NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Mc Donald,
Posty: 19
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:04  
Cytuj
Wiecie może czy w stalowej Woli ma powstać Mc Donald w najbliższym czasie? Ja słyszałem że ma być w tej nowej galerii która jest budowana na Okulickiego na przeciwko hali targowej. Jeżeli coś wiecie proszę powiedzcie smiech2good
A wy jakie macie zdanie co byście chcieli mieć ciekawego w Stalowej, wolicie mc donald czy KFC?

To Grubo.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:04  
Cytuj

To Grubo.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:24  
Cytuj
Ja bym wolała np. bar sałatkowy oraz coś w stylu budki gdzie można by było kupić sok ze świeżo wyciśniętych owoców oraz warzyw cool girl

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:36  
Cytuj
ja marze o tele pizzy :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:38  
Cytuj
chytrychytrychytry

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:41  
Cytuj
z tego co mi wiadomo to raczej nie ma szans na to żeby w stalowce powstał mcdonald, a to dlatego ze działa on na zasadzie franczyzy, a tam sa określone wymogi co do wielkości miasta i stalowka podobno ich nie spelnia. Ale jeśli miał bym wybierać to wybrał bym mcdonalda zamiast kfc

Ponizej wstepne wymogi do spelnienia
Informacje dla franczyzobiorcy

Przewidywana suma inwestycji

Wymagany kapitał własny na poziomie 1,2 mln zł.

Za kapitał własny uważa się własne pieniądze franczyzobiorcy nie obciążone żadnymi roszczeniami; nie mogą to być pieniądze pożyczone (nawet pod zastaw nieruchomości), nieoficjalne darowizny, udziały "cichego wspólnika". Kapitał własny mogą stanowić składniki majątku franczyzobiorcy (np.: firma, nieruchomość) przeznaczone na sprzedaż.
Podstawowe wymagania sieci

1. Franczyzobiorcą może być wyłącznie osoba fizyczna (wykluczone spółki kilku osób), inwestująca własne pieniądze i bezpośrednio zarządzająca przyznaną na mocy umowy restauracją.
2. Przed zawarciem umowy kandydat na franczyzobiorcę przechodzi wielomiesięczne szkolenie praktyczne i teoretyczne obejmujące wszystkie aspekty prowadzenia restauracji McDonald’s.
3. Umowa franczyzy zawierana jest na 20 lat i dotyczy konkretnej restauracji McDonald’s.
4. Zawierając umowę franczyzy, franczyzobiorca obejmuje na ogół jedną z funkcjonujących restauracji McDonald’s.
5. Inwestorem w nieruchomość (lokal restauracji) jest McDonald’s Polska Sp. z o.o.
6. Decyzje co do lokalizacji restauracji McDonald’s podejmuje wyłącznie McDonald’s Polska Sp. z o.o.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 16:59  
Cytuj
debica mniejsza jest a maja mcdonalda wystarczy ze pobudowali na trasie na przelotowkach :-) jakby postawili gdzies w poblizu ronda w nisku to by moglo sie utrzymac ^^ cala stalowa by na randki jezdzila, ale by sie na forum dzialo ^^ rst wraca z mcdonalda, rst jedzie do mcdonalda, pijane st wyrywaja slupki wracajac z mcdonalda, rst w mc drive na barana i na rowerach, bajka normalnie :]
a w tym centrum to nam najwyzej jeszburgera postawia smiech2 a kfc lepsze jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 19:14  
Cytuj
Oczywiscie w kfc lepszejezyk bija maca na glowę cenowojezyk cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 21:19  
Cytuj
Szkoda ;( Zawsze chciałem żeby w Stalowej coś takiego powstało , a tak to to trzeba do Rzeszowa jeździć. No cóż, dziękuje za pomoc

To Grubo.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 21:34  
Cytuj
Jeśli chodzi o wielkość miasta to sie z LOP nie zgodzę. Dębica jest dużo mniejsza i ma MC, to samo Krosno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 21:52  
Cytuj
Jak by klijenci takich fast foodów zaczynali od przęglądnięcia matriałów z czego przygotowuje się pyszne burgery , czym się dociera warzywa i wzbogaca mięcho to temat był by odnosnie krytki takich miejsc. Czego oczy nie widzą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Jak by klijenci takich fast foodów zaczynali od przęglądnięcia matriałów z czego przygotowuje się pyszne burgery , czym się dociera warzywa i wzbogaca mięcho to temat był by odnosnie krytki takich miejsc. Czego oczy nie widzą...umiech


Dlatego proponuję otworzyć "Bar sałatkowy" ze zdrowym-niskokalorycznym jedzonkiem, bo jak wynika ze statystyk- co 5 osoba jest otyła, a co 3 ma nadwagę (wyczytałam to w jakiejś babskiej gazecie). Myślę wiec, że klienci by się znaleźli...

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 22:49  
Cytuj
moi drodzy mag donald był już w stalówce oto dowód.

Obrazek

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:14  
Cytuj
Urwał!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:15  
Cytuj
a Ty co w kazdym watku tylko urwal urwal i jeszcze raz urwał, moze sam masz wacka urwanego?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:38  
Cytuj
Bo mi sie bardzo spodobało to słowo umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:52  
Cytuj
ale urwał

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:58  
Cytuj
ale osiemnastka... ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 04:08  
Cytuj
TAK zabijmy te wszystkie nasze gyros bary , pizzerie, restauracjie itp. itd. nie wspomne o budkach z zapiekankami , hamburgerami etc.

w MC Donalds zatrudnio moze 20 -50 osob a prace straci conajmniej 500

ciekawe za co bedziecie chodzić na piwo jak starzy nie dadza bo 500 bezrobocia !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 12:21  
Cytuj
CYTAT


...ciekawe za co bedziecie chodzić na piwo jak starzy nie dadza bo 500 bezrobocia !!!


A to tobie starzy dają na piwo?

Ja moim dzieciakom nie daję.
Piwo jest dla dorosłych i jak chcą pić niech sobie zarobią.
Np. pracując w McDonald`zie

A to forum - dla dzieciaków? Skoro się tak pewnie zwracasz do wszystkich...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 14:24  
Cytuj
kajus

no mi juz nie musza dawac,
forum nie tylko dla dziecikow, ale tu wiekszosc jednak to mlodziez

taka moja opinia tylko co to mc donalds'a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 16:25  
Cytuj
halo ,panowie spokojnie. Tutaj nie chodzi o to żeby zniszczyć konkurencje tylko po prostu czyste pytanie czy coś takiego u nas powstanie bo na pewno interesowało by się tym dużo osób. Gdyby już mcdonald powstał u nas w stalowej to nie znaczy że od razu by wszystko zamykano, przecież nie jeden woli zapiekanke np. z lubianenego przez nas sklepu albo innej budy zamiast mcdonalda.

To Grubo.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Szkoda ;( Zawsze chciałem żeby w Stalowej coś takiego powstało , a tak to to trzeba do Rzeszowa jeździć.

"Trzeba" to jeździć np. do lekarza. Ale żeby specjalnie do Rzeszowa na McDonalda jechać to już trzeba być nieźle walniętym. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 16:38  
Cytuj
Lastnighter

wykonczyl bys nawet bar w TESCO

bo po udanych zakupach to gdzie ???

Mc Donalds
jezykgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 20:54  
Cytuj
Pituch , a gdzie udane zakupy? W TESCO :p. a ty kutak
jak od czasu do czasu człowiek ma ochotę coś zjeść w mcdonaldzie to w stalowej nie ma , więc w takiej sytuacji trzeba pojechaćsciana dalej a nie w stalowej coś znaleźć prawda?

To Grubo.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 22:16  
Cytuj
to samo mozesz sobie kupic i zrobic sam w domu zaloze sie ze bedzie o niebo lepsze, ketchup ala mcdonalds, bulki, kotelety, ogorek , cebula itd. kupisz w warzywniaku pod plokiem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »