NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Bagpak, adres
~~siwa
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 21:17  
Cytuj
[cytat]Pracujemy w systemie 3zmianowym... niedziela wolna. W soboty pracujemy ale to beda nadgodziny... Ogulnie jest spoko... choć niektorym nieodpowiadaja godziny przcytat] może bys dałnamiary jak sie tam dostacdo pracy

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 21:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 23:45  
Cytuj
Co do tych zmian to okazuje sie ze, firma bedzie pracowac w innym systemie zmianowy ale dopier po uzupelnieniu brakow kadrowych czyli kiedy uda sie im zatrudnic tylu pracownikow by wystarczylo na 3lub 4 brygady... ale to za jakis czas... niekt niewie kiedy...

namiary to:

BAKPAK Polska S. z o. o.
ul Hutnicza 13
37-450 Stalowa Wola

o15 813-70-97



niepamietam adresu mail-owego ale to jesli poszukasz to go gdzies tutaj znajdziesz...

 
 
 
 
~~szukająca pracy
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 21:08  
Cytuj
Co to jest wogóle bagpack?? czym sie zajmuje?? o ile mi wiadomo to na ulicy Hutniczej 13 jest sklep spożywczy SYZYF!! a tak wogóle z pracą w Stalowej jest ciężko, nawet nie wiedziałam że aż tak:placze:

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 16 Sty 2009r. 23:04  
Cytuj
"trudnosci w znalezieniu pracy" sa naprawde bardzo wzgledne... wszystko zalezy od posiadanych kwalifikacji, Twoich oczekiwań, ZDECYDOWANEJ CHECI DO PRACY! i wielu wielu innych waznych lub mniej waznych czynnikow...

firma BagPak siedzibe ma pod innym adresem w dawnych budynkach "nowego stylu" ...napewno znajdziesz...

 
 
 
 
~~poszukująca pra
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 10:29  
Cytuj
CYTAT
\"trudnosci w znalezieniu pracy\" sa naprawde bardzo wzgledne... wszystko zalezy od posiadanych kwalifikacji, Twoich oczekiwań, ZDECYDOWANEJ CHECI DO PRACY! i wielu wielu innych waznych lub mniej waznych czynnikow...

firma BagPak siedzibe ma pod innym adresem w dawnych budynkach \"nowego stylu\" ...napewno znajdziesz...




Właśnie o kwalifikacje i doświadczenie chodzi. Nie wiem czy tylko ja mam takiego pecha i czy to jest moje odczucie, ale bez tego bardzo niechetnie przyjmują, a gdzie ja mam zdobyć doświadcznie skoro nikt mnie nie chce przyjąć. Składałam papiery do przeróżnych zakładów, firm w Rzeszowie i Stalowej (około 30 podań (serio) i na ani jedno mi nie odpowiedziano), nie wiem moze cos zle robie??;/ Jestem po zagranicznej 3-miesięcznej praktyce w biurze podróży, po 10-misięcznym stażu w znanej instytucji w stalowej, a obecnie studiuje zaocznie( ja sie nie chwale!). Czy w firmie bagpack są nadal jakies przyjęcia, jakie trzeba mieć kwalifikacje itd. itp., jeśli ktos sie orientuje to proszę o odpowiedz. Albo czy są jakies zakłady w Stalowej gdzie mogłabym spróbować.

 
 
 
 
~~szukająca pracy
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
\"trudnosci w znalezieniu pracy\" sa naprawde bardzo wzgledne... wszystko zalezy od posiadanych kwalifikacji, Twoich oczekiwań, ZDECYDOWANEJ CHECI DO PRACY! i wielu wielu innych waznych lub mniej waznych czynnikow...

firma BagPak siedzibe ma pod innym adresem w dawnych budynkach \"nowego stylu\" ...napewno znajdziesz...



A zapomniałam dodać, że na pracy bardzo mi zależy!! Jestem otymistką, mam nadzieje ze bedzie okumiech

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 18:24  
Cytuj
BagPak jest firma typowo produkcyjna tzn. w tej chwili maja jedynie oferty ppracy przy produkcji... Kadr biurowa jest juz dawno uzupelniona, ale mozna probowac bo zawsze moze znajdzie sie jakis nie wykorzystany wakat...

Firma tak naprawde to dopiero sie rozwija i byc moze zaplanowano kolejne przyjecia po jakims czasie w ktorym firma przejdzie w nastepny etap rozwoju. Wszystko mozliwe... ja tego napewno niewiem, ale skoro brakuje im tylu pracowników "typowo fizycznych" to racjonalnym by bylo ze rownoczenie będą uzupelniane braki "kadry biurowej"

Jak sie domyslam "szukajaca pracy" posiada umiejetnosci jezykowe, a to naprawde dosc duzy atut.
Dziwi mnie wiec brak odpowiedzi z tych firm... moze zeczywiscie brakuje jakichs waznych informacji Twoim w CV,
lub masz zbyt duze oczekiwania?

Moja rada jest taka: zawsze nalezy po wyslaniu aplikacji do danej firmy, oddzwonic po jakims czasie. I jesli to mozliwe, to ewentualną rozmowe w sprawie pracy przeprowaadzic osobiscie a telefonicznie umowic sie jedynie na wyzej wspomniana rozmowe. Naprawde o wiele korzystniej wpadamy podczas rozmowy "na zywo w cztery oczy"

Pisze to dla tego bo jak przypuszczam jedynie wysylasz a zapominasz o drugim rownie wazym etapie poszukiwania pracy czyli o ponownym kontakcie (tutaj telefonicznym apozniej osobistym) z potencjalnym pracodawca. Czesto prak takiego kontaktu jest odbierany w pewnym sensie jak brak rzeczywistych checi do podjecia pracy.

Jesli interesuje Cię praca w "handlu" to widzalem kilka ogloszen w sklepach w galeri CENTRUM i w "City Park-u"
Teraz jest nieco martwy sezon dlatego jest mnej ofert ale zawsze mozna sie przejsc po miescie, jest wiele firm ktore byc moze niewiedza ze akurat na rynku pracy jest taki pracownik jak Ty, ktory akurat przyda im sie w firmie. Bardzo wazne by sie nie podawac ale probowac!

POWODZENIA!!!

 
 
 
 
~~szukająca pracy
ff
Wysłany: 17 Sty 2009r. 18:30  
Cytuj
Dzięki ~~morda... kimkolwiek jesteśok

 
 
 
 
~~pracująca
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 18:15  
Cytuj
są przyjecia bo jeszcze tak niedawno ponad tydzień temu mój chlopak się tam przyjął i jak czytam te posty to śmiac mi sie chce ... wysyłąjcie podania mailem bo mój chłopak jezdził 3 razy i musiał na bramie zostawic ochroniarzowi a ten nie wiadomo co z tym robił. wkońcu wysłaliśmy cv i list motywacyjny mailem i w przeciągu jednego dnia się odezwali. juz tam pracuje na produkcji poszukują ponoć osób fizycznych najlepiej z wyksztalceniem mechanicznym średnie lub zawodówka... narazie okres próbny a zarobki to 1600 brutto też narazie stawka tam jest godzinowa ale jak popracuje dłużej to myśle ze i lepiej bedzie
a no i premia uznaniowa i słyszałam ze ponoc co 2 miesiąc przyznają parcownikom, a soboty nadgodziny i tez niezle mozna na tym wyjść jak się zrobi takie 3 w miesiącu

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 20:08  
Cytuj
poprosze o maila do firmy bagpak umiech

 
 
 
 
~~fikus
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 15:56  
Cytuj
ja tez pilnie poszukuje maila do firmy bagpak !!!
wykrzyknik
wykrzyknik

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
poprosze o maila do firmy bagpak umiech

Jest w Sztafecie juz dwa lub trzy tygodnie

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:35  
Cytuj
Jest w Sztafecie juz dwa lub trzy tygodnie[/cytat]

spoko ze jest Tylko dlaczego nikt nie chce mi go napisac??? skoro wszyscy czytacie sztafete!!!
co

 
 
 
 
~~spioch
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:53  
Cytuj
podania@plusnet.pl

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 17:56  
Cytuj
dziekuje bardzo!!
a co tam jeszcze w tej sztafecie o tej firmie napisali w ogloszeniu ??co

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 20:47  
Cytuj
kogo do pracy potrzebuja w firmie bagpak??
Chodzi mi o zawod??
zapytanie

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 15:19  
Cytuj
czy sa przyjecia do pracy w firmie bagpak???
zapytanie

 
 
 
 
~~morda...
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 15:24  
Cytuj
byly, są i bedą...

 
 
 
 
~~Nestea
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 15:25  
Cytuj
kobiety niechetnie przyjmują.nie wiem

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 15:48  
Cytuj
a meżczyzn jakich przyjmuja ???? chetnie???

zapytanie

 
 
 
 
~~Nestea
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
a meżczyzn jakich przyjmuja ???? chetnie???

zapytanie


Nie wiem jakich mężczyzn przyjmują, napewno pracowitychumiech ale słyszłam że kobiety niebardzo;/ chyba ze sie myle, to mnie poprawcie.

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 20:32  
Cytuj
nie jestem ze stalowej woli ! !
czy moze mi ktos wytlumaczyc w ktorym miejscu ma siedzibe firma bagpak???
co

 
 
 
 
~~czytaj
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:54  
Cytuj
mlotek
CYTAT
nie jestem ze stalowej woli ! !
czy moze mi ktos wytlumaczyc w ktorym miejscu ma siedzibe firma bagpak???
co

BAKPAK Polska S. z o. o.
ul Hutnicza 13
37-450 Stalowa Wola

o15 813-70-97

 
 
 
 
~~acti
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:17  
Cytuj
czyli gdzie jest ta ulica hutnicza 13 ???

zapytanie

 
 
 
 
~~błąd ...
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
czyli gdzie jest ta ulica hutnicza 13 ???

zapytanie


ZA NISKIEM W STRONE KRAŚNIKA...good

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »