kto segreguje cv: Pan P.S ( z ATS!!!kierownik OW ), jesli to On , to spoko. Szuka tylko moich ziomali z Grębowa.ok

 
 
 
 
~~znawca
ff
Wysłany: 4 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czyli gdzie jest ta ulica hutnicza 13 ???

zapytanie


ZA NISKIEM W STRONE KRAŚNIKA...good


ino zmień se w aucie blachy z RNI na jakiekolwiek insze bo inaczej nici z roboty potluczony

 
 
 
 
~~mistrz
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 01:50  
Cytuj
cool girlFajan robota puszki soboie leca a Ja tylko patrzę czasmi aż mi się w głowie mieszazaklopotany.Tu nie trzeba filozofa.:

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 5 Lut 2009r. 18:51  
Cytuj
jak tam w bagpaku??? sa jeszcze przyjecia do pracy??

co

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 20:48  
Cytuj
no ja też chciałbym wiedzieć czy jeszcze sa wolne miejsca do pracy w bagpak???

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 18:45  
Cytuj
jak tam stoi teraz bagpak ???

 
 
 
 
~~res
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 19:56  
Cytuj
o15 813-70-97

 
 
 
 
~~chętny
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 12:04  
Cytuj
[cytat]o15 813-70-97
[
/cytat]
a ile się tam kasy dostaje na start (pracownik fizyczny) ?

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 17:44  
Cytuj
jaka stawke na start dostaje pracownik fizyczny???

 
 
 
 
~~łamacz
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 19:07  
Cytuj
jest tam taka gruba (pasztet)... co sie ma za kierowniczke tylko za tepa jest troche na to i nie wie jakie zdanie maja pracownicy o niej to by sie ze wstydu spaliła... hahaha nie wiem dlaczego takie pustaki zarzadzaja w firmach!!! tragedia... powinna 5 lat jebac na produkcji a pozniej zarzadzac ... !!! a nie zatrudnia takiego oszołoma tuz po studia i wielki wiwaracha sie wydaje...!!! żenujące to jest.. ogólnie jest tam tez pare dupolizów i konfidentów...!!! good zaklopotany

 
 
 
 
~~misio
ff
Wysłany: 9 Lut 2009r. 20:14  
Cytuj
Oczywiście zatrudnienia po znajomości

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 13:36  
Cytuj
jakie sa wasze opinie na temat pracy w tej firmie???

 
 
 
 
~~juh
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 14:09  
Cytuj
CYTAT
[cytat]o15 813-70-97
[
/cytat]
a ile się tam kasy dostaje na start (pracownik fizyczny) ?
1600

 
 
 
 
~~Pocahontas
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
jest tam taka gruba (pasztet)... co sie ma za kierowniczke tylko za tepa jest troche na to i nie wie jakie zdanie maja pracownicy o niej to by sie ze wstydu spaliła... hahaha nie wiem dlaczego takie pustaki zarzadzaja w firmach!!! tragedia... powinna 5 lat jebac na produkcji a pozniej zarzadzac ... !!! a nie zatrudnia takiego oszołoma tuz po studia i wielki wiwaracha sie wydaje...!!! żenujące to jest.. ogólnie jest tam tez pare dupolizów i konfidentów...!!! good zaklopotany



Twoja wypowiedz to nic innego jak próba podbudowania się i pokazania światu jakim się jest mądrym, och i ach. Skoro uważasz ze się nie nadaje to podaj jakieś powody i sensowne argumenty. Bo argumenty iż nie nadaje się bo jest innej budowy ciała jest tak prymitywny ze aż żałosny na poziomie dziecka z niższych klas podstawowych.
Szanuj innych w tan sam sposób jak inni Cię szanują, a jeśli na szacunek nie zasługujesz to wiec .....

 
 
 
 
~~Kubuś
ff
Wysłany: 10 Lut 2009r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
jest tam taka gruba (pasztet)... co sie ma za kierowniczke tylko za tepa jest troche na to i nie wie jakie zdanie maja pracownicy o niej to by sie ze wstydu spaliła... hahaha nie wiem dlaczego takie pustaki zarzadzaja w firmach!!! tragedia... powinna 5 lat jebac na produkcji a pozniej zarzadzac ... !!! a nie zatrudnia takiego oszołoma tuz po studia i wielki wiwaracha sie wydaje...!!! żenujące to jest.. ogólnie jest tam tez pare dupolizów i konfidentów...!!! good zaklopotany


Mam nadzieje ze nie jesteś pracownikiem BagPak-u bo aż wstyd było by z tobą robić. Myślec ze jesteś jakimś maluczkim człowieczkiem z zranioną dumą który wyleciał albo nie dostał się tam.
A jeśli pracujesz z nami hmmm to faktycznie ktoś się strasznie pomylił przyjmując cię.

 
 
 
 
~~xxman
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 13:21  
Cytuj
Też mam nadzieję, że nie pracujesz w BagPak'u. A tak poza tym to uważam, że czystą głupotą jest pisanie takich rzeczy na forum internetowym - jeśli nie masz jaj powiedzieć komuś w prost pewnych rzeczy to po prostu daj sobie spokój i daj innym pracować w normalnej atmosferze!zaklopotany

 
 
 
 
~~łamacz
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jest tam taka gruba (pasztet)... co sie ma za kierowniczke tylko za tepa jest troche na to i nie wie jakie zdanie maja pracownicy o niej to by sie ze wstydu spaliła... hahaha nie wiem dlaczego takie pustaki zarzadzaja w firmach!!! tragedia... powinna 5 lat jebac na produkcji a pozniej zarzadzac ... !!! a nie zatrudnia takiego oszołoma tuz po studia i wielki wiwaracha sie wydaje...!!! żenujące to jest.. ogólnie jest tam tez pare dupolizów i konfidentów...!!! good zaklopotany



Twoja wypowiedz to nic innego jak próba podbudowania się i pokazania światu jakim się jest mądrym, och i ach. Skoro uważasz ze się nie nadaje to podaj jakieś powody i sensowne argumenty. Bo argumenty iż nie nadaje się bo jest innej budowy ciała jest tak prymitywny ze aż żałosny na poziomie dziecka z niższych klas podstawowych.
Szanuj innych w tan sam sposób jak inni Cię szanują, a jeśli na szacunek nie zasługujesz to wiec .....


O CZYM TY DO MNIE MóWISZ??? TEN PASZTET JUż TAM NIE PRACUJE WYJEBALI JA ZA MOBBING. A TOBIE JAK COS NIE PASUJE TO ZMIATAJ NA INNE FORUM BUHAHAHAHA. ok

 
 
 
 
~~łamacz
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]o15 813-70-97
[
/cytat]
a ile się tam kasy dostaje na start (pracownik fizyczny) ?
1600


CHYBA CIE POGRZAłO NAJWYżSZA PENSJA TO 1300 A BYWAłO NAWET 1100. JEDNYM SłOWEM FIRMA JUż SZUKA OSZCZęDNOśCI A CO DOPIERO ZACZęłA DZIAłAć HEHEHEHE PEWNIE PUSZKI JESZCZE NIE RUSZYłY NA PRODUKCJI I W POłOWIE MECHNIZMU WSZYSTKO STAJE HEHEHEHEHEHE PROSZE NIE SIAć PLOTEK ZE W BAG PAKU ZARABIA SIE DOBRZEuśmiech BO TAK NIE JESTneutralny

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »