NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 146 147 148 149 150 151 152 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 17:37  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 17:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 19:29  
Cytuj
Zapewne też się zastanawiacie kto pierwszy przyjedzie do Brukseli wycmokać zadek i paść na kolana ... najzacniejszemu z zacnych ... miłosiernie panującemu Europą Donaldowi Tuskowi ? Czy to będzie pilnujący żyrandola Duda ? może sam Jarosław już nie dziewica ? A może gdzie Jarek nie może tam babę pośle ? cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2015r. 20:19  
Cytuj
Jak dla mnie to Jarek może wysłać do Brukseli swojego kota, Bananie!uśmiech Albo nawet swojego partnera. Mam na to całkowicie wyjebane!smiech2 Platforma została pogoniona i tylko to się liczy! Mamy karnawał! Świętujemy i cieszmy się z tego. A zresztą moje walory intelektualne są kosztowne . Ja miałem w toku kampanii płacone od każdego posta , teraz musiałbym siepać się za darmo!uśmiech Gdybym miał płacone tak jak Ty za podbijanie frekwencji na forum , może mógłbym się z Tobą pospierać!smiech2 A w obecnej sytuacji sam rozumiesz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 07:07  
Cytuj
Ale ty masz straszny ścisku dupy el bananie, zawsze znajdziesz jakąś pierdołe aby tylko oczernić PIS i ludzi którzy te partie popierają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 07:11  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879)
Ale ty masz straszny ścisku dupy el bananie, zawsze znajdziesz jakąś pierdołe aby tylko oczernić PIS i ludzi którzy te partie popierają.


Z drugiej strony jak to działa? No chyba, że ty widzisz tylko jedną stronę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie to Jarek może wysłać do Brukseli swojego kota, Bananie!uśmiech Albo nawet swojego partnera. Mam na to całkowicie wyjebane!smiech2 Platforma została pogoniona i tylko to się liczy! Mamy karnawał! Świętujemy i cieszmy się z tego. A zresztą moje walory intelektualne są kosztowne . Ja miałem w toku kampanii płacone od każdego posta , teraz musiałbym siepać się za darmo!uśmiech Gdybym miał płacone tak jak Ty za podbijanie frekwencji na forum , może mógłbym się z Tobą pospierać!smiech2 A w obecnej sytuacji sam rozumiesz!



Kurde to PiS serio miał niezły debet skoro zatrudniał takich "fachowców" ...Zapewne nawet nenad miał wyższą stawkę za zgrywanie ...

mariusz12879 - A "koledze" to już się pampersy i czopki skończyły? ... moja skromna osoba kogoś oczernia ? No chyba normalne że dla dobra narodu musi ktoś paść na kolanach w Brukseli ... To nie działa jak TVN że można sobie go bojkotować ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 12:32  
Cytuj
Zbyt wiele czasu el banan spędzasz przed kompem, a to jest bardzo nie zdrowe dla twojej psychiki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 18:51  
Cytuj
w czwartek minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska "wydała specjalne zarządzenie, którego celem jest zniszczenie na olbrzymią skalę dokumentów w samym ministerstwie, ale i w instytucjach jej podległych".


http://m.wpr(...)kta.html

Gorączka w służbach
- W służbach specjalnych została wdrożona procedura RWD (ratuj własną d...)



http://wiado(...)17944789

Moderowano przez: el.Banan
Jako że jesteś recydywistą ... ostatni raz upominam ! Używaj opcji "zmień" każdy następny wpis pod wpisem będzie usuwany z bonusem ... dziękuje

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 20:57  
Cytuj
.....Straszne chwile przeżywa Prezes Kaczyński. Nie ma swojego odwiecznego i ulubionego wroga. I to na rok przed wyborami. Wszystko trzeba zaczynać od nowa. A teksty, że z taką Premier PO poniesie klęskę w wyborach jest śmieszne. Każdy z tych byłych Premierów chętnie poniósł by klęskę w wyborach na trzecią kadencje. Niestety żaden z nich nie miał nawet szansy być dwa razy przy korycie. Pisanie o zdradzie i opuszczeniu kraju przez Tuska to kolejna porcja kabaretu. Kaczyński nie dawał rady i sie poddał, czy w ten sposób nie zdradził swoich wyborców?

Kaczyński po prostu pamięta opór Ewy Kopacz przed naciskiem światowych korporacji i naszej opozycji na zakup szczepionek z niewiadomą zawartością. Wie, że ma przeciwnika, który mu nie ustąpi.....



Trochę wspomnień z nie tak odległej przeszłości!smiech2 Proponuję taki quiz : kto zgadnie czyjego autorstwa są te słowa , dostanie autograf Jarosława?smiech2 Po wygranych wyborach w naszym sztabie wszyscy dostali ich na pęczki!uśmiech
Podpowiem , że pisał to 13 miesięcy temu, znany wszem i wobec znawca zjawisk politycznych! Wizjoner , chciałoby się napisać! smiech2 Zadeklarowany zwolennik PO i talentów politycznych Ewy Kopacz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 05:03  
Cytuj
Trauma to poczatek, potem przychodza wspomnienia, goraczkowe przypominanie sobie co i kiedy, potem pytaja koledzy czy pamietasz?

Lis przezywa traume.. Czekamy co potem..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 06:19  
Cytuj
Ciekawy co biedny PIS zrobi teraz. Nie będzie najeżdżania na PO, tylko trzeba się do roboty wziąść. Bo jak zaczną rozliczać jak parę lat temu to znowu wylecą z Wiejskiej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 08:53  
Cytuj
Ponawiam pytanie . Ten wizjoner udziela się na tym forum i od wielu lat kocha PO i nienawidzi PiS!uśmiech Posłużył się manewrem taktycznym i udaje zwolennika Pawła Kukiza , ale to tylko zasłona dymna!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 10:44  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
+ 20 3/2/1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 12:21  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
+ 20 3/2/7 nie posłuchałeś rady nie wiem mam nadzieje że ktoś kiedyś zacznie banować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 12:42  
Cytuj
Fajnie że umiesz edytować posty ... jesteś o szczebel wyżej od Wiktora ok Ale moich zmian proszę nie edytować cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 12:48  
Cytuj
Nie ma to jak prawdziwa męska przyjaźńumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 19:02  
Cytuj
Marek370, potrzebujesz pokazać swoje prawdziwe "ja" to masz temat bez cenzury.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 10:07  
Cytuj
Tu nie chodzi o moje prawdziwe ja ani o cenzurę. Banan się bardzo obraził jak powiedziałem, że czekaja go tu 4 lata bezproduktywnych wklejanek o PIS-ie, a Ty będzie go w tym czasie wspierał.
Niby nic, ale po klęsce PO ma cięzkie dni.
Wysyłam ci to też na priv w razie gdyby go znowu zawiodło poczucie dystansu do siebieumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 11:24  
Cytuj
Jakoś dziwnie o "lafiryndzie" nie wspomniałeś dziwne nie wiem (jak i o kasowaniu moich ostrzeżeń) a to co mnie czeka to ciebie akurat wielki ch... obchodzi ok Pisz sobie o PO bo to o nich właśnie temat A mojej skromnej osoby w to nie mieszaj ... I tak jak napisałeś masz prywatne wywody ...Od tego jest P.W. żeby się z kimś podzielić

Mam nadzieję że jako moderator rozwiałem wszelkie twoje wątpliwości ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 13:22  
Cytuj
No to wracając do PO podzielę sie refleksją, że od początku uważałem, że politycy tej parti, jak i niektórzy jej wyborcy to ludzi cyniczni i stosujący podwójne standardy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 15:30  
Cytuj
I ja mam bronic twoich chorych tez zaklopotany I niby dlaczego miałbym się z tobą czymkolwiek dzielić ? :szok:

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lis 2015r. 10:18  
Cytuj
Bardzo dobre podsumowanie rządów PO-PSL i całego medialnego establishmentu , który lizanie zadków polityków partii rządzącej tłumaczył sobie i nam walką o demokrację!uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=5USPTGH5aeo


Jednego tylko nie rozumiem , po co ludzie pokroju Piotra Glińskiego chodzą do takich dziennikarskich szmat jak Żakowski?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lis 2015r. 11:32  
Cytuj
Tusk w "The Economist": przenosiny do Brukseli były jak dotarcie "do raju"


Artykuł bezcenny: premierem Polski był człowiek, który za "raj" uważał i uważa stanowisko w Brukseli. Dla którego Polska była jedynie odskocznią, trampoliną.



www.wykop.pl/i/link/2839339/szok-tusk-w-the-economist-przenosiny-do-brukseli-byly-jak-dotarcie-do-raju/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 10:08  
Cytuj
Dlaczego Platforma przegrała wybory wg Maxa.
Jewka była bezcenna..

http://www.daily(...)015_news

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2015r. 22:58  
Cytuj
Czas na ewakuacje,pewnie z powodu stanu zdrowia nie będzie mógł stanąć przed sądem.


Płk Ireneusz Szeląg nie jest już szefem Wojskowej Prokuratury Okręgowej



http://m.int(...),1925206

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 146 147 148 149 150 151 152 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »