NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Rossmann Stalowa Wola,
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 11:27  
Cytuj
Doszły mnie słuchy, że w Stalowej Woli mają otwierać Rossmanna, koło stokrotki tam gdzie jest PSS, mógłby ktoś potwierdzić to info ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 11:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 11:35  
Cytuj
jest już o tym temat. Tak to prawda przenoszą z niska

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 11:50  
Cytuj
A dlaczego myślisz że przenoszą??? Czy nie mogą otworzyć drugiego w okolicy???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 12:25  
Cytuj
pracownica w rossmanie w nisku tak mówiła.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 18:04  
Cytuj
i gdzie jest teraz IfeelGood, ktory tak krzyczał, że rossman w nisku był wczesniej tylko dlatego, ze mieszkancy niska smierdza hahaha widac wlasnie ze rst jebie od was na pol kraju, ze az rossmana musza wam przenieść z niska good chcecie wogolle takiego rossmana rni?? zrobie pikiete!! sprzeciwcie sie!! gdziez to z rni przenosic do rst haha ochłapy po rni wam sie dostaną, a dostajecie go bo tak walicie ze wytrzymac sie nie da, nisko jest za to piekne i pachnące ahhh zyc nie umierac cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 18:07  
Cytuj
A ten Rossmann to taka rewelacja???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 18:16  
Cytuj
jakby była taka rewelacja, to by go w nisku nie otwierali

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 18:20  
Cytuj
jezeli to nie rwewlacja to z jakiej dupy strony na forum na ten temat juz drugi wątek sie pojawil? hahahahahahagoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 18:22  
Cytuj
Może ten ~leszek00 ma płacone za reklamę:-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 18:57  
Cytuj
scianao kierowcach rni było ze sto a to nie swiadczy że jeżdzą super

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
i gdzie jest teraz IfeelGood, ktory tak krzyczał, że rossman w nisku był wczesniej tylko dlatego, ze mieszkancy niska smierdza hahaha widac wlasnie ze rst jebie od was na pol kraju, ze az rossmana musza wam przenieść z niska good chcecie wogolle takiego rossmana rni?? zrobie pikiete!! sprzeciwcie sie!! gdziez to z rni przenosic do rst haha ochłapy po rni wam sie dostaną, a dostajecie go bo tak walicie ze wytrzymac sie nie da, nisko jest za to piekne i pachnące ahhh zyc nie umierac cool girl

kolego rossman doszedl do wnisku ze rni nie da sie juz uratowac :] probowali ale nie dali rady, 2 lata potrzebowali by dojrzec ze na was sa po prostu za slabi ^^ odwiesili rekawice na kolku, a o nas powalcza :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 20:06  
Cytuj
PO larny ty jakies kompleksy masz czy co ??? spusc z czego trzeba i daj na luzik smiech2zaklopotany

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 21:48  
Cytuj
Polarny to chyba musi być jakiś prowokatorem, nie jest chyba możliwe żeby ktoś normalny pisał takie brednie na trzeźwo.:szok:
Swoją drogą całkiem nieźle zniósł tę utratę prestiżu Niska. umiechCiągle pisał coś o studiach a jakoś trudno go sobie wyobrazić na tych studiach skoro ani jednej spójnej wypowiedzi nie potrafi sklecić. Jeśli uraziłam to sorki...neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 22:23  
Cytuj
znudzona do mnie bijesz? ze mnie na studiach wyobrazic sobie nie mozesz?:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 09:34  
Cytuj
CYTAT
znudzona do mnie bijesz? ze mnie na studiach wyobrazic sobie nie mozesz?:(


No właśnie powiedz koleżance że studiujesz on-line bo Twój smród nie pozwala na naukę w stacjonarnej uczelni. Jeszcze teraz kiedy nie będzie Rossmana w Nisku oj to masz przechlapane... Ale ja już piszę do greenpeace, do ministra ochrony środowiska ,straży pożarnej żeby na wypadek Twojej wizyty w Stalowej Woli tzn w Rossmanie wyłożyli ulice matami .. ubrali Ci kombinezon ... Bo co to będzie z naszym jagodowym miastem jak swoim smrodem skazisz nasze tereny?mlotekmloteksciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 09:59  
Cytuj
Widzę, że ten post przekształcił się w post "kto kogo bardziej/lepiej/ mocniej obrazi".
ehhhh
Mogę tylko powiedzieć, że współczuję ludziom, którzy z góry zakładają, że ktoś kto mieszka w innej miejscowości jest gorszy/ mniej wykształcony/ gorzej jeździ itp.

Wyobraźcie sobie taką sytuację: dostaliście propozycję lepiej płatnej pracy np. w Nisku ( a obecnie mieszkacie w Stalowej Woli) w ramach tego, że tam będziecie mieszkać, firma gwarantuje Wam mieszkanie. Po paru latach pracy stać Was na kupno nowego samochodu... no ale chwila.... przecież będziecie wtedy RNI. No ale RNI nie potrafi jeździć! a na dodatek będziecie głównym wrogiem RST. I co wtedy zrobicie? :szok: hm?

Powyższa hipotetyczna sytuacja ma na celu pobudzenie szarych komórek niektórych z tego forum.

A na koniec główne przesłanie mojej wypowiedzi: trochę tolerancji i wyobraźni!!. Teraz WY obrażacie, a za chwile, to WY będziecie obrażani tylko dlatego, że mieszkacie w mniejszej miejscowości. zaklopotany

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 10:34  
Cytuj
Ludzie o co wy się kłócicie? O sklep ROSSMAN, dyskont drogeryjny dla klasy średniej... no niestety taka prawda, to już Natura stoi wyżej. Kłócicie się jakby to była perfumeria Douglas czy Sephora... Czy to takie istotne... gdzie jaki sklep będzie?

Nisko jest lepiej położone na mapie polskich dróg, dlatego zapewne pierwsi mieli Rossmana... Jak w Nisku otworzą McDonald's to też będziecie im zazdrościć...uwierzcie nie ma czego... a jak nie wierzycie to polecam film SuperSize Me ;]

A i jeszcze jedno właśnie przy takich tematach i z RST i RNI wychodzi zaściankowość i małomiasteczkowość. Tyle w temacie!

Pozdrawiam
Foxy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 11:37  
Cytuj
Czy ja wiem że Drogeria Natura stoi wyżej... mnie najbardziej tam wkurza że chodzą za Tobą jakbym miała cos ukraść ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 15:06  
Cytuj
michaska zaden prawdziwy stalowowolanin za zadne pieniadze, samochod czy mieszkanie do niska sie nie przeprowadzi :]

foxy jak cos napiszesz to zawsze wielkim swiatem wieje, przyjemnie poczytac wyzsze sfery ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
Ludzie o co wy się kłócicie? O sklep ROSSMAN, dyskont drogeryjny dla klasy średniej... no niestety taka prawda, to już Natura stoi wyżej. Kłócicie się jakby to była perfumeria Douglas czy Sephora... Czy to takie istotne... gdzie jaki sklep będzie?

Nisko jest lepiej położone na mapie polskich dróg, dlatego zapewne pierwsi mieli Rossmana... Jak w Nisku otworzą McDonald\'s to też będziecie im zazdrościć...uwierzcie nie ma czego... a jak nie wierzycie to polecam film SuperSize Me ;]

A i jeszcze jedno właśnie przy takich tematach i z RST i RNI wychodzi zaściankowość i małomiasteczkowość. Tyle w temacie!

Pozdrawiam
Foxy


ten film to kapitalny przykład manipulacji. Każdy temat można przedstawić w złym świetle i nie chodzi mi o to że McDonald jest zdrowy ale jak cały czas będziesz jadł polski bigos ( śniadanie , obiad , kolacja ) to bez złudzeń..... też mi wyniki się zmienią nie wspominając o problemach z kichami smiech2

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
Czy ja wiem że Drogeria Natura stoi wyżej... mnie najbardziej tam wkurza że chodzą za Tobą jakbym miała cos ukraść ;/



Witam. Nie chce urazić ale czy znasz powód dla którego tak patrzą? Bo ja znam. Przychodzi tam kilka osób znanych z kradzieży i biorą co się da, a pozatym obserwują każdego bo chyba nie można ufać a i skąd mają znać czyjeś zamiary? Nikt nie ma napisane na czole "złodziej" żeby dziewczyny wiedziały że ten kradnie a ten nie. Dlatego nie zrażaj się tym good

a jeśli chodzi o Rossmana to nie powiem fajne tam mają promocje.
ale nic mi na temat powstawania nie wiadomo;)co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 17:27  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Czy ja wiem że Drogeria Natura stoi wyżej... mnie najbardziej tam wkurza że chodzą za Tobą jakbym miała cos ukraść ;/


tez mnie to drazni, ale z drugiej strony sama jak wsiadam do zatloczonego autobusu kazdego mam za potencjalnego zlodzieja:( no coz:( gdyby nie bylo tyle chamstwa nie kazdy bylby podejrzewany to jest tzw odpowiedzialnosc zbiorowaumiechzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
michaska zaden prawdziwy stalowowolanin za zadne pieniadze, samochod czy mieszkanie do niska sie nie przeprowadzi :]



If33lG00d bardzo proszę podaj mi definicję prawdziwego stalowowolanina. Jestem bardzo ciekawa, czy w ogolę ktoś ze Salowej Woli spełnia Twoje kryteria.potluczony

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 17:48  
Cytuj
no to moze byc ciekawe good ja typuje tak:

-jezdzi jakko rst
-nienawidzi rni
-nigdy nie odwiedza rni
-brzydzi sie rni
-jest fanem stalowe miastogood
-uwaza sie za najlepszego
-co tydzien siedzi w planecie
-wyrywa slupki drogowe te przy ozecie (oczywiscie tych rni nie rusza)
-wyrywa laski na golfa II ew III
-pewnie chodzi do kina 3D (no bo w rst napewno jest)
-robi zakupy w najlepszych sklepach rst(reserved, sephora, inglot..)
-czasami wyskoczy do biedronki
-czatuje na otwarcie jakiegos sklepu typu kaufland czy tesco, zeby byc jednym z1 klientow i dostac jakis worek jablek za free
-uszeszcza na stalowowlski bazar po jaja do bab ze wsi
-czasem wyskoczy na rumuna po koszulke za 10 zł(wkonu takie same polacy sprzedaja po 40)
-a najwazniejsze to to, że w zyciu nie ubrałby białych skarpet do sandałówsmiech2

jeszcze cos?? jak macie cos na mysli to dokladajcie. Chociaz ifeelgood napewno wykaze sie wieksza kretaywnoscia ja to sie do niego nie umywamcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2010r. 17:56  
Cytuj
IFG nie przeginaj, prawde napisałam.... Chyba nie powiesz, że Rossman to marka ekskluzywna.... A tak sie rzucacie jakby to był butik Versace ....

Myślisz ze Douglas ma taki sam target jak Rossman...

A swoją droga chyba popadłeś ostatnio w kompleksyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »